Autor Wątek: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko  (Przeczytany 7971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
[Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« dnia: Sierpień 13, 2012, 23:40:25 pm »
Ten temat służy ocenianiu pracy lek. wet. Adama Kołotki

Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak s. c.
ul. Piastowska 11A
15-207 BIAŁYSTOK

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

Telefon: 085 74 123 94

http://www.zwierzak-wet.pl/

Wcześniej przechodził on proces weryfikacji w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:31:33 pm wysłana przez Iskra »
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline rdk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2012, 00:55:50 am »
Witam, chciałem dodać naszą opinię dotyczącą lekarzy ze "Zwierzaka" w B-stoku.
Na wstępie : gorąco i z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkich lekarzy z lecznicy na ul. Piastowskiej w B-stoku, natomiast
jeśli chodzi o Uszaki - na pewno Pani dr Agnieszka Lenkiewicz i Pan dr Adam Kołotko.
Od pierwszego razu, kiedy tylko zaistniała konieczność (a było to bardzo szybko) skorzystania z pomocy lekarzy wet.
- pojechaliśmy z naszym Kochanym Uszakiem właśnie do "Zwierzaka" , o którym przeczytaliśmy na necie.
Jest to prawdopodobnie jedyna lecznica w Białymstoku, mogąca poszczycić się lekarzami specjalizującymi się w Uszakach, mającymi ogromną
wiedzę - zarówno teoretyczną , jak i praktyczną na temat naszych małych Kicaków. Ponadto duże doświadczenie zabiegowe (dr Agnieszka  :hura: ),
daje pewność, że w razie potrzeby nasze Uszate Serca na pewno znajdą się w dobrych rękach :bunny:   
Nasza Ukochana Fruziunia mimo iż była bardzo chorowitym Uszakiem - to właśnie dzięki dr Agnieszce Lenkiewicz oraz dr Adamowi Kołotko mogła
przeżyć 8 cudownych lat - wielokrotnie ratowali Oni naszego Bąka z poważnych tarapatów. Po tych wszystkich latach opieki nad naszym Fruziakiem,
przekonałem się, że mamy ogromne szczęście mając tych lekarzy w Białymstoku. Sami wiecie jak jest - wielu wetów tylko próbuje "robić wrażenie"
i udaje magików - z marnym efektem. Podsumowując tylko jednym zdaniem - z Uszatym Sercem - tylko do dr Agnieszki Lenkiewicz i dr Adama Kołotko  :jupi
Pzdr , Radek.

Offline hamag

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2012, 13:14:05 pm »
Witam,
Zwierzaki mam od dziecka i muszę przyznać, że tak dobrego weterynarza jeszcze nigdy nie spotkałam. A naprawdę byłam u weterynarzy w różnych miastach - Białystok, Lublin czy Hajnówka.
Posiada on nie tylko ogromną wiedzę ale i wykazuje ogromne zainteresowanie zdrowiem i losem zwierząt, które leczy. A obecnie naprawdę trzeba szukać ze świecą połączenia tych dwóch cech.
Jest to weterynarz, któremu ufam w 100% i nigdy nie wątpię w jego metody leczenia. Uratował adoptowaną przez mnie świnkę morską (Józefa), która bez jego opieki na pewno by nie przeżyła (usunął jej kamień z pęcherza). Teraz jak coś dzieje się z moim prosiaczkiem to jestem spokojna, bo wiem, że mam do kogo z nią jechać. A jeszcze parę lat temu, gdy o dr Kołotko nie wiedziałam, i miałam chorą świnkę (Czesia), jeździłam z nią do wielu weterynarzy, pisałam do nich maile, bo mimo leczenia świnka wciąż źle się czuła - miała m.in. zaburzenia równowagi. Odeszła już w wieku 3 miesięcy:( A wcześniej gdy byłam u weterynarza w Lublinie i wymieniałam co się z nią dzieje, powiedziano mi, że jest z nią dobrze a ja przesadzam.. U innego weterynarza w Białymstoku badano moją inną świnkę (Wiesia) i robiono badania na coś co jak się okazało u dr Kołotko było normalną cechą samców.
Mimo, że nie mieszkam w Białymstoku, jeśli coś dzieje się z którymś z moich zwierzaczków, to jadę do dr Kołotko.
Jest to weterynarz z powołania - zawsze miły, umie i chce słuchać, nie pogania, nie leczy "na oko", nie wykonuje zbędnych zabiegów czy badań - tylko to co naprawdę pomoże znaleźć przyczynę choroby.
Mam nadzieję, że zawsze zostanie w Białymstoku, bo inaczej (jak już mu osobiście mówiłam) będziemy jeździć za nim :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 13:19:42 pm wysłana przez hamag »

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2012, 21:05:33 pm »
Uważam, że nie ma co tu weryfikować;) To najlepszy wet od zajęczaków  w Białymstoku
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2012, 21:54:47 pm »
Miło mi jest oznajmić, że lek. wet. Adam Kołotko pozytywnie przeszedł proces weryfikacji i jest obecnie polecany przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom :)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline rdk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2012, 00:10:37 am »
A zatem mamy oficjalny komunikat SPK dotyczący dr Adama Kołotko :brawo: - no i pięknie  :bunny:

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: [Białystok] lek.wet. Adam Kołotko
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2012, 19:07:19 pm »
Długo zastanawiałam się czy napisać komentarz.
Do Pana Adama trafiliśmy z Rudzielcem gdy miał ropień. Oczywiście Pan Adam podjął się operacji i leczenia. Po operacji królika dostaliśmy niby wybudzonego ale nie potrafił sam jeszcze ustać na łapkach. Po operacji około tygodnia Mały dostawał steryd, źle go znosił o czym informowałam pana Adama, no ale mu ufałam, później zmienił na penicylinę, później gentamycynę i w sumie nie pamiętam co jeszcze. Nie było RTG, nie było wymazu chociaż kilka razy mówiłam, żeby zrobić skoro nie było poprawy, Ale Pan Kołotko tłumaczył, że to beztlenowce i że wymaz nic nie zmieni. Później pojawiły się problemy z zatkaniem, biegunki. Zawsze gdy go pytałam po wizycie czy jakby wieczorami coś się działo to czy mogę do niego dzwonić odpowiadał, że oczywiście jednak NIGDY po pracy nie odebrał od nas telefonu.
Bardzo zabolało mnie to, że ja w pewnym momencie widziałam, że on jest bezradny, ze nie wie co ma robić, ale wprost nigdy tego nie powiedział.
Leczyliśmy Małego u Pana Adama około miesiąca ale poprawy nie było, zmieniliśmy weterynarza, zrobiliśmy wymaz i wyszły e.coli, ŻADEN z podawanych przez Pana Adama antybiotyk nie działał.
Myślę, że żeby Pan Kołotko powiedział troszkę wszcześniej, że nie wie co zrobić zakończylibyśmy już leczenie, a tak czeka nas kolejna operacja.
Mogłabym jeszcze dużo pisać, ale napiszę tylko, że mam do niego wielki żal i że więcej z Rudzielcem się u niego nie zjawimy.