Działania SPK > Dołącz do nas

Krakowska Grupa Inicjatywna "Spontan" :)

(1/362) > >>

bosniak:
Kochani,

 :bunny: Niedawno odbyło się spontaniczne spotkanie towarzyskie, które przekształciło się we wspólne gotowanie (a potem konsumowanie wyników owego gotowania - wszyscy przeżyli :P) i wspieranie króliczych potrzeb. Było to baaardzo pozytywne wydarzenie, które uwolniło naprawdę dużo dobrej energii. W efekcie pojawił się pomysł utworzenia Krakowskiej Grupy Inicjatywnej “Spontan” i stąd poświęcony jej wątek.

To tutaj będziemy pisać o wszelakich pomysłach, przemyśleniach i inicjatywach, jakie przyjdą nam do głowy. Zapraszamy wszystkich z Krakowa i okolic do wspólnego działania, a wszystkich bez wyjątku do dzielenia się swoimi uwagami i pomysłami. Mamy nadzieję, że będzie ich wiele, zatem miłej lektury i niech nam się dobrze prokróliczo dzieje!  :bunny:

Kic:
To tytułem podsumowania, dla niezorientowanych:

- wspólne gotowanie to był świetny pomysł oscareza, żeby nie wydawać kasy w knajpie, spotkać się ekonomiczniej, a różnicę w tym, ile by wyniósł rachunek w lokalu a tym, ile zużyliśmy, przeznaczyć na królika w potrzebie. W efekcie spotkania do bardzo specjalnej puszki :> wpadła bardzo przyjemna kwota na królasa :)

- zorganizowaliśmy (znaczy głównie worrki :*) sprzedaż rzeczy różnych i różnistych na sterylizację SPK-owskiej Antoninki: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14489.0.html Zapraszamy!

- wykonaliśmy wypad do otuliny Ojcowskiego Parku Narodowego i uzbieraliśmy dwa balkony zielska (znaczy do wysuszenia trzeba było użyć dwóch balkonów :P). świeżo ususzona paka jutro-pojutrze ruszy w drogę do uszaków warszawskich (na kogo wypadnie na tego bęc - na dzieńdobry wypadło na Warszawę :) )

ciąg dalszy niewątpliwie nastąpi! :pokoj:

oscarez:
Tytułem sprostowania ;)

- Pomysł spotkania u mnie w wersji ekonomicznej i zbiórka różnicy finansowej faktycznej był mój jak i specjalna puszka :)
Za odzew serdecznie dziękujemy. Jednakże pomysł wspólnego gotowania był pomysłem, jeśli się nie mylę Marcinów (worrek i magii0). Ja wróciłem z koncertów koło Poznania, w następną niedzielę mam też coś grać ale np. w sobotę jestem wolny. Moja żona doprasza się o kopię imprezy jaka odbyła się bez niej więc trzeba to przemyśleć :) niniejszym pozdrawiam wszystkich krakowskich i krakowsko-okolicznych zakróliczonych (bo czy np. Toruń nie jest jednak w okolicy Krakowa? ;))

klaudiapiwo:
Kic - kiedy byliście w Ojcowskim Parku?

to kiedy planujemy narade bojowa: co robimy z markeetingiem dla spk?? :)

Blacky:
Warszawskie uszaki bardzo dziękują za suszki. Nie wiem kto je dostał/dostanie, ale na pewno będzie zachwycony. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej