Autor Wątek: Miejsca przyjazne uszatym serduszkom - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)  (Przeczytany 9105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Zapewne prawie każdy z Was (jeśli nie każdy) zastanawiał się przed wyjazdem na urlop co z naszymi uszatymi "dzieciakami".

Czy zostają pod opieką rodziny/znajomych czy też pojadą z nami.
No a jeśli pojadą to gdzie jechać nie każdy przecież przyjmie pod swój dach np. 3 pary uszu.

Dlatego chce by każdy kto zna fajne miejsce na urlop wakacyjny gdzie gospodarz/właściciel nie robi problemów na uszatych wczasowiczów mógł się podzielić informacjami w tym wątku.

Ja osobiście polecam w Dźwirzynie kwatery prywatne "Krystad". Właściciele nie widzą przeszkód by przyjechać razem z uszatymi przyjaciólmi.
Na terenie jest spokój i dużo trawki do skubania razem z koniczyną ;)


Pozdrawiam i zachęcam do kolejnych wpisów.

edit by bośniak: edytuję, bo poprawiam błąd ortograficzny w temacie wątku
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 01:55:55 am wysłana przez bosniak »

sonia

  • Gość
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2012, 12:28:23 pm »
Ja odkad mam uszy,a mam juz je prawie 20 lat! nigdzie sie nie moge ruszyc nawet na 1 dzien!
Jakos nie wyobrazam sobie komus oddac je pod opieke,jedynym rozwiazaniem bylby "hotelik kroliczy" ktorego niestety tu nie ma.
Z calym zwierzyncem jechac tez jest niemozliwe,bo i za duzo ich mam i to nie bylby udany urlop...wiec siedze w chalupie i jestem na uslugi moim krolom i prosiowi!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2012, 13:09:35 pm »
Ja odkad mam uszy,a mam juz je prawie 20 lat! nigdzie sie nie moge ruszyc nawet na 1 dzien!
Jakos nie wyobrazam sobie komus oddac je pod opieke,jedynym rozwiazaniem bylby "hotelik kroliczy" ktorego niestety tu nie ma.
Z calym zwierzyncem jechac tez jest niemozliwe,bo i za duzo ich mam i to nie bylby udany urlop...wiec siedze w chalupie i jestem na uslugi moim krolom i prosiowi!!!

Sonia, a czy jest szansa na foto i filmiki z Twojego Krolestwa ? i szczególnie tych porannych odwiedzin wypasionego stada z lasu .....
i pewnie (docelowo) w jakims oddzielnym watku bo zaraz beda ochy i achy :-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 13:24:22 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2012, 13:21:36 pm »
Ja się na razie doświadczeniem nie podzielę, bo na razie nie byliśmy nigdzie na wakcjach ze zwierzyńcem, ale może zna ktoś jakieś miejsce nad morzem (najlepiej na wschodnim wybrzeżu, gdyż mieszkam w Lublinie i taki np. Kołobrzeg to trochę jednak za daleko :/ Najlepiej w okolicach Kątów Rybackich :) ), gdzie mogłabym pojechać z psiakiem, królikiem i szczurem? :D No, i oczywiście z rodzicami i bratem  :icon_lol :icon_lol
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

sonia

  • Gość
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2012, 13:33:50 pm »
Sonia, a czy jest szansa na foto i filmiki z Twojego Krolestwa ? i szczególnie tych porannych odwiedzin wypasionego stada z lasu .....
Jak narazie niestety nie,bo ja nie umiem :icon_redface :icon_redface a moje dziecie /umie i pomaga mi w komputerowych sprawach/mieszka 10 km ode mnie ;) Taki filmik trzebaby zrobic w nocy,albo baardzo rano  w godz 5-&.bo tylko wtedy krole/zajace przychodza. Niesamowity widok dla oka jak dzicz przychodzi pod balkon :zakochany:

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2012, 13:46:00 pm »
czy jak podesle ci sprzet do robienia zdjec i filmow w nocy to ulatwi to zadanie ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

sonia

  • Gość
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2012, 14:18:06 pm »
czy jak podesle ci sprzet do robienia zdjec i filmow w nocy to ulatwi to zadanie ?
:wow czyli kamere masz na mysli?
To akurat mam,tylko brakuje kogos kto by zrobil filmik i wrzucil na Forum :>
Moze kiedys namowie dzieciaczka na pomoc ]:->


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2012, 14:28:27 pm »
tak, dokladnie to mam na mysli, calkiem prosty aparat z opcja NightShot i NightFraming ... czyli z opcja robienia zdjec i filmow w totalnej ciemnosci, ewentualnie przy dodatkowym wzmocnieniu za pomoca zrodla swiatla podczerwonego, wynalazek sony sprowadzony w 2006 pod strzechy = kosztuje to dzis znośne jeszcze $$ a nie tyle ile w linku ponizej   :wisielec:  :wisielec:   :wisielec:

http://allegro.pl/noktowizor-kamera-flir-scout-ts32r-b3-i2803627845.html

w nocy w mieszkaniu .... prawie "gry wojenne"  :diabelek
wrzucic na forum moge pomoc .... wiec pozostaje (tylko) zrobienie
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 15:05:36 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2012, 21:09:51 pm »
Sonia, czy moge (mozemy) sie spodziewac w/w filmu  czy tez zdjec przed swietami czy raczej lepiej bedzie to wygladalo na wiosne jak bedzie i cieplej i wygodniej takie foto / filmy nocne robic ?

:P

"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 20, 2013, 22:32:41 pm »
Sonia, tak tylko pozwole sobie sie przypomniec :-))
"wake (call) me when u need me" HALO 4

sonia

  • Gość
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 20, 2013, 22:41:49 pm »
Sonia, tak tylko pozwole sobie sie przypomniec :-))
Andy moze kiedys jak nie bede mogla po nocach spac,bo krole przychodza ( nie kazdego dnia) w nocy i baaardzo rano.....ostatnio widzialam o 4 rano :bunny:
Bede prosic tez swoje dziecie,zeby mnie nauczyl co i jak,bo w obecnym czasie nie ma jak do niego dotrzec z prosba,poniewaz jest bardzo zakochany i zapatrzony w swoja piekna zone,ze nie ma na nic czasu :D :slub:

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Miejsca przyjazne uszatym seduszką - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 31, 2013, 01:50:42 am »
czy to juz jest "ta pora" na material?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

sonia

  • Gość
Odp: Miejsca przyjazne uszatym serduszkom - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2013, 10:50:06 am »
czy to juz jest "ta pora" na material?
Nie  :P

Offline chloe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Miejsca przyjazne uszatym serduszkom - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 17, 2013, 19:37:29 pm »
Na razie nie podzielę się opinią, bo jade pod koniec sierpnia, ale jestem w szoku, że od razu znalazłam dwa miejsca, które chętnie zapraszają Filipcię do siebie.
Jedziemy w lubuskie, jedno to ośrodek wypoczynkowy Nowy Dworek, drugie to ośrodek Wodnik w Pszczewie (nadal wybieram który, ale chyba wygra ten, który w mailu napisał, że królik "też ma prawo do urlopu"  :hura:
Są to domki campingowe, bo ja je uwielbiam :) kojarzą mi sie wakacyjnie, więc żaden ekstra standard ale jest łazienka i aneks kuchenny, jezioro ponoc zaraz obok.
Jak wrócę napiszę czy polecam

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Miejsca przyjazne uszatym serduszkom - czyli rodzinny wypoczynek z uszatym :)
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 17, 2013, 19:46:46 pm »
My trzy lata temu wybraliśmy się w góry, mieliśmy tylko jednegho uszaka, oczywiście pojechał z nami - i nie było problemów. Pani Gospodyni bardzo miła, pobyt Kubusia nie stanowił żadnego problemu. Pensjonat uroczy - i wygodny, a Szklarskiej Poreby chyba nie musze reklamować.
Ale do rzeczy, to ten pensjonat:
http://www.przyskalkach-szklarska.pl/wakacje-szklarska-poreba/wakacje-szklarska.html
Kubuś pooleca:D