Autor Wątek: 11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?  (Przeczytany 6333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« dnia: Marzec 17, 2006, 19:19:32 pm »
Tak jak w tamtym roku mamy "wejście" na imprezję "Dzielnica Czyżyny dzieciom" (Iza Z. i Basia Ł. powinny ją pamiętać). Tym razem piszę o niej ponad dwa miesiące wcześniej (ostatnio  :dobranoc: kompletnie zawaliłam - mieliśmy 4 dni na przygotowania  :wysmiany: ). Należało by więc wszytsko perfekcyjnie przygotować - mamy bowiem zarezerwowany tylko kawałek trawy lub asfaltu.

Myślę, że można byłoby popróbować z jakimś transparentem żeby nas było z daleka widać. Musimy na prawdę uczyć się na błędach i pożądnie każdą kwestię dopracować.
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2006, 21:58:39 pm »
Faktycznie trzeba sie zastanowić co możemy zrobić bo ostatnio bylismy troche na wariata ;)

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2006, 12:33:47 pm »
Wszystko jest na tej samej zasadzie co w tamtym roku. Z tym że mamy odrobinę więcej czasu (troszkę ponad 4 dni :D).

Możemy więc już zacząć gromadzić ulotki, kombinować z nagrodami dla dzieci, doszkalać się co do formalności w SPK i... uczyć się na błędach z tamtego roku.

Mam też nadzieję, że w tym roku zaangażuje się więcej osób z Kraka niż uprzednio.

Nie jesteśmy też na ostatnią chwilę, więc może uda się znaleźć lepsze miejsce ze stoiskiem.

Na dzień dzisiejszy mam skromny zestaw wypasionych ulotek SPK, które wysłała mi Kapi, a drukowała Semene.

Musimy wykombinować też jakiś baner czy coś co z daleka będzie widoczne, a gdzie przynajmniej będzie widoczna nasza nazwa. Pasowałoby załatwić stoliki o ile odważymy się znów zorganizować "konkurs plastyczny" (na tych samych zasadach co ostatnio), najlepiej takie małe, dla dzieci (postaram się je pożyczyć ze żłobka od mamy, ale może być kiepsko z transportem).


Jestem ciekawa jak nam to w tym roku wyjdzie  :>.
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

u_megi

  • Gość
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2006, 12:39:51 pm »
Ja mogę coś podrukować - miałam kiedyś kolorowanki zrobine przez Ami - drukowałam je w zeszłym roku dla Kapi, ale obecna będę chyba tylko duchem bu mam zajęcia ;( - chyba że ucieknę ;)

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2006, 12:51:20 pm »
Proponuję żebyś uciekła  <rotfl2> - potrzebne jest jak najwięcej osób :D
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2006, 13:32:16 pm »
aha i możecie liczyć oczywiście na profesjonalne wydruki spk, mamy sporo broszurek i ulotek  :D gaber pare dostała pocztą to wie o czym mówie ;-)
co do plakatów to najlepiej byłoby wydrukować na miejscu zmiejszy to koszty o przesyłkę - bo wątpie, żeby w wawie było taniej.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2006, 17:20:11 pm »
Cytat: "kapi"
aha i możecie liczyć oczywiście na profesjonalne wydruki spk, mamy sporo broszurek i ulotek  :D gaber pare dostała pocztą to wie o czym mówie ;-)


A wiem, wiem :)

Cytat: "kapi"
co do plakatów to najlepiej byłoby wydrukować na miejscu zmiejszy to koszty o przesyłkę - bo wątpie, żeby w wawie było taniej.


Chodzi Ci tu Kasiu o plakaty większych formatów czy te standarty A4? Czarno-białe adopcyjne A5 na zwykłym papierze mogę ja załatwić, ale z czymś nietypowym może być problem...  :/
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2006, 18:02:28 pm »
Przypadkowo znlazłam relację z akcji w tamtym roku (tutaj). Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć ;)


Rozmawiałam z mamą co do krzesełek i stoliczków dla dzieci. Ma w klubie 2 ławeczki (takie jak szkolne, ale niskie) i krzesełka. Byłoby na 8 brzdąców. Możemy je pożyczyć, ale musimy załatwić transport. Na początku tygodnia zorientuję się co do dokładnych wymiarów. Mam jeszcze stoliczek z ikei (powiedzmy że na 2 maluchy).

Myślę że nazwę SPK można byłoby napisać na jakimś płótnie. Nie musielibyśmy się przynajmniej ograniczać co do wymiarów. Nawinęło by się to na jakieś badyle i wbiło w ziemię. Można byłoby też zrobić drugi baner (lub zmieścić na tym samym) ze stroną internetową.

A co myślicie o plagiacie pomysłu z dni Ziemi z b.r. dotyczącego porównania klatek dla króli  (60-tki i 120tki). Więcej w  tym temacie . Mam w domu 60-tkę i mam nadziję że na potzreby akcji świnka morska pozwoli mi ją udostępnić  :D
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin

Offline gaber

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 350
11.VI.2006r. - akcja w Krakowie?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2006, 12:39:30 pm »
A czy ktoś nie mógłby załatwić namiotu? Bylibyśmy bardziej widoczni, byłoby gdzie powiesić folder SPK (który uprzednio trzeba zrobić :oh: ) i na wypadek... (wcale tu nie myślę o deszczu  :buu ) byłoby gdzie się schować.


W tamtym roku to nam się pogoda udała... :rotfl2


Aha...IZA ... mam załatwić miejsce koło schroniska dla zwierząt czy wolałabyś uniknąć kolejnej konfrontacji z przemiłym personelem?  :/
"Żyje się tylko raz, ale jeżeli żyje się dobrze - ten raz wystarczy"

                                              Benjamin Franklin