Autor Wątek: W razie czego - gdzie w Poznaniu?  (Przeczytany 52036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Struś

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:48:16 am »
duchess1990- co do akademickiej..trudno tak napisać jaki jest cennik..Mogę tylko powiedzieć, że jak idę na jakiś zastrzyk (np leczenie kontynuacja) to płacę 10-20zl...Co ważne nie pobierają dodatkowej opłaty za " trzasnięcie drzwiami" jak to jest na serbskiej..tragedia..za to, że wejdziesz do gabinetu od razu placisz 40 zl!!!!!!!!!!!!!wybacz, nie stac mnie na to!! Tak jak siemka wspomniala w akademickiej jest czesto tak,ze jako "stały" klient czasem placi się mniej.
Wracając do akademickiej- pani dr Agnieszka Sobieralska miała prywatnie królika przez 12 lat...to chyba dobrze swiadczy i można jej również zaufać:)

Offline duchess1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:40:20 pm »
Dokładnie chodziło mi czy są właśnie takie opłaty za "dzień dobry"... W wielu miejscach tak jest, że nawet za poradę liczą sobie 50zł jak nie więcej....
Dziękuję Wam bardzo za te odpowiedzi, bo do Akademickiej mam najbliżej poza tym w Poznaniu mieszkam od 3miesięcy, a królasa będę dopiero miała, więc lepiej wiedzieć wcześnie gdzie warto a gdzie nie :)

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 10, 2010, 13:39:45 pm »
w akademickiej jest na prawdę tanio- ja czasami za drobne zabiegi np zdjęcie szwów nic nie płaciłam tak często bywam tam z Pulpecikiem
moja królowa Pulpecik ;**********

Struś

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:12:25 pm »
:)Fincia, a dlaczego sama nie przytniesz pazurków swojemu uszakowi??po co go ciągnąc  do weta i stresować? wydaje mi się, że np za ściągnięcie szwów w akademickiej nie płaci się dlatego, że jest to zabieg wliczony np w kastrację i sterylizację:)

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 13, 2010, 11:06:12 am »
nie dam rady obciąć Pulpecikowi sama pazurków-mała wyrywa się, boje się że mogę jej zrobić krzywdę, u weta trzymają ją trzy osoby!!!a i tak obcinanie trwa ok 15 minut....zawsze obcinam jej pazurki kiedy idę z nią na obserwację oczka...
moja królowa Pulpecik ;**********

nuka

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 13, 2010, 11:16:15 am »
Fincia, a co z oczkiem? Macie poprawę?

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2010, 13:24:33 pm »
poprawy już nie będzie niestety, Pulpecik ma jaskrę i nie będzie już na oczko widziała, byłam z nią w nowym zoo w Poznaniu na specjalnym badaniu okulistycznym ( moja szefowa załatwiła mi po znajomości) i nic już się nie da zrobić, teraz walczymy tylko o to żeby utrzymać oczko i to na razie się udaje...czekamy więc co będzie dalej
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 13:28:10 pm wysłana przez Fincia »
moja królowa Pulpecik ;**********

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:57:58 am »
Ja dzisiaj wybieram się do Akademickiej z Milo i zdam relację bo nigdy jeszcze tam nie byłam.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 03, 2011, 22:36:24 pm »
Wataha i jak? wybraliście się w końcu do Akademickiej?
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Łuciowa

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:02:18 pm »
gdzie najtaniej kastrować i sterylizować króliki w Poznaniu ?  i w jakich cenach ? proszę o szybką odpowiedź, mam samca i samice w jednym pokoju a nie chce mieć młodych...

nuka

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:09:28 pm »
Łuciowa, nie wypuszczaj ich razem. Nietety po kastracji samiec bedzie płodny jeszcze nawet przez 6 tyg, więc nastaw sie na bieganie małych na zmiane.
Odnosnie weta polecanego poczekaj na kogos z Poznania, ja moge doradzic tylko i wyłacznie Toruń i tam Doktora Krawczyka.

Struś

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:36:08 pm »
hmmmm...
Mój Truś był kastrowany w Akademickiej (koszt ok 100zl), jak sterylizacja to nie wiem. W Akademickiej Truś też miał amputowaną łapkę. Żyje, ma się raczej dobrze, choć jakieś problemy brzuszkowe się przyplątały.
Wiem, że tam, w Akademickiej, przeprowadzają wiele takich zabiegów. Ja nie mam strachu żeby tam iść z moimi stworami więc może tam pójdziesz..
Pozdrawiam

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:58:32 pm »
Wataha i jak? wybraliście się w końcu do Akademickiej?

Tak byliśmy, z obsługi jestem bardzo zadowolona, ale nie rozumiem jak można zaproponować żeby podać królasowi antybiotyki jeśli się nie wie co królikowi dolega.

Łuciowa

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 05, 2011, 22:43:02 pm »
bardzo dziękuję, mam nadzieję, że niedługo będę mogła już myśleć o zaprzyjaźnianiu :) tylko czy wystarczy wykastrować samca ? przynajmniej na razie ? boję się, że się nie zaprzyjaźnią ...

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 09, 2011, 22:25:42 pm »
znowu zmieniamy z królowa miejsce zamieszkania więc teraz zapytam się kto może polecić dobrego weta na ratajach okolice osiedla polan....najlepiej żeby wet miał stalowe nerwy b Pulpecik ma ostatnio humory ;D
moja królowa Pulpecik ;**********

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 10, 2011, 19:59:47 pm »
Wataha i jak? wybraliście się w końcu do Akademickiej?

Tak byliśmy, z obsługi jestem bardzo zadowolona, ale nie rozumiem jak można zaproponować żeby podać królasowi antybiotyki jeśli się nie wie co królikowi dolega.

Taką sytuację miałam na Polance-zaproponowano antybiotyk, chociaż nie przebadano dokładnie królasa..

Fincia
Na Polan jest weterynarz (w niskich blokach, nie pamiętam nazwy gabientu) ale nie polecam..z psem bym tam nie poszła, a co dopiero z królikiem..

Byłam dziś u Hanny Lisieckiej w "Kobra" na szczepieniu 2+1. Wydaje się być bardzo kompetentna, jest cierpliwa, zadawała dużo pytań, żeby upewnić się, że król ma wszystko czego mu potrzeba ;)
miałam też wykład nt opieki nad królikiem i mimo, że wszystko to wiedziałam, to mi to nie przeszkadzało - jak przyjdzie osoba z mniejszą wiedza, to przynajmniej nauczy się prawidłowej opieki :) myślę, że jeszcze do niej wrócę.

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 13, 2011, 16:06:44 pm »
AgaG niestety byłam tam i wszystko mnie przeraziło w łącznie z podejściem weta do Pulpecika, na szczęście chodziloo tylko o pazurki ale szukam innego na ratajach...
a Kobra o której piszesz jest na Ratajach? gdzie dokładnie?

moja królowa Pulpecik ;**********

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 26, 2011, 13:18:20 pm »
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Noszę się z zamiarem wysterylizowania mojego uszaka. Czy mogłybyście mi napisać gdzie (w Poznaniu) kastrowałyście/sterylizowałyście swoje uszaki? Czy byłyście zadowolone? Jaki to był koszt?
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 26, 2011, 16:01:29 pm »
ja to robiła w akademickiej i jestem bardzo zadowolona, koszt ok 100 zł
moja królowa Pulpecik ;**********

Struś

  • Gość
Odp: W razie czego - gdzie w Poznaniu?
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 26, 2011, 18:38:30 pm »
Wszystko ze zwierzakami załatwaim w Akademickiej...jestem bardzo zadowolona...