Autor Wątek: KLATKI Warszawa  (Przeczytany 12045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:46:43 pm »
andy_wawa ostro przeginasz.... a może Ty mordujesz ludzi w piwnicach?
Nie stosowanie się do próśb moderatora . Kasiagio.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 20:16:09 pm wysłana przez kasiagio »

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:47:47 pm »
 a nie prosciej odpowiedziec skad te puste klatki ?

co wiecej IMHO uzytkownicy forum moga miec prawo wyboru i wiedziec ze ewentualnie zakupuja cokolwiek od hodowcy zwierzat, ktory karmi swoje zwierzaki innymi zywymi zwierzetami .... dlaczego (i nie wiedzac tego) w sposob nieswiadomy mieliby poprawiac dobrobyt tych ktorzy dzieki takiemu handlowi zyja ?

a tak sami podejmuja decyzje czy wesprzec czy nie ... taki "biznes"

 Nie stosowanie się do próśb moderatora. Kasiagio.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 16:54:14 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Rafola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:53:00 pm »
Największa klatka jest po fretkach. Obie małe klatki to klatki transportowe moich króliczków. Wszystkie 3 klatki są już od lat puste (nie, nie skarmiłam fretek i królików wężom, umarły ze starości). Klatki od lat zalegają na strychu. Obecnie buduję wolierę dla moich susłów - na to zbieram pieniądze, dlatego postanowiłam wyprzedaż wszystkie zalegające klatki. Ot cała historia.
I proszę przestać mnie oskarżać o niewiadomo jakie czyny, bo kotów nie topię, psów nie biję i królików nie zjadam... po prostu jestem pasjonatem zwierząt dzikich - zarówno gadów jak i ssaków.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 13, 2012, 16:58:28 pm »
ja poprosilem grzecznie o odpowiedzi, wyrazilem pewne domniemania ... fakt, wyszlo na to ze mimo wszystko ktos sie obrazil
przeciez takich odpowiedzi mozna bylo udzielic na samym poczatku, bez emocji, prawda ?

a czy mozna byloby, i jesli nie jest to klopotem poprosic o info dotyczace aktualnego statusu Twoich krolikow, czy to jest parka ? czy sie lubia ? czy dlugo trwalo ich zaprzyjazniani ? czy razem biegaja po mieszkaniu ... wiesz takie normalne krolicze sprawy .... jakies foto ich krolestwa, opis zachowan etc etc
bo wlasnie o tym pisze tutaj gross ludzi ....
"wake (call) me when u need me" HALO 4

sonia

  • Gość
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:03:52 pm »
po prostu jestem pasjonatem zwierząt dzikich - zarówno gadów jak i ssaków.

Mloda dziewczyna i lubi takie zwierzeta???

 Nie stosowanie się do próśb moderatora. Kasiagio .

Offline Rafola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:05:23 pm »
Nie wiem czy widzisz, że ten temat dotyczy sprzedaży klatek, a nie królików. Zwłaszcza, że królików już NIE MAM, gdybyś czytał ze zrozumieniem. Nie muszę tu nic nikomu udowadniać.
Moje króliki były z adopcji, dwie samiczki od zawsze razem. Gdzieś na forum jest o nich temat, skoro jesteście takimi świetnymi detektywami, to na pewno sobie poradzisz. Możesz wejść np. na forum gerbile.pl i zobaczyć mnie w spisie hodowców myszoskoczków... chyba jednak mordercy gryzoni by tam nie trzymali co?

A gadami zaczełam się zajmowac jak miałam 10 lat, nie wiem co wiek ma do rzeczy :/

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:10:03 pm »


sonia

  • Gość
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:12:54 pm »
A gadami zaczełam się zajmowac jak miałam 10 lat, nie wiem co wiek ma do rzeczy kwasny
Dziewczyny,to delikatne stworzenia i raczej podobaja im sie zwierzatka do przytulania....weza raczej sie nie da przytulic. Dla mnie to sa straszne zwierzeta i bardzo niebezpieczne no i szczerze mowiac bardzo brzydkie!

Offline Rafola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:18:59 pm »
Po pierwsze nie są niebezpieczne, po drugie są dla mnie dużo ładniejsze od królików (o gustach się nie dyskutuje). A to że jesteś delikatną dziewczynką to nie znaczy, że każda taka jest. Zrozum wreszcie, że ja nie hoduje węzy do "przytulania" :/ Podejście godne podstawówki...

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:19:42 pm »
Zwłaszcza, że królików już NIE MAM
A można wiedzieć czemu?
Mój wąż je chomiki, a mimo to mam kilka swoich chomików (która na karmę nie idą).
A to, to jest według mnie chore! Jak tak można? Swoje zwierzę kocham, ale drugie tego samego gatunku dam na zjedzenie? -.-
Nie rozumiem jak można dzielić zwierzęta na "do kochania" i "na jedzenie" ! Ja bym tak nie potrafiła
Piszesz, że bardziej lubisz węże... to może ja podam taki głupi bo głupi przykład... Dałabyś węża królikowi na zjedzenie, gdyby było to zgodne z prawami natury? :/

A ty Andy- za bardzo się rozkręcasz, przystopuj trochę ;)
Soniu- z twoją postawą też się nie zgodzę... Twierdzisz, że skoro nie lubisz węży, to powinny wszystkie pozdychać z głodu? Ale gdyby tobie ktoś powiedział to samo o królikach, to pewnie byś go wyśmiała... :/ Też nie lubię, wręcz nie cierpię węży i pająków, też sądzę że są brzydkie i nie chciałabym za nic takiego dotknąć ale broń boże śmierci im nie życzę, wszak to bardzo pożyteczne zwierzęta w sumie :/
 Nie stosowanie się do próśb moderatora.
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

sonia

  • Gość
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:21:27 pm »
Zrozum wreszcie, że ja nie hoduje węzy do "przytulania" kwasny Podejście godne podstawówki...[/quote
A do czego hodujesz??? ]

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:22:42 pm »
Sonia- są takie zwierzęta, które hoduje się do oglądania, obserwowania... A rybki się przytyuka?
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Rafola

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:28:08 pm »
Dokładnie. Ja węże, można powiedzieć, podziwiam. Są dla mnie piękne i mam przyjemność z obcowania z tymi gadami. Oczywiście na ręce też je biorę, bo są w pełni oswojone.
Co do dawania królików wężom, nie wiem czy bym dała. Nie posiadam gatunków o takiej wielkości coby musiały jeść króliki. Rozumiem, że to forum pasjonatów królików. nie rozumiem jedynie po co cała ta dyskusja?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:34:52 pm »
a nie wydaje ci sie Szyszka ze mieszkanie ze zwierzakami to jest cos innego niz hodowanie ich ?
tak sam co innego niz sprzedaz zarobkowa kosztem zwierzat ? co innego niz odzywianie hodowanych zwierzat zywymi swinkami chomikami czy myszkami ?

"rozkrecasz sie" Szyszka za bardzo ze stawianiem znakow rownosci i uproszczeniami .... przywilej wieku

pomijam etyke takich dzialan jak "hodowla" czy "hodowla dla zysku"

a co dala dyskusja .... bardzo proste .... kupujac od hodowcy zwierzat (ktory co prawda nie daje krolikow na pozarcie ale daje inne zywe zwierzaki swoim pociechom) kupujesz dla jego zysku i rozwoju jego biznesu, w tym rozrostu handlu wezowego w PL .... nie wspierajac tego biznesu robisz cos wrecz odwrotnego
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:39:58 pm »
Kurczę, zaraz wszyscy dostaną na gwiazdkę czerwoną kropkę od moderatora :/
Założyłam wątek dotyczący terrarystów zapraszam: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14984.new.html#new

A ten wątek niech już będzie dla tych klatek.

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:50:08 pm »
Dla mnie klatki 60 cm i 70 cm są dziwnie drogie :/ Ja kupiłam swoją 60 cm za 25-30 zł i 70 cm za 10-20 zł :P

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:20:45 pm »
No więc zgodnie z moim wcześniejszym ostrzeżeniem , każda  osoba   dostaje ode mnie w prezencie piękną zieloną kropkę :)   ( Te który nadal ciągnęły temat nie klatkowy)

 Nie ma żadnego odwołania , prosiłam Was wszystkich o spokój , szacunek i powrót do tematu wątku ............. czy z Wami jak z dziećmi trzeba się obchodzić i tylko  wsadzanie do kąta pomaga ??


Zrobiłam tak jak napisałam wcześniej, wszyscy którzy nie dostosowali się moich próśb dostali ostrzeżenie .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 20:18:37 pm wysłana przez kasiagio »



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

sonia

  • Gość
Odp: KLATKI Warszawa
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 13, 2012, 20:22:21 pm »
Ja prosze o BANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!