Dział Techniczny > Problemy techniczne użytkowników

Brak awatara

(1/4) > >>

moniuhna:
Witam!

Chciałam zmienić swój awatar, ale po wgraniu zdjęcia nic się nie pojawiło, zniknął też mój poprzedni awatar i teraz nie mam nic :( Jak mogę to naprawić? Dodam, że próbowałam F5 i mam aktualną przeglądarkę.

bosniak:
Moniuhna, podeślij zdjęcie, które chcesz mieć w awatarze na iza.kamionka@kroliki.net - ustawię Ci je :)

moniuhna:
Super, dziękuję!!  :* A jak kiedyś jeszcze będę chciała coś zmienić w awatarze, to jaka jest w ogóle procedura? Choć tym razem to pewnie wina tego przeniesienia na nowy serwer...

bosniak:
Nie ma sprawy. Zdjęcie się nieco rozjechało, bo forum skaluje do kwadratu, więc najlepiej wybierać takie zdjęcie, które można bez szkody dla przedstawionego na nim obrazu przyciąć do kwadratu. Tutaj oryginał jest prostokątny, przycięłam ile się dało, ale kwadratu (bez ucięcia połowy jednego króliczka) z niego nie zrobię :)

Żeby było widać awatar: wchodzimy w Profil -> Dane Publiczne -> i tutaj wybieramy "Mam swój obrazek: Podaj adres do swojego awatara. (np: http://www.mojastrona.pl/mojobrazek.gif)" (więc wcześniej trzeba gdzieś zdjęcie wrzucić, żeby mieć link :) ).

Kamulka84:
Mam teraz identyczny problem. Wybieram zdjęcie z komputera, tak jak to robiłam do tej pory i awatar się nie pojawia. Nie mam tez już starego...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej