Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1774990 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #820 dnia: Marzec 14, 2013, 13:30:31 pm »
Ludziska! :) No grouponie jest metalowy regał z trzema półkami każda na 40kg za 69 zł. Półki regulowane dowolnie. Za dwa regały jest 129 zł. http://shopping.groupon.pl/d-18971853-Metalowy-regal

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #821 dnia: Marzec 14, 2013, 13:56:50 pm »
Ale ten regal nie pasuje na zadna klatke bo ma wymiary:
szer-70 cm
gleb.-30 cm.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #822 dnia: Marzec 14, 2013, 13:59:30 pm »
Ale ten regal nie pasuje na zadna klatke bo ma wymiary:
szer-70 cm
gleb.-30 cm.
Kurcze soniu, nie pomyślałam... :/

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #823 dnia: Marzec 16, 2013, 02:26:22 am »
troszke mnie tu nie bylo wiec zaczelam nadrabiac zalegolosci i czytam i czytam ......... i oczom nie wierze  :wow , tyle cudownych slow padlo tutaj na temat moich "wypocin" , i tak mi sie jakos cieplutko zrobilo pod serduchem  ,  :icon_redface , az chce sie pisac....tylko tego czasu wciaz brak  :icon_sad
napisalbym o naszych obecnie 23 krolasach z uszakowa , jakie one sa cudowne i kazdy inny, o odmiennych charakterkach.....tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym o cudownych wolontariuszkach , o Ani , o Basi , o Patrycji , o Dominice , o Izie , o Beacie , jakie sa wspaniale , jak po dniu pracy czy dniu nauki , czesto juz zmeczone , przyjezdzaja do krolasow i daja z siebie wszystko aby tym bezdomnym krolasom dac choc chwle szczescia , jak je karmia , czyszcza klatki i tula , krotko bo krolko bo kazdego uszaka trzeba choc na chwile przytulic ......tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym o Bogusi jaki kawal serca wklada w to co robi a robi nie malo , oj nie malo ,.......tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym o Kasi jak cudownie zajmuje sie Donka i Czeska, a opieka nad pannami nie byla i nie jest wcale latwa ......tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym o naszej pani weterynarz p. Agnieszcze , jak cudownie pomaga nam utrzymac w zdrowiu nasze uszaki, jak czesto dziala w ramach wolontariatu profesjonalnie leczac krolasy  ......tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym o naszych nieocenionych Wirtualnych Opiekunach , jak dbaja o swoich wirtualnych podopiecznych , jak dopytuja sie co u nich slychac , jak nie tylko wplacaja co miesiac datki ale i bardzo interesuja sie zaadoptowanym  wirtualnie uszakiem .......tylko tego czasu brak  :icon_sad
napisalabym wreszcie o wszystkich ludziach, ktorzy w nas wierza , ktorzy nam pomagaja i finansowo i dobrym slowem uracza , ludzi z Krakowa i z Poznania i z Ustki i z Tczewa i z Kalisza i z Warszawy i z 3Miasta i z Kolbud i z Radomia i z Siedlec i z Bedzina    ... i moglabym tak wymieniac i wymieniac...... i z Rennesoy i z Bostonu i z .. ( o kurcze sonia ja nie wiem gdzie mieszkasz  :icon_redface )  , napisalabym o was kochani , jacy jestescie wspaniali ze w nas wierzycie , jak nam kibicujecie , jak dodajecie nam wiary w dobro i czlowieczenstwo , jak nie pozwalacie sie poddac ( choc czasem by sie chcialo ) jak ......tylko tego czasu brak  :icon_sad  
i napisalabym o wielu wielu jeszcze innych istotnych sprawach ......tylko tego czasu brak  :icon_sad  

czas .. pojecie wzgledne , ktore ma jedna bardzo nie fajna ceche : wciaz go brakuje  :placze
a chcialoby sie ... hymm .......chcialo ....

i brakuje czasu aby mowic o najwazniejszej sprawie , o bezdomnosci krolikow miniaturek , o glupocie ludzkiej skazujace te stworzenia na bezdomnosc
i brakuje czasu na edukacje , na uswiadamianie jak najwiekszej liczby ludzi , aby jak najbardziej ograniczyc ta bezdomnosc, marzac o jej wyeliminowaniu .... i brakuje ...wciaz brakuje

i zabraklo tez czasu aby Ci powiedziec Pippilotta jak bardzo doceniam to ze zadzwonilas pewnego ranka i opowiadalas , wlasnie : uswiadmialas ludzi w "Wierzę w zwierze" dr Sumińskiej o istnieniu bezdomnosci krolikow miniaturek i jak trzeba starac sie do tego nie dopuszczac , to jest bardzo wazne aby wykorzystywac kazda chwile , kazdy pomysl wlasnie dokladnie tak jak to zrobilas , aby mowic, mowic , mowic  - strasznie Ci dziekuje za to jeszcze raz  :onajego

no tak ...rozgadalam sie .... i na koniec zabraknie mi czasu aby "przymknac porzadnie oko "  ;)
p.s.
z tymi regalam kombinuje , caly czas kombinuje ...moze sie uda ...zapalilo sie swiatelko w tunelu ...zobaczymy
moze dla przypomnienia : regaly polkowe (najlepiej przemyslowe ) wymiary : wysokosc 2.2m, polka :  dlugosc ok 1.2m i glebokosc ok.0.7m i najlepiej cztery takie poki , znalazlam takie ale polka jest za krotka a bardzo przystepna cena , no i troche daleko (z tym ze to byloby najmniejsze piwo ) :icon_frown, w kazdym badz razie wklejam dla zobrazowania o jakie mniej wiecej chodzi : http://allegro.pl/regal-regaly-magazynowe-2-metry-4-polkowe-dostawa-i3076314320.html

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #824 dnia: Marzec 16, 2013, 18:28:59 pm »
Miła jesteś iskierką tego stowarzyszenia:) widać, że kochasz te małe Uszaczki i próbujesz pomagać im z całego serca:) ściskam Cię bardzo mocno za to  :przytul:
szkoda że nie mieszkam w trójmieście, bo przyłączyłabym się do was :icon_smile

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #825 dnia: Marzec 16, 2013, 20:17:26 pm »
Oj tak, Miła to jest takie dobre królicze serduszko trójmiejskie :) Zresztą Bogusia też :) W ogóle fajną tam macie ekipę - przecież jeszcze wolontariuszki ! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #826 dnia: Marzec 16, 2013, 22:27:48 pm »
Kochane co tam u Whisky, Hondy i Deasy?:) przebywają w Azylu, czy znalazły DT?:) jakbyście miały chwileczkę, to poproszę jakieś zdjęcie Maluchów:)  

EDIT:
Proszę baaardzo mocno wygłaskać Maluchy ode mnie :przytul:

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #827 dnia: Marzec 16, 2013, 22:51:41 pm »
i znowu jestem  :icon_redface . ale
Z nowosci Sopockkich uszakow - mam dobra nowine :
Dzisiaj Fircia pojechala do DT z opcja DS i mysle ze tam juz zostanie  :balet:
(mam dostac zdjecia:) )
para , przesympatycznych mlodych ludzi , zapragnela pomoc bezdomnenu zwierzaczkowi , wiele razy przechodzili kolo sklepu zoologicznego i juz , juz mieli kupic kroliczka ale....
trfafili na Sopockie uszakowo w internecie - program tv - i zmienili zdanie co do kupna - bezapelacyjnie musi byc adopcja . Szukali , szukali i .. trafili na Firandelle i ... byla to milosc od pierwszego wejrzenia : tylko ona ( albo on jak sie okaze  ;) ) albo zadna inna  ;) - i przyjechali dzisiaj i mieli mnóstwo pytan ... i wszystko chcieli wiedziec ..co jest najlepsze dla kroliczka ... jaka jest Fircia ...a co lubi a czego sie boi .....a skad ona pochodzi ....pytali i pytali i pytan nie bylo konca  :lol.....a na koniec okazalo sie ze Fircia bedzie mieszkac w domku z ogrodkiem :) i ze bedzie miala swieze warzywa prosto z ogrodka i duuuuzzo swiezej trawki i bedzie wychowywana bezklatkowo choc zakupiona zostanie dla niej klatak 120 zeby miala tez swoj prywatny kacik choc nie bedzie w niej zamykana ,, i ze bedzie pod opieka kroliczego weta ... i cudownie  :lol - czuje ze bedzie dobrze  :lol :lol :lol

a nasze maluszki maluszki :) - Honda i Deasy
siedza sobie w klaciorze 120 - razem _ poki moga  ;) - taka padla decyzja aby w tych pierwszych dniach pobytu w Sopocie bylo im razniej . No i staly sie glownym obiektem wszelkich achow i ochow , kazdego kto je tylko zobaczy  :lol. Sa cudowne , cudowne . wszystko robia razem i sa czysciutkie ( choc nie wszystkie bobki trafiaja do kuwety ale reszt w 100%)  - szybciutko zalapaly  :lol. Uwielbiaja glaski i sie ich domagaja . pieknie jedza i granulat i sianko . no i rosna :)) i fikaja zabawnie , jednym slowem " cud miod i malina " :lol

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #828 dnia: Marzec 16, 2013, 22:59:00 pm »
Kochane co tam u Whisky, Hondy i Deasy?:) przebywają w Azylu, czy znalazły DT?:) jakbyście miały chwileczkę, to poproszę jakieś zdjęcie Maluchów:) 

EDIT:
Proszę baaardzo mocno wygłaskać Maluchy ode mnie :przytul:


Hejo ! Ja zdjęcia maluszków mam niestety tylko na telefonie i są słabej jakości  :/ Ale kilka słów napiszę o Whisky, Hondzie i Deasy :) Otóż mam to szczęście, że minimum dwa razy w tygodniu mogę spotkać się z nimi i jest to cudownie spędzony czas   :icon_biggrin Te cudaki nasze są tak rozkoszne, że ja osobiście nie mogę się powstrzymać, by ich nie pogilać po nosku czy podrapać między uszkami. Maluszki są nieziemsko słodkie i za każdym razem jak jadę w stonę uszakowa, nie mogę się doczekać chwili, gdy wejdę do naszego królestwa a tam za drzwiami ujrzę klatkę a w niej tulące się do siebie puchate kuleczki !  :heart Są rozczulająco śliczne. Whisky natomiast jest jeszcze płochliwa, ale absolutnie nie agresywna. Bardzo grzeczna i również bardzo ładna. Ma piękne oczka ! Trzymam kciuki za nią ! :)

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #829 dnia: Marzec 16, 2013, 23:16:28 pm »
bardzo się cieszę, że Maluchy są razem:) Myślę, że szybko znajdą domki, bo są naprawdę przecudowne <3

Whisky natomiast jest jeszcze płochliwa, ale absolutnie nie agresywna. Bardzo grzeczna i również bardzo ładna. Ma piękne oczka ! Trzymam kciuki za nią ! usmiech2

Mam nadzieję, że nie jest jej tam smutno:( bardzo chciałabym mieć ją u siebie:) przytulić, wygłaskać:) może już niedługo:) mój Haker jedzie w środę na kastrację:)

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #830 dnia: Marzec 16, 2013, 23:17:50 pm »
monika.siedlce ten czas szybciutko zleci - to juz niedlugo - bedzie zaraz :)

Frycek sie przypomina - pragnie wszystkim obwiescic ze wazy juz prawie 1kg  :lol




i Neno tez sie przypomina - jego waga tez zbliza sie do kilograma ale jemu brakue 200g




i moze najnowsze fotki dziewczynek :
Donka :

Czesiulka

Obie panny maja teraz "prywatne dry-bedy" - :) - i strasznie sobie je chwala :)
p.s.
dwa dni temu Czesiulka miala kolejny atak zapalenia jelit ale tym razem bylo lekkie i juz wszystko wrocilo do normy , Czesia jej i bobkuje  :lol

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #831 dnia: Marzec 16, 2013, 23:28:05 pm »
Cytuj
Mam nadzieję, że nie jest jej tam smutno:( bardzo chciałabym mieć ją u siebie:) przytulić, wygłaskać:) może już niedługo:) mój Haker jedzie w środę na kastrację:)

Ostatnio wzięłam Whisky na ręcę, wtuliła swoją śliczną główkę w moją apaszkę i nie protestowała jak zaczęłam ją drapać między uszkami :) Bardzo mocno trzymam kciuki za Hakerka !  :heart P.S. Wiem , jakie to okropne uczucie, gdy chce się w tej chwili mieć królisia przy sobie a jest to niestety niemożliwe :( Właśnie jestem poza domem tylko na jedną noc, ale tęsknota za moimi szkrabami jest potworna :(

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #832 dnia: Marzec 17, 2013, 01:29:43 am »
Dziekuję za fotki maluchów ( Hmm  ... juz nie takich znowu maluchów!!!). Jak miło zobaczyć mego Nenusia :heart. Czy płeć juz określona?
WO Neny :-)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #833 dnia: Marzec 17, 2013, 09:36:28 am »
Donka się pięknie zamaskowała na łaciatym posłanku :) Czesiulka - aj low ju! :heart:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #834 dnia: Marzec 17, 2013, 10:13:34 am »
Widzę tu same dobre nowiny :D A ile mój Thorgalik waży ? Pewnie już wielkie królisko z niego ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #835 dnia: Marzec 17, 2013, 10:42:30 am »
Ostatnio wzięłam Whisky na ręcę, wtuliła swoją śliczną główkę w moją apaszkę i nie protestowała jak zaczęłam ją drapać między uszkami usmiech2 Bardzo mocno trzymam kciuki za Hakerka !  heart P.S. Wiem , jakie to okropne uczucie, gdy chce się w tej chwili mieć królisia przy sobie a jest to niestety niemożliwe mutny Właśnie jestem poza domem tylko na jedną noc, ale tęsknota za moimi szkrabami jest potworna mutny

Mała dała się wziąć na ręce?:) bardzo bym chciała ją już poznać, żeby już nie musiała siedzieć sama.. szkoda, że nie ma możliwości wziąć Whisky w tymczas.. mam duży dom i jeden wolny pokój, kupiłabym jej dużą klatkę i powoli oswajała ją do siebie. Taka jestem ciekawa jaka ona jest, jaki ma charakter:) ale wiem jakie są zasady i rozumiem je bardzo dobrze. Pozostaje mi tylko podziękować za głaski dla Whisky:) i proszę ją wyściskać ode mnie następnym razem:) <3
 

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #836 dnia: Marzec 17, 2013, 10:58:26 am »
proszę ją wyściskać ode mnie następnym razem:) <3

Z ogromną przyjemnością ! :D Whisky nie ucieka z rąk, jest grzeczniutka ! Cudowna ! Objęłaś WO takie słodziaki, że na samą myśl o ich ślicznych pyszczkach buzia mi się śmieje  :icon_biggrin

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #837 dnia: Marzec 17, 2013, 11:43:44 am »
Doncia z Czesiulką fantastycznie prezentują się na drybedach :) zwłaszcza kamuflarz Donci jest świetny! Głaseczki dla dzielnych pacjentek :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 13:26:22 pm wysłana przez magii0 »

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #838 dnia: Marzec 17, 2013, 13:15:46 pm »
i zabraklo tez czasu aby Ci powiedziec Pippilotta jak bardzo doceniam to ze zadzwonilas pewnego ranka i opowiadalas , wlasnie : uswiadmialas ludzi w "Wierzę w zwierze" dr Sumińskiej o istnieniu bezdomnosci krolikow miniaturek i jak trzeba starac sie do tego nie dopuszczac , to jest bardzo wazne aby wykorzystywac kazda chwile , kazdy pomysl wlasnie dokladnie tak jak to zrobilas , aby mowic, mowic , mowic  - strasznie Ci dziekuje za to jeszcze raz  onajego
:icon_redface Dziękuję kochana :)
znalazlam takie ale polka jest za krotka a bardzo przystepna cena , no i troche daleko (z tym ze to byloby najmniejsze piwo ) icon_frown, w kazdym badz razie wklejam dla zobrazowania o jakie mniej wiecej chodzi : http://allegro.pl/regal-regaly-magazynowe-2-metry-4-polkowe-dostawa-i3076314320.html
Może ja się nie znam, ale taka cena za poskręcane pordzewiałe kątowniki i płytę wiórowa, to jest jakiś kosmos!
Dzisiaj Fircia pojechala do DT z opcja DS i mysle ze tam juz zostanie  balet
I moje Friciątko ma domek tymczasowy, jak superaście :hura:
Docia z Czesiulką fantastycznie prezentują się na drybedach :) zwłaszcza kamuflarz Donci jest świetny! Głaseczki dla dzielnych pacjentek :)
Doncia ma drybed dopasowany do umaszczenia, a co :) :*

Offline paulling

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #839 dnia: Marzec 17, 2013, 14:30:45 pm »
ach ach jak pieknie moj Frycus rosnie.
Rosnij Frycusiu duzy i silny i zdrowy. Glaski i miziole i buziole od wirtualnej mamusi :)