Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765350 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1200 dnia: Kwiecień 13, 2013, 18:22:27 pm »
Super akcja z tymi regałami !  :brawo:
Tylu darczyńców !
Wspaniale !
:bukiet
 Tylko jeszcze dwie półeczki brakują do piątego regału :D Jestem dobrej myśli  ;)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1201 dnia: Kwiecień 13, 2013, 19:24:34 pm »
watek : Wirtualnych adopcji zmodyfikowany :) - 8 naszych podopiecznych szuka wirtualnego opiekuna : zapraszamy : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13421.msg433791.html#msg433791 :
Bajka - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1226#yield - ( szukany wirtualny opiekun )

Dynia - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1230#yield - ( szukany wirtualny opiekun )

Makumba - strona adopcyjna w przygotowaniu - ( szukany wirtualny opiekun )

Suchar - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/976#yield - ( szukany wirtualny opiekun )

Sweety - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/826#yield - ( szukany wirtualny opiekun )

Tosia - strona adopcyjna w przygotowaniu - ( szukany wirtualny opiekun )

Tuptusiowa - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/670#yield - ( szukany wirtualny opiekun )

Żabcia - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/592#yield - ( szukany wirtualny opiekun )


Zostając Wirtualnym Opiekunem pomozesz nam zebrac fundusze na utrzymanie, karme i akcesoria
oraz zapewnić odpowiednia opieke weterynaryjna, bezdomnym krolikom miniaturkom.
25 PLN to niewielka kwota, a może ona uszakowi zapewnić godne życie. 
Można adoptować więcej niż jednego królika, a także jeden uszak może mieć kilku wirtualnych opiekunów. 

Dokładny regulamin Wirtualnych Adopcji znajdą Państwo tutaj: http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/regulamin-wirtualnej-adopcji

Aby objąć królika Wirtualną Adopcją, należy wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net , dw: sopot@kroliki.net

wplaty prosimy dokonywac na:
Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa

Tytułem: WIRTUALNA ADOPCJA - [IMIĘ KRÓLIKA] Z SOPOTU - [NICK/IMIE DARCZYŃCY] - [MIESIAC] za który jest dokonywana wpłata."

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1202 dnia: Kwiecień 13, 2013, 21:48:10 pm »
Proszę o sprostowanie - przelew wszedł z mojego konta, ale darczyńcą bezsprzecznie była Riko  :bunny:

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1203 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:07:39 am »
ojejku, to Suchar wyemigrował od MAS? wycałować uszyska :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1204 dnia: Kwiecień 14, 2013, 00:24:42 am »
Kochani, wciąż poszukujemy domku dla naszej Dony :

Poszukujemy nowego domu dla Dony - radosnego srokacza olbrzymiego, cudownie kochanego i zdrowego - jednak nie w pelni sprawnego. Dona jest pełna życia i bardzo przywiązuje się do opiekuna. Nie porusza się jednak jak każdy królik, ze względu na przeprost skoka. Nie wymaga całodobowej opieki, lubi być poza klatką i doskonale sobie tam radzi :). Lubi spać z Opiekunem, na Opiekunie i w różnych przedziwnych pozycjach, szczególnie gdy podczas jej drzemki Opiekun mizia uszy. Dona używa dry bedów (wielorazowa mata przeciwwilgociowa), bo nie jest w stanie korzystać z kuwety, ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Ma apetyt, lubi wszystko, łącznie z przerabianiem kocyków na ażurowe serwetki. Jest bardzo upartym królikiem. Jest ona zdrowa, a jej weterynarzem prowadzącym jest dr Krawczyk z Torunia. Poszukujemy Domu, który będzie w stanie jeździć z Doną na kontrolę oraz w momencie ewentualnej choroby do dr Krawczyka.

Pytajcie i szukajcie! bardzo prosimy o wsparcie !

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1205 dnia: Kwiecień 14, 2013, 09:11:03 am »
Doncia... Gdybym mogła, już byś była u nas  :przytul Mam nadzieję, że trafi na ciepły domek i cudownego człowieka. :)

Offline Merowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1206 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:13:57 pm »
Raport z DT (DS ;) ) z pobytu Krzysia (ex Tekilla)
Co mogę powiedzieć po tygodniu albowiem własnie mija równo 7 dni jak Krzyś jest z nami :D.
Jest królikiem bardzo kontaktowym pełnym energii i hormonów :P. Uwielbia być głaskany i wymaga ciągłej uwagi bo potem kica niezadowolony. Jest strasznym łakomczuchem który zje wszystko ! Odważny z niego kiciuś bo nawet wybiega na klatkę schodową witając znajomych.
Miał raz przyjemność poznać domowników jak przez przypadek przecisnął się przez drzwi. Stefan go  nie powitał zbyt towarzysko :P. Szybko sytuację opanowaliśmy.
Krzychu ma zabieg "zabookowany" na środę więc liczę że po kastracji jego temeprament opadnie bo nasze nogi są ciągłym obiektem jego westchnień.... i nie tylko ;)
No i brudas z niego, nie robi w ogóle do kuwety :D

Parę zdjęc dla ciekawskich:
Stokrotka




Jego ulubione zajęcie - jedzenie. No i jest w trakcie jedzenia miziany zazwyczaj :D Pieszczoch !



Jak mówiłem towarzyszy przy wszystkim.... nawet przy obieraniu ziemniaków :d "a co ty tam masz?" style :)




No weź daj obierkaaaa !


Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1207 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:31:34 pm »
Raport z DT (DS ;)  )
To mi się podoba ! :D

Trzymam bardzo mocno kciuki za pomyślny zabieg Krzyśka :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1208 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:38:34 pm »
Raport z DT (DS ;)  )
To mi się podoba ! :D

Ja tam widzę miłość, jeszcze tylko DT sprzed DS musicie wywalić i macie kolejne dziecko  :brawo:

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1209 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:46:18 pm »
Ale mały pomocnik! :)

Odniosłam dzisiaj króliczy sukces. Amorek będąc na moich rękach miziany zgrzytał ząbkami ! :)

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1210 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:49:00 pm »
Amorek będąc na moich rękach miziany zgrzytał ząbkami !
O proszę :) Jesteście sobie przeznaczeni ! :heart Inaczej być nie może :D

Offline friends

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1211 dnia: Kwiecień 14, 2013, 23:27:30 pm »
Hej Wszystkim :heej :heej :heej

Paczka info o Firci:)   Merowski tak zapelnil forum Krzysiem ze dobrze chyba zrobi przerywnik o kims innym:) oczywiscie bez urazy Mero:)przeczytalismy twoje posty od A do Z  :icon_lol

Jutro Fircie czeka nie mila przygoda ----sterylizacja---- :/

Ona jeszcze o niczym nie wie no bo niby jak jej to przekazac hehe i dlatego my jak na razie stresujemy sie za nia...Pani doktor wyjasnila nam wszystko i przekonywala ze to tylko zabieg i mamy sie niczego nie obawiac...ciezko tak. :(

W kazdym razie zgodnie z obietnica, jesli jutro wszystko przebiegnie wzorowo.....Fircia bedzie w tzw domu STALYM....My przynajmniej chcielibysmy tego i mamy nadzieje ze dziewczyny z "zarzadu" to potwierdza...:) :bejzbol

Co do pobytu Firci do dnia dzisiejszego, wszystko w jak najlepszym porzadku.To oczywiscie znaczy ze Fircia juz sie zadomowila.Wie co i gdzie i jak itp....Kiedy posilki, gdzie kuweta inne bajery...Pokazuje swoje nowe ale to nowe sztuczki....Codzien cwiczy skakanie i wyglada na to ze chyba chce skakac najwyzej ze wszystkich:) bo prawie nie czuje strachu hehe
Wcina codziennie warzywka....najbardziej smakuje seler i pietruszka....Chociaz nie wiemy czemu ale ma chyba male problemy tzn tak jakby brakuje jej doswiadczenie w jedzeniu wlasnie warzyw :?:....Nie wiem jak to u Was wyglada ale Fircia poprostu nie potrafi sobie przytrzymac marchewy..I odrazu uprzedzam pytanie czy nei probowalismy kroic na rozne kawalki....bo wlasnie probowalismy a to na bardziej dlugasne, na krazki, kwadraty, w calosci, na pol i wogole inne dziwaczne ksztalty...Najbardziej mimo wszystko pasuja jej podluzne ale wtedy nie uzywa przednich siekaczy tylko je to bokiem- tak jakby palila fajke hehe ale to brzmi, no ale tak to wyglada...Bylismy juz raz u doktor na podcieciu zebow...udalo sie tylko dolne bo bez znieczulenia...wiec jutro prawdopodobnie zostanie zbadana w caloscie i zabki wyrownane....nie zniemia to faktu ze raczej powinny sie scierac podczas jedzenia a jesli ona je wlasnie w taki sposob to troszke sie nie scieraja...Jutro sie dowiemy wiecej w "klinice"
Aha...jesli chodzi o rarytasy to......bazyli i mieta....swieza....Juz wie gdzie my ja trzymamy i zawsze zaglada wlasnie w tym kierunku....Dzisiaj taki maly prezent  :tort:dla Firci i pozwolilismy jej pozrywac sobie prosto z krzaczka:)Zdjecia ponizej....

Po zabiegu napiszemy co i jak.... :soon:


Pozdrawiamy wszystkich, Wszystkie ..... :krolikkroliki :krolik....A w sumie forumowiczow tez:)Pzdr


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2013, 23:57:51 pm wysłana przez friends »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1212 dnia: Kwiecień 15, 2013, 01:46:06 am »
same dobre wiesci z naszych DT - Merowski , friends -   :bukiet :bukiet :bukiet - buzunia sama sie usmiecha widzac takie fotki  :lol :lol :lol
no to mamy w przyszlym tygodniu i sterylke i kastracje - trzymamy kciuki za pomysle przejscie zabiegow.
friends - same nie mozemy sie doczekac aby zakonczyc adopcje Firci - widze ze to nastapi w przyszlym tygodniu  :hura: :hura: - szybko mi tu pisac do inspektora adopcyjnego o papiery adopcyjne na Fircie - migusiem  :lol
Bbutterfly -  :onajego za "grosik" na regaly/ klatke :lol
gabuizm - ma sie rozumiec ze Riko byl glownym sponsorem "polaski" - nalepimy naklejke od Riko  :lol
Zajęcowa Suchar dalej jest u mas na DT jednakze pozostaje pod opieka Sopotu - dlatego to Sopot m.in.szuka WO dla niego :)

Martini90 -doniosly mi jaskolki ze podobno Amor po dlugim weekendzie wybiera sie w podroz "bezpowrotna" w_daleki , wiesz cos na ten temat ?   ;)
 a mowilam wam juz ze w sobote Nevil pojechal do DS -  :papatki pa pa pa Nevilku pa pa pa  :papatki - dziekujemy p. Ewie i calej rodzinie  :bukiet :bukiet :bukiet

a skoro panowie tak ladnie zaczeli dzisiejszy wieczor z wiadomosciami z DT to moze pociagnijmy dalej  :> :
SUCHAR
ma sie bardzo dobrze  :lol , ewidentnie widac po nim ze choc kolega ma spore gabaryty , jest typowym domatorem :) - fotki i filmik z jego pierwszej wycieczki w tym roku - widac ze troszke przestraszony ale dzielnie przemierzal trawiaste przestworza , nastepnym razem bedzie juz lepiej  :lol
http://youtu.be/6ZGDwRGMfsk






Dona
dziewczyna kwitnie woczach  :lol , wszystko u Donki jest ok , wcina warzywka az milo a i ziolami nie pogardzi , kazda ilosc jest wchlaniana migusiem  :lol



Czesia
stan stablny, waga ksztaltuje sie ok.1.1kg - ma ciagle nawroty zapalenia jelit - co dwa trzy tygodnie - ale szybko sa opanowywane - kazda nawet malutka oznaka nadchodzacego ataku jest migusiem wychwytywana - katka  :onajego - w ta sobote Czesiulka byla u dr Konrada - w dalszym ciagu ma niewielka ilosc roby w pyszczku ale ani mniej ani wiecej - stan stabilny - okazuje sie ze jak juz raz ropa zaatakuje uszolka to juz go nie opusci  :icon_frown - czesiulce zdaje sie to nie przeszkadzac : normalnie sie zachowuje , jest wesolym , lubiacym skupiac na sobie uwade, kroliczkiem - generalnie , biorac pod uwage jest stan zdrowia : to co przeszla i jej wiek, to na dzien dzisiejszy jest ... nie chwalimy Czesi  :nie_powiem- nie chwalimy  :nie_powiem -  ;)




Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1213 dnia: Kwiecień 15, 2013, 08:31:12 am »
doniosly mi jaskolki ze podobno Amor po dlugim weekendzie wybiera sie w podroz "bezpowrotna"

A to peple te jaskółki ;) Tak, tak. Amor was opuszcza na stałe :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1214 dnia: Kwiecień 15, 2013, 08:42:15 am »
Tak, tak. Amor was opuszcza na stałe :)
Tak to niech peplają, to są cudowne wieści, Amorku!!!!  :onajego

Jak patrzę na Donkę aż mi rośnie serce  :heart Jeżeli królik potrafi się uśmiechać, to właśnie pysiu Donci pokazuje taki uśmiech  :heart
Cześki nie ma co chwalić, ale przesyłam głaski  :przytul
Suchar wygląda jak moja Kulka  :zakochany:

Oczywiście, Riko był sponsorem. Riko trzyma teraz domowy budżet. Ktoś musi pilnować głupich człowieków, które rozpasły granulatem Amadełe i Kulkę  :lanie:

Nevilku  :papatki Niech Ci będzie dobrze w nowym domku  :przytul
Ja chcę więcej takich dobrych postów pełnych dobrych informacji  :bunny:


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1215 dnia: Kwiecień 15, 2013, 10:01:28 am »
Miło się czyta tyle dobrych wieści - a za kastrację i sterylizację trzymam kciuki!
Amorek jest jednym z moich ulubieńcem i trzymam kciuki, żeby miał już DS :onajego
Dziękuję też za wieści o Donie i Czesi - właśnie miałam o nie pytać :)
Fircia w nowym domku wygląda na szczęśliwą króliczkę - no i jaka już duża! (wiem, to mało odkrywcze :mhihi)
Pozdrowienia dla ludzi i głaski dla zwierząt :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1216 dnia: Kwiecień 15, 2013, 12:03:02 pm »
ostatnio same dobre wiesci wiec musiala sie w koncu pojawic niezbyt radosna :(
Nena wraca - wystapila bardzo silna alergia u dwuletniej corki nowej wlascicielki - do tej pory podobno nie byla na nic uczulona
Nena byla na DT i nie udalo sie  :( - zdarza sie
nic to, innym razem bedzie lepiej - musi byc

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1217 dnia: Kwiecień 15, 2013, 12:33:34 pm »
:( A tak się cieszyłam, że ma nowy domek ... Znajdzie się kolejny, musi !

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1218 dnia: Kwiecień 15, 2013, 15:17:59 pm »
Hmm, no lepiej, że teraz wraca niż miałaby się zdążyć zaaklimatyzować. Bywa, to jeszcze nie tragedia i Nenka na pewno wkrótce znajdzie domek stały :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1219 dnia: Kwiecień 15, 2013, 17:29:04 pm »
Szkoda, że nie mam warunków, żeby wziąć ją do siebie :-(. Na pewno znajdą się wspaniałe domki dla Neny i jej rodzeństwa. Tymczasem ( mam nadzieję) Nena będzie miała okazję zamieszkać na półeczce ze swoim imieniem :-).
WO Neny :-)