Autor Wątek: Czerwona i opuchnięta pupka po biegunce  (Przeczytany 26852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fruwające futerko
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 12, 2013, 21:25:28 pm »
Troche mam wyrzuty sumienia, bo mała łaziła sobie po domu kiedy chciala, razem z moja sunią, ale sunia zmarła w marcu a 2 tygodnie pozniej, przywiezli mi psa z ulicy, ktory o ile nie jest agresywny, o tyle ma takie duze poklady milosci, ze chce do Kubusi, a ze wazy 32 kg, to boje sie ze zrobi jej krzywde, wiec mala siedzi w innym pokoju i ma wychodne wieczorami, jak pies w drugim pokoju. Mam wyrzuty sumienia, ze teraz mniej kica, taka niechetna jest do zabawy, jak sie ja pusci to sie chowa dzikusek, a kiedys kicala i sie bawila.
Moze za rzadko ją puszczam teraz?
Sytuacje komplikuje tez to, ze jestem w ciąży i boję się, że za pół roku jeszcze gorzej będzie z czasem na trójkę towarzystwa.

solvieg, teraz zobaczyłam ze dupcia brudna i takie zaczerwienienie.
Pare dni temu sprzatalam widzialam tylek troche brudny, ale umylam od razu, wysuszylam i czysciutko bylo, a teraz biore no i niestety. Wiem, ze keidys, jak mialam taki problem, to doktor mi dawala jakas buteleczke do przemywania i cholera zapomnialam co to bylo, bo bym jutro poleciala po to. A jak nie, to w niedziele bedziemy jechac do weta.
Jeszcze w zimie chce ją przebadac czy tych przerzutow nie ma, i ona i sunia w tym samym czasie chorowaly i Tiny juz nie ma po prawie 15 latach :((

posty scalam -Solvieg
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 21:29:02 pm wysłana przez Solvieg »
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fruwające futerko
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 12, 2013, 21:30:02 pm »
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Fruwające futerko
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 12, 2013, 21:32:40 pm »
Na początek prośba :


A teraz na poważnie - lepiej nie stosować niczego "na pałę" bo takie same objawy mogą mieć różne przyczyny. Możesz więcej zaszkodzić niż pomóc. Może przynudzam ale weterynarz jest konieczny. A co do przyjaźni międzygatunkowych to się nie wypowiem bo nie mam w domu innych zwierzaków niż króliki. Nie martw się - jak szybko zareagujesz i weterynarz sprawdzi co jest małej tym większe szanse na szybkie rozwiązanie problemu  :przytul
Edit: połączenia wątków musi dokonać moderatoer działu :) Napisz do niej pw z linkami wątków które chcesz połączyć :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Driada

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fruwające futerko
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 12, 2013, 21:35:46 pm »
Okej, będę modyfikować, przepraszam!
No chyba się wybierzemy w odwiedziny do naszej doktor.
A co do przyjaźni - hm... boje sie po prostu. Teraz mam amstaffa o nieznanej przeszłosci. Po co ryzykować?
Sunia kocha dzieci, inne psy itd, ale nie będę ryzykowała, bo nie wiem czy lubi kroliki. W klatce - lubi, ale bez klatki wole nie sprawdzać.

uwaga, modyfikuje :D
ok napisze w sprawie polaczenia :)
*Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewami nie potrzebuje psychiatry. Niestety większość ludzi sądzi inaczej... *

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Fruwające futerko
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 12, 2013, 21:48:03 pm »
uwaga, modyfikuje
dziękuję i trzymam kciuki aby mała okazała sie zdrowa :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa