Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1778746 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4180 dnia: Lipiec 30, 2014, 23:49:52 pm »
Dzisiejszy dzień był dosyć pracowity - Rudzikowi nawet trafiła się wycieczka. Odwiedziliśmy ciocię Anię Celu wizyty nie podam, bo póki co to tajemnica, ale Rudzik się wybiegał i został wygłaskany z nadwyżką Ciocia Ania to obecna opiekunka naszego byłego podopiecznego - Thorgala. Thorgal razem ze swoją damą serca Rudą mają tam swój własny pokojowy apartament

W Uszakowie zaś króliczki mają się dobrze. Odyn - baranek bez oka, dobrze sobie radzi. W szparze gromadzi się niewielka ilość ropy jednakże po płukaniu płynem borowym, wszystko ładnie wygląda. Apetyt mu dopisuje oraz radość życia. Zabiegi płukania znosi bardzo dzielnie oczywiście po każdym płukaniu nagroda w postaci ziołowych pyszności musi być We wrześniu Odyna czeka zabieg usuwania resztki gałki ocznej.

Baks wreszcie ruszył z jedzeniem. Papki z Rodi Care Instant oraz Cuni Complete bardzo przypadły mu do gustu. Baks ma przerastające zęby. Umówiony jest również na wrzesień na korektę zębów. Obecne upały nie pozwalają na prowadzenie zabiegów innych niż ratujące życie, także mamy nadzieję, że wrzesień będzie ciepły, lecz nie upalny. Nowa dieta Baksa daje nam nadzieję, że mały przybierze na wadze.

Autostopowiczka jest w trakcie kuracji witaminami B1 oraz B12. Porażenie nerwów twarzy nie ustępuje dlatego też wspieramy jej organizm dodatkowymi dawkami witamin. Jej przypadłość nie odbiera jej jednak chęci do życia i na co dzień zachowuje się jak gdyby nic się nie działo.

W ostatnim czasie zawitała do Uszakowa nowa czarna dama. Poszukuje ona wirtualnego opiekuna, który nada jej imię. Dodatkowo potrzebne będą fundusze na zabieg sterylizacji dla niej.

W Uszakowie oczekuje wiele podopiecznych - między innymi Rysia oraz cudowna parka. Codziennie mamy nadzieję, że nowych opiekunów dla naszych podopiecznych będzie przybywać, a pustych klatek będzie coraz więcej. A maluchy dokazują pełną parą...










Nowa podopieczna szukająca Wirtualnego Opiekuna który nada jej imię.

Zostając Wirtualnym Opiekunem pomozesz nam zebrac fundusze na utrzymanie, karme i akcesoria
oraz zapewnić odpowiednia opieke weterynaryjna, bezdomnym krolikom miniaturkom.
25 PLN to niewielka kwota, a może ona uszakowi zapewnić godne życie.
Można adoptować więcej niż jednego królika, a także jeden uszak może mieć kilku wirtualnych opiekunów.

Dokładny regulamin Wirtualnych Adopcji znajdą Państwo tutaj: http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/regulamin-wirtualnej-adopcji

Aby objąć królika Wirtualną Adopcją, należy wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net , dw: sopot@kroliki.net
w ktorym nalezy umiescic dane - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15866.0.html :
1/ imię królika i miasto/województwo / region, w którym przebywa - pod ktorego jest opieka
2/ wysokość zadeklarowanej kwoty, którą chcecie Państwo co miesiąc przelewać na jego utrzymanie ( min.25pln)
3/ zgoda bądź jej brak, na udostępnienie swoich danych - w przypadku zgody, podać jakie dane :imię i nazwisko, samo imię lub pseudonim/nick z forum...itp - oczywiście można pozostać anonimowym
Jeżeli zgodzą się Państwo na udostępnienie swoich danych , to na specjalnej stronie
poświęconej adopcjom wirtualnym krolikow z pomorza , zostaną one zamieszczone obok sponsorowanego królika.

wplaty prosimy dokonywac na:
Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: WA - [IMIĘ KRÓLIKA] Z SOPOTU - [NICK/IMIE DARCZYŃCY] - [MIESIAC] za który jest dokonywana wpłata."





Baks - czeka na korektę zębów. Zbieramy finanse na jego zabieg. Prosimy o wpłaty darowizn na konto:

Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: Na zabieg dla Baksa z Sopotu







Odyn - czeka na zabieg usunięcia resztek gałki ocznej. Zbieramy finanse na jego zabieg. Prosimy o wpłaty darowizn na konto:

Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: Na zabieg dla Odyna z Sopotu




Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4181 dnia: Lipiec 31, 2014, 07:40:07 am »
Trzymam kciuki za chorowitki - zdrowiejcie szybciutko i sio do nowych domków :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4182 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:37:19 pm »
mam nadzieje że dla Rudzika szykuje się domek  ;)

Czy uszaki w Azylu choć troche  biegają poza klatkami ?
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4183 dnia: Sierpień 01, 2014, 14:43:12 pm »
Niestety dosyć rzadko ponieważ większość z nich nie przeszła zabiegu kastracji/sterylizacji, a dodatkowo w pomieszczeniu nie ma niestety miejsca do biegania za dużo.

Offline Aurelia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Turbo, Szelka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4184 dnia: Sierpień 02, 2014, 16:34:46 pm »
        27 lipca trafiła do nas Szelka (Agatka) z sopckiego uszakowa. Jadąc do domu chyba obie byłyśmy przestraszone- ona całą sytuacją, ja tym, czy i jak będzie wyglądało zaprzyjaźnianie Szelki z mym dżentelmenem. Okazuje się, że bardzo szybko odnalazły wspólny język i się polubiły, choć dżentelmen jest nieco egocentryczny i liczy, że to Szelka będzie go adorować, myć i przytulać. A on... a on po prostu wyjada jej jedzenie :)
       Agatko- Szelka choć mi niekoniecznie jeszcze ufa, tak w domu czuje się bardzo swojo. Ma już swoje upodobane kąty a zwyczajów i nawyków uczy się od Turbo. Najbardziej ulubionym miejscem szelki jest domek-truskawka, w którym zarówno może kopać jak i spać w najlepsze.
      Patrząc na nich oboje jestem ogromnie wzruszona. Szczęścia jakie wniosły tych dwójka nie da się opisać.
      Serdecznie dziękuję Pani Ani za poświęcenie mi czasu i wszystkim tym, którzy stworzyli Azyl, bez których los uszatych byłby przerażająco smutny.
Niebawem podzielimy się zdjęciami :) Pozdrawiamy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2014, 16:55:06 pm wysłana przez Aurelia »

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4185 dnia: Sierpień 02, 2014, 17:45:31 pm »
Aurelia czekamy na fotki młodej pary:-)
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4186 dnia: Sierpień 05, 2014, 11:07:22 am »
A co z zapytaniami,które były ostanio m.in.o Amyie?:-)
bylo zapytanie o Amyje ale nic na razie z tego nie wyszlo , to raczej nie byl jej czas ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

Mam dobry news :
Do domku pokicala Agatka ( o czym juz wiecie :P ) -  serdecznei witamy Aurelie DS Szelki (Agatki) :onajego
losy Szelki i jej kawalera Turbo, mozna sledzic w ich watku : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17210.msg568734.html#msg568734
Aurelie - bardzo lubimy jak byle nasze kroliki goszcza w dalszym ciagu na forum SPK ale w troche innym dziale   :lol
dziekujemy  :bukiet

i juz pewnie sie domyslacie  ;-) ze, cos sie szykuje ( mam nadzieje) dla Rudzika  :>
ale
nie wiecie ......
ze Sopockie Uszakowo opuscila : Inka i Jagoda - na razie na DT ale kto wie ..... :>
trzymac kciuki please :)

Bezimienny "bialasek" czeka na swoje imie :) , moze zechce go ktos zaadoptowac wirtualnie ? , kontakt :sopot@kroliki.net

Omyczek 02 chciala przekazac ze opadlo jej jedno ucho :) , teraz jest helikopterkiem :) , moze drugie pojdzie w slady tego pierwszego :P ,
rowniez czeka na wirtualnego opiekuna :)

Adolfinia  uwielbia miziaki :P , ten okaz lagodnosci z utesknieniem wypatruje swojego czlowieka

Adolfinia ( Finia)

Bezimienna z "wypadku "
Czuje sie juz znacznie lepiej , powoli daje sie glaskac , zrobila sie kontaktowa :)
Szuka wirtualnego opiekuna , ktory wspomoze nas w utrzymaniu malutkiej w Sopockim Uszakowie do czasu adopcji .
Pierwszy Wirtualny Opiekuna wybiera imie dla malej. Zgloszenie prosimy wyslac na adres : sopot@kroliki.net  :)

Bezimienna z "wypadku "

 Perelka , nasza pieknosc pragnie powiadomic ze juz osiagnela swoja prawidlowa wage , schudla az 1.4 kg w przeciagu pol roku :)
i teraz bedzie sie szykowac na sterylizacje , dla pond 6 letniej dziewczynki to najwyzszy czas :)


a oto nasz "stroz kroliczy" , sasiad , w roznych pozach dzielnie strzerze , jak codzien, wejscia do uszakowa :)

slodkosci na koniec , Tosiek i Lizak , nasi byli podopieczni :


ich losy mozna sledzic w watku : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16281.20.html :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4187 dnia: Sierpień 05, 2014, 11:11:49 am »
Szelkę i Turbo już znamy, piękności kochane :) Fajnie, ze tak dobrze Szelka trafiła :* A Tośka i Lizaka dopadła strzała amora :D
Bezimienna z "wypadku" to prawdziwa piękność, podobnie zresztą jak Perełka :) Ile u Was pięknych panów i pań :heart

Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4188 dnia: Sierpień 05, 2014, 12:18:52 pm »
Z taki strażnikiem to maluchy mogą czuć się bezpiecznie :) Słodkie japki :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4189 dnia: Sierpień 05, 2014, 19:05:46 pm »
A co z zapytaniami,które były ostanio m.in.o Amyie?:-)
bylo zapytanie o Amyje ale nic na razie z tego nie wyszlo , to raczej nie byl jej czas ale co sie odwlecze to nie uciecze :)


Szkoda:( Fajnie, jakby maleńka znalazła kochający domek!
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4190 dnia: Sierpień 05, 2014, 19:44:14 pm »
Wczoraj przezylismy cudowne chwile  :lol
Wczoraj przed poludniem Sopockie Uszakowo wybralo sie w odwiedziny do ....


Przywitala nas grupka wspanialych dzieciaczkow wraz ze swoimi opiekunami

najpierw byly opowiesci co kroliki lubia czego nie lubia , co wolno a czego nie wolno ..itp :



Co lubia  czego nie lubia jesc ...oczywiscie mozna bylo sprobowac :)


bardzo smakowala marchewka ........

a innym papryka i nektarynki :)

i papryka ..:P

dzieciaczki i po ziola chetnie wyciagaly raczki aby sprobowac ale raczej nie przypadly im do gustu ...:P




Kolejnym punktem programu bylo spotkanie z  "glownym gosciem " : kroliczkami : Słodziak i Lilianka :

Lilianka smialo podchodzila do dzieci :


Dawala sie przekupic ;) :

A i Słodziak w koncu sie przekonal :




Kolejnym punktem programu , bylo malowanie ....kroliczkow :



zakochana para : Słodziak i Lilianka , autorstwa Matyldy :)

i jeszcze jedno dzielo , rodzinka : mama i tata i maluch ( trzeba dobrze sie przyjrzec :) ) , autorstwa Mileny :)

wystawa wszystkich prac :) :

a na koniec miziaki :



Mamy nadzieje ze dzieciaczkom sie podobalo bo nam bardzo :)
p.s.
Okazalo sie ze jedna z opiekunek dzieciaczkow , to DS naszej bylej podopiecznej : Łatki :)
( pierwsza z prawej ) a pierwsza z lewej to nasza nowa wolontariuszka Angelika :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4191 dnia: Sierpień 05, 2014, 20:05:54 pm »
No nieźle :D Brawo dziewczyny  :bunny:
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4192 dnia: Sierpień 05, 2014, 22:04:32 pm »
Świetna, genialna akcja! i widać, że ciekawie zorganizowana, tak "organoleptycznie" (swoją drogą chyba najłatwiej dzieci przekonać do jedzenia surowych warzyw właśnie w ten sposób :D ), jestem oczarowana :) Myślę, że te dzieciaki też były :)
Jesteście cudowne, dziewczyny :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Aurelia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Turbo, Szelka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4193 dnia: Sierpień 05, 2014, 23:28:18 pm »
Bardzo dobra akcja, zważywszy na fakt, że coraz mniej dzieci wie, w jaki sposób postępować ze zwierzętami- chodzi mi o delikatność, bezpieczeństwo i sposób głaskania (czego byłam świadkiem podczas spaceru z mym królasem). Takie zajęcia dla dzieci to nie tylko frajda, ale też element wychowawczy jak i edukacyjny. Oby takich przedsięwzięć więcej a i SPK może promować swoją inicjatywę, o której mało osób wie i słyszało.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4194 dnia: Sierpień 10, 2014, 11:54:42 am »
Musze sie przyznac dp  malego ( mam nadzieje ) faux pas :buu
Nie dodalam wiadomosci , jak nasi malu gospodarze z przedszkola "Tuptusie" wraz z rodzicami
obdarowali naszych podopiecznycj - bardzo przepraszam  :icon_redface
Kazdy ofiarowal co mogl i uzbierala sie pokazna paczucha :) :



SERDECZNIE DZIKUJEMY W IMIENIU USZATYCH
 :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet

i jeszcze jedna paczucha przyszla z Konstancina Jeziorna z Edulandii
rownie hgoraco dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet


i na koniec
przyszla ....po malych perypetiach ...w koncuuuu sie udalo  :DD


za ufundowanie wagi dla Sopockiego Uszakowa
BARDZO BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJEMY

Solvieg  :heart
PolitkaDOMI38  :heart przepraszamy- wkradł nam się błąd, jakiś chochlik nam w nickach namieszał  :bukiet
Ellesy  :heart
Patek  :heart
p. Agata z Gliwic
  :heart

bedziem wazyc  :balet:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a w sobote , sopockie uszakowo "Ktos" owiedzil :)  :
skorzystala Adolfinia :)


wszystkie zwierzaki dostaly poczestunek :) :
m.in. Omyczek 03

Kiciusia :

Klemens :


Zajecowa dziekujemy pieknie za przemiłe ( jak zawsze :> ) odwiedziny  :onajego :onajego


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przedstawiam nowego rezydenta Sopockiego Uszakowa :
Mały , raczej mlody, niekastrowany samczyk , kroliczek miniaturka - karzełek
czarny z bialymi plamami
Na razie dosc wylekniony , oddany z pelnym wyposazeniem .......w zasadzie nie wiem dlaczego ...
z braku mozliwosci dalszej opieki ..... byc moze
trafil do innej rodziny ...ale ta tez szybko z niego zrezygnowala ...
i tak maly trafil do nas ...ale juz bez pelnego wyposazenia :
Bezimienny "karzelek"








Wyglada na zdrowego ...ale na razie jest pod obserwacja ...
Na ta chwile szukamy dla niego Wirtualnego Opiekuna :


:heartSZUKAMY WIRTUALNEGO OPIEKUA DLA "BEZIMIENNEGO KARZELKA" Z SOPOCKIEGO USZAKOWA :heart

PIERWSZY WIRTUALNY OPIEKUN BEZIMIENNEMU NADAJE IMIE


Zostając Wirtualnym Opiekunem pomozesz nam zebrac fundusze na utrzymanie, karme i akcesoria
oraz zapewnić odpowiednia opieke weterynaryjna, bezdomnym krolikom miniaturkom.
25 PLN to niewielka kwota, a może ona uszakowi zapewnić godne życie. 
Można adoptować więcej niż jednego królika, a także jeden uszak może mieć kilku wirtualnych opiekunów. 

Dokładny regulamin Wirtualnych Adopcji znajdą Państwo tutaj: http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/regulamin-wirtualnej-adopcji

Aby objąć królika Wirtualną Adopcją, należy wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net , dw: sopot@kroliki.net
w ktorym nalezy umiescic dane - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15866.0.html :
1/ imię królika i miasto/województwo / region, w którym przebywa - pod ktorego jest opieka
2/ wysokość zadeklarowanej kwoty, którą chcecie Państwo co miesiąc przelewać na jego utrzymanie ( min.25pln)
3/ zgoda bądź jej brak, na udostępnienie swoich danych - w przypadku zgody, podać jakie dane :imię i nazwisko, samo imię lub pseudonim/nick z forum...itp - oczywiście można pozostać anonimowym
Jeżeli zgodzą się Państwo na udostępnienie swoich danych , to na specjalnej stronie
poświęconej adopcjom wirtualnym krolikow z pomorza , zostaną one zamieszczone obok sponsorowanego królika.


wplaty prosimy dokonywac na:
Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa

Tytułem: WA - [IMIĘ KRÓLIKA] Z SOPOTU - [NICK/IMIE DARCZYŃCY] - [MIESIAC] za który jest dokonywana wpłata."


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4195 dnia: Sierpień 10, 2014, 14:33:27 pm »
Jakie paki smakowite :D :D Łakomczychy sobie podjedzą :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4196 dnia: Sierpień 10, 2014, 15:41:34 pm »
Nowa uszata bida zagościła dzisiaj u mnie i troszkę zostanie bo w Uszakowie uszu zatrzęsienie. Dobrzy ludzie znaleźli ją na ulicy i przynieśli. Panna jest młodziutka, urocza i spokojna (charakterek pewnie pokaże jak zacznie dojrzewać ;) ). Nie boi się psa, który namiętnie próbuje dostać się do niej :/ , a nie mam jak jej odizolować bo mi pomieszczeń dla zwierzaków brakuje.
Sami zobaczcie jaka jest ładna. No i oczywiście poszukuje swojego opiekuna - na początek może wirtualnego, który będzie od razu mógł nadać małej imię :)





« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2014, 15:45:25 pm wysłana przez kasia72w »
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4197 dnia: Sierpień 10, 2014, 16:17:54 pm »
Jaka kruszyna słodka :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4198 dnia: Sierpień 10, 2014, 17:11:52 pm »
Piękna ruda kurka :zakochany:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #4199 dnia: Sierpień 10, 2014, 17:56:27 pm »
Ona taka bardziej beżowa jest, z odrobiną czarnego, troszkę jak tygrysek będzie jak dorośnie. Moja Miśka jest podobna - w paski.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)