Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1765818 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2013, 00:43:22 am »
ardzo fajny filmik i muzyka też
Przez te muzyke u mnie video nie idzie.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 06, 2013, 10:37:39 am »
Soniu wrzucilam ten filmik na inny portal jeszcze zaraz Ci na PW wysle adres

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:07:19 pm »
Dziekuje nellciaa :* obejrzalam :hura: cudowne,przepiekne puchate dupencje uszate  :zakochany: :heart
Muzyczka zwlaszcza ta pierwsza jest SUPER :brawo: nic dziwnego,ze niemcy zablokowali...to z zazdrosci  :> :P

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:09:28 pm »
Muzyczka zwlaszcza ta pierwsza jest SUPER  nic dziwnego,ze niemcy zablokowali...to z zazdrosci
Ta śmieszna muzyczka, tak? Też się śmiałam przy niej. Niemcy zablokowali z zazdrości - cudne :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:11:49 pm »
Tak ta smieszna,bardzo pasuje do krolisi  :bunny:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:23:00 pm »
A zauwazylyscie ze Rudo biega z kuperkiem u gory? chlopak nam dorasta... a taki malutki byl jak do nas trafil.... Az sie lza w oku kreci :)

Tak w ogole to bardzo niesmialo chcialabym powiedziec, ze koncza nam sie podklady :/ i jesli ktos chcialby nam jakies sprezentowac to byly bysmy wdzieczne.

Dzis tez do azylu przywiozlam klatki od Pana Jarka z Łodzi, niestety cos mi sie dzieje chyba z imageshackiem bo znow cos mi zdjecia wywraca. Serdecznie jednak dziekujemy!! :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 06, 2013, 19:35:54 pm »
A właśnie bo na YT wyszedł mi komunikat że w innych krajach może być problem z odtwarzaniem filmiku przez muzykę ;/
Drugi utwór też chciałam dać wesoły ale nie znałam żadnego takiego... ;)
Cieszę się że filmik się podoba :D

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 06, 2013, 21:55:49 pm »
newsy z Torunia ( i dobe i niezbyt) :
czesia :
dziewczynka zaczyna probowac ziolek  :lol ale owsianka nadal jest numerem 1 ( waga :  :nie_powiem 1.1kg  :nie_powiem )
w tym tygodniu czesia zostanie poddana operacji czyszczenia ropnia - niestety wciaz doskwiera  :icon_sad malej ten 'pasozyt"

zostaly zakupione leki , gdyz dodatkowo czeske gnebi zapalenie jelit co jakis czas  :/

dona:
byla nadzieja ze do konca roku Dona sie podniesie calkowicie .... i nie udalo sie  :icon_sad , pieknie podnosi przod do polowy tulowia i "wierzga" tylnymi skokami ale odcinek okolomiednicowy :icon_sad bez pozytywnych zmian
razem z czesia bedzie miala wizyte u doktora ma juz wykonane zdjecie kregoslupa celem wykluczenia ( badz nie ) urazu mechanicznego - zobaczymy jaka bedzie diagnoza  ...
ludzilysmy sie ze moze Donie sie uda juz podniesc ale moze dziewczynka potrzebuje wiecej czasu ... zobaczymy co powie doktor

za to apetyt Donie dopisuje :

i po chwili ... :lol :

i rana pieknie sie juz (prawie ) zagoila  :lol - to ta kropka ktora wskazuje palec Kasi  :lol ) - juz pokrywa sie sierscia  :lol - prawie juz nic nie widac  :

i zakupione dla Dony leki .....

.... oraz ziola i granulat :


trzymajmy za dziewczyny kciuki , musza jeszcze powalczyc za swoje zdrowie , wcale nie jest zle , moze musi uplynac wiecej czasu aby wrocily obie do calkowitego zdrowia , wiecej niz jakby sie chcialo, .. moze .. jest przeciez bardzo dobrze .. przeciez jeszcze niedawno czeska wazyla 0.7kg i ledwo co dychala , ledwo powluczyla swoimi "koslawymi" nozkami, ..... juz zesmy sie przeciez z nia zegnaly ....co niektorzy stawiali juz na nia "krzyzyk" a jednak sie udalo !!zyje !!  jest nie do poznania : zywiolowy maly "rozrabiacha" , juz jest bardzo dobrze a ze trzeba jescze powalczyc z ropniem ... a tak by sie chcialo zeby .... jest dobrze : nie mozna wymagac za duzo. na Donie co niektorzy tez stawiali "krzyzyk" a jednak na przekor wszystkim i wszystkiemu : zyje i zachowuja sie wspaniele , palaszuje wspaniale , domaga sie wciaz glaskow jest spokojna , tak naprawde czuje sie bardzo dobrze , tylko ... wlasnie tylko ... a juz by sie chcialo.....  trzeba uzbroic sie w cierpliwosc ...wszystko ma swoja kolej .. i juz .. tak trzeba myslec i wierzyc

potrzebujemy duuuuzzzoooo PODKLADOW  i w Toruniu i w Sopocie : krolasy "produkuja" na potege  :P


KONKURS BAZARKOWY : 34 JESZCZE TRWA , JESZCZE ZOSTALO KILKANASCIE LOSOW , GORACO ZAPRASZAMY :

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15039.20.html


sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 06, 2013, 22:12:16 pm »
o matko..przeciez to meczarnia a nie zycie,biedna Donna smutny_krolik

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 06, 2013, 22:57:49 pm »
o matko..przeciez to meczarnia a nie zycie,biedna Donna
Soniu, nie do końca. Przecież Miła pisze, że z Doną lepiej, że się bardziej unosi, że jest nadzieja. No i że mała je, jest spokojna, lubi głaski, To jeszcze nie jest męczarnia. Dziewczyna ma wolę życia, nie poddała się - i trzeba jej w tej walce pomóc.
Pewnie, że jest biedna - komu jej nie żal, biedna, sparaliżowana królinka ;( Ale nie takie rzeczy się zdarzały, musimy być dobrej myśli. Dona ma wspaniałe, cudowne DT  :bukiet :bukiet :bukiet zresztą Czesia też  :bukiet :bukiet :bukiet
Czesiulka ładnie wygląda, powolutku tyje. WIerzę, że będzie jeszcze lepiej !!!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 06, 2013, 23:10:40 pm »
 Trzymam mocno kciuki za obie dziewczynki, ale kiedy patrzę na Donkę srece mi ściska. Donuś nie daj się! Bądź silna i dzielna jak do tej pory. Przekażcie maleńkiej specjalne głaski od wirtualnej mamci

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 06, 2013, 23:12:08 pm »
.. hej sonia coz taki pesymizm.... to nie koniec .... Dona zyje i ma sie znacznie, znacznie lepiej niz miesiac temu .........trzeba pamietac ze Donie na poczatku grudnia wykryto poteznego ropnia - miala dosc duza "babrajaca sie " rane (ok 7cm) na lewym boku a dodatkowo po trzech tygodniach leczenia ropnia, uklad nerwowy zostal zaatakowany przez bakterie -dostala paralizu calego ciala -  jej stan byl tragiczny - byla nawet propozycja eutanazji .. i co ...i dzisiaj Dona jest juz prawie wyleczona z ropnia ( zostal juz tylko maly "slad" po ranie ) nie ma ropy i nie ma przerzutow  .. i dzisiaj Dona juz prawie cala sie podnosi .... jest w trakcie leczenia .. to nie koniec ... my nie damy za wygrana ... bedziemy walczyc dalej ....chociazby postawiono na nas "krzyzyk" ..... potrzebny jest czas .. jedyna ( mozliwe ze dla niektorych az jedyna) bolaczka na dzien dzisiejszy , jest wyrzucenie do konca tej "cholernej' bakterii i przywrocenie do ruchu calego ciala - zostal juz ( mozliwe ze dla niektorych az) tylko jeden "odcinek" ten najbardziej zaatakowany ....mozliwe ze Dona sie nie podniesie do konca - zaden lekarz nie dawal nam gwarancji ze tak bedzie  -  nikt nie byl i nie jest, w stanie tego okreslic czy bedzie sprawna w pelni czy nie - w stanach chorobowych (urazach) ukladu nerwowego zawsze uslyszymy ze moze tak , ze moze nie .....ale czy to oznacza ze juz teraz trzeba sie poddac ...nie ..... trzeba walczyc i miec w sobie optymizm ze sie uda ... gdybyscie zobaczyli teraz Done ...jest zywiolowym cudownym krolasem , zachowujesie tak jakby jej nic nie bylo , potrafi sie cieszyc i o okazywac radosc i denerwowac i pokazywac to jak nie dostanie "zarcia" na czas ....to nam, moze sie wydawac ze jej jest teraz strasznie zle ...ale to nie prawda ... ona duzo lepiej sobie daje rade ze swoja "ulomnoscia" niz moznaby bylo sie tego spodziewac !! ona "normalnie " sie zachowuje , jej organizm ( narzady wewnetrzne ) normalnie funkcjonuje !! nic ja nie boli , nie cierpi , wkurza sie tylko od czasu do czasu ze nie moze tak jak to bylo przed choroba sie poruszac a by chciala ...ale nie cierpi ... swietnie dostosowala sie do obecnych swoich mozliwosci ruchowych ... z drugiej strony to jest niesamowite jak natura potrafi sie dostosowac ... to nam ludziom moze sie wydawac ze to jest tragiczne ...ale ona nie widzi tego w taki sposob, ona sie poprostu dostosowala ... i jest jej dobrze ...ale to nie koniec !!

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 06, 2013, 23:16:32 pm »
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za taki optymizm, hart ducha i walkę o Donkę :bukiet :bukiet
Ja też wierzę, że będzie dobrze i mała wyzdrowieje.

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 06, 2013, 23:25:39 pm »
Dona ma 3 bardzo ważne rzeczy. Wolę życia, szanse na wyleczenie i wspaniałą opiekę. Wiele kròlikòw nie ma żadnego z tych... Trzymamy kciuki, żeby szybko stanęła na nogi :*

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 07, 2013, 11:05:40 am »
Dona to krolica, ktora nigdy sie nie poddaje - zreszta kazdy kto ja spotkal w zyciu wie, ze od razu idzie sie w niej zakochac. Nic jej nie straszne - u dr Krawczyka zaczepiala koty i psy. Dona trafila pod opiekę dr Krawczyka, gdyż jak wiemy dr nie jedna istotkę od śmierci uratował. Trzeba trzymac kciuki aby dziewczynka wyzdrowiala, a potem znalazla kochajacy dom na stale.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 07, 2013, 13:28:48 pm »
Doncia Doncia Doooooooooooncia!  :doping: :doping: :doping:

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2013, 13:33:17 pm »
Donka to hodowlany królik ? Nie czytałam od początku ...

Wirtualny opiekun

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 07, 2013, 17:36:29 pm »
Dona :heart... tak trzymaj!!!
WO Neny :-)

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:08:43 pm »
Dona, kochany maluszku, walcz! będziesz jeszcze kicać  :bunny:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 07, 2013, 18:11:13 pm »
Ja też wierzę w Donę, fajterka i koniec!
Anetko, tak, Dona jest hodowlańcem ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html