Autor Wątek: Domek  (Przeczytany 4020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pasztecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
    • Leśne Zacisze*PL
Domek
« dnia: Sierpień 16, 2012, 23:12:37 pm »
Kilka ładnych parę lat temu miałam remont domu. I po tym wszystkim zostało mi kilka takich desek (najprawdopodobniej z drzewa sosnowego). I wpadłam na taki pomysł jakby z nich zrobić domek dla królika? Ja tam lubię majsterkować więc dla mnie to nie problem. Obawiam się tylko, że domek zostanie na pewno spróbowany ząbkami. Deski nie są niczym malowane - samo drewno. Co o tym sądzicie?
;)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Domek
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2012, 23:27:33 pm »
Domek dla krolasa to zawsze super pomysl :)

Offline djoaza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Domek
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2012, 13:16:32 pm »
Nie trzeba malować, jedynie możesz zabezpieczyć przed moczem czy wodą.

Offline rainbow

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ełk
  • Moje króliki: Pysia i Julian
Odp: Domek
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2012, 13:32:22 pm »
Świetny pomysł :) Sama mam też domek ręcznie robionyz drewna i Pysiulek kocha swoją "norkę" oczywiście dach jest już nadgryziony , ale co tam , ma teraz zajęcie:)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Domek
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2012, 11:30:33 am »
Pasztecik, i jak domek?

Moje dziewczyny miały chyba ze trzy lata domek wykonany z desek z palet. Bład popełniłam tylko nie impregnując drewna :/ Bo w tym momecie mam już strasznie zasikany domek, ktorego nijak nie wstawię do pokoju, bo śmierdzi okrutnie.

My domek obijaliśmy materiałem. http://forum.kroliki.net/index.php/topic,6596.msg103653.html#msg103653 O tutaj widać pierwszą wersję :P Fajny sposób, bo można sobie potem domek dopasować do wystroju wnętrza, zedrzeć materiał i dac nowy :P Tylko te niezaimpregnowane deski...

Swoją droga, może mamy na forum jakiegoś majsterkowicza z Warszawy? Bo czeka mnie wykonywanie nowego domku i potrzebuje pomocy :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Pasztecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
    • Leśne Zacisze*PL
Odp: Domek
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2012, 12:24:37 pm »
Najpierw muszę znaleźć na to wolny weekend ;) bo jak na razie coś w każdy weekend mi wypada i nie mam możliwości. Na co dzień nie jestem tego w stanie zrobić bo mieszkam w bloku a jedynie czasami weekendy spędzam poza miastem. I tylko poza miastem mogę to zrobić. Więc na razie nici...ale kiedyś się w końcu zmobilizuje xD
;)