Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1775350 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #840 dnia: Marzec 17, 2013, 14:45:25 pm »
ale te maluchy szybko rosną, jakie radary mają  :bunny: :bunny:
A jak Madara się miewa? :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #841 dnia: Marzec 17, 2013, 19:32:50 pm »
w przyszla sobote mamy "spotkanie na szczycie " - szczepienie krolasow , przyjada panie z zaprzyjaznionego gabinetu weterynaryjnego AlterVet - wszyskie uszaki beda szczepione hurtowo  :lol . Bedzie to dzien rownierz porzadkow  :lol . Postaram sie narobic zdjec a zdjec  :lol Wszystkie uszaki beda zwazone i zbadane i zaszczepione  :lol i zfotografowane  :lol . Szykujcie sie na "big" foto relacje  :lol

kuzaiks maluchy to juz rzczywiscie nie maluchy to juz starszaki :) a nasze starszaki to  juz prawie dorosle krolasy : )  - w sobote fachowcy okresla juz ostatecznie plec
A propos plci - Zeus okazl sie byc dziewczynka - mial w piatek sterylizacje u p. dr Pyrak i juz teraz fika jak gdyby nigdy nic hi hi hi - zabieg przeszla bez komplikacji : szybko i sprawnie , malutka obudzila sie szybciutko - bedzie teraz nosila imie Łatka :lol - DT Łatki juz na 100% jej nam nie "odda" - Łatka( byly Zeus) bedzie mieszkac w bardzo fajnym domku i z ogrodkiem ( cos ostatnio ogrodki nam sie trafiaja hi hi - oby tak dalej)  - i teraz ja adoptuja juz na stale ( tylko formalnosci pozostaly)  :hura: :hura:
Zeusikuuuu znaczy Łatkoooo p o w o d z e n i a  :papatki

joac
a tak myslalam ze desen dry - bedu tez ci sie spodoba  :lol - kamuflaz pierwsza klasa  :lol - ten desen sama wybrala p. Magdalena , ktora ofiarowala dry-bed dla Donki , twierdzac, ze gdy  : "  ....natknęłam się na ten wzór , już nie było odwrotu - albo ten albo żaden inny. W końcu Donka, jak na prawdziwą damę przystało musi dbać o odpowiednie dodatki, które będą jej pasowały..." [cytat] - Pani Magdaleno dziekujemyyyy  :bukiet :bukiet :bukiet
Dla Czesiulki natomiast , ofiarodawczynia byla jej WO p. Wiola , Pani Wiola jak tylko sie dowiedziala ze podwojny zestaw dla dziewczynek przydalby sie na 'podmiane ( na czas prania i suszenia ) , bez chwili wahania zamowila zestawik dla Czesiulki :) - dziekujemyyyy  :bukiet :bukiet :bukiet

monika.siedlce primo : kastracja Hakera , secundo : sterylizacja Whisky a potem juz tylko formalnosci : to dla dobra uszakow i twojego :) - bedzie dobrze  zobaczysz  :lol

magii0 panienki wyglaskane  :lol - tak doniosly mi jaskolki :)
PippiLotta - przegladalm rozne oferty regalow i jesli chodzi o przemyslowe regaly to ceny sa przerozne , moga osiagnac cene nawet powyzej 1 tysiaca  :niespodzianka , znaczy nowe ( zalezy od wykonczenia i udzwigu ... itp) a 220pln to nie jest jakas super okazaja ale nie jest tez wysoka cena a ze zardzewiale to o niczym nie swiadczy - te co mamy teraz tez sa zardzewiale ale sa bardzo solidne :) i rdza ( od spodu profili stalowych nikomu nie przeszkadza a jesli chodzi o polke to plyta pilsniowa jest zdecydowanie lepsza niz polka metalowa , "nie ciagnie" tak chlod i amortyzuje halasy :) - od tupania :) , co w naszym przypadku jest to dosc istotne :) ( sasiedzi - lepiej zeby im nie przeszkadzalo hi h i hi) , jesli cena regalow jest w granicach 100pln to juz z zalozenia sa za malo wytrzymale tzn sie nie nadaja niestety  :icon_sad, ale PippiLotta dziekuje CI bardzo ze myslisz o regalach dla naszych krolasow , im wiecej nas szukajacych to moze w kocu cos konkretnego uda sie znalezc :) 

paulling mysle ze Frycus uplasowal sie na prowadzeniu jesli chodzi o wage "maluchow " - zobaczymy w sobote - poznamy wtedy wszyskie slodkie "ciezary"

Bbutterfly Madara czuje sie bardzo dobrze w sobote tez umieszcze jej zdjecia i wkleje opinie lekarska :) , zresztą o wszystkich krolasach :)

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #842 dnia: Marzec 17, 2013, 19:40:50 pm »
 :DD Zeusiku-Łatko  :DD powodzenia w nowym domu  :zakochany:

a worrki pozwolą sobie tutaj na trochę prywaty ;) zapraszamy wszystkich do zakupu karteczek wielkanocnych samodzielnie wykonanych przez Spontany :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15411.0.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 20:23:18 pm wysłana przez worrek »
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #843 dnia: Marzec 17, 2013, 19:44:20 pm »
ale cudownie! Kolejny królasek w DS :D

Whisky widzę też się szykuje DS - czyli jednak Daniel ma czuja do Wirt. Adopcji :P

Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #844 dnia: Marzec 17, 2013, 20:06:38 pm »
Bbutterfly ma ma czuja  :lol , jak dobrze pojdzie bede "zmuszona"  ;) , prosic Daniela o klejny celny strzal hi hi hi  :P

mam niespodzianke : pierwsze fotki z DT Firci  :lol
na razie klaciora zastepcza ( wypozyczona z sopotu) :





Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #845 dnia: Marzec 17, 2013, 20:09:42 pm »
Zeusik jest Łatką? No proszę :D nieważne, byle uszak trafił do superanckiego DS :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #846 dnia: Marzec 17, 2013, 20:23:25 pm »
Fircia pamietam ze zawsze garnela sie do ludzi, lizala dlonie  .na dodatek jest sliczna !
hehe celne strzaly hihi , moze kiedys wykorzystamy te celne strzaly w prywatnym zyciu :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #847 dnia: Marzec 17, 2013, 20:34:02 pm »
i jeszcze kilka zdan od DT Firci i jedno pytanko - prosimy o podpowiedz :) "
( upowazniono mnie do opublikowania  :) to publikuje :) :

" Witamy
Kilka wrazen po pierwszych godzinach pobytu Firci u nas w domu...tzn jej domu juz tez teraz :)
Od samego poczatku Fircia wyraza chec, tudziez nie lubi, jak sie zamyka jej klatke... tzn lubi do niej wchodzic kiedy tylko zechce a bardziej bym powiedzial ze lubi z niej wychodzic kiedy tylko zechce :) Korzysta z niej po to zeby sie najesc i zrobic swoje potrzeby...Przynajmniej na razie trzyma sie tego harmonogramu...

Moze ktos z obecnych na forum, zdola wytlumaczyc jedna przypadlosc jakiej nabyla FIrcia: lubi posiedziec czasem w samotnosci miedzy kanapa a kaloryferem...Czy to potrzeba na troche ciepla czy poprostu spokoju w zaciszu ???? Jesli cieply kaloryfer jej nie przeszkadza to my nie bedziemy zaklocali jej spokoju...zdjecie dolaczam w zalaczniku.

Poza tym ma sie bardzo dobrze , skacze- wymachujac kuperkiem:), i bardzo czesto "prosi" o glaskania...kilka razy liznie po rece i szybciutko przestaje jak juz poczuje dotyk na futerku...Jak na razie poza salon nie wychodzi bo z kazdej strony odciety jest kaflami z gresu szkliwionego (czyt, bardzo sliskiego)...bylo kilka prob ale nie bardzo sie jej podoba taniec na lodzie :)
PS. Wszystkich pozdrawiam goraczo.
Fircia. "

no i jak wam sie podoba ? :lol a jak wyjasnic "przypadlosc" Firci ?

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #848 dnia: Marzec 17, 2013, 20:41:34 pm »
znalazla sobie miejscowe i tyle :) kazdy krolis ma takie miejsca w naszych domach :D a siedzenie za lozkiem to czesta przypadlosc :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #849 dnia: Marzec 17, 2013, 21:00:10 pm »
Mój Pirat tez lubi siedzieć przy kaloryferze. Nie mam pojęcia czemu.

sonia

  • Gość
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #850 dnia: Marzec 17, 2013, 21:03:27 pm »
Mój Pirat tez lubi siedzieć przy kaloryferze. Nie mam pojęcia czemu.
Moj Bobby tez siada pod sam kaloryfer,zauwazylam,ze lubi cieplo,bo siada tylko wtedy jak wlacze kaloryfery.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #851 dnia: Marzec 17, 2013, 21:04:27 pm »
A czemu oczko Doneczki jest takie czerwone?

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #852 dnia: Marzec 17, 2013, 21:15:17 pm »
PippiLotta tak zdjecie wyszlo :( - jakosc foto nienajlepsza - oczko zdrowe - zdjecie bylo robione telefonem komorkowym i chwycilo jakis "odblask' , czy cos w tym rodzaju - wszystko jest ok :)

i jeszcze jedno specjalnie dla Ciebie  :lol  :cytat  "....Aha prawie zapomnialem...imie Firandella(Fircia) pasuje nam a przede wszystkim tej mlodej damie w 100% i trafione w 10tke...wiec nic nie zmianiamy :-)....no chyba ze pani doktor oswieci nas czyms nowym..."

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #853 dnia: Marzec 17, 2013, 22:13:53 pm »
Ja myślę, że Fircia ma tam taką swoją kryjówkę ;) Moja piękność też ma takie zakątki, które są tylko dla niej :) Takie zacisze. Ciocia Dominika przesyła buziaki i bardzo się cieszy, że znalazłaś nowy domek ślicznotko ! :D

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #854 dnia: Marzec 18, 2013, 12:56:37 pm »
i jeszcze jedno specjalnie dla Ciebie    :cytat  "....Aha prawie zapomnialem...imie Firandella(Fircia) pasuje nam a przede wszystkim tej mlodej damie w 100% i trafione w 10tke...wiec nic nie zmianiamy :-)....no chyba ze pani doktor oswieci nas czyms nowym..."
:bis: :P

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #855 dnia: Marzec 19, 2013, 01:11:53 am »
Deedee - potrzebujemy nowych fotek Kleo i nowinek o malej - krotki opisik co nowego slychac  - przyszlo kilka pytan - i nie wiem co mowic :( - please  :blaga:

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #856 dnia: Marzec 19, 2013, 14:20:56 pm »
miła - tak na szybciutko - Kleo jest rozbrykana, lubi demolować kartonowe domki,obgryzać patyczki :icon_twisted, pięknie załatwia się do kuwety i kręci piruety w powietrzu jak tylko opuszcza klatkę :) Jada warzywka - bardzo lubi natki, mniej seler naciowy ;P Sianko i zioła też smakują, granulacik oczywiście również znika z miski :) Mały żarłok.
Zaczyna pokazywać charakterek  :niegrzeczny - broni klatki przed sprzątaniem, albo inaczej....lubi mieć tam poukładane po swojemu i nie chce żeby jej zmieniać wystrój ;) Lubi się tulić, daje się nosić na rękach, a gdy chce żeby zwrócić na nią uwagę to kopie dziurę w nogawce spodni ;) Zdjęcia postaram się zrobić wieczorem.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #857 dnia: Marzec 19, 2013, 15:28:36 pm »
Deedee cudownie   :lol - poprosze fotki na emaila : mirella@gd.pl - dzisiaj sa problemy techniczne "kroliczej" poczty  :icon_sad

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #858 dnia: Marzec 19, 2013, 16:30:43 pm »
A można się czegoś więcej o królisiu Pilot dowiedzieć? http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1172#yield

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #859 dnia: Marzec 19, 2013, 17:16:07 pm »
Trochę czasu mnie nie było, a tu same dobre wieści!  :icon_mrgreen
Co do alkoholowych imion-następnym razem jak trafi się nowe maleństwo bez imienia, biorę WO i nazywam Tekila  :P

Chciałam też przekazać, że u Riko wszystko dobrze, nowe zdjęcia są w naszym wątku, ale musimy mu poszukać innego weta  :( Fakt faktem ten szaleniec nie potrzebuje go na ten moment, ale trzeba być przygotowanym na różne okoliczności... A weterynarz, który zajmuje się pazurami/ząbkami itd. moich 2 gigantów, na opowieści o Riko zareagował na zasadzie "wy myślicie, że kochacie, a męczycie", i sugerował uśpić go  :oh: Kiedy go nawet nie widział  :oh: A Riko ma apetyt, biega, broi, bryka, przytula się i humorek mu dopisuje i na złość wszystkim złym wetom, o  :wiking: