Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765557 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:09:33 pm »
Doniu, mnie to tam nie przeszkadza, ale admini mogą pogonić :P - przy własnym poście pojawiają Ci się komunikaty "cytuj" i "modyfikuj" - po kliknięciu "modyfikuj" możesz dopisać się do swego poprzedniego posta :) spróbuj na którymś :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:17:52 pm »
Donia popros moderatora przez pw (np.: bosniaka) to moze Ci pomoze scalic te posty a na przyszlosc ( sluchaj joac  ;)- bo mozesz dostac ostrzezenie  :lol . Nie wolno pisac posta po poscie - mozna tylko modyfikowac przez 6 h  - chyba ze ktos inny napisze po tobie to wtedy dopiero mozesz wrzucic kolejnego mimo tego ze te 6h nie uplynie :) . Na poczatku tez mi sie zdarzalo pisac posty po postach wlasnych  ;)  p.s czasami sa kompikacje techniczne z forum i wtedy tez mozna pisac posta po poscie bo nie wyskoczy haslo "modyfikuj"   :balet:

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:20:47 pm »
Właśnie napisałam do moderatora. Ze mnie jeszcze forumowa amatorka ;)

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 21, 2013, 14:38:19 pm »
kolejny wirtualny opiekun - superancko!!
Gabuizm   :bukiet :bukiet

Komu jeszcze króliczka, komu ? :)
Królasków bez WO nie brakuje więc ludziska, zakasać rękawy, otwierać portfele i do roboty :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 21, 2013, 19:15:41 pm »
słuchajcie, mam pytanie formalne: widzę, że sopocki azyl ma swoje osobne konto do wpłat. Czy pozostałe dane do przelewu pozostają bez zmian? Tzn Spk, ringelbluma etc?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 21, 2013, 19:50:52 pm »
słuchajcie, mam pytanie formalne: widzę, że sopocki azyl ma swoje osobne konto do wpłat. Czy pozostałe dane do przelewu pozostają bez zmian? Tzn Spk, ringelbluma etc?

taak, tylko nr konta się zmienił. przynajmniej takie dane dostał mój  brat w mailu zwrotnym dotyczącym Wirtualnej Adopcji.
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 21, 2013, 20:08:30 pm »
słuchajcie, mam pytanie formalne: widzę, że sopocki azyl ma swoje osobne konto do wpłat. Czy pozostałe dane do przelewu pozostają bez zmian? Tzn Spk, ringelbluma etc?

taak, tylko nr konta się zmienił. przynajmniej takie dane dostał mój  brat w mailu zwrotnym dotyczącym Wirtualnej Adopcji.
OK, dziękuję!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:28:27 pm »
Kochani !!! w Zooplus.pl jest wyprzedaż na akcesoria. Wystarczy wrzucic produkty do koszyka i wpisac w pole kodu promocyjnego 20_PROCENT i aktywowac kod. Wtedy kwota za akcesoria zmieni sie na nizsza. Jesli ktos by chcial podarowac cos dla Sopockiego Uszakowa to zapraszamy do tego sklepu. Obecnie wciaz jestesmy na etapie zbierania klatek by moc wszystkie maluchy wkrótce porozdzielac - klatka Ferplast Rabbit 100 kosztuje tam 179 PLN - z kuponem wychodzi kwota 143,20 PLN. Przesyłka powyżej 100 PLN jest darmowa.

Dodatkowo kończy sie karma Cuni Complete, ktora dostaja maluchy i Westa oraz żwirek - jeśli ktos chcialby nam podarowac ktorys z tych prezentow również bedziemy wdzieczne.

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 22, 2013, 14:02:08 pm »
Mam klatkę w dobrym stanie, jeszcze za czasów jak moja Tośka była mała (teraz waży 3 kg  :oops:). Niestety ma długość 70cm albo 80cm. Jak się przyda to mogę wysłać.
WO Neny :-)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:42:44 pm »
Pewnie, że sie przyda :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 23, 2013, 23:15:09 pm »
Też mam taką klatkę z lat młodości Amadeusza! Mogę ją do Was wysłać, tylko ona też jest niestety taka mała :(

Który żwirek będzie dla Was ok? Jest koniec miesiąca  i nie na bogato, ale chociaż tyle do maluszków wyślę...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 23:20:09 pm wysłana przez gabuizm »

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 24, 2013, 14:47:22 pm »
klatka Ferplast Rabbit 100 kosztuje tam 179 PLN - z kuponem wychodzi kwota 143,20 PLN. Przesyłka powyżej 100 PLN jest darmowa.
Nellciaa - Wy to uparciuszki jesteście - czemu nie chcecie kupować albo promować klatek z PPI? 100cm kosztuje tam 80 zł i są ocynkowane i też mają otwierany cały bok, tak jak Ferpasty. Mozna je kupić na allegro (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21303432) albo hurtowo zamówić na ich stronie. Mam tez telefon do szefa działu pakowania i można zamówić u niego telefonicznie, a dane do wysyłki przesłać mailem (on też zajmuje się sprzedażą przez allegro). Klatki przychodzą na następny dzień od zamówienia. Cena po prostu bezkonkurencyjna u nich jest i jakość tez dobra. To są te klatki, które kupiłam dla Was jakiś czas temu i kupowalam je tez dla Trounia i dla moich Niuniolków. Czy one są używane teraz?

W zooplus.pl zaopatruję się na stale w sianko, ale tam jest potwornie drogo. Nic innego tam nie kupuję i ta cała wyprzedaż, to jest troche pic na wodę fotomontarz ;), chociaż fakt, że przy tej klatce 100 Ferplastu jest istotna zniżka.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 24, 2013, 14:52:07 pm »
Pippi, na zdjęciach wygląda, jakby nie miały otwieranego całego boku, tylko małe drzwiczki...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 24, 2013, 15:01:00 pm »
Pippi, na zdjęciach wygląda, jakby nie miały otwieranego całego boku, tylko małe drzwiczki...
Klatka jest składana, więc każdy bok można otworzyć i położyć na górze klatki. Oczywiście, nie jest tak łatwo, jak w Ferplastach, bo jest zagłębienie (chodek) w kuwiecie, ale cena rekompensuje tą niewygodę :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 24, 2013, 15:11:45 pm »
Tez mam tą klatkę od PPI. Góra jest całkowicie składana i można boki otwierać bez problemu. Otwarcie jest z przodu (małe drzwiczki) i od góry (spokojnie można przez nie wyjąć królika, czy posprzątać). Klatka niedroga a naprawdę solidna.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 24, 2013, 19:15:51 pm »
Który żwirek będzie dla Was ok? Jest koniec miesiąca  i nie na bogato, ale chociaż tyle do maluszków wyślę...
Gabuzim my zamawiamy najczesciej ten zwirek : http://allegro.pl/zwirek-kota-gryzoni-drewniany-kicia-najlepszy-tani-i2916763881.html dobrze chłonie i nie pyli

PappiLotta - mamy dwie takie klatki 120 - farba schodzi jak kroliki obgryzaja prety i pasniki mają slabe zaczepy - wyrabiaja sie - w 120 nie da sie swobodnie otworzyc przodu. Te ferplastowe sa o tyle wygodne ze jak krolika trzymasz w jednej rece to druga bez problemu mozna podniesc klape i wlozyc uszaka. No i maja kratkowane dno dzieki czemu krolikom nie rozjezdzaja sie lapy (bo Wacek w tej 120 czasami sie przewraca).

Klatke kazda przyjmiemy tak na prawde - jedynie wskazujemy ktore dla nas sa najwygodniejsze ;)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 24, 2013, 19:30:25 pm »
A teraz przepraszam, że tak się z tym tutaj.... Ale nie wiem gdzie indziej miałabym zapytać :DD Jak Rico, jak Miśka?

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 24, 2013, 19:33:11 pm »
Rico dobrze sie ma - jak dzis bylam w azylu to razem z reszta rodzenstwa radosnie biegal wokol Westy :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 24, 2013, 19:35:24 pm »
Dzięki za info :) Cieszę się :)

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 24, 2013, 20:49:05 pm »
Pisze drugi raz -nie wkleilo sie?  Ciesze sie, ze blog uszatkowany zostal zakwalifikowany do konkursu, chyba juz jest nr pod ktory mozna wysylac smsy   :hura: Nagroda Wam sie nalezy ,a nam  rozglos o stowarzyszeniu   :megafon sama niedawno dopiero sie dowiedzialam, ile jestem do tylu  :hmmm
A pomysl z szukaniem sponsora, Logo itp rewelacyjny, trzymam kciuki mocno
Zwirek potrzebny ? za pozno tu zobaczylam, kupilam podklady , przydadza sie maluchom  :krolik