Autor Wątek: [Warszawa] pilnie DS lub DT, królik znudził się właścicielom i dziś traci dom :(  (Przeczytany 3368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Na fb pewna zwierzęca fundacja zamieściła ogłoszenie, że 1,5 roczny rudy królik dziś straci dom (właścicielom się znudził).
Ja mogę odebrać królika i przetrzymać go przez parę dni, ale nie mogę go zatrzymać na dłużej, bo mam dużo zwierzaków.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 11:41:26 am wysłana przez nubijka »
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
zadzwoń na adopcyjny i porozmawiaj z dziewczyną

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Nie rozumiem, gdzie i do kogo mam dzwonić?

Próbuję się skontaktować z numerem podanym w ogłoszeniu i póki co nikt nie odbiera, wysłałam smsa.
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
A może podaj tutaj link do tego ogłoszenia?

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Pippilotto, jeśli chcesz pomóc, to daj znać na PW. Nie będę upubliczniać numeru tel. bo różni ludzie, w różnym celu odwiedzają forum (nie chcę ułatwiać zdobycia darmowej karmówki)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Można zamknąć temat- króliś ma podobno znaleziony dom
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)