Autor Wątek: O co mu chodzi?  (Przeczytany 4874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mya

  • Gość
O co mu chodzi?
« dnia: Marzec 21, 2006, 01:25:34 am »
Morris ma dziwne hobby i coraz częściej zastanawiam się, skąd ono się wzięło... Otóż króliczek wskakuje na kanapę i z pasją liże takie listki wyszyte na niej (zdjęcie zamieszczam poniżej)  :lizaczek: .



Najdziwniejsze jest to, że króliczek chodzi tak od jednego listka do drugiego i wylizuje je jeden po drugim, a czerwonej powierzchni w ogóle nie rusza. Dzikusek mały. Zupełnie nie mam pojęcia, o co mu biega :D Może ktoś z Was ma pomysł?

Pozdrawiam  :hey:

Maja

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2006, 15:43:01 pm »
Pisałaś ostatnio, że nie chce jeść zieleniny. Może postanowił ją jednak spróbować? :) Tyle, że nie z miseczki a z kanapy? :)

Mya

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2006, 16:29:28 pm »
Maja, myślisz, że preferuje sztuczną zieleninkę, a nie taką prawdziwą i pachnącą? ;) Nie wiem, ale naprawdę śmiesznie to wyglada :) Zrozumiałabym, gdyby wcześniej coś zostało wylane na kanapę... I pewnie było, ale nikt nie bawił się, żeby wylewać dokładnie na listki :D Może to ma związek z inna fakturą materiału w tym miejscu? Może króliś czyści sobie język? :D

Maja

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2006, 21:37:21 pm »
nie mam pojęcia chociaż może to przez inną fakturę :hmmm: W każdym razie musi to wyglądać uroczo :mrgreen: a mam pytanko. jak z siusianiem na tą kanapę? bo kiedyś przeczytałam idealnie obrazujący zachowanie królika komentarz:"na miękkich podłożu puszczają im zwieracze" :) mi np. ciagle sika na łóżko :P

Maja

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2006, 21:38:03 pm »
chętnie bym zobaczyła twojego malucha w akcji :)

Mya

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2006, 11:39:25 am »
Mały siusinął z dwa razy na kanapę, zaraz na samym początku, jak go przygarnęliśmy. Teraz jest grzeczny :) Pewnie do czasu, aż mu się hormony odezwą ;)

Yami

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2006, 13:57:17 pm »
mój zwierzak też ma dziwne fanaberie ;) upodobał sobie obrazek narysowany przez moja kumpelę (kartka A4 z kolorowym obrazkiem, wisząca na białej ścianie) i uporczywie się w niego wpatruje :) Ja nie wiem, może to kwestia kontrastu kolorowego obrazka z białą ścianą, że go to tak interesuje :| Ale w sumie mam na ścianach też inne: ramki, plakaty itp, a on się zawsze wpatruje w ten jeden obrazek :P

anUSZka

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2006, 17:36:55 pm »
Niektore materiały (faktury) maja cos takiego w sobie, że króliki lubia je wylizywać. kiedys Lidka jak dopadała sztruksów, to sie nie mogła oderwać, aż nogawka była cała mokra. Teraz wylizuje fotel namietnie codziennie, materiał na nim jest lekko szorski i ona go po prostu uwielbia ;)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2006, 19:39:33 pm »
Mya musi to zabawnie wyglądać ja nie moge miec pomalowanych pazurków na czerwono bo Klapek ciągle mi je podgryza i biega za nimi chyba myśli, ze to coś smakowitego do jedzenia :kroliczek:
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

lavirien

  • Gość
O co mu chodzi?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2006, 20:51:21 pm »
moja Nitka uwielbia lizać każdy materiał, a najbardziej pościel :oh:  i robi to z ogromnym zaangażowaniem :oh: