Autor Wątek: Czy gdy króliki są obrażone odwracają się tyłem?  (Przeczytany 5985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amzora

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
Czy gdy króliki są obrażone odwracają się tyłem?
« dnia: Maj 31, 2012, 14:20:58 pm »
Moje najdroższe dziecko (Pimpuś) napadło na moją rękę kiedy chciałam zabrać z szafy w której siedział swoją torebkę. Powiedziałam mu stanowczo "nie wolno tak". Potem obróciłam się do niego tyłem, a on zrobił dokładnie to samo. W końcu (po kilku sekundach) mi przeszła złość i zerknęłam zobaczyć co on tam robi. I nadal był w tej samej pozycji, nic nie robił, nie gryzł, tylko patrzył się w głąb szafy. :D Teraz minęło chyba już 10 minut od tego wydarzenia, a on ciągle tyłeczkiem do mnie odwrócony. Co to może znaczyć? Czy rzeczywiście moje zwierzątko się wnerwiło?  :oops:

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy gdy króliki są obrażone odwracają się tyłem?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2012, 14:26:33 pm »
Ma na Ciebie focha:P

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Czy gdy króliki są obrażone odwracają się tyłem?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2012, 14:30:18 pm »
To oznacza tylko ...

Królik odwraca się do ciebie tyłem :   
JESTEM ZŁY NA CIEBIE, NIE ODZYWAJ SIĘ DO MNIE

U nas to normalka :) Szczególnie jak powiem "Nie wolno" albo "Nie można"



Nasza Niusieńka lubi foszki,dzisiaj będzie następny po powrocie od weterynarza :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy gdy króliki są obrażone odwracają się tyłem?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2012, 14:39:35 pm »
Mysz ostatnio strzeliła focha na cały świat, bo teściowa dała jej śniadanko 10 minut później niż zwykle, ignorując błagalne spojrzenia, kroki taneczne i cały monodram pod tytułem "Tu jestem, daj mi papu!". Cały dzień siedziała nabzdyczona za kanapą i warczała, gdy teściowa do niej podchodziła. Przeszło jej dopiero pod wieczór, gdy wróciłam z pracy i przekupiłam ją smakusiami...
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey