Autor Wątek: Artyści uszakom !  (Przeczytany 9264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Artyści uszakom !
« dnia: Styczeń 04, 2013, 18:50:47 pm »
     Wrzuciłam pomysł na wątek pomysłowy, ale jakoś nie było specjalnego odzewu, więc dodaję go jako osobny, samodzielny wątek.
Więc tak - na forum mamy kilka utalentowanych polskich i zagranicznych rączek (;)), więc jeśli owe rączki by się zgodziły to można by zrobić WIELKĄ aukcję fantów króliczych. W którymś anglojęzycznym państwie było to robione pod nazwą "Holiday Art Show and Auction", na facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.312706288741856.85189.194396893906130&type=3
     Była masa na prawdę ekstra fantów i gdyby było to w Polsce to sama z miłą chęcią bym się skusiła. Aukcja obejmowała rysunki, malowidła, mozaiki, wycinanki, jednym słowem WSZYSTKIE formy artystycznego wyrażania siebie. Warunek był jeden - królik jako motyw przewodni.
     Boże Narodzenie już za nami, ale idzie wiosna a co za tym idzie - Wielkanoc, która jak żadne inne święto jest kojarzona z uszakami. Proponuje zebrać się artystycznie maks do połowy lutego, popytać znajomych utalentowanych czy by coś przekazali, zadeklarować wkład, zebrać fanty i przed Wielkanocą ruszyć - najlepiej na facebooku, bo tam więcej osób zagląda i mam wrażenie, że odzew byłby większy(między innymi dzięki udostępnianiu) niż w bazarkach forumowych.
     Ja swoje "polskie rączki" oczywiście do interesu dokładam, a jako że w swojej pracy inspiruję się najczęściej cudzymi zdjęciami to sądzę, że byłoby dobrze, gdyby osoby, które nie wyrażają zgody na używanie swoich zdjęć do takich celów jak rysowanie/malowanie itp. napisały o tym w tym wątku bądź na pw.
     Prosiłabym też jakąś ogarniętą i odpowiedzialną osobę o zajęcie się tym. Ja mogę pomagać, ale ze mnie jest człowiek roztrzepany, więc mogę czegoś niedopilnować zupełnie niechcący a taka akcja powinna być dobrze skoordynowana:))

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2013, 19:00:40 pm »
Rozumiem, że pieniądze zostaną podzielone i każdy azyl spk z polski trochę dostanie?
Ja zgłaszam swoje " rączki". Chętnie będe rysować na taką aukcję.
Rysunki nie są świetne, ale od czegoś się zaczyna :P
Tu jest jeden: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14976.0.html

Niestety też jestem niezbyt ogarnięte, więc liczę że ktoś inny się zgłosi do zajęcia się sprawą :)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2013, 18:24:42 pm »
Wspaniały pomysł. Wchodzę. :brawo:
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2013, 20:04:45 pm »
Ja mogę spróbować, ale po sesji ;) Tylko problem jest taki, że ja "tworzę" na kompie - najczęściej wektorowo :P Mogłabym w sumie wykorzystać rysunki i zrobić zeszyt z okładką tego typu czy torby, sama nie wiem. I boję się, że... zapomnę :O

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:08:34 pm »
Pomysł pierwsza klasa  :brawo:

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2013, 23:16:55 pm »
Chwalić taką mądrą główkę jak Twojaa :)

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2013, 23:18:35 pm »
To jak z tą inicjatywą? Wszyscy tylko chwalą czy coś konkretnego wiadomo już?
Ja się piszę.
Artysta grafik komputerowy, studentka ASP malarstwa. Robię wszystko co da się zaliczyć do sztuki...rzeźba, grafika, animacja, rysunek, malarstwo, artystyczne malowanie ścian. Profesjonalnie i z doświadczeniem:)
czekamy na szczegóły współpracy:)
Just hate people,love bunnies...

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2013, 00:11:43 am »
Prosiłabym też jakąś ogarniętą i odpowiedzialną osobę o zajęcie się tym. Ja mogę pomagać, ale ze mnie jest człowiek roztrzepany, więc mogę czegoś niedopilnować zupełnie niechcący a taka akcja powinna być dobrze skoordynowana:))
A co miała by taka osoba robić?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2013, 00:44:20 am »
tez wlasnie jestem ciekaw .....
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2013, 17:08:15 pm »
czy ktoś może sprecyzować na czym ta akcja ma polegać? Bo najpierw trzeba wiedzieć o co chodzi...
Czy robimy prace, dzieła i wystawiamy na allegro z dopiskiem celu, gumtree, robimy bazarki? Sprzedajemy po znajomych?
Czy wszystko przeznaczamy na SPK a zwracamy tylko za koszt materiałów dla siebie, jeśli byłyby drogie?
Just hate people,love bunnies...

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:25:17 pm »
Co miałaby taka osoba robić ? Zebrać wszystko do kupy tak jak zbiera się fanty przy bazarkach(czyli trzeba by sie dogadać czy przesyłamy wszystko w jedno miejsce i stamtąd idzie dystrybucja czy dajemy zdjęcia i każdy z nas wysyła indywidualnie ;)) - był pomysł od Blacky o ile sie nie mylę, jeszcze w tamtym roku, żeby zrobić mini-wystawię w biurze podczas (albo przed) trwania licytacji.
Oczywiście nadzorować facebookowe wydarzenie/stronę - nie wiem jeszcze jak to zostanie zorganizowane - czyli uaktualniać ewentualne przebicia, wstawić to wszystko. Na facebooku jest kilka bazarkowych wydarzeń, można zerknąć jak to wygląda. :))
I zorganizować to jakoś finansowo ;)) Nie wiem jak są organizowane bazarki na forum i jaki jest przepływ informacji, kto kontroluje ewentualne wpływy, na jakie konto idą - nie znam się.

Jeśli chodzi o koszta to moim założeniem było przeznaczenie całej kwoty na SPK. Jedyne co możnaby tutaj odliczyć to koszt wysyłki.

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:41:24 pm »
co do przeznaczenia całej kwoty na spk to jestem za.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:43:37 pm »
Ja tylko zasugeruję, aby było tak, że osoba ktora kupi obraz (czy cokolwiek to ma być) zapłaciła za niego na konto SPK a pieniądze na wysyłkę wysłała osobie która będzie wysyłać :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2013, 19:43:53 pm »
Czyli ma to wyglądać jak normalny bazarek?
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2013, 20:01:39 pm »
Po 1 wysyłanie rzeczy do jednego miejsca to dodatkowe koszty i jest bezcelowe/chyba, że jakaś giełda, dzień otwarty lub duże zamówienie.
Jeśli chodzi o koszta materiałów- uważam, że jeśli materiały są drogie to artysta może zastrzec sobie,może odliczyć tę kwotę za okazaniem paragonu. Czasem ktoś nie ma kasy a ma chęci...
Rzeczy na fejsie nie wiem jak sie sprzedają. To ktoś chętny do ogarnięcia?
Po 2 może pewne osoby jak robią coś najlepiej,to rodzielić jakie rodzaju prace ktoś robi, oczywiście każdy może robić kilkanaście rysunków,każdy ma swój styl, ale jak w jednym regionie będzie 10 rysowników a zero chętnych? Hmm, jak ktoś jest rozgranięty tutaj i ma konkretną wizję to niech piszę, może pomogę:)
Just hate people,love bunnies...

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:13:43 pm »
Dlatego mówię, że to jest kwestia do ogarnięcia jeśli chodzi o wysyłanie ich. Celowe by było, gdyby do skutku doszedł pomysł z wystawą w biurze lub by po prostu było wygodniej dysponować materiałami.
Jeśli chodzi o koszty materiałów - JAK UWAŻACIE. Moim zdaniem jak ktoś ma chęci to powinien je liczyć na zamiary - jeżeli coś przerasta finansowo to wybrać inną, tańszą formę. Albo tańsze materiały.
Bardzo dobrze, podałam link w I poście wątku do takiej aukcji.
 2. To w takim razie rysunki będą albo do dalszej aukcji "kiedyś tam", albo na bazarek albo "do szuflady". Nie chcę narzucać nikomu formy - to co ktoś zrobi i przekaże to jego indywidualna sprawa.

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:17:37 pm »
Ale dawanie tańszycj materiałów nie przekłada się często na jakoś pracy..powiedzmy że do ustalenianp. jeśli ktoś coś chciałby doeclowo na zlecenie różne i droższe może sam zakupić materiały i wysłać. Wieć ile mamy osób?
Just hate people,love bunnies...

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:25:25 pm »
Nie sądze żeby ktoś chciał kupić i wysłać materiały, a z odliczaniem za materiały itp trochę zamieszania, bo co ježeli np. obraz się nie sprzeda? Moim zdaniem to powinno funkcjonowwć jako bazarek, pieniądze tylko za wysyłkę.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:30:37 pm »
Forma bazarku chyba najlepsza. Nie ma co kombinować. Robienie ekspozycji w biurze SPK to tylko dla Warszawiaków a reszta forumowiczów z odległych rejonów?
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2013, 23:42:12 pm »
Poza tym najpierw takie wydarzenie na facebooku powinno mieć sporo "lubiących", żeby miał się kto licytować.
Może na koncie oficjalnym SPK zrobić album z dziełami i tam prowadzić licytację przez kilka dni? Baaardzo dużo osób lubi SPK na facebooku, tam byłaby szansa na pozyskanie sporej kasy dla królików :)
No i jak się rozwiąże kwestię dla kogo idzie kasa? Wybieramy np. 5 DT? Albo każdy artysta wybiera jeden DT lub Azyl i tam trafiają pieniądze wpłacone za rzecz przez licytującego?

Ja wstępnie zgłaszam się do uszycia kilku króliczków-breloczków oraz jakiejś maskotki króliczka. Ale potrzebuję na to czasu :)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2013, 00:25:38 am »
Myślałam żeby kase podziić dla każdego azylu, oni zdecydują na co wydać...
Co myślicie, żeby opròcz rękodzieł dorzucić zdjęcia? Może ktoś zajmuje się fotografią, może zrobić sesje swoim czy azylowym uszakom, sprzedawać zdjęcia z autografami wolontariuszy :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 00:34:41 am wysłana przez Ko_meta »

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:31:25 pm »
Marciula - ale wydarzenie na FB otwiera się również z konta fanpage'ów o ile mnie pamięć nie myli, więc jeśli wydarzenie otworzyłoby się z konta spk to już na starcie ma więcej obejrzeń niż bazarek + udostępnianie na pozostałych związanych z SPK profilami (DT, azyl itp.) + udostępnienia prywatnych osób (Czyli nas)... Sądzę, że można chociażby spróbować, żeby zobaczyć jaki będzie efekt takiego czegoś:)) Jak nie sprzeda się przez FB to bazarek na forum zawsze można zrobić, ale mam wrażenie (jak błędne to krzyczcie), że wtedy zasięg rozprzestrzenienia informacji byłby mniejszy.

Jeśli chodzi o to, na jakie DT/azyl przekażemy pieniążki - co powiecie na ankietę na forum ?:)) I tam wybierzemy demokratycznie jeden lub dwa takie uszakowe domki :))

Ko_meta - jak najbardziej. Zawsze można zaoferować sesję fotograficzną na przykład:)) ewentualnie jakiś mały obraz na płótnie ? Szczerze powiem, że nie wiem co się robi ze zdjęć, więc nie podpowiem ;))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:35:28 pm wysłana przez Hordra »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:37:43 pm »
A czy np. bluzy lub bluzki wchodziłyby w grę? Czy chodzi tylko o rzeczy typu obrazy/rysunki?
Bo jeśli tak to ja raczej też byłabym chętna :) Zależy od ilości nauki :/
I jestem za pomysłem marciuli  

Albo każdy artysta wybiera jeden DT lub Azyl i tam trafiają pieniądze wpłacone za rzecz przez licytującego?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:43:49 pm wysłana przez szyszka »
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:45:48 pm »
Ankieta wśròd "artystòw" czy ludzi z forum? Może coś w stylu tu wpłacimy na leczenie tu kupimy karme, tam...itp
Może ktoś napisać liste tych co się zdeklarowali, podział zadań itp? Bo ja jestem na telefonie..
Trzeba ustalić cel. Proponuje zrobić liste od najbardziej potrzebującego azylu i wpłacać po kolei...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 19:52:05 pm wysłana przez Ko_meta »

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:01:55 pm »
Myślałam o ankiecie wśród ludzi z forum. Np. mnie jako "artyste" bez sensu byłoby o takie cos pytać - wybrałabym pierwszy lepszy, bo nie wiem, który jest bardziej, a który mniej potrzebujący ;)) Dlatego dobrze by było, gdyby to było zadecydowane grupowo, na jeden. Sądzę, że mniej zamieszania by było. Osoby, które zadeklarowały tutaj swoje "rąsie" postaram się dodać.
Dobrze by było, gdyby ktoś tu nad nami czuwał, bo ja już pierwszego posta edytować nie mogę - a najlepiej, żeby tam się wszystko znalazło, żeby było czytelnie.

edit: nie dodam, bo nie mogę edytować I posta ;/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 22:08:44 pm wysłana przez Hordra »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:39:04 pm »
A może by tak wybrać 2-3 potrzebujące DT? Bo sądzę że kasy z tego trochę się nazbiera, a jest wiele potrzebujących dużych DT- np. w Lublinie obecnie potrzebne jest o ile się nie mylę 388 zł (288 za fakturę z leczenia i 100 na kastrację Niedźwiedzia), ogólnie tu chyba wszystko jest potrzebne :) Takich DT jest dużo więcej, ale ja osobiście orientuję się tylko w sytuacji na lubelszczyźnie, dlatego nie wypowiadam się o innych... Tak czy owak- ja jestem za podzieleniem "zysków" na kilka DT.
Ewentualnie można by zrobić coś takiego, że każdy kto coś kupi i będzie przelewał pieniądze na konto SPK może w tytule przelewu napisać np. "na króliki w Toruńskim azylu", "na króliki w Sopocie" itd. ALe nie wiem czy to by wypaliło :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2013, 21:13:26 pm »
Ja  sądze, że azyle tak samo jak i nie bardziej potrzebują pieniędzy niż dt. Przykładem jest mini azyl w warszawie. Brak tu osoby, ktòra to ogarnie...

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 09, 2013, 21:17:22 pm »
No wiem, prawie wszyscy wszystkiego potrzebują :/ i to jest problem jak to sprawiedliwie rozdzielić :/
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2013, 16:02:41 pm »
Myślę, że jak już będą jakieś pieniądze z sprzedaży to można medytować gdzie pójdą:)
Just hate people,love bunnies...

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: Artyści uszakom !
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2013, 17:20:20 pm »
Nie wybierajcie, wysyłajcie wg potrzeb i własnych wyborów, artysta jeśli zna azyl czy DT może sam zadecydować.
Kibicuję Wam :-)