Autor Wątek: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek  (Przeczytany 17022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
[Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« dnia: Listopad 12, 2012, 23:39:30 pm »
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Wydział Medycyny Weterynaryjnej Katedra Epizootiologii
i Klinika Chorób Zakaźnych
ul. Głęboka 30, 20-033 Lublin
tel. +48 81 445 69 12, 445 67 94
epizo@up.lublin.pl
http://www.weterynaria.up.lublin.pl/epizootiologia

Oraz

PIOWET
http://www.piowet.pl/index.php
Łęczna
Tel: +48 665 - 443 - 893
Dr przyjmuje we wtorki od godz. 17.00 do 19.00.
Puchaczów:
tel/fax: (81) 75 75 095

Temat służy ocenianiu pracy doktora nauk weterynaryjnych Jerzego Ziętka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:22:16 pm wysłana przez Iskra »
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2012, 00:14:40 am »
Doktor  jest the best- co tu więcej pisać:)
kolejnego uszaka mi uratował...podczas gdy inni widząc badania powiedzieli że tu już nie da się pomóc, bo zbyt wiele organów jest chorych i wyklucza zastosowanie skutecznego leczenia na każdą z przypadłości
doktor jak zwykle walczył jak lew
godzine temu Picia zrobiła pierwszego hopka- 10 dni temu była w stanie krytycznym i dwukrotnie o włos od śmierci- nie chodziła, nie sikała, nie bobkowała, nie pila , nie jadła miala straszne stany bólowe, ropne zapalenie pecherza z kamolami struwitowymi, zapalenie nerek wątroby, zatrucie szpiku i jakby tego było mało zator
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2012, 09:42:30 am »
Podzielam słowa Marty. Doktor Ziętek, to jeden z nielicznych (których poznałam) lekarzy wet. którzy wybrali ten zawód z powołania. Nigdy nie odmawia pomocy, udziela wyczerpujących informacji nawet przez telefon. Leczę u niego cala moją czwóreczkę i jestem zadowolona.
Poza tym doktor jest przemiłym człowiekiem, bardzo cierpliwym i niezwykle uczynnym (kiedyś specjalnie dla nas przyjechał duuuużo wcześniej). O inteligencji i ogromnej wiedzy dr pisać nie będę, bo to byłby esej na 100 stron ;)
Ja serdecznie polecam !
P.S. Nie wiedziałam, że dr przyjmuje w Łęcznej .....pochodzę stamtąd. Przyda się temu miastu taki fachowiec, nawet jeśli przyjmuje tak rzadko. To dobrze, bo czasem moje łosie podrzucam do mojego taty, więc jakby co, to dr "pod ręką"
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2012, 10:54:54 am »
Ja również gorąco polecam, dobry lekarz i przesympatyczny człowiek :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2012, 11:24:38 am »
Ja takze mam do dr Ziętka zaufanie , jeżdże do niego z moimi krołikami . Bardzo często dzwonię , nieraz po kilka razyu na tydzień , nigdy nie odmawia pomocy . Nie tak jak inni weci króliczy , udają że są zapracowani albo ,że ich nie ma i nie odbieraja telefonu. Doktor kiedy ma pacjenta przeprosi i powie żby zadzwonić później , o ktorej albo sam oddzwania . To jeden z nielicznych , ktorzy mówią że sa po to zeby zwierzakom pomagać . O fachowości  mogę powiedzieć ,ze to profesjonalista w każdym calu . Gorąco polecam .

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2012, 14:23:08 pm »
Nie ma słów, którymi mogłabym w pełni opisać wielkość tego weterynarza i to pod każdym względem. Bardzo sympatyczny, uczynny a przy tym niezwykle kompetentny. Dr jest zakaźnikiem często leczy króliki lekami o których inni "króliczy specjaliści" nawet nie słyszeli - oczywiście z zachowaniem szczególnej staranności i z pozytywnym efektem leczenia. Daje wiarę w wyleczenie bądź w dłuższe życie kiedy inni spisują zwierzątko na śmierć. Życzliwy i zawsze pomocny bez względu na porę dnia czy nocy. Po prostu niesamowity, dr potrafi specjalnie przyjechać do kliniki o innej godzinie niż godziny pracy tylko po to żeby móc króliczka osłuchać. Widać, że zależy mu na pacjentach i ich zdrowiu. Poza tym, przy swojej szerokiej wiedzy cały czas jest otwarty na nowe propozycje leczenia, sam pogłębia wiedzę poprzez prowadzenie licznych badań. Uważnie słucha właścicieli pupili i razem z nimi próbuje wypracować właściwy plan działania. Wspaniały weterynarz, z pewnością godny polecenia.

Offline Annuszka*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2012, 16:22:20 pm »
Ja również uważam że dr Ziętek jest wspaniały. Dodam tylko że polecam go wszystkim którzy mają króliczka albo gryzonia. Jest prawdziwym fachowcem z dużą wiedzą i przemiłym, uczynnym człowiekiem. Dr jest bardzo otwarty i  chętnie dzieli się swoją wiedzą. Widać że to co robi jest jego pasją, bo w leczenie uszatków bardzo sie angażuje. Poza tym dr Ziętek ma nie tylko wiedzę ale i intuicję. Oby więcej takich lekarzy.

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2012, 20:40:45 pm »
Ja od zawsze   leczę  moje ** uszy** u dr Ziętka.. mam do niego pełne zaufanie i zawsze będę go polecać każdemu..pozdr

Offline chomik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Kobieta
    • Zajonc <3
  • Lokalizacja: Lbn
  • Moje króliki: ZAJONC
  • Pozostałe zwierzaki: chomś KRECIK vel MURZYN
  • Za TM: chomisie - CHOMIK i PIKACZU, pies KLUSEK
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2013, 03:33:11 am »
Ja na poczatku mialam bardzo pozytywne nastawienie (nadal mam). ALe bylam u niego z chomisiem (3 razy) i stwierdzil u niego ropien, nafaszerowal nas antybiotykiem i nie widzac poprawy nastraszyl nas koniecznoscia RTG oraz ew. zabiegu i odeslal do dr. Rozanskiej. Pani doktor obejrzała dokladnie paszcze, niczego sie nie dopatrzyla i odeslala nas do domu.
Teraz mam troche mieszane uczucia. Czlowiek przesympatyczny, widac zaangazowanie.
Pozdrawiam.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2013, 07:50:10 am »
Dr Ziętek nie jest chirurgiem i do niego nie powinno się chodzić z ropniami, zębami itd. To po prostu nie jest jego specjalizacją.
Nie każdy lekarz jest od wszystkiego :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:13:18 am »
Dokładnie zresztą nie mów jeszcze hop może coś tam wyczuł lub zobaczył ww badaniach czego jeszcze nie widać rzadko się myli
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:25:22 pm »
Leczę u dra Ziętka mojego Zefirka.
Zaniepokoił mnie króliczek odmiennym niż zwykle zachowaniem , bardziej ospały , polegujący, mniejszy apetyt, mniejsza ruchliwość , zainteresowanie otoczeniem . Wcześniej wszędzie usiłował  się wcisnąć,był po prostu inny. Myślałam ,ze  zaraził się czymś od Kicusi. W Radomiu składali to na karb pogody , osłuchali  , popatrzyli i nic . Wszystko niby miało być dobrze. Pojechałam do dra Ziętka , nie mogłam wytrzymać . Zefirek został zdiagnozowany od stóp do końca uszu :Rtg, echo i EKG serca prześwietlenie płuc itp. Wyszło uszkodzenie wątroby/zle parametry wątrobowe  :niespodzianka  . Zostało wdrożone leczenie przez 6 tygodnie , potem badanie kontrolne wykazało ,ze jest wszystko w porządku. Jestem wdzięczna dr Ziętkowi ,ze  najpierw nie zignorował mojego spostrzeżenia  tak jak inni weci i wyleczył mojego chłopaka

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:37:48 pm »
cały Pan Doktor- on naprawde przejmuje się swoimi pacjentami
tylko z płatnościami trzeba go ścigac bo aż się wewnętrznie skręca jak ma przyjąc jakiekolwiek pieniądze za wizyte:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline chomik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Kobieta
    • Zajonc <3
  • Lokalizacja: Lbn
  • Moje króliki: ZAJONC
  • Pozostałe zwierzaki: chomś KRECIK vel MURZYN
  • Za TM: chomisie - CHOMIK i PIKACZU, pies KLUSEK
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2013, 12:42:51 pm »
Chodzi o to, ze Pikaczowi nie otwiera sie oczko. Dr stwierdzil ze to przez ropien, dostalismy 2 razy antybiotyk. Potem, ze oko moze byc suche i dal kropelki. Odeslal nas do dr Rozanskiej, zeby sie tym zajela (RTG, ew. zabieg). Nie mam zalu, czy cos. Ale jezeli nie czul by sie pewnie w kwestii ropni, to od razu odeslalby nas do dr. Rozanskiej..

Dr Rozanska stwierdzila, ze oko jest zle wyksztalcone i w niczym to nie przeszkadza

Offline anywise91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2013, 13:40:42 pm »
chciałabym zabrać swoją królinkę do dr Ziętka na 'przegląd' i może jakieś badania i mam pytanie: gdzie dokładnie przyjmuje dr? na UP w jakiejś sali, czy coś? i nr telefonu byłby mi potrzebny gdyby ktos dysponował :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 14, 2013, 13:52:37 pm »
W zielonym niskim budynku od wejscia niemałze do końca po lewej na zakaznym
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 14:08:16 pm wysłana przez marta1984 »
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline anywise91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Lublin] dr n.wet. Jerzy Ziętek
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2013, 13:54:47 pm »
dziękuję :)