Autor Wątek: Kalendarz biurkowo - szkolny  (Przeczytany 38296 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2012, 10:46:03 am »
Dziś zrealizowałam pierwsze zamówienie z Białegostoku. Zapraszamy :) Kalendarz jak zawsze super:)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2012, 12:10:20 pm »
Na miesiąc luty jest błąd w imieniu - nie Kryspie a Krispie :)

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:44:23 pm »
Mam pytanie, chciałabym dwa kalendarze ale zapłaciłabym 10 tego. Czy jest możliwość zarezerwowania dwóch kalendarzy czy kto pierwszy ten lepszy??

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2012, 15:58:23 pm »
jak na razie kalendarze jeszcze są i myślę, że do 10 będą
tym bardziej, że wyjeżdżam 6-8 sierpnia i wszystkie zamówienia z tego terminu będę obsługiwać 8 wieczorem

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2012, 16:02:36 pm »
A co z poprawą imienia ?? Jest błędnie napisane.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2012, 16:26:22 pm »
No to ja zamawiam 2 kalendarze :) jak już pisałam wcześniej zapłacę 10-tego :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2012, 17:25:29 pm »
No byk jest w lutym! I nie chodzi mi o zdjęcie Krispiego! :P Jak tak można było zepsuć jego imię? :) Jak będzie jakiś dodruk, to pamiętajcie o zmianie.
WO AMIGO

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 01, 2012, 17:32:16 pm »
Koniecznie trzeba poprawić, bo jak kalendarze pójdą w świat to lipa będzie  :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 01, 2012, 17:34:10 pm »
Koniecznie trzeba poprawić, bo jak kalendarze pójdą w świat to lipa będzie  :P
Jak pójdą w świat, to wstyd będzie, że Polska pisać nie umie  :nie_powiem


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 01, 2012, 17:39:47 pm »
Błąd jest ewidentny, dla kogoś "postronnego" to niewielka różnica, ale dla opiekuna (czyt. Moniki) to krzywdzące i bolesne. Bardzo proszę coś z tym zrobić. W końcu KRISPIE to gwiazda tego kalendarza.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2012, 18:43:56 pm »
.... Dobrze!
nigdy więcej nie wydrukuję cudzych zdjęć!
Przynajmniej będę miała pewność, że nikogo nie zranię, skrzywdzę lub ktoś nie będzie przeze mnie cierpiał.

Jeżeli dla kogoś jest to wielkim problemem proszę NIE KUPOWAĆ kalendarza z tak wielkim błędem!!
To nie Polska nie umie pisać tylko JA!... ale ja w ogóle Wredna Suka Jestem

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 01, 2012, 19:10:32 pm »
Ja nie rozumiem po co te nerwy i takie obrażanie samej siebie ??
Po to piszemy e-maile ze zgodą na publikacje zdjęcia oraz imiona królików żeby potem to było przeniesione na kalendarz bez błędu.W moim e-mailu jest wszystko czysto i dokładnie napisane NIUSIA I KRISPIE.Ja nie wiem ale ja też robię projekty i po wykonaniu sprawdzam kilka razy czy nazwisko osoby zamawiającej się zgadza i czy wszystko wykonałam zgodnie z zamówieniem.Nie rozumiem tylko czym to tak Prym się zdenerwowałaś ?? Nikt nikogo tu nie wyzywa ani nikomu nie ubliża poprostu nie pasuje mi że jest błąd w kalendarzu ale jak widać nie tylko mi bo pare osób też to napisało.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 01, 2012, 19:47:34 pm »
Dziewczyny, przecież kalendarz i wszystkie zdjęcia są śliczne! Poza tym idą na dobry cel, a że wkradł się błąd? - ludzka rzecz! Krispiemu ani trochę to nie odbiera uroku. Takie inicjatywy są STRASZNIE cenne, a twierdzenie, że jest to "krzywdzące" to jednak chyba za duże słowo. Dla Moniki to na pewno dyskomfort po prostu, ale jej króle i z błędnie napisanym imieniem są tak piękne, że dyskomfort szybko minie.
Pozdrowienia!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:01:29 pm »
Ja się nie zgadzam żeby kalendarz poszedł na sprzedaż z takim błędem.Owszem rozumiem że pieniążki są potrzebne na pomoc dla króliczków ale nie naszym ośmieszeniem.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:14:03 pm »
Przykro mi to czytać Moniko. Jeżeli literówka w imieniu Twojego królika jest ważniejsza niż dobro wielu bezdomnych królików na które idą pieniądze ze sprzedaży - proszę nigdy więcej nie bierz udziału w konkursach, dla dobra tych królików.
Wybór czyjegoś zdjęcia jest wyróżnieniem dla właściciela, jednak to nie jego króliki liczą się tu najbardziej.
Proszę wszystkich o zrozumienie, że każdy działający w SPK czy PK, pracuje, ma obowiązki jak każdy inny, a także niesie pomoc bezdomnym królikom, w związku z tym opóźnienia i literówki są rzeczą normalną. 

Nie wyobrażam sobie żeby kalendarz nie wszedł do sprzedaży w tej formie. Chyba że znajdzie się chętny, który pokryje koszta wydruku nowego.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


sonia

  • Gość
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:14:51 pm »
Dziewczyny, przecież kalendarz i wszystkie zdjęcia są śliczne! Poza tym idą na dobry cel, a że wkradł się błąd? - ludzka rzecz! Krispiemu ani trochę to nie odbiera uroku. Takie inicjatywy są STRASZNIE cenne, a twierdzenie, że jest to "krzywdzące" to jednak chyba za duże słowo. Dla Moniki to na pewno dyskomfort po prostu, ale jej króle i z błędnie napisanym imieniem są tak piękne, że dyskomfort szybko minie.
Pozdrowienia!
Popieram.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:19:32 pm »
Przykro mi to czytać Moniko. Jeżeli literówka w imieniu Twojego królika jest ważniejsza niż dobro wielu bezdomnych królików na które idą pieniądze ze sprzedaży - proszę nigdy więcej nie bierz udziału w konkursach, dla dobra tych królików.
Wybór czyjegoś zdjęcia jest wyróżnieniem dla właściciela, jednak to nie jego króliki liczą się tu najbardziej.
Proszę wszystkich o zrozumienie, że każdy działający w SPK czy PK, pracuje, ma obowiązki jak każdy inny, a także niesie pomoc bezdomnym królikom, w związku z tym opóźnienia i literówki są rzeczą normalną.  

Nie wyobrażam sobie żeby kalendarz nie wszedł do sprzedaży w tej formie. Chyba że znajdzie się chętny, który pokryje koszta wydruku nowego.

Ale dlaczego mnie tu winicie ?? Czy ja zrobiłam błąd ?? Robiąc projekt trzeba kilka razy wszystko sprawdzać to wtedy unika się błędu.Jeśli ktoś nie ma czasu na to co robi to niech się nie pobiera takiej roboty,proste.Ja się tutaj nie bedę wstydzić za to że ktoś nie umie pisać i sama tak Prym napisała -  ja poprawię - nie umie przepisac bo e-mail był wysłany.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:23:15 pm »
No ok, Prym popełniła błąd bo jest przecież tylko człowiekiem, jak każdy inny, ale że przez tą jedną głupią literówkę bezdomne króliki mają ucierpieć- no to to już jest przesada
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:24:20 pm »
Ja tez nie rozumiem calej tej sprawy z imieniem. To cel jest wazny ale jak widac niektorzy o tym zapomnieli i chca sie cieszyc swoja wlasna slawa i obrastac w piorka... Ot literowka ludzki blad ale nie na tyle straszny zeby opozniac pomoc dla krolikow  :crazy: Ja widac inaczej na to patrze bo wiem ile zwierzakow nie ma swoich domow i potrzebuje kazdej zlotowki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2012, 20:29:53 pm wysłana przez tusiatko_1987 »

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Kalendarz biurkowo - szkolny
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:32:39 pm »
Teraz jest okres wakacyjny, pieniądze są BARDZO potrzebne, np. spójrzcie na Warszawski wątek. Dlatego gdyby ten kalendarz miałby być wycofany, to SPK i PK tylko by na tym sporo straciło. Poza tym- jakim ośmieszeniem? Sądzisz że przez to że nie jest napisane Krispie tylko Kryspie wasze zdjęcie ucierpiało? A może że to was obraża? Zupełnie nie rozumim :/
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)