Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765337 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1020 dnia: Kwiecień 03, 2013, 15:43:04 pm »
Milcia witamy , witamy  :lol a moze odwiedzilabys uszaki w koncu masz bliziutko ... :>

A właśnie, że byłam i Cię poznałam. Chyba, że to nie Ty :P

Co do regału - kurczę, zapomniałam, aby dopisać do tytułu przelewu swój nick :/ Mogę podać Ci na PW moje imię i nazwisko, abyś mogła potwierdzić, iż pieniadzki doszły  :krolik
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2013, 15:46:31 pm wysłana przez Milcia »

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1021 dnia: Kwiecień 03, 2013, 15:44:51 pm »
(do skasowania ten post)

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1022 dnia: Kwiecień 03, 2013, 16:28:50 pm »
Milcia - to byla Anja  :PP zapraszamy zapraszamy  :bunny:

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1023 dnia: Kwiecień 03, 2013, 17:47:40 pm »
Milcia - to byla Anja  :PP zapraszamy zapraszamy  :bunny:

AAaaaa.. To sorki :D Dobrze wiedzieć :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1024 dnia: Kwiecień 03, 2013, 17:55:35 pm »
Ja wczoraj też przelałam troszkę na półkę, więc może się uzbiera wspólnymi siłami :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwiecień 03, 2013, 18:01:18 pm »
Cieszę się, że pieniążki na moją półeczkę ( :>) już doszły  :dookola:. Oby uzbierało się na kolejne trzy regaliki !!!
WO Neny :-)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwiecień 03, 2013, 18:51:18 pm »
joac dziekuuujjjemmmyyy  :bukiet :bukiet uda sie uda , musi sie udac  :*  :hura: :hura:
kuzaiks no no  :> na razie idziemy na max piec regalikow , piec,  bo mi glowe ukreca ,  zawsze to jakos wychodzi ze jak zrobi sie nowe miejsce to jakims cudownym zbiegiem okolicznosci :hmmm natychmiast  nowi rezydenci sie pojawiaja  - jakowes czary czy co he he he - nie wywolujmy wilka z lasu  ;)
poza tym jak juz regaly beda pewnikiem zaraz bede "blagac o klatki "  :> - w sobote zrobie maly remanencik i zaraz doniose jakie sa nasze mozliwosci sprzetowe  :>
Milcia troszke juz nas jest wolontariuszy i mozna sie pomylic , zreszta dobre duszki doniosly o twojej wizycie tylko ze ja nie wiedzialm ze to TY hi hi hi - na forum sa tylko nicki i stad czasmi zdarzaj sie takie pomylki hi hi

I prosze kazdego sponsora o pw w sprawie napisu na etykietach ktore beda dolaczane do polek  :lol - mam juz dwie info co i jak ma byc na pisane - prosze o kolejne czy ktos sobie zyczy lub nie zyczy wystapic na etykiecie i co ma byc napisane : imie , skad , nicka z forum - wedle zyczen ...  :lol

kolejne info o sponsorach polek regalowych ( wyciag 03.04)  :

Dominika - Gdansk   :heart
Gabriela - Kalisz  :heart
Joanna - Warszawa  :heart
Kamila - Gdańsk  :heart
Joanna - Poznań  :heart

 :dookola: :dookola: :dookola: cudownie mamy na trzy regaly  :hura: :hura: :hura: i brakuje poleczki czwartego , tylko jednej malutkiej poleczki ...
konkurs - jest kolejka - teraz Torun,  potem Dolny Ślask a potemy myyyyyyyyy  :lol - a nagroda suuperrr - troszke poczekamy  :lol
bazarek  - dostalam info ze bedzie , bedzie BAZAREK NA SOPOCKIE KROLIKI - KONIEC KWIETNIA/POCZATEK MAJA - KOCHANI ZBIERAMY FANTY NA BAZAREK  !!   Solvieg, joac   :bukiet :bukiet :bukiet
odbior baraniego malucha odroczony do jutra , nie przyjechal dzisiaj, moze jutro ale do soboty to juz na pewno zjawi sie u nas

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwiecień 03, 2013, 19:54:02 pm »
Gabriela - Kalisz
No to chyba jo :P A co do sponsora półki już pisałam  :bunny:

Podoba mi się ta mobilizacja bojowa  :jupi

A na bazarek poszukam oczywiście jakiś ładnych fantów  :pokoj:

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwiecień 03, 2013, 20:14:40 pm »
Kamila - Gdańsk
yes - to ja  :lol chyba, że jest jakaś druga Kamila  :lol ...

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwiecień 03, 2013, 20:42:57 pm »
Ale mobilizacja  :lol na regały, ja dorzucę grosika może starczy na sruby  :glupek:, tak fanty tez już zbieram  :PP

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:32:09 pm »
Witam wszystkich, jestem nowa na forum ale obserwuję od dłuższego czasu   :bunny: :bunny: :bunny:

Dzisiaj byłam pierwszy raz w Uszakowie do którego udało mi się zaciągnąć mojego ukochanego który nie był przekonany do królika(myślałam że mogę się całkowicie pożegnać z adopcją) jednak po dzisiejszej wizycie jest postęp  :turla: zgodził się na dom tymczasowy i  powoli będę go ukierunkowywać na dom stały  ]:->  Zgodnie stwierdziliśmy że najbardziej za serce chwyciła nas młodziutka Honda i liczę całym serduchem że uda nam się przyjąć ją do siebie :onajego  

Dziękuje serdecznie Dominice za wszelkie porady i miłą rozmowę   :krolik

Obfociłam trochę Hondeczkę ale nie umiem wrzucać zdjęć  :(


Czy na bazarek można oddać książki ? Mam trochę odłożonych w bardzo dobrym stanie które planowałam sprzedać ale chętnie oddam na Uszaki jeśli się przydadzą :krolik
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2013, 21:46:00 pm wysłana przez kisssek »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:56:42 pm »
Witaj, Kissku! Wspaniale, że się zakróliczasz i doprowadzasz do podobnego stanu inne osoby (patrz: Twój ukochany) ;-) Jeśli będziesz domem tymczasowym, to jakiś króliś dzięki Tobie będzie oczekiwał na  stały domek w warunkach lepszych niż azylowe, a jeśli już będziesz domem stałym, to rewelacja!!!
książki można oddać na bazarek :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwiecień 03, 2013, 23:43:20 pm »
kisssek wyslalam Ci pw :) - a ksiazki jak najbardziej mozna wystawic na bazarek . wyslij mi emaila w tej sprawie to opisze Ci co nalezy uczynic aby na ten bazarek trafily  :lol
joac - coraz wiecej nas zakroliczonych  :lol :lol

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwiecień 04, 2013, 07:47:09 am »
udało mi się zaciągnąć mojego ukochanego który nie był przekonany do królika(myślałam że mogę się całkowicie pożegnać z adopcją) jednak po dzisiejszej wizycie jest postęp
Oby i mnie się udało mojego przekonać! Ale myślę, że jak spojrzy na małe cudo z uszami, noskiem ruszającym się i łapusiami słodkimi to też zmięknie  :doping: :>

Ja też poszukam czegoś na bazarek. Normalnie ześwirowałam na punkcie królików !! :zakochany:

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:29:21 am »
kisssek, witamy!  :przytul

Normalnie ześwirowałam na punkcie królików !! :zakochany:
Oj, wszyscy doskonale znamy to uczucie  :bunny:

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1035 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:15:33 pm »
Miło dołączyc do waszego grona  :bunny: chociaż jeszcze bez uszów ale z otwartym serduszkiem :bis:

joac będę zakróliczac kogo się da, większość moich znajomych uważa że króliki są małymi głupimi kulkami bez charakteru, parę osób nawet odradzało mi królika - "nie bierz bo nie będziesz z niego nic miała - lepiej weź kota"...

Wystarczy wejść do Uszakowa - co królik to inny charakter, każdy aż się prosi o kontakt z człowiekiem - chodziłam jak walnięta od klatki do klatki aby każdego pomiziać i gadałam do nich  :glupek: od wczoraj cały czas myślę o uszach i nie mogę się na niczym skupić - mój facet widzi że to już nieuleczalne  :D swoją drogą widzę że cieszy się widząc ile mam z tego radości, nawet mniej się go czepiam :lanie:



sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1036 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:32:23 pm »
od wczoraj cały czas myślę o uszach i nie mogę się na niczym skupić - mój facet widzi że to już nieuleczalne
Oj tak ;)  na zakroliczenie nie ma lekarstwa...widze,ze Cie wzielo na maxa! witaj w gronie zakroliczonych :bunny: :bunny: :bunny:

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1037 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:34:01 pm »
parę osób nawet odradzało mi królika - "nie bierz bo nie będziesz z niego nic miała - lepiej weź kota"...
Dokładnie! Jak ja mówiłam komuś , że chce królika to od razu słyszałam : One kuptają gdzie popadnie, śmierdzą, skaczą w klatce jak głupie, kable gryzą itp.

Każde zwierze jest inne i trzeba nauczyć go dobrych nawyków i "manier" :)
Dlatego też nikomu nie mówię (oprócz was) że chce adoptować, bo mam dość już słuchania tego.

chodziłam jak walnięta od klatki do klatki aby każdego pomiziać i gadałam do nich

No to moja reakcja jutro będzie zapewne podobna. Z góry przepraszam za moje zachowanie. Ale ja mam bzika na punkcie każdego zwierzaka! A jak jest on jeszcze taki, że można go wziąć i tulić to się rozpływam .....  :zakochany: :glupek: :glupek: :piesek: :piesek: :doping: :wazuup:

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1038 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:57:55 pm »
Ja z moimi wszystkimi zwierzami rozmawiam, jest to w pełni normalne. :brawo:

Offline kisssek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1039 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:58:12 pm »
No to moja reakcja jutro będzie zapewne podobna. Z góry przepraszam za moje zachowanie. Ale ja mam bzika na punkcie każdego zwierzaka! A jak jest on jeszcze taki, że można go wziąć i tulić to się rozpływam

One wszystkie aż się proszą o zainteresowanie i głaski ! Jak tylko podejdziesz wtykają te kochane noski między pręty !
Taki kontakt bezpośredni działa jak terapia  i potrafi zdziałać cuda, ja jak wypatrzyłam Hondę wzięłam ją na chwilę na ręce i zaraz potem dałam mojemu facetowi - widziałam po nim że już szybko go przekonam na Uszka ! Czekam teraz z niecierpliwością na odpowiedź p. Bogusi i spotkanie przed adopcyjne :-)