Autor Wątek: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..  (Przeczytany 19413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 20, 2012, 13:01:44 pm »
Tak Tadeusz już się ogłasza w sieci http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1008#yield :D Zaraz zaktualizuję jego ogłoszenie bo brakuje w nim trochę danych :)

No i czekamy na kawalera jutro :))

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 20, 2012, 13:18:08 pm »
Jaką on ma megalwią grzywę :) To nie królik tyko małe lwiątko :)

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 20, 2012, 13:59:37 pm »
To tak apropos uzupełniania danych.. oglądniecie go sobie ,ale pan właściciel mówił koledze ,że królik ma kilka miesięcy.. na moje oko może mieć koło roku.. waga (też na oko ;) ) ok 2,5 kg..ale jutro same zobaczycie :)
No i ja bym go adoptowała wirtualnie.. :)
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 20, 2012, 14:18:57 pm »
ooo byłoby super :) dziękuję w imieniu Tadeusza - taka opiekunka najpierw tymczasowa a teraz wirtualna to skarb   :zakochany: :bukiet

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 20, 2012, 14:42:29 pm »
Oj tam  :icon_redface.. Pan Tadeusz dziękuje za opiekę codziennie odkąd u nas jest..momentami dość intensywnie jak na pełnojajecznego przystało ;)
Poza tym mam trochę kaca ,że nie mogę mu zapewnić długoterminowego DT.. cóż , mam nadzieję ,że szybko znajdzie DS.. taki z prawdziwego zdarzenia  :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2012, 14:50:38 pm wysłana przez Em. »
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 20, 2012, 14:48:59 pm »
Pan Tadek ma piękne baraniaste spojrzenie

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 20, 2012, 14:51:09 pm »
On jest w ogóle piękny cały :)
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 20, 2012, 17:25:42 pm »
Szkoda ,że tak pózno zobaczyłam ogłoszenie z Tadzikiem teraz to już wszystko ustalone więc nie będę wprowadzać zamętu lepiej żeby obejrzał go Toruński weterynarz bo u nas w łodzi nie znam dobrego fachowca.Ja mam od niedawna samiczkę rasy teddy jest niesterylizowana więc byłby problem.Moja Pusia ma 1.5 roku całe życie chyba spędziła w klatce bo w ogóle nie chce z niej wychodzić,ja nie chcę jej więzić ma cały czas otwarte drzwi czasami ją wyjmę ale ona wskakuje do klatki u mnie dostała drugie życie bo do tej pory rodziła dzieci

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Łódź] baranek Tadeusz - zabawka dziecka..
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 02, 2013, 10:54:19 am »
Tadeusz jest teraz w Toruniu, tutaj można śledzić jego dalsze losy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12608.0.html :)