Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765924 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1360 dnia: Maj 11, 2013, 16:19:29 pm »
a teraz mam cudowna wiadomosc : z racji tego ze Whisky jedzie juz niedlugo do domu , jej opiekun wirtualny postanowil wybrac kolejnego wirtualnego podopiecznego i wybor padl na TUPTUSIOWA - p. Danielu bukiet bukiet bukiet

hehe widzę, że z Panem Danielem idziemy jednym tropem  :DD właśnie wczoraj patrzyłam, które Maluchy zostały bez WO i mówię sobie: Tuptusiową wezmę pod swoje skrzydła, a tuu Pan Daniel znowu pierwszy   :> więc z racji tego, że Whisky jedzie do mnie ja chciałabym objąć WO Bajkę :zakochany: może przyniesie jej to szczęście i szybciej znajdzie domek  :bunny:

a jak Whisky? dobrze się czuje? :)  :heart

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Bunny Whisperer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1361 dnia: Maj 11, 2013, 17:00:52 pm »
To ja juz oficjalnie powiem,  :D ze Westa JUTRO jedzie do mnie!!!  :hura: :hura: :hura:  :bunny:   :brawo:  Misiu Grond i Westa to takie dwa dobre duchy i mysle, ze baaardzo szybko sie polubia : ))) Wszystko i wszyscy juz czekaja, tylko musze jeszcze podjechac jutro po poduche do wylegiwania odpowiedniej wielkosci  :DD




PITAYA : )))


Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1362 dnia: Maj 11, 2013, 17:17:24 pm »
To ja juz oficjalnie powiem,  icon_zeby ze Westa JUTRO jedzie do mnie!!!  hura hura hura  bunny   brawa
wspaniale :) zasłużyła na kochający domek :) oby dogadała się z Misiu :) 3mam kciuki

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1363 dnia: Maj 11, 2013, 17:22:47 pm »
Już pisałam wcześniej, że bardzo się cieszę, że Westa znajdzie domek :) Ta kochana, miła króliczka zasługuje na wszystko, co najlepsze! I mam nadzieję, że docenią się nawzajem z Misiem :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1364 dnia: Maj 12, 2013, 10:26:08 am »
monika.siedlce :onajego :onajego :onajego - dziekujemy  :bukiet
Bajka znalazla wirtualnego opiekuna  :balet: , Bajka znalazla wirtualnego opiekuna  :hura: :hura: :hura:
monia bajka jutro bedzie miala sterylizacje , zwazywszy iz krolinka ma juz ok 4 lata i ladnie nam schudla przez te dwa miesiace , najwyzszy czas  :lol - i na adopcje moze bedzie wtedy miala wieksza szanse  :lol
idziecie "leb w leb" z p. danienielem jesli chodzi o wasze wybory "zblizajacych sie adopcji " - strasznei sie cieszymy z waszych niezwykle trafnych wyborow hi hi
no to zobaczymy kto teraz trafil pierwszy :lol
Bunny Whisperer - tak myslalam ze lepiej wolisz sama sie ujawnic  ;) - bardzo bardzo dziekujemy  :bukiet ze wlasnie twoj wybor padl na weste w cieplym domu wesat poprostu rozkwita"
asiu i agnieszko musze wam powiedziec ze mialam niewatpliwa przyjemnosc goscic weste po jej sterylizacji i choc poczatkowo westa byla zalekniona tak jak i w sopocie to bardzo szybko pokazala jaka jest przeurocza , z dnia na dzien robila sie coraz bardziej kontaktowa krolinka i uwielbia wprost "mizianki", wrecz sie ich domaga ale bardzo delikatnie , jak to tylko westa potrafi dac znac - zadnej agresji - jednym slowem - "cud miod malina" - sama z reszta tego doswiadczysz  :lol :lol :lol  i uwielbia byc poza klatka, pewnie jak wszystki krolisie ( he he he ) ale ona robi to jakby pierwszy raz swobodnie biegala , robi ze szczescia "piruety" i wszystko ja ciekawi na zasadzie boje sie ale dam rade - powodzenia westulko nasza kochana i obys nigdy juz do nas nie musiala wrocic - pa pa pa pa  :papatki :papatki :papatki
i tak na dowidzenia :
westa






Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1365 dnia: Maj 12, 2013, 11:00:06 am »
Westa.... :heart - aż się serce cieszy na jej widok, kochana mamusia, wychowała tyle dzieci, a teraz będzie miała domek i mnóóóóstwo głasków :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Bunny Whisperer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1366 dnia: Maj 12, 2013, 13:46:00 pm »
Moj wybor troche trwal, ale to dlatego, ze co innego krolika robilo mi sie strasznie zal :(, a podczas sprzatania w Uszakowie poznawalam je wszystkie coraz lepiej  :) Jade po Weste  :hura:  :zakochany: Poducha juz jest, mam nadzieje, ze sie jej spodoba  :lol , zdjecia tez beda  :DD




PITAYA : )))


Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1367 dnia: Maj 12, 2013, 13:54:24 pm »
to czekamy na fotorelacje :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1368 dnia: Maj 12, 2013, 15:27:19 pm »
same dobre informacje ostatnio w "naszym" Uszakowie  :lol dobra passa trwa  :balet:

niedawno  zauważyłam że Azyl w Toruniu ma nowe "zdjęcie" to pod profilami - bardzo fajne zresztą :) i tak sobie pomyślałam, może zrobiłabym takie dla Sopockiego Uszakowa? co Wy na to?  :DD

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1369 dnia: Maj 12, 2013, 19:31:49 pm »
Pragnę wam powiedzieć, że Amor jest nie do poznania!!

Cóż za żywy, ciekawski uszak :) Już coraz chętniej do nas podchodzi, obwąchuje. Jest niezwykle uparty! Jak chce gdzieś kicać, a ja wiem, że tam nie może to zasłaniam mu ręką, a on się pcha tym pyszczkiem :) Dzisiaj były jeszcze lepsze skoki niż wczoraj a jaki speed na zakręcie był! Nawet raz było małe turlanie sie :)
Jak wszedł do klatki to od razu bach, oto pozycja:


Nigdy bym nie przypuszczała, że z takiej kuleczki osowiałej zrobi się taki towarzyski kawaler  :bunny:

Pozdrowienia od Amora z jego ulubionej pozycji kuwetowej:


Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1370 dnia: Maj 12, 2013, 19:42:49 pm »
ooo jaki jestem zmęczony  :DD

a zdjęcie w kuwecie - bezcenne!  :zakochany: takie małe stworzonko w tyle radości co Martini?  :rotfl2

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1371 dnia: Maj 12, 2013, 19:48:45 pm »
takie małe stworzonko w tyle radości co Martini?
Dokładnie.

Do Sopotu regały mają przyjść a tu wam coraz bardziej podopieczni znikają :) I regały puste będą stały :P

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1372 dnia: Maj 12, 2013, 20:42:31 pm »
a niech tam stoją puste :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1373 dnia: Maj 13, 2013, 10:56:42 am »
puste..... zyczylabym sobie i nam wszystkim wlsnie tego : puste ....
czytajac ostatnie posty , mozna by pomysle ze dodatkowe regaly dla Sopotu to fanaberia sopockich opiekunow , kompletnie niepotrzebny zbytek.....
chcialabym aby byla to prawda, aby byla to fanaberia ... chcialabym ...
w koncu moge wam powiedziec po co nam tyle regalow , po co nam jest niezbednych tyle nowych miejsc ......

zadzwonil telefon ......

od miesiaca toczy sie "cicha batalia" o przejecia likwidujacej sie hodowli krolikow miniaturek
jak tylko ten telefon zadzwonil , od razu zorganizowalaysmy Kampanie regalaowa .. juz wtedy zaczelismy sie przygotowywac ...

i dzisiaj wlasnie nadszedl ten dzien, w ktorym mamy w koncu szanse na przejecie pierwszej partii...
czy nam sei uda ... i ile nam sie uda .......zobaczymy........dam wam oczywiscie znac ...

jest do przejecia 10 - 15 sztuk a moze i wiecej krolikow miniaturek , wezmiemy tyle ile nam zechca .......sprzedac .....

walka jest nierowna bo zbieglo sie wokol sporo chetnych ... powod ? .... .... zbliza sie ... 1 CZERWCA - DZIEN DZIECKA ...  
A JAKI JEST DLA DZIECKA NAJLEPSZY PREZENT ... MALUTKA PUCHATA ZYWA KULECZKA

do przejecia bedzie 6 czterotygodniowych maluchow - ich matka po urodzeniu odrazu zostala zaplodniona ponownie aby zdarzyc z kolejna latorosla wlasie na dzien dziecka.
na dzien dzisiejszy maluchy sa odstawione od matki bo ma kolejne mlode - maluchy 1 czerwca beda za duuuuzzze na sprzedaz , juz teraz sa za duzzze na karmowke ,
wiec jest ogromna szansa wlasnie na nie .
Walczylismy tez o matke ... ale nie uda sie .. jest zbyt" drogocenna" ... bo rodzi 8-10 kroliczkow na raz .... inny hodowca polozyl juz na nia lape ....
pozostale kroliki to "zuzyte " rodzicielki i samce wykorzystywane do zapladniania. Warunki w jakich byla prowadzona hodowla .... masakra.....
Prawdopodobnie wszystkie kroliki sa w zlym stanie zdrowia - kroluje wsrod nich grzybica - maluchy sa do odkarmienia ......

bedzie nam potrzebna w pierwszej kolejnosci :
karma - mamy ostatni worek CC , ostani worek CN i ostani worek Crispy Musli ...wystarczy na troche ..ale bedziemy potrzebowac tego wiecej
mleko dla maluchow - mamy w zapasie dwa pudelkai - a one zejda bardzo szybko - http://www.zooplus.pl/shop/koty/produkty_dla_kociat/mleko_i_suplementy_karmy/suplementy_karmy_dla_kociat/30508
podklady
fundusze na leczenie
a w drugiej kolejnosci :
klatki : http://allegro.pl/ferplast-rabbit-100-klatka-dla-krolika-swinki-k-ce-i3237684698.html
na dzien dzisiejszy reszte mamy w zapasie

wiecej szczegolow wieczorem ....

BARDZO PROSIMY O POMOC, SAMI NIE DAMY RADY , POTRZEBUJEMY DLUGOTERMINOWEGO WSPARCIA, GLOWNIE FINANSOWEGO , BARDZO PROSIMY O POMOC

MYSLE ZE WARTO URATOWAC TYLE KROLIKOW ILE SIE DA , JEST TO LIKWIDACJA HODOWLI, WIEC OGROMNA SZANSA ZE Z TEGO ZRODLA NIE BEDZIE JUZ WIECEJ KROLICZKOW

i ludze sie ze myslicie podobnie.........




Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1374 dnia: Maj 13, 2013, 11:02:15 am »
ratujcie, jesteście dla tych biedaków ostatnią deska ratunku...
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1375 dnia: Maj 13, 2013, 11:22:01 am »
O Boże dziewczyny, ale macie bombę emocjonalną. Strategiczną z resztą też. Trzymam za Was bardzo bardzo mocno kciuki.

Bądźcie silne. I walczcie koniecznie!!
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1376 dnia: Maj 13, 2013, 11:39:14 am »
Miła, zawsze myślimy podobnie. Krew mnie zalała, jak przeczytałam to, co napisałaś. Ostatnio u mnie krucho z kasą, ale coś wpłacę Wam na konto, ile mogę. Jeśli będzie nas więcej, to uda się pomóc!!!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1377 dnia: Maj 13, 2013, 11:45:17 am »
o matko ...
zmobillizujemy siły i wspolnie damy rade !  nie poddamy sie  :szerm:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1378 dnia: Maj 13, 2013, 13:14:09 pm »
A ja nie uważam, żeby wykupowanie tych króliczków było dobrym pomysłem, bo nakręcicie dziewczyny tylko rynek. Wykupowanie króliczków w większych ilościach nawet po to, aby im pomoc, to tworzenie popytu. Nie popieram pomysłu z wykupowaniem tych kólasów. Ma nadzieję, żę tego nie zrobicie, że uda się Wam je wyciągnąć od tych wstrętnych ludz za darmo.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1379 dnia: Maj 13, 2013, 14:13:15 pm »
PippiLotta jestem tego samego zdania co Ty w 100% , lamalam sie kilka tygodni , jednak .. to ze naprawde jest to zamkniecie hodowli i ...
po pierwszym telefonie dokladnie tak powiedzialam jak napisalas ale .....
po ktoryms tam skolei jak za kazdym razem dostawalam widaomosc ze ich liczba sie zmniejsza bo... zdychaja ... bo pseudo opiekun w dup... ma co sie z nimi dzieje .... taka podjelam decyzje
wykup krolikow wzielam na siebie , nie wezme grosza z spk , a jak bedzie trzeba , jak nikt mi nie pomoze ( co z reszta zrozumiem ) , tez wezme na siebie ....
napisze tylko tyle ze mlodych zostalo tylko szesc .......
jesli wszyscy uwazacie ze nie jest to zgodne z zasadami spk ... i zgodne z waszymi sumieniami .... jeszcze moge przerwac .... jeszcze moge odmowic ....jeszcze ......
ale wowczas ... mozemy byc pewni ze te kroliki zejda .... dobrze bedzie jak ktos im w tym pomoze ....w co szczerze watpie
pierwszy raz taka decyzje podjelam .... i teraz zaluje ze tak pozno ....
to co przerywac procedure odzysku ..?