Autor Wątek: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki  (Przeczytany 3331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« dnia: Lipiec 20, 2012, 17:39:45 pm »
Witam

Dzis wracając z pracy weszłam do okolicznego sklepu zoologicznego i co zastałam? ??? 3 sześciomiesięczne króliki w ekstremalnie małym akwarium, oczywiście zwróciłam uwagę sprzedawcy, stwierdził ze króliczki dostaje od ludzi którzy mu je przynoszą, ok rozumie ale przebywają w fatalnych warunkach. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, mam swoje 2 kicki, nie mam 3 dodatkowych klatek na tamte stworki, króliczki wyglądały na zdrowe. Facet nie wie jakiej są plc. Bardzo was proszę o jakaś rade jak ma wybrnąć z tej sytuacji, bardzo mi zal uszaków :placze
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:29:52 pm »
Znacie moze jakis ludzi ze stowarzyszenia na terenie slaska?
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:33:50 pm »
Na śląsku nie ma nikogo z SPK. Najbliżej jest Bośniak z Krakowa. Zrobiłaś tyle ile się dało - zwróciłaś uwagę. Możesz nadal chodzić do tego sklepu i kontrolować sytuację. Nadal zwracać uwagę. Możesz również zadzwonić do straży miejskiej i powołać się na ustawę o prawach zwierząt - za małe klatki to znęcanie się nad zwierzętami. Wykup ich nic nie da- na ich miejsce pojawią się następne.......



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2012, 19:43:48 pm »
Ale tak byc nie moze :( bede tam zagladac a jesli nie to faktycznie bede dzwonila :( brak mi slow na ta sytuacje....
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline polcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:51:50 am »
a mogę spytać z ciekawości o adres tego sklepu? ;>
będę w weekend w Bytomiu to zajrzę
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Bytom- Trzy 6-miesieczniaki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2012, 19:30:45 pm »
Nie pamietam dokladnie numeru, ale to niedaleko placu sikorskiego. W odniesienu do tematu to zglosilam to na straz miejska i facet mial kontrole, nie sadze ze mial z racji tego jakies wieksze konsekwencje ale moze go to czegos nauczy. Raczej nie dam mu tak szybko spokoju.
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.