Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1775218 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1460 dnia: Maj 19, 2013, 03:47:02 am »
Mila granulat do Was jedzie z lublina. Nie wiem czy sie nada dla maluchow bo sa to odtluszczone trawokulki dla starszych koni, ale uszaki dorosle to wcinaja bardzo chetnie
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1461 dnia: Maj 19, 2013, 09:03:55 am »
Gratuluję adopcji Whisky, jest prześliczna i na pewno będziecie razem szczęśliwi :)
Klaudia, mogłabyś mi podać namiary na ten koński granulat? Bo noszę się ciągle z zamiarem zakupu.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1462 dnia: Maj 19, 2013, 10:36:42 am »
dziękuję :) ale coś czuje że będzie ciężko :( Haker pierwszy raz rzucił się na moją rękę i mnie ugryzł :( pewnie poczuł zapach Whisky.. :( trzymajcie kciuki:)

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1463 dnia: Maj 19, 2013, 10:38:31 am »
E, to normalka. Na początku lokalsy wariują, będzie lepiej!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1464 dnia: Maj 19, 2013, 11:00:24 am »
klaudiapiwo  :onajego  :onajego :onajego
monika.siedlce whisky w sopocie zalatwiala sie do kuwety :) - na nowym terenie krolik sie "rozstraja" ( z wczesniejszych postow mozna wyczytac ze kazdy nowy opiekun przez to przechodzil :) , dodatkowo autochtoni tez to maja - nowy osobnik , nowe zapachy znaczy intruz a to przeciez  ich terytorium - kroliki musza sie dostosowac - zawsze tak jest - daj im troche czasu i przypadkiem nie zaczynaj ich zaprzyjazniac - niech najpierw kilka dni nawzajem poznaja swoje zapachy :)

ostatni bezimienny MALUCH NR 04 otrzymal imie : GRIKOLA:hura: :hura: :hura:
WIRTUALNYMI OPIEKUNAMI ZOSTALI - FRIENDS   :bukiet :bukiet :bukiet

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1465 dnia: Maj 19, 2013, 12:00:10 pm »
klatce zaczęła tak dziwnie łepkiem machać
Amor też ze dwa razy tak robił jak był pierwszy raz w klatce. Tak jak pies łepkiem macha czasem. Teraz już tak nie robi :)

jutro zdejmę jej ten dywanik - może to jest powód.
Możliwe, póki nie rozłożyłam dywanika to siuśki lądowały w kuwecie, a jak położyłam to Amor sprawdzał ciągle chłonność jego...

Ciesze się, że kolejny uszak opuścił Sopot :)

Pierwszy raz widziałam, małe, niedawno narodzone króliczki! Są takie malusie i słodkie! :) Ciekawa jestem co z nich wyrośnie :)

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1466 dnia: Maj 19, 2013, 19:08:34 pm »
trzymam kciuki za te malenstwa. dom dziecka - dobre :).

whisky - słodki król, mam nadzieję że niedługo się zadomowi. ;-)

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1467 dnia: Maj 19, 2013, 20:23:16 pm »
Niech maluszki rosną zdrowe i znajdują domki nowe ! :D

Czuję, że rymuję hehe   :mhihi

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1468 dnia: Maj 19, 2013, 20:33:22 pm »
Czuję, że rymuję hehe
Już kiedyś też chyba coś zarymowałaś! Masz talent :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1469 dnia: Maj 19, 2013, 20:35:35 pm »
Zapraszam do udziału w bazarku, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na potrzeby królików przebywających pod opieką azylu w Sopocie: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15571.msg443841.html#msg443841
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1470 dnia: Maj 20, 2013, 07:32:31 am »
już wiem dlaczego miała takie brudne łapki jak do mnie przyjechała. Czy z dywanem czy nie Whisky sika i bobkuje wszędzie :( wywali sianko na środek klatki i nasika w nie :( a może to wina podściółki? jaką macie w Uszakowie?

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1471 dnia: Maj 20, 2013, 07:52:47 am »
W Uszakowie Whisky załatwiała się tylko do kuwety - w kuwecie żwirek drewniany, na dnie klatki nic - jedynie bobki czasem zostawiała. Króliki po przyjezdzie do nowego miejsca zalatwiaja się czasami gdzie popadnie - trzeba dać im czas zeby sie przyzwyczaily do nowego miejsca i nowych zapachów.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1472 dnia: Maj 20, 2013, 11:27:49 am »
Od kiedy Whisky trafiła do uszakowa pamiętam, że jej siuśki zawsze lądowały w kuwecie a bobki, z biegiem czasu, również.

Teraz mała jest w nowym miejscu i potrzeba jej trochę czasu, by wrócić do starych nawyków kuwetkowania ;)
Otacza ją tyle nowych zapachów i takie zachowanie może wskazywać na znaczenie swojego rewiru. Gdy Whisky poczuje się pewnie, że to jest jej miejsce myślę, że zacznie dbać o czystość wokół siebie :)

monika.siedlce życzę powodzenia i cierpliwości ! :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1473 dnia: Maj 20, 2013, 11:34:00 am »
maluchy nakarmione mleczkiem - bardzo ladnie wcinaja CC - maja "grube" brzuszki i zaczynaja rozrabiac :)

ruda mamusia wydarla z siebie prawie cale futro - wyglad ma "niewyjsciowy " ;) - je za dwoch a wlasciwie za siedmioro :)
gniazdo rusza sie coraz bardziej - "hipopotamki" wysciubiaja juz nochalki z gniazda -ciekawe "smyki" swiata ;) -  wieczorem fotki :)

Fircia , Fela , Nena i Madara : kontynuacja podawania leku na pozbycie sie bakterii - maja juz nochalki czysciutkie ( wreszcie :) ) - podamy leki do 02.06 wedlug wskazan weta aby byc pewnym ze pozbylismy sie bakterii na dobre :)

tuptusiowa : waga w dol - ladnie chudnie nam dziewczynka - jednakze pojawil sie katar i u niej - lydium na wzmocnienie : trzy dawki , nie pomoglo :( - bedziemy robic badania

pozostala "obsada" sopockiego centrum w bardzo dobrej formie :)

czesia : lepiej po ostatniej "zapasci" - w sobote pojawily sie w koncu bobki : malo bo malo ale zawsze - w niedziele bylo lepiej ale jesczez nie wrocila do swojej :czeskowej" rownowagi
zmienila system jedzenia : teraz je po maluchu ale czesciej  - nie jest zle ale nie jest tez dobrze : ma kontynuacje terapii antybiotykowej

Offline friends

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1474 dnia: Maj 20, 2013, 13:02:57 pm »
Małe sprostowanie, ostatni bezimienny króliczek miał nosić imię Agrikola:)


Offline monika.siedlce

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1476 dnia: Maj 20, 2013, 19:02:01 pm »
dziękuję Wam Kochane, za otuchę i wytłumaczenie wszystkiego :) niedługo na pewno będzie lepiej :) ależ ja jestem niecierpliwa  :glupek:

a jak Bajeczka po sterylizacji? :)
i małe rodzeństwo Honda i Deasy? :)

Moje trzy serduszka:) Honda, Deasy, Bajka <3

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1477 dnia: Maj 20, 2013, 20:20:13 pm »
Bajeczka po sterylizacji nadal bardzo ładnie gubi zbędny tłuszczyk i ma się dobrze :) Jest jeszcze płochliwa, ale trzeba jej czasu

Hondzia jest w domu tymczasowym u forumowej kissek a Deasy jest u nas w Sopockim Uszakowie i czeka aż i do niej los się uśmiechnie :)
Jest taka malutka i bezbronna, taka śliczna i niewinna. Czekam na dzień, w którym i ona trafi do kochającego domku :) Czas najwyższy !

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1478 dnia: Maj 21, 2013, 08:17:41 am »
Doncia ma się dobrze - dokazuje jak tylko może  :szerm:, apetyt jej dopisuje. Kąpiele pod prysznicem wręcz uwielbia :) Mamy jednak mały problem - jeden z największych Drybedów zaczął się niszczyć (Doncia powyrywała mu futerlko a ostatnio jak jej się zwinął pod tyłkiem to poszarpała go zębami).  :glupek: Bardzo przydał by się nam Drybed najlepiej typu A (rzadziej się on Donie zwija gdy wędruje ona po nim) co najmniej 100 cm a najlepiej co najmniej 120 cm ponieważ noclegownia Dony to 120cm klatka. :bunny:

Dona także nadal szuka DT albo DS - tu także prosimy o pomoc... nie jest ona kłopotliwa, a potrafi się odwdzięczyć ogromną dawką miłości do opiekuna.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1479 dnia: Maj 21, 2013, 10:57:48 am »
Żiba pojechal wczoraj do DT z opcja DS  :lol - jak sie zaprzyjazni z uszata, mam nadzieje, przyszla przyjaciolka to zostanie :) - p. Aniu dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet

a w Sopocie
maluchy dalej maja kuracje antybiotykowa - jak mnie widza , uciekajaaaaaa w najdalszy kat klaciory he he he - juz doskonale wiedza co je za chwile bedzie czekac  :&gt; - mam nadzieje ze jak juz to wszystko minie przypomna sobie ze mnie jednak  ....lubia ... :DD
Fela

Madara

Nena

Frycka


Deasy
troszke jej smutno bez siostry/brata ale daje sobie swietnie rade - ostatecznie i tak i tak bylyby rozdzielone - dostala nowy trawiasty tunel i bardzo sie nim zainteresowala
duzo czasu spedza na "wyprobowaniu" go zabkami  ;) - "przearanzowala" wejscie   :lol - ma dziewczynka zajecie  :&gt;




a tymczasem nasze " malutkie hipopotamki" - rudziaki - zaczynaja obrastac w siersciuche - w dalszym ciagu liderem jest - rudzielec :) :