Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765509 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #960 dnia: Marzec 27, 2013, 15:51:20 pm »
Jasne, że Nena pasuje :-). Już wcześniej pisałam, że jak będzie dziewczynka to jak najbardziej Nena. Co do regałów bardzo dobry pomysł, też się dorzucę!
WO Neny :-)

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #961 dnia: Marzec 27, 2013, 15:57:28 pm »
Proponuję zrobić wesołą zrzutę pt. W te święta NIE kupię czekolady, będę chudsza i się dorzucę do zrzuty! :D
Ups. Słodycze juz zakupione :-(. Szkoda, że wcześniej nikt nie wpadł na ten pomysł :-( !!!
WO Neny :-)

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #962 dnia: Marzec 27, 2013, 16:20:31 pm »
Ja miałam iść do kina niedługo, ale zmienię plany i pieniążki podaruję na bardziej szczytny cel :)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #963 dnia: Marzec 27, 2013, 17:49:28 pm »
PippiLotta  onajego onajego onajego
Cała przyjemność po mojej stornie :)

A czy dacie zdjątka tych nowych baraniastych?

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #964 dnia: Marzec 27, 2013, 19:26:09 pm »
Cudowne zdjęcia słodziaków- ale te starszaki wyrosły! Kurczę, szykuje się dużo baranków w Uszakowie... Co to za króle?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #965 dnia: Marzec 27, 2013, 19:45:03 pm »
Ponieważ szczepienie było w sobotę to co najmniej 2 tygodnie musimy odczekać ze sterylizacją. Whisky nadal jest trochę płochliwa - być może liczne królicze sąsiedztwo wciąż ją onieśmiela
bardzo możliwe:( mam nadzieję, że uda mi się z nią nawiązać więź, bo codziennie o niej myślę... Chciałabym się już nią opiekować:) tulcie ją czasami ją ode mnie :):)

Robimy zrzute na regały!:D

ja też się dorzucę:) a będziecie miały co postawić na te regały?
są jakieś klatki przewidziane dla tych Baranków?

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #966 dnia: Marzec 27, 2013, 20:33:35 pm »
bardzo możliwe:( mam nadzieję, że uda mi się z nią nawiązać więź, bo codziennie o niej myślę... Chciałabym się już nią opiekować:)

Monika... Powodzenia. Miałam już dwa króliki, miałam komplet, ale zostałam WO Riko, nie mogłam przestać o nim myśleć, bardzo go chciałam, i w ten sposób Rikitiki mieszka z nami :D

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #967 dnia: Marzec 27, 2013, 21:38:53 pm »
Miałam już dwa króliki, miałam komplet, ale zostałam WO Riko, nie mogłam przestać o nim myśleć, bardzo go chciałam, i w ten sposób Rikitiki mieszka z nami icon_zeby

oprócz Whisky mam jeszcze dwa Maluszki Deasy i Hondę:) w Whisky zakochałam się od pierwszego wejrzenia <3 urzekła mnie w pierwszej chwili, pewnie dlatego, że jest "lustrzanym odbiciem" mojego Hakerka, w którym już się zakochałam po same uszy :)
 chciałam adoptować Uszaka a jak ją zobaczyłam to wpadłam po same uszy:):)

gabuzim a cała Twoja trójka się dogadała?:)

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #968 dnia: Marzec 27, 2013, 21:55:07 pm »
gabuzim a cała Twoja trójka się dogadała?:)

Amadeusz i Kulka są parą. Miałam warunki, więc po ustaleniu z dziewczynami Riko dostał swój osobisty pokój-jest miniaturką (moje dwa są hodowlane) i do tego chorą, i Kulka na niego dobrze nie reaguje. Tak bywa przy chorych maluszkach. Za to my reagujemy na Rikitiki dziką miłością :D
(Ja też mam jeszcze 3 pod WO... I chciałabym wszystkie mieć przy sobie. No i Pilota na swojej poduszce. ^___^)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #969 dnia: Marzec 28, 2013, 00:28:24 am »
rewelacyjny pomysl - gabuizm  :heart
wiec
ruszamy z kampania na rzecz regalow :
WIELKANOCNA ZRZUTA NA REGALY : PÓŁKA POD KLATKE DLA BEZDOMNEGO KRÓLASA ZA SWIATECZNA CZEKOLADKE  :hura: :hura: :hura:
zbieramy od zaraz  :lol : regal "100"kosztuje 174pln - mysle ze regal "120" nie bedzie kosztowala wiecej niz 200.00pln   - cztery półki , czyli półka : 50.00pln :
 http://allegro.pl/regal-magazynowy-metalowy-2000-1000-700-4polki-i3128292113.html
jak tylko dostane oferte na regal "120" zaraz wkleje na watek :)

UWAGA, UWAGA, UWAGA !!

NA KAZDEJ PÓŁCE ZOSTANIE DOCZEPIONY SPONSOR LUB SPONSORZY !!
POLKA JEST DLUGA ZMIESZCZA SIE WSZYSCY, KTORZY ZLOZA SIE NA PÓŁKE
!!

DATEK NA PÓŁKE ZA ETYKIETKE , PÓLKA ZA ETYKIETE , PÓŁKA ZA ETYKIETE
robimy sie medialnie popularni  :&gt; , moze ktos kiedys zobaczy swojego nicka lub imie ( co bedzie sobie zyczyl ) w tv np. teleexpressie  :&gt;
kazdego , kto chce zostac uwieczniony na regale , zapraszam , w gre oczywiscie wchodzi rowniez sponsor anonimowy  , zapraszam  :lol
zapraszam  wszystkich , zapraszam kazdego kto zechce poprawic warunki zycia krolasow w sopockim uszakowie ,
kazdego , i tego co dołoży  "piataka" i i tego co zasponsoruje cala półke , kazdego , ktoremu lezy na sercu dobro uszatych sierot
!!
zapraszam
:)

Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA REGAŁY DLA KRÓLIKÓW Z SOPOTU


a teraz nasz nowy przyjaciel : bezimienny czarno-bialy baraniasty samczyk. wyglada na mlodego. Przywieziono go dzisiaj do schroniska w Gdyni.
Cos niesamowitego ..... nie uwierzycie gdzie go znaleziono !! Oczy rozszerzyly mi sie ze zdziwienia !! Z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam.
Moze malo jeszcze dziwnych rzeczy widzialam ... ale to ....
Pewnie nie jeden jeszcze raz zadziwi mnie miejsce , gdzie beda znajdowane krolasy ale na to bym nie wpadla !!
Las.....(duzo tego naokolo  3M) , park... , smietnik...., piwnica..., klatka schodowa.... , ogrodki dzialkowe.... ale ....
budka dla wolnozyjacego kota podworkowego .....
siedzial tam sobie w kacie skulony i caly drzacy .........jak to uslyszalam pomyslalam sobie : no ladnie , jedna "bida" ratuje druga bo na czlowieka nie ma co liczyc ,
zwierze ratuje zwierze .. zwierze wykazuje wiecej czlowieczenstwa niz sam czlowiek .....cos niesamowitego
ale potem ... mysl : czy poldzikie koty przyjely go przyjznie ...raczej smiem watpic ..... co on musial przezyc......ile czasu tam siedzial...co jadl ..kocie "zarcie "?... ludzie !!...
moze biedak nie wiedzac co poczac , szukajac schronienia przed zimnem ( caly czas sa u nas minusowe temperatury  :icon_frown ) ,  ....moze uciekal przed psem.....uciekal i nie mial wyjscia ...pokical gdzie go oczy poniosly i trafil tam gdzie trafil ....z pewnoscia nie rozumiejac za bardzo o co chodzi ........
a moze czlowiek sam go tam podrzucil ......nieprzenikniona jest "glupota ludzka" , nieprzenikniona ....
a sam uszolek bardzo przyjaznie jest nastawiony do czlowiek ( o dziwo !!) , lgnie do reki , musial byc noszony na rekach bo w ogole sie nie wyrywa , wrecz odwrotnie : tulil sie w ramionach , tak jakby byl bardzo bardzo spragniony czlowieka , ...spragniony czlowiek ...sama nie wierze w to co pisze ....czlowieka ...tego czlowieka......  ktory mu taki los zgotowal ... ran nie ma .. byl tylko bardzo , bardzo glodny .....od razu "rzucil sie" na siano ....i nie mozna bylo go od niego odciagnac ...w ogole jest strasznie, strasznie ufny ...przychodzi od razu do reki ....bardzo ufny i taki lagodny ...bardzo lagodny ..i taki zagubiony ....

KOCHANI SZUKAMY WIRTUALNEGO OPIEKUNA , KTORY WYMYSLI MU IMIE , DOBRE IMIE - NALEZY MU SIE !!
PIERWSZY WIRTUALNY OPIEKUN NADAJE MU IMIE , DOBRE IMIE









no to mamy :
Frycek to teraz Frycka - zyczenie WO : paulling  :heart
Pafnucy to teraz Pafcia/Pafnusia - zyczenie WO : joac  :heart
Neno to teraz Nena - zyczenie WO : kuzaiks  :heart
Thorgal to teraz Thori - zyczenie WO : Solvieg  :heart

czekamy na WO Felusia czy zostanie teraz Felcia - WO : o_tka co ty na to ?

Madara pozostaje Madara :)
Bastet pozostaje Bastet :)
Kleo pozostaje Kleo :)
no i Riko ... zobaczymy jakie imie dostanei od DS :) (jakby co ;) ) - gabuizm   :heart

a Wiktuallia zostala Wiktorkiem - zyczenie WO : PippiLotta  :heart

ok monia to jeszcze dzisiaj Whisky   :lol :


a tutaj sie myjemy :)


Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #970 dnia: Marzec 28, 2013, 07:06:41 am »
On jest PRZEPIĘKNY, z tym białym irokezem, udał się matce naturze  :heart
Zgłosiłam się jako WO  :icon_redface

KOCHANI SZUKAMY WIRTUALNEGO OPIEKUNA , KTORY WYMYSLI MU IMIE , DOBRE IMIE - NALEZY MU SIE !!
PIERWSZY WIRTUALNY OPIEKUN NADAJE MU IMIE , DOBRE IMIE

Jeżeli ja byłam pierwsza... I moje imię przejdzie... To może nie jest to imię typu "Nadzieja", ale jest to a) DOBRE imię  :icon_mrgreen i b) ma być szczęśliwe (no i jakiś czas temu pisałam w wątku, że dam tak na imię króliczkowi bezimiennemu  :icon_smile )

Cytat: miła
no i Riko ... zobaczymy jakie imie dostanei od DS :) (jakby co ;) )
Riko niezależnie od płci pozostanie Riko, Rikusiem, naszym małym Rikitiki (najnowsza ksywa  :icon_mrgreen ), wiecie, że ja mam tendencję do nadawania imion niezależnych od płci (Amadeusz miał być Amadeuszem jak jeszcze myśleliśmy, że to kobieta).

Ja NIE kupię czekolady jutro i przeleję na półkę  :wiking: Tak jest! Minus dwa kilo!
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2013, 07:13:01 am wysłana przez gabuizm »

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #971 dnia: Marzec 28, 2013, 08:44:03 am »
Tak jest! Minus dwa kilo!
Jeśli zrezygnujesz z dwóch kilo czekolady, to starczy na cały regał ;) :P

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #972 dnia: Marzec 28, 2013, 08:45:05 am »
wow coz za blyskawiczna decyzja ( jakies ok. 7godz.)  :balet: :balet: :balet:
mamy, mamy Wirtualnego Opiekuna nowego czarno-bialego baranka  :hura: :hura: :hura:
nasz nowy przyjaciel bedzie nosil imie cudowne imie  ......TEKILA...gabuizm  :bukiet :bukiet :bukiet

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #973 dnia: Marzec 28, 2013, 08:47:55 am »
Jeśli zrezygnujesz z dwóch kilo czekolady, to starczy na cały regał ;) :P
Minus dwa kilo z mojej wagi, bo ja cokolwiek zjem dostaję brzucha ciążowego i waga skacze jak dzika  :hmmm

wow coz za blyskawiczna decyzja ( jakies ok. 7godz.)
Nie mogło być inaczej. Tekila, od dzisiaj masz nowe imię  :heart

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #974 dnia: Marzec 28, 2013, 08:58:21 am »
Uroczy brzdąc :) Biedaczysko. Czasami jak widzę/słyszę co ludzie robią ze zwierzętami (jak bez serca je wyrzucają, zostawiają) to scyzoryk się w kieszeni otwiera...!

Czy w wolnej chwili mogłabym liczyć na zdjęcia Amorka. Przekonywanie chłopaka do "dzidziusia" skutkuje powoli! :)  :hura:

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #975 dnia: Marzec 28, 2013, 09:05:11 am »
gabuizm  :heart:bukiet ! Cudowna jesteś !

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #976 dnia: Marzec 28, 2013, 09:09:33 am »
Martini90 dzisiaj , dzisiaj na pewno beda fotki Amora  :lol i pozostalych naszych seniorow  :lol

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #977 dnia: Marzec 28, 2013, 09:12:54 am »
Martini90 dzisiaj , dzisiaj na pewno beda fotki Amora  :lol i pozostalych naszych seniorow  :lol
No właśnie-ja też chcę moje dzieci zobaczyć!  :wiking:  :lol

gabuizm  :heart:bukiet ! Cudowna jesteś !
Jestem mięczakiem. Widzę uszy i wymiękam  :nie_wiem

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #978 dnia: Marzec 28, 2013, 09:16:14 am »
Cytat: PippiLotta on Dzisiaj o 08:44:03
Jeśli zrezygnujesz z dwóch kilo czekolady, to starczy na cały regał oczko jezyk1
Minus dwa kilo z mojej wagi, bo ja cokolwiek zjem dostaję brzucha ciążowego i waga skacze jak dzika  hmmm
Oj Gabrysiu, muszę Cie zmartwić, to tak szybko nie działa, próbowałam... -2 kilo =/ -1 czekolada tylko -2 kilo = pół roku odmawiania sobie czkolad :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #979 dnia: Marzec 28, 2013, 09:17:29 am »
Oj Gabrysiu, muszę Cie zmartwić, to tak szybko nie działa, próbowałam... -2 kilo =/ -1 czekolada tylko -2 kilo = pół roku odmawiania sobie czkolad :)
Cicho, już w miesiąc 3 kilo poszły. A teraz jeszcze są dobre intencje. :D