Autor Wątek: Kalendarz biurkowo - szkolny  (Przeczytany 37912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:47:55 pm »
Ja z błędem czy bez złożyłam zamówienie, mam nadzieje,że otrzymam kalendarz , chociaż to szkolny i biurkowy, ja do szkoły juz nie chodze ,biurka tez nie posiadam:) ale szczytny cel i śliczne foty uszaków:) więc wysłałam zamówienie, a tak na marginesie jezeli juz są wydrukowane to przeciez nie mozna ich poprostu wyrzucic na śmietnik , ja obiecuje ,że na swoim egzemplarzu poprawie błąd korektorem :)pozdrawiam
         

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:51:36 pm »
ja obiecuje ,że na swoim egzemplarzu poprawie błąd korektorem :)
podpisuję się! ja też poprawię na swoich egzemplarzach kalendarza :)

Pozdrawiam jeszcze raz
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:58:27 pm »
Ja też zamówiłem. I jest mi zupełnie obojętne czy będzie z błędem czy nie. To nie istotne. Dla mnie może być zupełnie bez imion. Imiona są tu najmniej ważne, a przez niesnaski na forum tracicie z oczu cel nadrzędny jakim niewątpliwie jest zebranie funduszy na pomoc królikom. Proszę. Dziewczyny dajcie sobie już spokój  z konfliktami na forum. To niczemu i nikomu nie służy. Co najwyżej wywołuje niesmak.
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 01, 2012, 21:40:34 pm »
Przykro czytać osądzającą wypowiedz osoby która nawet nie pomyślała o kupnie tego kalendarza ... każdy temat dobry oby zabłysnąć.

Dostałam odpowiedz od Prym ... Za dużo kalendarzy jest wydrukowanych aby to teraz zmieniać i ja to rozumiem bo na taką odpowiedz czekałam czy da się czy nie ale od osoby która coś wie na ten temat.
Przykro mi czytać :
Jeżeli literówka w imieniu Twojego królika jest ważniejsza niż dobro wielu bezdomnych królików na które idą pieniądze ze sprzedaży

bo tak naprawdę to ważne jest dla mnie i jedno i drugie.No ale cóż niektórzy nie przemyślą tego co piszą.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:04:48 pm »
.... Dobrze!
nigdy więcej nie wydrukuję cudzych zdjęć!
Przynajmniej będę miała pewność, że nikogo nie zranię, skrzywdzę lub ktoś nie będzie przeze mnie cierpiał.

Jeżeli dla kogoś jest to wielkim problemem proszę NIE KUPOWAĆ kalendarza z tak wielkim błędem!!
To nie Polska nie umie pisać tylko JA!... ale ja w ogóle Wredna Suka Jestem


Ale czemu się zaraz wkurzasz? Ktoś zwraca uwagę że takowy błąd zaistniał. Robiąc takie rzeczy powinno się patrzeć i sprawdzać błędy aby się one nie pojawiały.
Monika wyraziła zgodę na publikację zdjęcia- poczuła się krzywdząco. Jej uszak ma na imie Krispie a nie Kryspie. Przykro jej pewnie z powodu tego błędu. Owszem każdy jest tylko człowiekiem, ale przed wysłaniem do druku należy pewne rzeczy sprawdzać.
To tak jakby wysłać w świat ulotki/plakaty/bilbordy/tabloidy/reklamy z napisem "Stowarzyszenie pomocy gryzoniom" A to przecież by chodziło o SPK. A królik jak wiecie to nie gryzoń. Krzywdzące? Bardzo.
Monika miała prawo się wkurzyć i nie widzę powodu by naskakiwać na nią za to, bo ma racje. Błąd został popełniony i nawet nikt nie sprawdził tego przed drukiem.
Teraz kalendarze są wydrukowane, więc "po ptokach". Ale następnym razem zwracajcie na to uwagę i nie naskakujcie na kogoś za to, że walczy "o swoje", ma prawo i ma racje.
Owszem, ważne jest to że pieniądze idą na bezdomne uszatki, oczywiście że tak- przecież tu nie ma w tym dyskusji.
Swoją drogą..... odnosi się wrażenie że co niektórzy mają gdzieś co jest w tym kalendarzu- przykre. Bo np dla mnie liczy się i to co kalendarz ma i to że pomagam uszatym.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:09:54 pm »
Swoją drogą..... odnosi się wrażenie że co niektórzy mają gdzieś co jest w tym kalendarzu- przykre. Bo np dla mnie liczy się i to co kalendarz ma i to że pomagam uszatym.

Mi jest obojętne, co jest w tym kalendarzu- było by mi również obojętne, gdyby mój królik był w kalendarzu z błędnie wpisanym imieniem. To nie jest wielka rzecz i nie rozumiem, o co robić wielkie halo. No królikowi z pewnością jest to obojętne i nie będzie się przejmował.
Ja kupuję kalendarze SPK dlatego że są z królikami i wspieram własną organizację i PK. Jak dla mnie mogły by być tam nawet same SPKowskie króliki lub prywatne króliki Prym- nie po to go kupuję. Królik to królik dla mnie w tym przypadku.

Rice a bardzo dobry sposób ujęła to, co jeszcze myślę o tej całej sprawie.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:15:25 pm »
Wg mnie cała ta dyskusja jest troszkę dziwna :pokoj: Wiadomo, że najważniejsze jest, żeby uszaki zarobiły pieniążki, ale tak jak Madzia7 uważam, że nie powinniście naskakiwać na Monikę, tylko dlatego, że wyraziła swoje zdanie i spytała czy da się coś zrobić. Prym się pomyliła, a mylić się jest rzeczą ludzką.. Tylko trzeba się jeszcze umieć godnie do tego przyznać, a nie rzucać wielkie słowa, że już nigdy się czegoś nie podejmie itd. bo nie o to tu chodzi. Ludzie są wdzięczni, że podjęłyście się takiego zadania, co wyrażają poprzez kupno tych kalendarzy. Tak czy inaczej nie jest fair "obracać kota ogonem" i zamiast skupiać się na błędzie, to skupiać się na tym, że Monika ma takie odczucia jakie ma. Po prostu, nie da się poprawić tego w tym kalendarzu - trudno - ale po prostu pamiętajcie o tym w następnych edycjach.. i tyle :)

Uważam też, że całą ta dyskusja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby dziewczyny organizujące tą akcję powiedziały "ok Monika, wkradł się błąd, przepraszamy, ale nic się nie da już zrobić". To takie trudne? :)

Pozdrawiam
WO AMIGO

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:18:36 pm »
popieram MartęP  :pokoj:
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:20:04 pm »
Uważam też, że całą ta dyskusja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby dziewczyny organizujące tą akcję powiedziały "ok Monika, wkradł się błąd, przepraszamy, ale nic się nie da już zrobić". To takie trudne? :)

Pozdrawiam

Mam taką wiadomość od Prym.
Jeśli chodzi o te naskakiwanie na mnie to naprawdę nie było to potrzebne a szczególnie od rice_cookie,tusiatko_1987 i Iskra,bo ja miałam prawo to zgłosić i nikogo tym nie obraziłam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2012, 23:32:54 pm wysłana przez monika2415 »

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:23:02 pm »
Moniko muszę Cię uświadomić że myślę nad tym co piszę.
Jednak zdecydowanie Ty powinnaś przemyśleć swoje zachowanie. Sądząc po Twojej aktywności na forum nie podejrzewam nawet że mogłaś nie zauważyć że kalendarze są już w dystrybucji. Jeżeli nie chciałaś zwrócić uwagi na siebie a jedynie zapytać się czy nie można tego naprawić powinnaś załatwić to pytaniem na PW do Prym i odczekać na odpowiedź bez zbędnych komentarzy. Natomiast uważam że posądzając kogokolwiek o ośmieszanie Twoich królików poprzez błąd literowy oraz krzyki że się nie zgadzasz udowodniłaś że nie zależy Ci na królikach potrzebujących. I proszę Cie o powstrzymanie wypowiedzi typu: "Jeśli ktoś nie ma czasu na to co robi to niech się nie pobiera takiej roboty,proste.", jeszcze raz zwrócę uwagę na to że wszystko co robimy dla królików robimy po godzinach pracy i obowiązków domowych, do których często należy opieka nad królikami w domach tymczasowych, dlatego uważam że powinniśmy być zrozumiani chociażby przez osoby czynnie udzielające się na forum.
Chciałam także zaznaczyć że forum.kroliki.net jest forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom, którego głównym celem jest pomoc królikom.

Proszę o zrozumienie także że w związku z zaistniałą sytuacja już nic nie da się zrobić i wieszanie psów na kimkolwiek mija się z celem. Natomiast sądzę że o ile wystartuje następny konkurs każdy powinien wraz ze zdjęciem przysłać oświadczenie "zdaje sobie sprawę z możliwych błędów w druku"

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:31:21 pm »
rice_cookie ja bym na Twoim miejscu troszkę pomogła w dziale "Choroby" jak tak lubisz pisać a nie pojawiasz się tylko wtedy gdzie jest kłótnia :)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:41:52 pm »
Moniko nie jesteś na moim miejscu. Moim zdaniem pomagam wystarczająco.
Być może nie wiesz, jednak dział "Choroby" nie jest dla tych którzy lubią pisać, a dla tych którzy potrzebują informacji na temat zdrowia królika lub im odpowiadających.
Bardzo miło by było dla każdego gdyby na forum nie było kłótni. Jednak pewne zasady zdrowego rozsądku muszą być egzekwowane.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 01, 2012, 22:48:43 pm »
Wiadomo że każdy broni siebie.

Być może nie wiesz, jednak dział "Choroby" nie jest dla tych którzy lubią pisać, a dla tych którzy potrzebują informacji na temat zdrowia królika lub im odpowiadających.

Ale Ty tak lubisz się udzielać a mało Cię w tym dziale i o to mi chodziło

Bardzo miło by było dla każdego gdyby na forum nie było kłótni. Jednak pewne zasady zdrowego rozsądku muszą być egzekwowane.
:)

Rozumiem że piszesz o swoich zasadach ??

Skończmy to juz bo im dalej to idzie to robi sie to śmieszne i dziecinne.
 Regulamin forum cz. III pkt. 8, cz. IV pkt. 9 i 10.

Osoby pokrzywdzone przepraszam za tak długi czas reakcji.
Blacky

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:02:21 pm »
Proszę o dalsze nie wypowiadanie się off-topic. Jeżeli masz do mnie jakiekolwiek zażalenia lub pragniesz się dowiedzieć co lubię bądź nie lubię robić zapraszam na PW.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:22:13 pm »
Rozumiem,że kalendarze zostały już wydrukowane i nic się nie da zrobić z tym błędem.
Ale rozumiem też,że Monika może czuć się urażona-ja też bym była,gdyby Chili ktoś napisał przez "Cz".Ale nie wiem po co te kłótnie,nie można było po prostu Moniki przeprosić,używając miłych słów i po prostu wyjaśnić całą sytuację,okazując zrozumienie dla jej rozczarowania?
A każdy rozumie,że w natłoku różnych zajęć może wystąpić jakiś błąd,ale nie trzeba się unosić,jeśli kilka osób pyta,czy nie da się tego błędu naprawić.

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:47:13 pm »
Ja udzielam się ostatnio mało, jednak ten wątek mnie poruszył.
W 100% zgadzam się z rice_cookie.
Monika, niepotrzebnie wyskoczyłaś na Prym. Mogłaś to załatwić kulturalnie, bo za taką osobę Cię uważam.
Prym, gratuluję cudownej roboty i mam nadzieję, że o wycofaniu się nie mówiłaś poważnie :) Kalendarz już zamówiony i zapłacony, tylko czekam na przesyłkę ^^

A nie myli się tylko ten, co nic nie robi.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 01, 2012, 23:52:00 pm »
A nie myli się tylko ten, co nic nie robi.
Mądrze powiedziane! :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 02, 2012, 00:14:37 am »
Monika, niepotrzebnie wyskoczyłaś na Prym. Mogłaś to załatwić kulturalnie, bo za taką osobę Cię uważam.

Acha,wyskoczyłam na Prym ?? Super.Nie ma to jak czytać ze zrozumieniem.

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 02, 2012, 00:25:02 am »
Mam nie zidentyfikowany przelew od pana Bukalskiego - nie mogę go powiązać z żadnym zamówieniem... czy ktoś wie kto to?

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:31:09 am »
Monika, niepotrzebnie wyskoczyłaś na Prym. Mogłaś to załatwić kulturalnie, bo za taką osobę Cię uważam.


Bylo odwrotnie. Monika kulturalnie zwrocila uwage na blad, to Prym sie uniosla (duma?)...
Zamiast przyznac sie do popelnionego bledu i przeprosic- tyle wystarczylo zrobic.