Autor Wątek: [Przygarnij Królika] Dogo szuka kochającego domu/ Warszawa  (Przeczytany 57257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:03:23 pm »
Fajne są, taka zajączkowata uroda :)

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:27:39 pm »
Miejmy nadzieję, że ktoś je pokocha  :icon_smile2
A my czekamy na panienki - będą mialy dobrze

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2012, 20:53:22 pm »
Do mnie przyjeżdża na DT Dogo. Już nie mogę się doczekać! :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2012, 21:13:30 pm »
Potwierdzam, że cała czwórka jutro jedzie do małopolski, Awena i Nadra jak wiadomo do Wieliczki, zaś Nkosi i Dogo w czwartek mają transport z Krakowa do Warszawy, oboje do różnych DT .

A do mnie wraca Frida  :jupi

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 04, 2012, 20:54:34 pm »
Melduję, że Nkosi i Dogo bezpiecznie dojechali do Krakowa i moszczą się w poczekalni :)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2012, 15:10:54 pm »
Nkosi vel Szarak od wczoraj rządzi w łazience, a Dogo vel Rudy w klatce w przedpokoju :krolik

W tej konfiguracji to Dogo wydaje się być mniej lękliwy, a Nkosi znacznie ostrożniejszy. Nkosiemu łazienka się chyba podoba - zawsze można schować się za pralką, za wanną, pod kaloryferem, no i w transporterku, co skrzętnie wykorzystuje przy każdym nowym dźwięku. moją kąpielą na przykład w ogóle nie był zachwycony :palcem. Wczoraj wsunął mleczyki, napił się i zabrał się dziarsko za sianko, granulatu nie tknął. dziś bojkotuje miskę z jedzeniem (granulat i warzywka), trochę sianka wciąga. za chwilę podrzucę mu suszki i zobaczymy. Kuwetuje jak ta lala - wszystko ląduje tam gdzie trzeba. raptem jednego bobka sprzątnęłam! Dał się dzisiaj głasknąć, ale generalnie woli sam do mnie podchodzić i trącać w nogi, niż żebym ja się z łapami pchała :D

natomiast Dogo kuwetuje po swojemu :niegrzeczny. wczorajsze siuśki sprzątnęłam ze środka klatki i dałam w kącik. o dziwo, do dziś do południa pozostałe siuśki musiały też tam wylądować! W związku z tym przełożyłam je do kuwetki trójkątnej i tam ją podwiesiłam. i co? i Dogo poszedł nasiusiać na żwirek leżący w drugim kąciku :matrix. Ale grunt, że siuśki lądują w żwirku, a bobki skupiają się w trzech miejscach w klatce ;) przez noc wsunął cały granulat, mleczykami wzgardził. marchewka smakowała, koperek też, brokuł i burak czekają na lepsze czasy. Po otwarciu klatki trochę nie wiedział co z tym fantem zrobić... poprzyglądał się, powęszył i za trzecim podejściem wyszedł etapowo - wspiął się przodem na dół od drzwiczek, potem dołożył tam zadek, pogibał się tak chwilę i w końcu bokiem zsunął na podłogę :hahaha Całe szczęście, że zabezpieczyłam drzwiczki ręcznikiem, żeby mu się łapka nie zaplątała. Ale kolejne razy już były rasowymi wskokami i wyskokami ;) na wolności pokazał, że jest mikrosamcem - pod drzwiami Klonów (ulepszeni lokatorzy) i Tuśka (niekastrowany wczasowicz) zostawił po mikrosiuśku i troszkę bobków. obwąchał wszytko baaardzo dokładnie i bródknął powierzchownie niektóre sprzęty.

będę donosić co dalej u zajęczej ekipy, która próbuje mi odbaranić nieco dom (2 stojące vs 4 barany :lol)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:42:46 am »
aktualizacja o poranku: Dogo przeszedł wczoraj na suchą dietę. zaraz po przyjeździe gubił ceko, następnego dnia popołudniu sytuacja znów się powtórzyła. więc sprzątnęłam resztki świeżego z klatki i starałam się nie widzieć TEGO spojrzenia jak przechodziłam przedpokojem ze świeżymi zielskami do innych króli... :oh:

Nkosi natomiast oswoił się z łazienką i postanowił potwierdzić teorię Kitty27, że to on jest ten bardziej przebojowy - owarczał moją stopę, którą zablokowałam mu ucieczkę przez drzwi :hahaha

Oba maluchy z ciekawością podchodzą do nieruchomego człowieka, wspinają się łapkami, obwąchują, ale od ręki uciekają jakby parzyła. pewnie kwestia czasu i wyczucia :)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2012, 11:15:46 am »
Kic dziękujemy za pomoc  :roza:, masz wesoło z cała brygadą  :bunny:
btw muszę kupić większą brykę bo mi się mieszczą tylko 3 transportery z tyłu na siedzeniach  :diabelek

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 06, 2012, 12:17:44 pm »
Prawie cała przyjemność po mojej stronie! trochę niech zostanie dla królików, a i dla Was jakaś reszteczka niech się znajdzie :P

Wesoło jest, nie da się ukryć :krzywy2 Przy czterech niekastrowanych samcach w domu nawet mojemu ulepszonemu Muminkowi od czasu do czasu testosteron podskakuje :bejzbol

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2012, 14:56:43 pm »
chłopaki zającaki mają się nieustająco dobrze :pokoj:

Dogusiowi przeszło sianie cekotrofami, zapamiętale pochłania suszki i bobczy tak, że dorosły królik by się nie powstydził ;P Podobnie zresztą Nkosi. Dogo nadal lekceważy kuwetę, ale siuśki lądują konsekwentnie w jednym rogu klatki (pod warunkiem, że nie wstawię tam kuwety :>). Nkosi wciąga też warzywka i kuwetuje aż miło. acha, wczoraj wymiękłam przy rozdawaniu kolacji i dałam Dogusiowi 1 listek świeżej babki szerokolistnej i 1 lancetowatej - weszło bez rewolucji :)

Wczoraj odwiedziła mnie siła fachowa (Bośniak :przytul:) i próbowałyśmy zabrać się za pazurki chłopaków, ale Dogo byl tak przerażony, że odpuściłyśmy. będzie na to czas jak się oswoją z nowymi domami. A Nkosiemu może warto zmienić imię na łagodniejsze, mniej liderowe - dziś nawarczał na moją rękę, jak go zatrzymałam w drodze do wyjścia z łazienki ]:-> Natomiast przy jedzeniu i kuwecie można obu gmerać bez problemu, nie mają zapędów obronnych.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 11, 2012, 00:21:38 am »
Chłopaki dzisiaj do Warszawy wyjechali, do długoterminowego DT.

Domku, gdzie jesteś?

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2012, 16:51:43 pm »
Tutaj raczej domki potrzebne :)

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 22, 2012, 19:24:30 pm »
Awena i Nadra pozdrawiają z DT  :przytul Czekają na kogoś, kto je mocno pokocha  :bunny: :bunny:

Poranny bałagan i jakie zdziwienie - któż to zrobił? Awena....?bo ja na pewno nie  ;-)


Nadra mnie oskarża, nie bawię się z nią i nie dam jej mleczu i babki i....  :icon_redface


Proszę wybacz mi  :przytul poleżę z tobą za tymi kratkami ( nie mogłam się przyznać, bo już kabel skróciłam)


No dobrze - odpocznij sobie trochę ode mnie, ale i tak Cię kocham  :przytul


Zjedzmy śniadanko, to humor wróci


Nawet tu mnie znalazła


Nadra ma przyjaciela


Widzałam  :icon_confused


I co ja teraz zrobię  :icon_cry


Nadrunia wybacz   :*


« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 19:31:37 pm wysłana przez IzaK »

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2012, 19:59:49 pm »
super historyjka i przepiękne dziewczyny :D

głaski ślemy :)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2012, 21:16:45 pm »
dziewczyny pierwsza klasa! a co u chłopaków zającaków?

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:18:16 pm »
Nadra mi się strasznie podoba - taka uroda zajączka :D

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2012, 22:37:55 pm »
super historyjka i przepiękne dziewczyny :D

głaski ślemy :)
Wygłaskałam - dziekujemy  :przytul
dziewczyny pierwsza klasa! a co u chłopaków zającaków?
U mnie są tylko dziewczynki  ;-)
Nadra mi się strasznie podoba - taka uroda zajączka :D
Ona jest śliczna i kochana. Trochę rozrabiara, ale odważniejsza i bardziej samodzielna niż Awenka. Pozwala się głaskać i chodzi za ną  :zakochany: Awenka będzie malutka - tak jak moja Tosia (1,2-1,5kg )

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 24, 2012, 19:50:39 pm »
Chcemy sie pochwalić, że Awenka dzisiaj jest 100% kuwetą damą  :brawo: :brawo: :brawo:
Dzisiaj już wszystko wylądowało tam gdzie powinno  :zakochany:


Bardzo się kochają






W poniedziałek dziewczynki będą u weta i mam nadzieję zaszczepić pannice

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2012, 11:22:06 am »
Nikt się nie ucieszył z sukcesów Awenki  :icon_sad a tak się starała...

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: [Przygarnij Królika] Czwórka maluchów / Śląsk
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2012, 11:58:39 am »
Doceniamy, doceniamy! Dzielna dziewczyna, z taką umiejętnością szybko znajdzie domek :))