Autor Wątek: Radomski sklep wołający o pomste do nieba  (Przeczytany 13581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 17, 2013, 19:10:58 pm »
Mysle, ze osobicie to z Panem Michalem obgadam na spotkaniu integracyjnym :-) Ze swojej strony przepraszam bo wylecial mi ten e-mail z glowy, bylam wtedy akurat na przelomie semestrow i mialam duzo, za duzo na glowie.
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 17, 2013, 22:31:11 pm »
no zaraz, ale przeciez komplet info jest juz w watku wiec IMHO nawet maila nie trzeba pisac tylko wystarczy ustosunkowac sie do jw

np. to jest bee, to jest bee, to jest dobrze, to trzeba dodac, a to zmienic .... proponuje wersje A lub B w zaleznosci od tego co bedzie w sklepie
w zalaczniku przesylam 2-3 dokumenty do wypelnienia .... i cala historia

po co cala biurokracja  ? i maile i powtorki ?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2013, 23:04:49 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline kucharz19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 754
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 18, 2013, 16:00:20 pm »
Zarząd nie czyta forum, więc jeśli ktoś chce, abyśmy się ustosunkowali do czegokolwiek, to proszę o konkretną informację o co chodzi i czego oczekuje(cie) od zarządu :).

Maila możecie wysłać na adres zarzad@kroliki.net.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 29, 2013, 17:17:14 pm »
Cóż sprawa powraca. Byłam tam dzisiaj, są dwa małe króliki, zero siana jakaś karma z ziaren w misce, poidełko jest. Kupuje siano i proszę sprzedawce o to aby dał tym zwierzętom bo to przecież podstawa żywienia no co słyszę "kto Pani takich głupot naopowiadał, miniaturki nie potrzebują" Odpowiadam, że wiem bo sama się królikami zajmuję, i mówię mu, że króliki muszą jeść praktycznie cały czas ze względu na specyficzny układ trawienny, a on na to "a Pani też nad miską zupy ciągle siedzi?" Co jeszcze lepsze facet stwierdził, że mieli ostatnio kontrole weterynaryjną, podczas której zostali POCHWALENI za to w jakich warunkach trzymają zwierzęta. Sorry ale mi to śmierdzi smarowaniem łapy na odległość. Tym razem tak tego nie zostawię.
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 29, 2013, 18:05:57 pm »
A może spróbować dowiedzieć się jaki wet opiekuje się sklepem i z nim porozmawiać (grzecznie i miło)? A jak nie mają weta, to pomyśleć, kto mógłby to robić?
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline leśnik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 29, 2013, 19:46:18 pm »
Jesli moge wtrącic 3 grosze...to problemem jest sprzedający ale wiekszym jest kupujacy ktory widzi co sie dzieje i takiemu daje zarobic.Nawet w szczytnym celu kupic zeby uratowac spowoduje ze nastepne zwierze bedzie mialo ten sam los.Jak by szanowni chetni nie kupowal i tylko brali z tzw przepraszam za slowo drugie reki problem z  glowy    i nastepnie taki X sprzedawał by kartony na zlomie a nie zwierzeta.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 29, 2013, 20:14:34 pm »
Nie bardzo wiem czy dobrze rozumiem post wyżej, ale z całym szacunkiem w Radomiu bylam przejazdem i jedym co miałam przy sobie to moja torebka, więc mowienie, ze źle zrobiłam kupując siano za 3 zł jest lekką przesada. Nie noszę siana ze sobą pod pacha, zreszta nie zamierzam sie tłumaczyć, gość i tak skończy marnie jeśli nie zmieni swojego postępowania.
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

sonia

  • Gość
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 29, 2013, 21:32:21 pm »
gość i tak skończy marnie jeśli nie zmieni swojego postępowania.
Oby jak najszybciej :lanie:


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 29, 2013, 22:05:07 pm »
Poproszę o wysłanie kompletu informacji wraz z adresem sklepu na interwencje@kroliki.net i zarzad@kroliki.net
Prowadzimy teraz sporo spraw karnych i chcemy miec to uporządkowane na mailu.

Offline leśnik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Radomski sklep wołający o pomste do nieba
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 29, 2013, 23:12:20 pm »
Nie bardzo wiem czy dobrze rozumiem post wyżej, ale z całym szacunkiem w Radomiu bylam przejazdem i jedym co miałam przy sobie to moja torebka, więc mowienie, ze źle zrobiłam kupując siano za 3 zł jest lekką przesada. Nie noszę siana ze sobą pod pacha, zreszta nie zamierzam sie tłumaczyć, gość i tak skończy marnie jeśli nie zmieni swojego postępowania.

Sprostownie....nie chodziło mnie o sianko czy tam inne takie rzeczy tylko o kupowanie zwierzaczka w takim miejscu.ale ogolnei kupujac u takiego powodujemy jego umacnianie sie na rynku.PRoblem jest poważny i szeroki więc samotnie mało działamy i chała kademu co wykonuje kazdy krok w tepieniu tzw elementu w handlu.A kupujac sianko krolikowi to jest opdruch dobroci za to prosze przyjac podziekowania.Starm sie zachowac jakis rozsadek bo jak bym okreslil co bym zrobil w takich sytuacjach to z miejsca mam osad o totalitaryzm