Autor Wątek: Najlepszy wet do wykonania USG?  (Przeczytany 3342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kunata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Najlepszy wet do wykonania USG?
« dnia: Lipiec 15, 2012, 22:50:03 pm »
Witam,

ostatnio przy okazji wizyty u weterynarza u Gracji Pani Doktor wykryła pewne nieduże zgrubienie w okolicach jamy brzusznej. Zostawiłyśmy to na obserwację na ok. 2-3 tygodnie, jednak przy kontroli okazało się, że ani myśli, żeby zniknąć. Musimy więc z Gracją wybrać się na wycieczkę na USG i zobaczyć cóż jej tam w środku wyrosło. I tu mam pytanie do Was - gdzie najlepiej pojechać? Jesteśmy z Łodzi, nasza Pani Weterynarz powiedziała, że oczywiście mogła by przeprowadzić badanie, ale nie ma pewności, że po jego przeprowadzeniu stwierdzi na 100% czym jest niepokojące zgrubienie (kwestia doświadczenia i sprzętu). Jak już mamy jechać gdzieś w świat, to chciałabym wybrać takiego lekarza, który przeprowadzi to najlepiej :) Może być Warszawa, Wrocław, Poznań, jak będzie trzeba, to pojadę i dalej, ale na pewno w bliższym promieniu będziecie potrafili coś poradzić.

Oczywiście znam listę polecanych wterynarzy, jednak nie mam pojęcia który z nich ma doświadczenie w USG. Dzwoniłam np. do lecznicy, gdzie pracuje dr Rzepka (Gracja była u niej sterylizowana, zgodnie z poleceniami :)) i dowiedziałam się, że raczej USG ona nie wykonuje, tylko przekazuje takie przypadki komuś innemu.

Mam nadzieję, że pomożecie mi coś wybrać :)