Autor Wątek: Czy króliki są zazdrosne?  (Przeczytany 7177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Czy króliki są zazdrosne?
« dnia: Sierpień 19, 2012, 21:03:20 pm »
Słuchajcie,
Od wczoraj jest u nas Edward z SPK. Bidul strasznie doświadczony (siedział długo w piwnicy w maluniej klatce) i wymaga dużo miłości. Jak tylko się go dotknie to robi się płaski do głaskania. Nawet u weta. Do tego niemiłosiernie kicha, wiec wymaga stałej opieki. Przechodzi kwarantannę, więc siedzi w przedpokoju i jest odgrodzony. Wczoraj wieczorem wychowywana bezkatkowo Skampula (która jest szefem u nas w domu) udawała pieska preriowego i lażąc na dwóch łapkach "łapała zapach" przybysza. Do tego tupała i fuczała. Dziś od rana jest jakby obrażona - ucieka i ma taką minkę, jakby bała się, że ją oddamy gdzieś. Za każdym razem, gdy jestem uEdka, ta podchodzi do kratki, która oddziela pokój od przedpokoju i patrzy. Za chwilę w teatralny sposób odwraca się i idzie.  :urazony: Jak chcę ją potem pogłaskać to jest obrażona. I ciągle chce jeść.. Mój mąż poświęca jej dużo uwagi, bo nie pachnie Edkiem.. I jego Skampula dalej kocha, a na mnie jest zła. Przejdzie jej? Mogę coś zrobić? Może macie podobne doświadczenia?

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:32:30 pm »
Owszem, kroliczki moga byc zazdrosne. Tez napewno jest wkurzona ze do tej pory byla "pania domu" a teraz ktos stanal jej na drodze i nie bedzie rozpieszczonym jedynakiem :) no i trzecia rzecz tez jest ciekawa kim owy przybysz jest. Dajcie jej czas i poswiecajcie jej tyle uwagi ile mozecie, musi sie przyzwyczic :)
A ciagle chce jesc bo moze sie boi ze przybysz bedzie dostawal jej jedzonko :)

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:47:11 pm »
Tak właśnie obstawiałam;) a jedzonko najpierw dostaje ona, a potem Edek.. Żeby nie widziała;)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2012, 21:52:20 pm »
Spokojnie, zadziorna panienka sie pomysla ze Edzio musi tez cos jesc :)

Offline tomeh

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2012, 00:05:20 am »
Jak się przywiąże to osoby to może czuć zazdrość i być marudny, ale to chyba dość rzadka cecha.
Lubię króliki, ale i koty także.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:32:26 am »
Dosc rzadka? No co ty.... Praktycznie kazdy krolik bywa zazdrosny. To tak jak u ludzi :)

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Czy króliki są zazdrosne?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2012, 19:26:32 pm »
Mała obrażona dalej, ale rano przykicała do łóżka trochę się poprzytulać. Udawalam, że śpie i ja tuliłam. Jak tylko otworzyłam oczy uciekła na róg łóżka,udając, że "tak sobie przykicała, żeby na miękkim posiedzieć" ;)