Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765472 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #980 dnia: Marzec 28, 2013, 09:21:18 am »
Chciałabym przypomnieć o bardzo ważnej sprawie dla nas związanej z Czesią  :bunny::

Kochani! Naszej seniorce ostatnio dosyć dopisuje apetyt i zapasy owsianki dla niej zaczynają się powoli kończyć. Również RodiCare Instant, którą Czesia dostaje w dni kiedy czuje się gorzej bardzo by się przydał. Jedna paczka owsianki starcza Czesi na 7-9 dni. Dlatego apelujemy o wsparcie i jeśli ktoś chciałby zrobić zamówienie dla Czesi (nie ukrywamy, że przydała by się duża liczba paczek owsianki) to bardzo prosimy o kontakt emailowy na adres: sopot@kroliki.net.
Owsianka którą je Czesia to JR Farm Breifutter: http://www.kuchniapupila.pl/gryzonie_i_kroliki/pokarm_/suchy_pokarm_dla_gryzoni/jr_farm_breifutter,p1972168371 oraz http://www.zoohurtowo.pl/gryzonie/pokarm/suchy_pokarm/jr_farm_breifutter,p110003285
Karma ratunkowa dla Czesi to RodiCare Instant: http://uszatkowo.pl/pl/rodicare/151-rodicare-instant-puszka-170g-alfavet.html

Ponieważ nie znalazła się osoba, która chciała by zakupić karmę dla Czesi to wciąż zbieramy także fundusze aby zakupić ją z konta Uszakowa  :doping: :

25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA OWSIANKE/RODI DLA CZESI

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #981 dnia: Marzec 28, 2013, 12:02:42 pm »
Przelew poszedł na półkę :-). Może zamieszka na niej moja Nena :heart ...  :icon_question
WO Neny :-)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #982 dnia: Marzec 28, 2013, 13:14:20 pm »
nellciaa  !! twoje prosby zostaly wysluchane !!
jest jest , znalazl sie sponsor owsianki dla Czeslawy
wlasnie dostalam info ze.....ze ...nie moge pisac z wrazenia ..... :lol  ;( :lol ;( :lol ....mniej wiecej taki stan mam hi hi hi ....
jest zamowiona i owsianka dla Czeslawy ( bedzie okolo 12.04-16.04 ) ...i papu dla Donki ...i ...uwaga ....uwaga .........REGAŁ , REGAŁ, REGAŁŁŁŁŁŁŁŁ ......  :hura: :hura: :hura:

 :balet: :balet: :balet: JEDEN CALUSI REGAŁ .........REGAŁ, REGAŁ, REGAŁ........JEDEN CALUSI REGAŁ ..... :balet: :balet: :balet:

aaaa wiecie od kogo ?? ?? a znacie ta osobe ?? ?? eeee na pewno znacie  :lol

 :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet............sonia , sonia , sonia , sonia,sonia, sonia sonia....... :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet
chyba zwariowalam hi hi hi

i połeczki drugiego regalu tez juz sie" skladaja"  : gabuizm  :bukiet :bukiet :bukiet kuzaiks  :bukiet :bukiet :bukiet monika.siedlce :bukiet :bukiet :bukiet Donia :bukiet :bukiet :bukiet

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #983 dnia: Marzec 28, 2013, 13:24:12 pm »
 :hura: Soniusia  :onajego

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #984 dnia: Marzec 28, 2013, 13:24:59 pm »
soniu jesteś wspaniała  :bukiet  :bukiet  :bukiet
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #985 dnia: Marzec 28, 2013, 13:27:18 pm »
sonia!!!!!  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet  :heart :heart :heart :heart
Tyle dobroci... Aż serce rośnie  :heart

Działamy, niech nam uszaki ze szczęścia tańczą  :bunny:

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #986 dnia: Marzec 28, 2013, 13:44:15 pm »
wspaniale :hura:

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #987 dnia: Marzec 28, 2013, 13:46:25 pm »
Sonia, chciałabym być Twoim króliczkiem.  :bunny: :krolik :bunny: :krolik :bunny: :krolikJesteś wielka!!!! :bukiet :bukiet :bukiet
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #988 dnia: Marzec 28, 2013, 14:26:10 pm »
Martini90 dzisiaj , dzisiaj na pewno beda fotki Amora

Już nie moge się doczekać ! :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #989 dnia: Marzec 28, 2013, 15:30:23 pm »
Wiecie, ten wątek czytam ze łzami w oczach naprzemiennie z szerokim uśmiechem na twarzy - bo najpierw ten cudowny baranek, piękny, ufny, o zupełnie nieznanym losie, ale na pewno nie do pozazdroszczenia, a potem taki cudny, spontaniczny odzew ludzi - ech, kochani jesteście wszyscy :heart
Ja na pewno coś dorzucę do potrzeb Uszakowa, ale dopiero w kwietniu  :icon_redface
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #990 dnia: Marzec 28, 2013, 15:47:05 pm »
Pięknie dzień na forum się zaczął od informacji o WO dla Tequilli ...  :heart Teraz cudowna wiadomość o regale ...  :heart Aż się wieczoru nie mogę doczekać przy takich okolicznościach !  :jupi

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #991 dnia: Marzec 28, 2013, 19:45:21 pm »
Uwaga uwaga- zajrzeliśmy Rikowi pod ogon...

Riko jest DZIEWCZYNKĄ! Westa, odchowałaś stado bab :D

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #992 dnia: Marzec 28, 2013, 19:53:00 pm »
ok monia to jeszcze dzisiaj Whisky   lolek :
dziękuję miła za zdjęcia Whisky  :dookola: to miód na moje serce :przytul: jest pięknaa! :heart
co prawda widać jej lęk w oczkach:( ale mam nadzieję, że już niedługo :hura:

i połeczki drugiego regalu tez juz sie" skladaja"  : gabuizm  bukiet bukiet bukiet kuzaiks  bukiet bukiet bukiet monika.siedlce bukiet bukiet bukiet Donia bukiet bukiet bukiet
czyli mamy już cztery półki(drugi regał)?:) zaraz puszczam przelew:)
Sonia masz wielkie królicze serduszko :przytul:

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #993 dnia: Marzec 28, 2013, 21:09:19 pm »
Poszedł przelew na regały. Co prawda skromny, ale zawsze coś ;)
Gdzie te foooooootttyyyy!

Riko jest DZIEWCZYNKĄ!
No pięknie :D

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #994 dnia: Marzec 28, 2013, 22:59:44 pm »
foty , foty  nic tylko foty ;) a tak przyjechac i poogladac na zywo to nic tak,  hehehehe  ;) - zart !!
no to foty  :lol:
westa

ziba

pilot

bajka

nevil

chica

amor


i jeszcze w sprawie zapowiedzianych barankow maja do nas trafic pod koniec przyszlego tygodnia po swietach ( jeden z nich to Tuptusiowa - od dluzszego czasu juz widnieje na stronie adopcyjnej ), kazdy z innego zrodla :(
jeden oddany z powodu wyjazdu za granice , drugi z powodu alergii a trzeci z powodu braku czasu na "odpowiednia opieke"  - czyli powody wrecz "ksiazkowe"   :icon_neutral

monika.siedlce jakby ci nagle przed samym nosem wyladowalo takie czarne "cos" , wielkosci twojej glowy , z wielkim szklanym jednym , groznie zerkajacym "okiem " a do tego blyskajacym jaskrawym swiatlem , tez bys zrobila "wielkie oczyska"  :lol
nie martw sie Whisky wcale nie jest tak przestraszona jak moze na to wygladac , dowodem jest to ze przed tym "obcym ' zaczela sie spokojnie myc , uszaki nigdy sie nie myja jak sie boja . nie zmienia to faktu ze jest bardzo spragniona swojego czlowiek - juz nie dlugo - szybko minie zobaczysz  :lol

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #995 dnia: Marzec 28, 2013, 23:04:31 pm »
Co za foty, co jeden uszak to piękniejszy! :heart
A powody oddania baranków faktycznie ksiązkowe - nie wiem, może jest gdzieś książka pt "Jak pozbyć się królika, by nikt nie nabrał podejrzeń"?  :lanie:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #996 dnia: Marzec 28, 2013, 23:14:00 pm »
joac - he he - moze by tak taka ksiazke "spreparowac' i wydac - mysle ze wtedy wystarczyloby funduszy na nie jeden regal - he he   ;)
a i regaly bedzeimy zamawiac tez po swietach wiec poczekamy na przelewiki , poczekamy - dziekujemy asiuniu , dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet
Martini90 dziekujemy , dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet - jak dostane wyciag z konta to zaraz wkleje od kogo doszly przelewy  :lol

a i od razu poprosze o info jakie maja sie znalezc informacje na plakietkach przy regalach od sponsorow : imie z miasta , nick czy ... cokolwiek chcecie tylko mi prosze po wyslani przelewu napisac na pw  :lol , bedziemy zbierac info a potem jednorazowo zamowimy plakietki z odpowiednimi napisami  :lol

gabuizm z tym tanczenie krolasow to ...trafilas w sedno... juz nie raz widzialam ja przeniesiony krolis z malej klatki do duzej ....mozna powiedziec ze...faktycznie tanczy ... tak po kroliczemu ale tanczy  :balet:

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #997 dnia: Marzec 28, 2013, 23:50:49 pm »
monika.siedlce jakby ci nagle przed samym nosem wyladowalo takie czarne "cos" , wielkosci twojej glowy , z wielkim szklanym jednym , groznie zerkajacym "okiem " a do tego blyskajacym jaskrawym swiatlem , tez bys zrobila "wielkie oczyska"  lolek
nie martw sie Whisky wcale nie jest tak przestraszona ja moze na to wygladac , dowodem jest to ze przed tym "obcym ' zaczela sie spokojnie myc , uszaki nigdy sie nie myla jak sie boja . nie zmienia to faktu ze jest bardzo spragniona swojego czlowiek - juz nie dlugo - szybko minie zobaczysz  lolek
aaa noo tak:) sama bym się zestresowała:)
już niedługo:)

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #998 dnia: Marzec 29, 2013, 07:35:45 am »
foty , foty  nic tylko foty ;) a tak przyjechac i poogladac na zywo to nic tak,  hehehehe  ;)
My byśmy bardzo chcieli, ale jeżeli kiedyś (może latem, może?  :niegrzeczny ) wyruszymy na misję, no to jak inaczej... Z Riko odwiedzić mamusie! (Mam na myśli Was wszystkie dobre kobiety... No i Westę!)

A jak patrzę na Westę - rozpływam się  :heart :heart Króliczek o tak dobrym serduszku.
Dziękuję Ci kochana Westo, że odchowałaś mi malutką Riko  :bunny:

Moje wirtualne dzieci widzę, że mają się dobrze... Tylko Pilot jak zwykle robi minkę  :buu Powiedzcie, że w rzeczywistości ma się lepiej niż jak sam pokazuje na zdjęciu...

Przybywają nowe maleństwa-trzaskamy regały, kochani  :bunny:

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #999 dnia: Marzec 29, 2013, 10:26:57 am »
No miny wszyscy mają boskie! :) Pilot jest uroczy, ale czytałam, że chyba ma małe ADHD ;)
a tak przyjechac i poogladac na zywo to nic tak

Jak tylko wróce do Trójmiasta to z checią bym się do was wybrała ;)