Autor Wątek: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska  (Przeczytany 10074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
[Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:54:57 pm »
Ten temat służy ocenie pracy dr n.wet. Doroty Różańskiej

Przychodnia Weterynaryjna REX S.C.

ul. Balladyny 6 (LSM os. J.Słowackiego) Lublin

Przychodnia jest czynna:
Od poniedziałku do piątku: 9:30-19:30
W soboty: 10:00-13:00

tel. 81 443 03 13 , kom. 505 153 234

http://www.lublin-weterynarz.pl/

Wcześniej przechodziła ona weryfikację na forum w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:31:14 pm wysłana przez Iskra »
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2012, 09:15:14 am »
Ja polecam. Jeżdżę z moimi królikami i z podopiecznym SPK Skarbusiem. Zawsze otrzymuję wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadaję. Jeżeli chodzi o Skarba to doktor poświęca nam bardzo dużo czasu, bo jesteśmy u niej średnio co trzy dni, a w zasadzie od kilku miesięcy minimum raz w tygodniu. Dla mnie to świadczy o zaangażowaniu lekarza. Myślę, że jako przedstawiciel SPK mogłaby się bosniak wypowiedzieć, bo z tego co się orientuję jest w kontakcie telefonicznym z dr Różańską.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2012, 10:13:39 am »
Polecam.
Dr Różańska jest wspaniałym lekarzem, zaangażowanym w swoją pracę i mającym na uwadze przede wszystkim dobro podopiecznych. Dr posiada ogromną wiedzę o królikach i leczy naprawdę trudne przypadki. Mam do niej pełne zaufanie.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2012, 11:13:49 am »
Mój Kubuś jest stałym pacjentem dr Różańskiej już od 6 lat. Jest to wspaniały lekarz, stale pogłębiający swoją wiedzę. Przeprowadzała zabieg kastracji oraz dwa zabiegi na zęby: usuwanie i korektę mojemu króliczkowi. Jesteśmy u niej co 3 tygodnie na sprawdzenie stanu zębów. Zawsze kompetentna i chętna do niesienia pomocy. Oczywiście nie jest specjalistą od chorób króliczych, ale zawsze warto z nią skonsultować zalecone leczenie. Jeśli chodzi o specjalistę od zabiegów to nie znam lepszego lekarza. Do tego Pani dr ma niesamowite podejście do królików, jest otwarta i nie boi się poprosić o konsultację jeśli nie jest czegoś pewna. Mało jest takich lekarzy, a jeśli chodzi o Lublin to tylko dr Różańska i dr Ziętek - króliczy specjaliści.

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2012, 11:18:46 am »
Ja również z czystym sumieniem polecam:)...moje **uszy** są stałymi  pacjentami zębowymi Pani dr  i mam do niej pełne zaufanie..ma ogromną wiedzę i jest bardzo zaangażowana w to co robi..a teraz o takich weterynarzy trudno...pozdr....

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2012, 11:24:24 am »
Jak najbardziej polecam , wspaniały oddany  uszatym  lekarz . Piszę w imieniu koleżanki  , której  króliczkę Zając  wspaniała pani doktor uratowała od niechybnej śmierci. Zając  miał ropnia zagałkowego , inny  weterynarz usunął zęby , które ponoć powodowały tego ropnia oraz samego ropnia . Niestety sytuacja z okiem ( wychodzilo na wierzch ) nie ulegla poprawie , a wręcz stawało sie z dnia na dzień coraz gorzej . W ostatnieju chwili  podjęłam decyzję i namówiłam koleżankę żebyśmy pojechaly do Lublina do dr Różańskiej . Pani doktor nie tylko  poczekała na nas ( decyzja podjęta  o 17-tej , dojechalyśmy o 19 30  z innego miasta , a dr pracuje w lecznicy do 19) , ale równiez fachowo  zajęła sie króliczką . W ostatniej chwili  bo ropa mogla zaatakować mózg , zostały usunięte zęby , które faktycznie powodowały ropnia , olbnrzymi ropień oraz oczko ., ktorego na tym etapie zawansowania choroby nie dalo sie niestety już uratować . Potem z pelnym zaangażowaniem , wielkim profesjonalizmem  walczyła o życie Zająca, żeby zatrzymać i wyel;iminować proces niszczenia oczodołu przez ropę  . W chwili kiedy piszę Zając jest już prawie zdrowy , cały czas przebywa pod fachową opieką dr Różańskiej oraz  pod okiem  naszej nieocenionej Koral jako opiekunki tymczasowej  :przytul:  . Gorąco polecam dr Różańską , bardzo zazdroszczę  Lublinowi tak dobrego  kroliczego weta .

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2012, 13:08:16 pm »
Pani dr to wspaniały specjalista. Jeżdżę do niej zarówno z królikami jak i pieskiem. Moje 2 króliki miały tam sterylizację, byłam bardzo zadowolona z przebiegu i wizyt. Dobrze, że się zdecydowaliśmy bo u króliczka robiło się ropomacicze. Gdy króliczek nie jadł, tylko skubał ścianę po zastrzykach od razu wrócił do sił, pani dr wiedziała co mu jest i co podać. Szkoda, że tak mało jest lekarzy z pasją i wielkim sercem. Od nas ukłony i podziękowanie dla pani dr za chęć niesienia pomocy zwierzakom zarówno tym malutkim jak i większym.   :heart

Offline jarek_1981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • :)
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2012, 15:41:08 pm »
Cóż ja mogę dodać, weterynarz z powołania, bardzo rozległa wiedza na temat uszatych jak i innych zwierząt. My trafiliśmy do niej z polecenia i jak najbardziej dalej możemy polecać :)

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: [Lublin] dr n.wet. Dorota Różańska
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2012, 23:31:08 pm »
Miło mi oznajmić, że dr n.wet. Dorota Różańska pozytywnie przeszła proces weryfikacji i jest obecnie polecana przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."