Autor Wątek: Artyści uszakom !  (Przeczytany 9284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2013, 00:25:38 am »
Myślałam żeby kase podziić dla każdego azylu, oni zdecydują na co wydać...
Co myślicie, żeby opròcz rękodzieł dorzucić zdjęcia? Może ktoś zajmuje się fotografią, może zrobić sesje swoim czy azylowym uszakom, sprzedawać zdjęcia z autografami wolontariuszy :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 00:34:41 am wysłana przez Ko_meta »

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:31:25 pm »
Marciula - ale wydarzenie na FB otwiera się również z konta fanpage'ów o ile mnie pamięć nie myli, więc jeśli wydarzenie otworzyłoby się z konta spk to już na starcie ma więcej obejrzeń niż bazarek + udostępnianie na pozostałych związanych z SPK profilami (DT, azyl itp.) + udostępnienia prywatnych osób (Czyli nas)... Sądzę, że można chociażby spróbować, żeby zobaczyć jaki będzie efekt takiego czegoś:)) Jak nie sprzeda się przez FB to bazarek na forum zawsze można zrobić, ale mam wrażenie (jak błędne to krzyczcie), że wtedy zasięg rozprzestrzenienia informacji byłby mniejszy.

Jeśli chodzi o to, na jakie DT/azyl przekażemy pieniążki - co powiecie na ankietę na forum ?:)) I tam wybierzemy demokratycznie jeden lub dwa takie uszakowe domki :))

Ko_meta - jak najbardziej. Zawsze można zaoferować sesję fotograficzną na przykład:)) ewentualnie jakiś mały obraz na płótnie ? Szczerze powiem, że nie wiem co się robi ze zdjęć, więc nie podpowiem ;))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:35:28 pm wysłana przez Hordra »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:37:43 pm »
A czy np. bluzy lub bluzki wchodziłyby w grę? Czy chodzi tylko o rzeczy typu obrazy/rysunki?
Bo jeśli tak to ja raczej też byłabym chętna :) Zależy od ilości nauki :/
I jestem za pomysłem marciuli  

Albo każdy artysta wybiera jeden DT lub Azyl i tam trafiają pieniądze wpłacone za rzecz przez licytującego?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:43:49 pm wysłana przez szyszka »
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:45:48 pm »
Ankieta wśròd "artystòw" czy ludzi z forum? Może coś w stylu tu wpłacimy na leczenie tu kupimy karme, tam...itp
Może ktoś napisać liste tych co się zdeklarowali, podział zadań itp? Bo ja jestem na telefonie..
Trzeba ustalić cel. Proponuje zrobić liste od najbardziej potrzebującego azylu i wpłacać po kolei...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:52:05 pm wysłana przez Ko_meta »

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:01:55 pm »
Myślałam o ankiecie wśród ludzi z forum. Np. mnie jako "artyste" bez sensu byłoby o takie cos pytać - wybrałabym pierwszy lepszy, bo nie wiem, który jest bardziej, a który mniej potrzebujący ;)) Dlatego dobrze by było, gdyby to było zadecydowane grupowo, na jeden. Sądzę, że mniej zamieszania by było. Osoby, które zadeklarowały tutaj swoje "rąsie" postaram się dodać.
Dobrze by było, gdyby ktoś tu nad nami czuwał, bo ja już pierwszego posta edytować nie mogę - a najlepiej, żeby tam się wszystko znalazło, żeby było czytelnie.

edit: nie dodam, bo nie mogę edytować I posta ;/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 22:08:44 pm wysłana przez Hordra »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:39:04 pm »
A może by tak wybrać 2-3 potrzebujące DT? Bo sądzę że kasy z tego trochę się nazbiera, a jest wiele potrzebujących dużych DT- np. w Lublinie obecnie potrzebne jest o ile się nie mylę 388 zł (288 za fakturę z leczenia i 100 na kastrację Niedźwiedzia), ogólnie tu chyba wszystko jest potrzebne :) Takich DT jest dużo więcej, ale ja osobiście orientuję się tylko w sytuacji na lubelszczyźnie, dlatego nie wypowiadam się o innych... Tak czy owak- ja jestem za podzieleniem "zysków" na kilka DT.
Ewentualnie można by zrobić coś takiego, że każdy kto coś kupi i będzie przelewał pieniądze na konto SPK może w tytule przelewu napisać np. "na króliki w Toruńskim azylu", "na króliki w Sopocie" itd. ALe nie wiem czy to by wypaliło :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2013, 21:13:26 pm »
Ja  sądze, że azyle tak samo jak i nie bardziej potrzebują pieniędzy niż dt. Przykładem jest mini azyl w warszawie. Brak tu osoby, ktòra to ogarnie...

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2013, 21:17:22 pm »
No wiem, prawie wszyscy wszystkiego potrzebują :/ i to jest problem jak to sprawiedliwie rozdzielić :/
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2013, 16:02:41 pm »
Myślę, że jak już będą jakieś pieniądze z sprzedaży to można medytować gdzie pójdą:)
Just hate people,love bunnies...

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2013, 17:20:20 pm »
Nie wybierajcie, wysyłajcie wg potrzeb i własnych wyborów, artysta jeśli zna azyl czy DT może sam zadecydować.
Kibicuję Wam :-)