Autor Wątek: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00  (Przeczytany 9172 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2012, 12:18:06 pm »
było bardzo super! i jakoś tak... przyszłościowo. może stanie się nowa świecka tradycja spontanów połączonych ze wspólnym kucharzeniem i zbiórką?

i z braku pomysłu gdzie to zrobić, bardzo proszę o deklaracje tutaj (albo na PW) kto kiedy może się ze mną wybrać pod Kraków po zbiory suszków dla azylowo-biurowych uszaków. potrzeba par rąk i ócz :niegrzeczny, gumek recepturek (do spinania bukietów do suszenia), płaskich pudełek lub skrzynek, przewiewnych toreb, takich tam.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2012, 12:18:57 pm »
My ślicznie dziękujemy za zaproszenie i super towarzystwo. Tak mnie coś tkneło, żeby do domu wracać.... no i moja kobieca intuicja mnie nie zawiodla - moja super prowizoryczna zagroda nie była jednak aż dak super jak myślałam - Łata dała rade i po powrocie zobaczyłam w pokoju obraz nedzy i rozpaczy... i 2 sztuki zasilaczy z których Łata zrobiła 4 sztuki... :DD [swoja drogą nie wiedziałam, że bobki i siki to broń masowego rażenia :DD]
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2012, 13:00:38 pm »
moja zona wkrurzona bo impreza byla bez niej wiec jesli macie na uwadze moje zdrowie to po jej powrocie MUSIMY powtorzyc zlot u nas :) mowie calkiem serio. pomysl w/g mnie czyli autora ;) rewelacyjny. Dawno nie mialem tak fajnej imprezy w domu. Bez spinania, ąę, siedzenia sztywno przy stole i takie tam. Jesteście świetni i jeszcze przed koncem sierpnia sprobujemy to powtorzyc jak macie ochote. Najlpesze pomysly wychodza spontanicznie na co mamy niezbity dowod. A kontynuowanie tego typu spotkan wraz ze zbiorka pieniedzy na potrzebujace uszy rozumie sie samo przez sie. W knajpach krakowskich kasa idzie jak woda, a mozna lepiej, przyjemniej i pozyteczniej :) pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapraszamy wszystkich wczoraj nie-obecnych do udzialu w nastepnych imprezach! 

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2012, 13:10:48 pm »
Bardzo miło było Was wszystkich poznać; mężczyznom gratuluje talentu kucharskiego  :icon_biggrin !
Kic, ja mam na razie sporo czasu popołudniami i chętnie pomogę we wszelkich chwasto- i zioło- ( :niegrzeczny ) zbiorach. Na wszelkie 'przynieś, podaj, pozamiataj' przy kopytnych też jestem chętna. :mhihi
A Bośniakowi serdeczne dzięki za opowieść o tabletkach w bananie- pierwszy owoc, na który moje kicate dziecko rzuca się z ogniem w oczach  :hura: !
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2012, 18:08:59 pm »
oj widzę że świetnie się bawiliście :) to dobrze... a mnie niespodziewanie odwiedzili znajomi i nie mogłam do was dotrzeć :( a po cichu powiem że jak tylko skończy się remont (plan początek września) u mnie też można się spotkać... ogród duży i miejsce na grilla się znajdzie :)

Offline Marty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • Just hate people,love bunnies...
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Psotka&Kajtek i Chrumcia
  • Za TM: Filipek(6.6.2011),Krówcio (24.1.2015)...
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 18, 2012, 20:06:55 pm »
Żałuję, żałuję :) czy wszyscy będą mile widziani co nie mogli wczoraj się odmeldować :D?
Just hate people,love bunnies...

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Spontaniczne spotkanie Królikomaniaków, Kraków piatek 17.08.2012, godz 19.00
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 19, 2012, 09:09:14 am »
Żałujcie żałujcie, bo ominęło Was nie tylko świetne towarzystwo, ale i fantastyczna pizzza przygotowana przed dwóch gwiazdorów, a Paskal i Okrasa to się od nich uczyć mogą ;)

Oscarez - bardzo dziękujemy za gościnę i jesteśmy jak najbardziej za, żeby pomysł genialny kontynuować i powtarzać.