Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1766154 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1040 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:05:35 pm »
gabuizm ja czasem rozmawiam nawet z roślinkami ( co by lepiej rosły) i dla mnie też jest to normalne :jezyczek: nie każdy jednak to zrozumie.. Ze swoimi znajomymi raczej nie poruszam tematu zwierząt bo zaczynam gadac na temat całej historii życia moich pupili czy też charakteru naszej rybki (bojownik - Rocky) a oni patrzą jak na świra  :titanic:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 22:08:42 pm wysłana przez kisssek »

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1041 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:09:56 pm »
Wow. Widzę, że nie tylko ja mam "świra" :D

Coś mi się wydaje kisssek że jakbyśmy zaadoptowały króliczki to koniecznie musimy się spotkać z naszymi przyszłymi pociechami :D

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1042 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:13:06 pm »
Coś mi się wydaje kissek że jakbyśmy zaadoptowały króliczki to koniecznie musimy się spotkać z naszymi przyszłymi pociechami icon_zeby

Czemu nie - tez jestem z Gdyni to raczej daleko byśmy nie miały a i Uszy z Uszami potrzebują czasem się spotkać   :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 22:16:28 pm wysłana przez kisssek »

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1043 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:17:38 pm »
Najfajniej by było jakby się wszyscy z Trójmiasta zebrali na takie spotkanko. Wiem, że w niektórych miastach odbywają się takie spotkania, ale związane są z psami. :)

A co z tymi króliczkami co miały trafić do Was, do Sopotu?

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1044 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:39:23 pm »
Króliki raczej nie przepadają za takimi spotkaniami, co innego królikarze :D
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1045 dnia: Kwiecień 05, 2013, 08:11:39 am »
Najfajniej by było jakby się wszyscy z Trójmiasta zebrali na takie spotkanko. Wiem, że w niektórych miastach odbywają się takie spotkania, ale związane są z psami. :)


O matko ! to byłby niezły sajgon! :glupek:  

Króliki raczej nie przepadają za takimi spotkaniami, co innego królikarze :D


Też mi się tak wydaje   :krzywy2
Wyobrażam sobie wielką halę do której przyjeżdżają dziesiątki ludzi z królikami które siedzą w tych ciasnych transporterkach w harmiderze i zaduchu..   :hm:  


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2013, 08:41:11 am wysłana przez kisssek »

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1046 dnia: Kwiecień 05, 2013, 08:27:44 am »
Obawiam się, że by mogły polecieć kłaczki. ;)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1047 dnia: Kwiecień 05, 2013, 09:49:05 am »
Spotkania tylko ludzkie, królom lepiej dać spokój. Albo tak jak robimy w Poznaniu (i chyba w Krakowie też) - spotkania odbywają się rotacyjnie u poszczególnych króliczarzy i jest okazja zapoznania się z uszakami w ich naturalnym środowisku.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Merowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1048 dnia: Kwiecień 05, 2013, 12:34:29 pm »
Na wstępie witam wszystkich ;).
Nie ukrywam, że przeraża mnie brak króliczych "samców" na forum ale powinienem dać radę :)
Jestem z Sopotu. Mieszkam 100 m (przed przeprowadzką 25 lat mieszkałem 10 m od biura) od Uszakowa więc zjawiam się tam często jak tylko mogę. Zadebiutowałem tam we wtorek przychodząc z dziewczyną i podrzucając sianko i od razu "urzekła" mnie historia Tekili (w sumie Tekiliego). Królik jest rewelacyjny (jak wszystkie) i bardzo lgnie do człowieka - widać ze brakuje mu kontaktu (jak niestety większości uszatych) Startuję jako DT z ukierunkowaniem na DS tego uszatka.Razem z dziewczyną mamy dwa 9mc baranki (Stefan i Pasztet  ;-)) zatem sytuacja z DS zależy od ich akceptacji (rokuję, że będzie OK.)
Wczoraj byliśmy pomóc w wymianie wody i sianka, dzis idziemy posprzątać. W niedzielę mamy rozmowę i liczę, że również "wizję lokalną" u nas jako, że mieszkamy bliziutko i że królik jak najszybciej trafi do nas. 

Kisssek - chyba widziałem Was dwa dni temu z chłopakiem jak szukaliście siedziby i Was nakierowałem jak dobrze pamiętam :D
Postaram się porobić zdjęcia i powrzucać jak będę bo widzę, że wszyscy spragnieni zdjeć :)

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1049 dnia: Kwiecień 05, 2013, 12:40:13 pm »
Nie ukrywam, że przeraża mnie brak króliczych "samców" na forum ale powinienem dać radę usmiech2
eeee  nie jest tak źle :P - co prawda przewaga kobiet jest miażdżąca na forum, ale mamy tu kilku a nawet chyba kilkunastu dzielnych i zakróliczonych samców :D
WITAMY na forum kolejnego dzielnego pana :papatki

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1050 dnia: Kwiecień 05, 2013, 13:00:19 pm »
.  

Kisssek - chyba widziałem Was dwa dni temu z chłopakiem jak szukaliście siedziby i Was nakierowałem jak dobrze pamiętam :D
Postaram się porobić zdjęcia i powrzucać jak będę bo widzę, że wszyscy spragnieni zdjeć :)


Tak !  ha ha :DD  gdyby nie Ty to pewnie jeszcze byśmy pokrążyli :DD a ja się zastanawiałam co to za parka chce adoptować Tekillę bo też zwróciła moją uwagę  :icon_lol jak tylko się przeszło koło klatki to rzucała się na kratę, wsadzała nosek i łapki pomiędzy pręty do miziania :zakochany:  kochana :heart Nawet mi ładną pamiątkę zostawiła na dekolcie ale to z mojej winy bo nieumiejętnie ją przytrzymałam  :lanie:

Ostatecznie zdecydowaliśmy się zgodnie  na małą Hondę - jedna z najmłodszych (ta z grzywką ) ale na razie czekam na odp od p. Bogusi i info w sprawie spotkania przed adopcyjnego :bunny:

Mam nadzieję ze się uda :pokoj:


Pozdrawiam serdecznie :papatki
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2013, 13:09:51 pm wysłana przez kisssek »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1051 dnia: Kwiecień 05, 2013, 13:03:00 pm »
Merowski witamy  :papatki :papatki witamyyy i zapraszamy jak najczesciej do krolasow :) niedlugo bedziemy skaldac regaly tym bardziej rece meskie sie przydadza  :lol - wieczorem relacja z przebiegu kampanii  :lol

WIELKANOCNA ZRZUTA NA REGALY : PÓŁKA POD KLATKE DLA BEZDOMNEGO KRÓLASA ZA SWIATECZNA CZEKOLADKE

choc swieta sie juz skonczyly, w dalszym ciagu zapraszam  wszystkich , zapraszam kazdego kto zechce poprawic warunki zycia krolasow w sopockim uszakowie ,
kazdego , i tego co dołoży  "piataka" i i tego co zasponsoruje cala półke , kazdego , ktoremu lezy na sercu dobro uszatych sierot  !!
zapraszam
  :lol

Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA REGAŁY DLA KRÓLIKÓW Z SOPOTU


Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1052 dnia: Kwiecień 05, 2013, 13:07:43 pm »
i od razu "urzekła" mnie historia Tekili (w sumie Tekiliego). Królik jest rewelacyjny
Witamy mężczyznę w naszym babskim gronie  :heej  :icon_mrgreen I jako rodzic wirtualny Tekili (czy tam Tekilego, myślę, że jemu wszystko jedno, czy mówi się do niego Tekila :P) witam Cię potrójnie  :icon_3m_sie

Dalej, dalej, kończymy ten regał numer 3 no  :doping:

Muszę Was tam w końcu kiedyś odwiedzić  :buu

Offline Merowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1053 dnia: Kwiecień 05, 2013, 13:23:04 pm »
niedlugo bedziemy skaldac regaly tym bardziej rece meskie sie przydadza   -

Służę pomocą. Mogę pogadać z znajomym stolarzem jakby coś trzeba było zrobić-dorobić :)
W razie co pisać na PW to podam tel. kontaktowy jak będzie potrzeba.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1054 dnia: Kwiecień 05, 2013, 17:16:38 pm »
Merowski, witaj! Fakt, że jesteś facetem nikomu tu nie przeszkadza :P - zakróliczenie nie zna granic wieku, płci, koloru skóry itd.  ;-)
Super, że zdecydowaliście się na bycie DT - tacy ludzie są wszędzie na wagę złota :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1055 dnia: Kwiecień 05, 2013, 17:20:53 pm »
Fakt, że jesteś facetem nikomu tu nie przeszkadza jezyk1
Wrecz przeciwnie...bardzo nas cieszy,ze coraz wiecej facetow sie zakrolicza  :wiking:

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1056 dnia: Kwiecień 06, 2013, 00:20:09 am »
Ostatecznie zdecydowaliśmy się zgodnie  na małą Hondę - jedna z najmłodszych (ta z grzywką ) ale na razie czekam na odp od p. Bogusi i info w sprawie spotkania przed adopcyjnego bunny
widzę, że mała Honda ma szczęście... rzeczywiście jest urocza i łapie za serducho - może szybciej trafi do domku w Sopocie.
Ja ciągle czekam na jakąś wiadomość w sprawie Whisky, już powoli tracę nadzieję, że kiedyś ją przytulę. Wiem, że wszystko odbywa się w ramach wolontariatu, w Waszym wolnym czasie, ale to czekanie i brak jakichkolwiek informacji jest dobijające :(

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1057 dnia: Kwiecień 06, 2013, 13:21:32 pm »
Byłam wczoraj i widziałam Whisky. Mała agentka słodko bryka :D

Widok Amorka poskutkował! Mój chłopak jest przekonany (nie do końca jeszcze, ale też go maluch za serce złapał)... Jednak mam(y) problem. Wyjeżdżamy na majówkę na ok.10 dni do osoby, która ma uczulenie na sierść :( I jakbyśmy zaadoptowali to nie wiem co zrobić z nim :( Nie mam go komu dać na opiekę, bo większość znajomych ma inne zwierzęta( zazwyczaj psy), albo też wyjeżdżają. A ja nie chce czekać miesiąc  :( :( :( :( :( :( jestem załamana  :( :(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1058 dnia: Kwiecień 06, 2013, 14:00:40 pm »
Martini, uważam, że powinnaś poczekać jednak ten miesiąc. Zabieranie uszaków, potem zmiana otoczenia, Wasz powrót je zestresuje i zdezorientuje. po co Ci to, a tym bardziej uszakom? Miesiąc to nie jest tak długo, a wydaje mi się, że przebywanie od początku z docelowymi opiekunami jest dla uszaków bardziej komfortowe :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1059 dnia: Kwiecień 06, 2013, 14:04:40 pm »
No racja w sumie  :( Ale ja już bym go chciała mieć! Najchetniej to bym nigdzie nie wyjeżdżała, ale nie da się ;( Nie pozostaje mi nic chyba innego jak poczekać do maja...eh... zresztą, szukam klatki i ludzie powariowali z cenami!