Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1800258 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1700 dnia: Czerwiec 17, 2013, 09:32:52 am »
a mnie tak filozoficznie naszło w wyniku wielu wydarzeń na forum - jaką człowiek ma siłę sprawczą, jak może dowolnie kreować otaczającą go rzeczywistość. Moze dowolnie kierować swoją energię i sprawiać rzeczy złe i szkodliwe lub - tak jak Wy, Sopocka Ekipo - sprawiać, że swiat staję dobrym, wesołym i pozytywnym miejscem :) Pamiętajmy o tym i bierzmy przykład, to co widzmy w koło w dużej mierze zależy tylko od nas :)
Sopocka Ekipo - dziękuję wam za wspaniałą inspirację i godny wzór do naśladowania  :przytul  :bukiet  :bukiet  :bukiet
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1701 dnia: Czerwiec 17, 2013, 09:40:47 am »
O mamo... dziękujemy  :icon_redface ale to tak samo nam jakoś przychodzi :) ostatnie dni (związane bezpośrednio z Sopockim Uszakowem) przynoszą Nam wiele radości - jak na wątku robi się gwarno, w Uszakowie pojawiają się tłumy, króliki tłumnie znajdują domy, wolontariuszy Nam przybywa - to wszystko daje niesamowitą satysfakcję i siły na dalsze działania. To wszystko jednak dzieje się dzięki Wam - darczyńcom, forumowiczom, Domom Tymczasowym, wolontariuszom itd :) to My bez Was byśmy nie istniały :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1702 dnia: Czerwiec 17, 2013, 10:31:44 am »
Gdzie Kicusia będzie miała DS, czy w pobliżu będzie dobry wet?Czy pozostawią jej imię ....
Trzymam kciuki za twoje szczęście maleńka   :przytul

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1703 dnia: Czerwiec 17, 2013, 11:21:56 am »
Dzień dobry wszystkim :)
Donoszę iż Kleo w środę prawdopodobnie pokica już do DS :) Mamy jeszcze wizytę kontrolną po sterylizacji i jeśli pani doktor da zielone światło....to mała wróci już z nowym opiekunem do swojego nowego domu :)  w_daleki

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1704 dnia: Czerwiec 17, 2013, 11:58:46 am »
dori w Poznaniu jest dr Lisiecka - zresztą joac Panią pokierowała wszędzie :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1705 dnia: Czerwiec 17, 2013, 12:06:33 pm »
No to super.  Dobry wet. w zasiegu ręki   jest najważniejsze...albo przynajmniej wiedza gdzie można jechać .Nellcia dzięki.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1706 dnia: Czerwiec 17, 2013, 12:24:06 pm »
Kochani zaczelismy sterylizacje PHowciakow , w zeszlym tygodniu , zabiegowi zostala poddana Ada , PH01 i PH03 , nie bede opisywac stran narzadow rodnych - wyglad wskazywal na znaczy stopien zuzycia , nie bylo zmian nowotworowych uffffff - dziewczyny czuja sie juz dobrze , zabiegi zakonczyly sie powodzeniem , wszystkie sie w pore wybudzily i wracaja do zdrowia  :lol . Dzisiaj zabieg bedzie miala PH02 a jutro bedzie miala zabieg Luna ( PH04).
Kochani wszystkie PHowciaki sa bardzo bardzo zabiedzonymi krolicami  , wielokrotna ciaza i odkarmianie potomstwa a takze watpliwa karma , uczynilo w ich organizmach orgomne spustoszenia .
Sa masakrycznie chude , sterczace kosci - tego nie widac na zdjeciach , wyliniale , mocno przerzedzone futro , bez polysku , jednak zaslania ta masakre - jak na nie patrze to za kazdym razem sciska mnie w dolku - jak mozna doprowadzic do takiego stanu , bogu ducha winne zwierze - masakra . Psychika rowniez jest bardzo zwichrowana - jeszcze bardzo bardzo sie boja , co prawda Ada przestala juz piszczec , PH02 tez juz piszczy sporadycznie i ma mniej wybaluszone oczka ale najbardziej martwi mnie PH03 - nie piszczy i nie piszczala ale bardzo dziwnie , strasznie nerwowo reaguje na kazdy ruch wokol jej klatki. Zachowuje sie jaby caly czas byla w jakies traumie ....nie mam pojecia , co im zrobiono ........wiem , wiem  czas .....potrzebny jest czas .... ale tak zal sciska. Na szczescie jedza , polubily  CC i ziola , z sianem tez nie ma problemu , choc ciekawa sprawa : wlasnie PH03 nie je w ciagu dnia gdy jest jasno , dopiero gdy zapadnie zmrok .... rano wszystkie miski i pasnik puste .. widac ze nocne warunki byly dla niej codziennoscia .....
i czekamy na wyniki wymazu ...jescze ich nie ma  :icon_frown
wszystkie "pociagaja nosem" , najgorzeje jest na ta chwile z samcem PH05 - zaczal charczec..... , dzisiej tez czeka go wizyta u dr Pyrak  - zobaczymy  co bedzie dalej

Kochani potrzebujemy dobrej, tresciwej karmy najlepiej CC dla PHowciakow i dobrych ziol - jesli bylby ktos w stanie zasponsorowac prosze o pw

Deedee trzymamy kciuki za Kleo  :lol
dori dla Kicusi szykuje sie bardzo, bardzo fajny domek a co do dostepu do dobrego weta to jest to jedno z podstawowych kryteriow, przy podejmowaniu decyzji o adopcji , jestesmy bardzo bardzo na to "uczulone"  :lol

joac  :onajego :onajego :onajego
Solvieg  :onajego :onajego :onajego

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1707 dnia: Czerwiec 17, 2013, 13:38:17 pm »
miła trochę przekręciła mój nick ale nie szkodzi  :mhihi :mhihi
Dzień był super, a efekty pracy jeszcze lepsze !!  :brawo:
Wszystkie króliczki przesłodkie.  :heart
ja to uśmiechnięta często - a w ogóle do tej pary, która się naszą weteranką Chicą zainteresowali :) Oby wszystko poszło dobrze!  :icon_3m_sie
miła to ma zdjęcie z serii " Gdzie ja upchnę kolejne regały, klatki itd" :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline emcia936

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1708 dnia: Czerwiec 17, 2013, 14:46:33 pm »
Kicusia trafi do mojego domku :hura: Chciałabym podziękować Pani Joasi za rozmowę przed adopcyjną i jej wskazówki :przytul Prawdopodobnie malutka już w sobotę będzie na swoich włościach :bunny: wyprawka już czeka, zamówienie u przyszłego teścia na świeże sianko zrobione... nic tylko czekać na weekend :jupi co do imienia zastanawiam się nad zmianą na TOSIA :bunny: ale dopiero jak zobaczę na żywo jej pyszczek stwierdzę, które do niej bardziej pasuje ;-) kto wie... może jednak zostanie Kicusią :zakochany:

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1709 dnia: Czerwiec 17, 2013, 14:58:33 pm »
emcia  :onajego :onajego :onajego :onajego :onajego :onajego
Nawet nie wiesz jak się cieszę!!  :brawo: :brawo:
Kicusi jak dla mnie pasuje super imię, a w sobotę ślicznotka była wyczesywana :)
Myślałam że kłaczków będzie latało a tu wcale nie, bo Kicusia taka jest puszysta skubana :D
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1710 dnia: Czerwiec 17, 2013, 15:11:40 pm »
Emcia, bardzo się cieszę, że Kicusia się do Was przeprowadzi i to tak szybko! Mam nadzieję, że jak już malutka do Was dojedzie, założycie jej wątek, bo jak widać ma tu dużo przyjaciół :przytul
A imię zawsze drugorzędne - byle królik był szczęśliwy :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline emcia936

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1711 dnia: Czerwiec 17, 2013, 15:21:17 pm »
no ba :icon_mrgreen fotorelacje muszą być :]

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1712 dnia: Czerwiec 17, 2013, 15:24:56 pm »
a można emciu wiedzieć w jakiej to miejscowości ulokuje się Kicusia? :D
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline emcia936

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1713 dnia: Czerwiec 17, 2013, 15:28:13 pm »
ojjjjjjj daleko ;-) We Wrześni (woj. wlkp) :D Jakby ktoś się zastanawiał gdzie to jest... trasa Poznań - Września - Konin. Jeśli ktoś będzie przejazdem zapraszam na kawkę i czochranko Kicusi :hahaha:

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1714 dnia: Czerwiec 17, 2013, 15:29:44 pm »
No to kawałeczek  :dookola:
Więc czekamy na podróż małej do domku, fotorelację i Wasz wątek :)  :przytul
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1715 dnia: Czerwiec 18, 2013, 09:51:11 am »
a w Sopocie .. w sobote ....dzialo sie , oj dzialo  :lol ....
a usmiecha sie do ( byc moze ) przyszlych opiekunow .... Chicy : to czarne zloto od razu wpadlo im w oko  :lol - procedura adopcyjna w toku , Chica ma szanse  :nie_powiem
A dopiero co tak o to wołałam... Trzymam kciuki najmocniej jak się da!!!!  :doping: Chica, znajdź sobie kochających człowieków  :heart  :bunny:

Frycek-nowi rodzice wyglądają na bardzo ucieszonych, papa :heej Bądź grzeczny  :heart
Dziewczyny, cudowne zdjęcia, i Wy cały czas uśmiechnięte, tak ma być  :heart
Kicusia  :bukiet Sweety  :bukiet Kleo  :bukiet Same dobre informacje  :zakochany:

PHowciaki dojdą do siebie-nie są przyzwyczajone do tego, że mogą mieć swoją własną przestrzeń, nie być męczone i wykorzystywane...Musimy zrozumieć przez jaką te maluchy przeszły masakrę i dać im czasu.  :heart Mam nadzieję, że ich zdrówko będzie jak najlepsze.

Wielkopolska!!!  :doping: Riko też z Sopotu uciekł do Wielkopolski  :pokoj:



Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1716 dnia: Czerwiec 18, 2013, 15:18:38 pm »
Bbutterfly - Paulinko sorki za "perturbacje nickowe ", obiecuje poprawe  :lol

wczoraj przeszla zabieg sterylizacji PH02 -  bezproblemowo  :lol - mala ladnie sie wybudzila  :lol - okazalo sie ze miala bardzo , bardzo powiekszone jajniki (podobno trzykrotnie :( ) - zmiany chorobowe , wiec sterylizacja
odbyla sie w sama pore , dochodzi do siebie u Patrycji ( Skittles  )  :lol ,  Dostala polowe dawki narkozy i juz spala ... takie te kroliki sa wykonczone i niedozywione  :icon_frown ( slowa Pani doktor)
dzisiaj zabieg bedzie miala ( wlasciwie juz trwa ) Luna (PH04), trzymajcie kciuki zeby i jej sie udalo ...

Ada, PH01, PH03 za to bardzo ladnie zaczely jesc ... jesc ...pochlaniac chyba jest lepszym okresleniem  :lol idzie ku lepszemu i nawet daja sie przez chwilke poglaskac bez tego okropnego strachu w oczach  :lol

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1717 dnia: Czerwiec 18, 2013, 20:24:58 pm »
nie szkodzi Mirellko :)
Trzymam ogromniaste kciuki za Danielową Lunkę  :icon_3m_sie :icon_3m_sie
PHwciaki dojdą do siebie, z taką opieką , pomocą i uczuciem muszą :) a w ogóle to już jakby znalazły DS :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline agakem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1718 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:58:40 am »
a w Sopocie .. w sobote ....dzialo sie , oj dzialo  :lol ....
a usmiecha sie do ( byc moze ) przyszlych opiekunow .... Chicy : to czarne zloto od razu wpadlo im w oko  :lol - procedura adopcyjna w toku , Chica ma szanse  :nie_powiem
A dopiero co tak o to wołałam... Trzymam kciuki najmocniej jak się da!!!!  :doping: Chica, znajdź sobie kochających człowieków  :heart  :bunny:

Witam wszystkich :)
To do mnie, m.in. miła uśmiecha się na zdjęciu i jeśli wszystko dobrze pójdzie to ze mną i z moim narzeczonym zamieszka niedługo CHICA - jest niesamowita! Musimy tylko przebrnąć przez przeprowadzkę, żeby nie musiała przechodzić przez to z nami i wtedy na pewno zabierzemy ją już do domu.

To śliczne błyszczące futerko, opanowanie i mądre spojrzenie od razu nas zaczarowały :) Co prawda leczę już 5 dzień siniaki od zadrapań i szczypnięć, bo faktycznie nie lubi jak się ją trzyma na rękach - za to odwdzięzy się na pewno czym innym. Podobna jest do mnie - duża, ostrożna, nie lubi jak ktoś ją męczy i na dodatek brunetka :D :D

A jeszcze chciałam podkreślić jaką ogromną przyjemnością było odwiedzenie was w sobotę - przed takimi schroniskami (nie pasuje mi tu to słowo ale cóż...) zwykle człowiek ma obawę, że zastanie przygnębiający widok - a tam wręcz przeciwnie! Uszaki zadbane, energiczne, mają gdzie pobiegać, klatki duże, każdy ma swoją własną... Super! Wyszłyśmy z koleżanką baaaardzo podbudowane tym wszystkim, z ogromnymi chęciami, żeby przyłączyć się czasem do pomocy w sprzątaniu :) Sopocka ekipo - jesteście niesamowici! :balet:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1719 dnia: Czerwiec 19, 2013, 12:03:36 pm »
agakem bardzo dziękujemy i ogromnie się cieszymy, że Chica będzie miała swój własny dom i kochających opiekunów :) witamy również na forum i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas jeszcze :) pozwoliłam sobie Was dodać do komunikacji emailowej wolontariuszy z Sopockiego Uszakowa :)