Autor Wątek: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice  (Przeczytany 25714 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 17, 2013, 10:35:52 am »
Tak jest! Oby malutkiej trafił się dom najlepszy z możliwych! Zasłużyła na to :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 26, 2013, 16:39:53 pm »
Ineczka dziś pojechała do DS we Wrocławiu, dziękuję serdecznie nowej pani od Ineczki za to że czekała od lutego na możliwość jej adopcji.  Nie ukrywam że po 4 miesiącach spędzonych razem, nie łatwo było mi się rozstać z Inkośką :) Teraz czekam na zdjęcia szczęśliwej Inki z DS.
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: PILNE -Częstochowa - Katowice lub okolice
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 31, 2013, 15:30:55 pm »
O mamo, ale gapa ze mnie...

Bardzo dziękuję Oszty86 za opiekę tymczasową nad Ineczką :bukiet a Duszce01 za opiekę wirtualną :bukiet

Dziewczyninka już dawno rozrabia we Wrocławiu, więc wątek wędruje sobie do archiwum :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan