Autor Wątek: Prawdopodobna martwica.  (Przeczytany 20620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawdopodobna martwica.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 13, 2014, 00:05:05 am »
Witam!
mała miała 6 dni temu zastrzyk i po nim zrobiła się ranka, której nie zauważyliśmy pod futerkiem. wczoraj wieczorem Tośka dostała gorączki i siostra zobaczyła sporą zielonkawo - różową ranę, szybki telefon do Dr. Różańskiej i wizyta dzisiaj. rano rana zrobiła się wściekle czerwona miejscami czarna, podczas wizyty dostała antybiotyk, maść i do domu lekarstwa - co trzy dni do kliniki na zastrzyk... boimy się że cienka skóra na brzuszku może nie wytrzymać... tak to wygląda:

Tosia chodzi w ubranku żeby nie zaczepiała tego.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Prawdopodobna martwica.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2014, 00:33:15 am »
Miała zastrzyk w brzuch??
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawdopodobna martwica.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 13, 2014, 10:06:37 am »
tez wydalo mi sie to dziwne... ale dzisiaj ze 100% pewnoscia tego nie powiem jak bylo... pozostaje miec nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..

Offline Anuszka957

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prawdopodobna martwica.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 28, 2014, 15:17:57 pm »
Tosia po kilku dniach na antybiotyku miała mieć zabieg usunięcia części skóry z rany a wyszła bardzo poważna operacja. okazało się że najprawdopodobniej rana jest objawem a nie przyczyną. w środku miała czarne poskręcane coś co atakowało sąsiednie tkanki. podczas operacji większość została wycięta ale mała jest bardzo osłabiona, nie ma apetytu i w ogóle nie chodzi. podkula łapkę przy której zaczyna się szew. dużo śpi pod kocykiem. 2 stycznia wizyta zobaczymy co będzie..
Tosia jest bardzo dzielna.