Autor Wątek: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?  (Przeczytany 17039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Katarzyn92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2012, 20:51:06 pm »
Miasta o których wsparciu myślałam to: Wrocław, Poznań, Gdańsk (tam mamy Sopot), Warszawa, Lublin, Kraków, Bydgoszcz (bo tam już mamy Toruń)  :) Także rice_cookie jeśli się zajmiesz swoją okolicą to nie ma sprawy ;)

a może któreś miasta, których nie wymieniłam bardziej potrzebują wsparcia? Niestety więcej niż 7, to już dużo by mnie kosztowało :( Ale chociaż te 7 niech ma pożądaną promocje!

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2012, 21:04:32 pm »
A może Katowice? Z tego co się orientuje to jest problem z DT... Ale to tylko moja propozycja. ;)


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2012, 22:03:03 pm »
Cieszę się że skapnie coś dla Lublina. U mnie też kicha z dt. Czekam w takim razie na decyzję zarządu.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2012, 23:29:02 pm »
Katarzyn92- co do pytania na poprzedniej stronie- nie moje ogłoszenia nie są wyróżniane, bo to za dużo kosztuje. Raz na moją prośbę serwis infoludek na 14 dni za darmo wstawił ogłoszenie "premium" u siebie w serwisie.

Ja mam inny tekst u siebie- w troszkę innym typie- i wolę swój swoją drogą :P Natomiast gdyby ktoś chciał mi poogłaszać króliki szczecińskie na różnych portalach zwierzęcych i regionalnych- bardzo bym prosiła o pomoc, bo sama nie wyrabiam z aktualizowaniem ogłoszeń.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Katarzyn92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2012, 13:22:12 pm »
Właśnie nie jestem pewna czy Katowice czy Kraków bardziej potrzebuje wsparcia :)

Iskra mogę pomóc w ogłaszaniu :) Także możesz mi wysłać na pv ten Twój tekst. Swoją drogą ciekawa jestem, czy jakbym takie ogłoszenie odnawiała codziennie, to czy dałoby to podobne efekty, jak ogłoszenie wyróżnione. Musisz mi się potem pochwalić czy zwiększyło się u Ciebie zainteresowanie ;D

Offline Katarzyn92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2012, 10:43:47 am »
Tak sobie pomyślałam - w dziale 'praca' na gumtree jest opcja 'wolontariat/wolontariusze' . Może tam moglibyśmy wstawić takie zwykłe ogłoszenie na temat tego, że potrzebne są DT w SPK?

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2012, 13:31:44 pm »
Pomysł jest bardzo dobry. Szkoda, że nie mozna wystawić jednego ogłoszenia na wszystkie miasta jednocześnie :)

Może faktycznie podzielmy na województwa, województw mamy 16 plus jeszcze oprócz nich na tablica.pl dodatkowo wyróżnili konkretne miasta:     Katowice  Kraków  Łódź   Lublin   Poznań  Szczecin  Gdańsk  Warszawa  Wrocław

Jeslibysmy chcieli obstawić to wszystko to wychodzi 16 razy 14,99 zł za miesiac za województwa plus 9 razy 14,99 zl za miasta, razem to daje 239,84 plus 134,91 = 374,75 zł

Jednak patrzę, jak ludzie mogą zaglądac na tablica.pl - wchodzimy na tablica.pl, potem klikamy na zwierzęta i na pozostałe - od razu u góry sa wyroznione linki niezaleznie od regionu.

Moim zdaniem mozna zrobic eksperyment, zaznaczyc jeden region, ale w tresci ogloszenia napisac o całej Polsce, nawet w tytule ogłoszenia np Króliki adopcje - cała Polska. to raz. Eksperymentem tym rozwiązalibysmy na razie kwestię finansową.

Druga sprawa to mail, na ktory by osoby pisały - najłatwiej by było to rozwiązac automatem,  który by odpisywal na kazdy mail tak samo - podawal regulamin adopcji i odpowiednie linki do procedur oddawania/przygarniania oraz do porad, forum itd. W mailu mozna by zawrzeć jakies FAQ, aby miec odpowiedz na wszelkie mozliwe pytania.




Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2012, 14:05:22 pm »
Nie może być tak, że ktoś spoza SPK odpowiada na meile wysyłane na @kroliki.net

Już lepiej ten automat.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2012, 14:12:27 pm »
No, automat załatwi sprawe, byleby byl sprytnie napisany i rozwiewał wszystkie wątpliwosci, dzieki czemu nie utoniemy w mailach :)

samo ogloszenie musi byc krótkie i łopatologiczne, bo ludzie sa leniwi i nie beda sie wczytywac.

Prosimy o propozycje przy ilosci znaków do 1000 :) wraz juz z linkami.

wklejam niżej ogłoszenie Katarzyny - ma 1600 znaków, skróćmy je, zmodyfikujmy :)

"Stowarzyszenie Pomocy Królikom codziennie przyjmuje pod swoje skrzydła kolejne króliki. Każdego dnia wolontariusze z całej Polski pomagają się nimi opiekować oraz szukają im nowych domów.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem królika, zapraszamy Cię na stronę www.adopcje.krolik.net
Tam znajdziesz całą listę naszych podopiecznych czekających na nowy dom. Są to króliczki różnej maści, płci i w różnym wieku.

Adopcja króliczka ze Stowarzyszenia ma wiele zalet:
- każdy króliczek przeszedł kontrolę weterynaryją i był ewentualnie leczony
- otrzymujesz informacje o charakterze, przyzwyczajeniach przyszłego pupila
- podczas adopcji (a także po niej) możesz liczyć na porady dotyczące prawidłowej opieki nad królikiem

Aby móc adoptować króliczka obowiązuje Cię wypełnienie formularza adopcyjnego, rozmowa przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej.
 
Stowarzyszenie Pomocy Królikom wciąż poszukuje także chętnych na zostanie domem tymczasowym. Dom taki ma za zadanie opiekować się królikiem czekającym na adopcje. Stowarzyszenie zapewnia opiekę weterynaryjną, pożywienie, akcesoria potrzebne do trzymania zwierzątka, stały kontakt z pośrednikiem adopcyjnym, materiały na temat prawidłowej opieki.

Jeśli chcesz wspomóc Stowarzyszenie, możesz zostać opiekunem wirtualnym lub wesprzeć opiekę nad króliczkami finansowo dokonując dowolnej wpłaty na konto:
79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.

Wszelkie informacje na temat adopcji, domu tymczasowego, wirtualnej opieki znajdziesz na stronach:
www.kroliki.net
www.adopcje.kroliki.net
www.forum.kroliki.net
Lub pisząc na mail: <i tu mail pośrednika z danego regionu>

Wszystkim, którzy chcą pomóc, bardzo dziękujemy!"








Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 29, 2012, 14:58:54 pm »
Stowarzyszenie Pomocy Królikom codziennie przyjmuje pod swoje skrzydła kolejne króliki. Każdego dnia opiekujemy się nimi i szukamy dla nich nowych domów.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem królika, zapraszamy Cię na stronę: www.adopcje.krolik.net
Tam znajdziesz listę uszaków czekających na nowe dom.y Są to króliczki różnej maści, płci i w różnym wieku.

Adopcja królika ze Stowarzyszenia ma wiele zalet:
- każdy królik przeszedł kontrolę weterynaryjną i ewentualnie był leczony
- otrzymasz informacje o charakterze i przyzwyczajeniach przyszłego pupila
- podczas adopcji (a także po niej) możesz liczyć na porady dotyczące prawidłowej opieki nad królikiem
 
Stowarzyszenie Pomocy Królikom wciąż poszukuje także nowych Domów Tymczasowych, w których nasi podopieczni mogą oczekiwać na adopcję. Stowarzyszenie zapewnia opiekę weterynaryjną, pożywienie, akcesoria i stały kontakt z pośrednikiem adopcyjnym.

Jeśli chcesz wspomóc Stowarzyszenie, możesz także wesprzeć nas finansowo dokonując dowolnej wpłaty na konto:
79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
tytuł: "darowizna"

Wszelkie informacje na temat adopcji, Domów Tymczasowych i Wirtualnej Opieki znajdziesz na stronach:
www.kroliki.net
www.adopcje.kroliki.net
www.forum.kroliki.net
Lub pisząc na mail: <i tu mail pośrednika z danego regionu>

Nie kupuj, adoptuj!
Kupowanie zwierząt napędza handel i przyczynia się do pogłębiania problemu bezdomności, a tym samym ich cierpienia."


Poprawiłam co nie co - nie ma co pisać o procedurze adopcji, bo to będzie w meilu z odpowiedzią. Co nieco trzeba by jeszcze stylistycznie poprawić. I nie podoba mi się słowo "posiadać", ale może jestem przewrażliwiona. :) Nie wiem też czy nie ładniej byłoby napisać "Państwo", a nie "Ty".
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 29, 2012, 15:22:53 pm »
Również poprawiłam i zmodyfikowałam:

Stowarzyszenie Pomocy Królikom codziennie przyjmuje pod swoje skrzydła kolejne króliki. Każdego dnia opiekujemy się nimi i szukamy dla nich nowych domów.

Jeśli marzysz o króliku, zapraszamy Cię na stronę: www.adopcje.kroliki.net
Tam znajdziesz ogłoszenia uszaków czekających na nowe domy. Są to króliczki różnej maści, płci i w różnym wieku.

Adopcja królika ze Stowarzyszenia ma wiele zalet:

- jest bezpłatna,
- każdy królik przeszedł kontrolę weterynaryjną i ewentualnie był leczony,
- otrzymasz informacje o charakterze i przyzwyczajeniach przyszłego pupila,
- podczas adopcji (a także po niej) możesz liczyć na porady dotyczące prawidłowej opieki nad królikiem.
 
Stowarzyszenie Pomocy Królikom wciąż poszukuje także nowych Domów Tymczasowych, w których nasi podopieczni mogą oczekiwać na adopcję. Stowarzyszenie zapewnia opiekę weterynaryjną, pożywienie, akcesoria i stały kontakt z pośrednikiem adopcyjnym.

Jeśli chcesz wspomóc Stowarzyszenie zajrzyj na:
www.kroliki.net/pl/strona/sponsorzy-krolikow-i-spk
oraz
http://www.kroliki.net/pl/wolontariat


Wszelkie informacje na temat adopcji, Domów Tymczasowych i Wirtualnej Opieki znajdziesz na stronach:
www.kroliki.net
www.adopcje.kroliki.net
www.forum.kroliki.net
Lub pisząc na mail: <i tu mail pośrednika z danego regionu>

Nie kupuj, adoptuj!
Kupowanie zwierząt napędza handel i przyczynia się do pogłębiania problemu bezdomności, a tym samym cierpienia."

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2012, 15:54:19 pm »
Myślę że warto dodać informacje w stylu
"Stowarzyszenie Pomocy Królikom stara się pomóc wszystkim porzuconym królikom. Jeżeli masz informacje o króliku który został lub lada dzień zostanie porzucony, jeżeli sam jesteś w sytuacji która zmusza Cię do oddania królika - zgłoś się do nas natychmiast. Nie oddawaj zwierząt przypadkowym osobom, mogą to być hodowcy wężów lub pseudohodowcy! Nie skazuj królika na cierpienie lub śmierć."

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2012, 17:31:47 pm »
Ja bym nie dodawała tego ostatniego. I tak za każdym razem, jak się gdziekolwiek ogłaszamy więcej królików przybywa niż ubywa. Promujmy w tym ogłoszeniu adopcje, a nie interwencje czy to, że zabieramy królika, jak komuś się znudził.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Katarzyn92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2012, 20:18:22 pm »
O dobrze, że ais dodała, że adopcja jest bezpłatna - to jest też zawsze jakaś zachęta do pojęcia się jej. Zakończenie też dobrze, że jest inne, bo osoba czytająca zdobywa kolejne ważne informacje :)

 No i może faktycznie zmienić by formy z 'Ty' na 'Państwo'. Pokazuje to, że działalność SPK jest poważna. Forma ta dodaje lepszego wizerunku, jest bardziej reprezentatywna.

I co do finansowania ogłoszenia. Tak jak pisałam wcześniej - mogę sfinansować maks 6/7 regionów. Chociaż sama przyznam - jak wchodzę na tablica.pl sama nie wpisuje swojego regionu. Może faktycznie na początek spróbujemy jeden i zobaczymy jakie to da efekty. Czyli ile chętnych zagląda i ile osób będzie odpowiadać na ogłoszenie.

Co do maila na który będzie założone ogłoszenie. Jak dla mnie może być to mail SPK. Ja po prostu mogę pomóc ogłoszenie założyć i zapłacić. A ktoś kto będzie miał dostęp do tego maila - uaktywni je na tabicy (bo tam tego oczekują jeśli dobrze pamiętam).

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 04, 2012, 14:55:31 pm »
Czyli na czym stanęliśmy ?
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:01:05 pm »
Ja bym nie dodawała tego ostatniego. I tak za każdym razem, jak się gdziekolwiek ogłaszamy więcej królików przybywa niż ubywa. Promujmy w tym ogłoszeniu adopcje, a nie interwencje czy to, że zabieramy królika, jak komuś się znudził.


Może właśnie dlatego sporo uszaków ląduje w śmietnikach czy w lasach. Bo tego się nie promuje....

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:19:54 pm »
Też tak uważam.
Mnie osobiście zależy na zareklamowaniu na moim terenie możliwości oddania królika do adopcji, bo u mnie ludzie po prostu nie wiedzą. Wiem że w niektórych regionach adapciaków jest zawsze nadmiar, u mnie na razie tego nie ma i oby oczywiście ludzie nie chcieli oddawać. Jednak wolę informować niż mieć na sumieniu. Wiem że reklama stwarza ryzyko że potencjalny oddający zrobi to z czystszym sumieniem niż miałby wypuścić "na wolność", jednak stwarza to też możliwość że ten który zamierza wypuścić na takową wolność odda królika do adopcji.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:35:39 pm »
Też tak uważam.
Mnie osobiście zależy na zareklamowaniu na moim terenie możliwości oddania królika do adopcji, bo u mnie ludzie po prostu nie wiedzą. Wiem że w niektórych regionach adapciaków jest zawsze nadmiar, u mnie na razie tego nie ma i oby oczywiście ludzie nie chcieli oddawać. Jednak wolę informować niż mieć na sumieniu. Wiem że reklama stwarza ryzyko że potencjalny oddający zrobi to z czystszym sumieniem niż miałby wypuścić "na wolność", jednak stwarza to też możliwość że ten który zamierza wypuścić na takową wolność odda królika do adopcji.

Ale co uważasz?
Przecież promowanie oddawania zwierząt pod Twoją opiekę nie przyniesie niczego dobrego. To tak, jakby promować oddawanie psów do schronisk. Póki masz na utrzymaniu kilka królików to jeszcze wyrabiasz, ale tempo rozmnażania uszaków i nudzenia się nimi ludzi jest tak potworne, że jak zaczniesz się promować ze zbieraniem królików, to parę miesięcy i przyjdzie Ci złożyć broń. Trzeba promować zgłaszanie do adopcji i informować o zagrożeniach, ale nie rozgłaszać wszem i wobec, że jak ktoś się znudził, uszakiem, to przyjdziesz zwierzątko zabrać.

Niestety, ale takie stawianie sprawy stwarza problem nie tylko dla pośrednika, ale też przyczyni się do przyspieszania decyzji o oddawaniu zwierzątek. Już nie trzeba będzie szukać informacji, co zrobić, jak królik sika - nie pasuje mi, to go oddam, przecież zbierają króliki :/

No, chyba że w Lublinie jest lokal i środki, to nikt nie broni przejmować zagrożonych królików - ale promowanie oraz ogłaszanie tego i tak uważam za szkodliwe dla uszaków. To zmniejsza ich wartość - można królika łatwo kupić, łatwo się go pozbyć i nawet z czysty sumieniem.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:43:35 pm »
No dobrze ale mozna w ogloszeniu napisac iż kroliki mozna zglaszac do adopcji? Chociaż tyle tak? Nie musi być koniecznie notka "nie chcesz krolika-oddaj go nam".
Jak ktos nie zna tego forum to oglasza kroliki na allegro itd. A moglby tu i mialby pewnosc że trafi uszak w dobre rece a nie w paszcze weza czy rece jakiegos psychola.
Chociaż tyle ...

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Ogłoszenie wyróżnione? Co Wy na to?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2012, 00:05:44 am »
Przecież nie mówię że ogłoszenie ma być ODDAJ KRÓLIKA, tylko że mogłoby być o tym wzmianka. Nie chodzi o to żeby promować oddawanie królików i chyba dobrze o tym wszyscy wiemy. I może ujęłam to w złe słowa, ale chodziło mi właśnie zgłaszanie królików do adopcji, bo mam nadzieję że nikt z nas nie jest Violettą Villas i wszyscy mamy po kolei w głowach, żeby nie przyjmować nieograniczonej liczby królików do domów.
I jeżeli chodzi o to co uważam, to uważam że możliwość oddania jakiegokolwiek zwierzęcia do schroniska zamiast wywalenia na zbity pysk nie jest promocją i reklamą pozbywania się zwierząt. Różnica jest taka że o tym że istnieją schroniska wie niemalże każdy, a o tym że jest inna możliwość niż "zwrócenie wolności" królikowi niestety nie.  Następnym razem wyrażę się jaśniej lub też przemilczę.
A tak całkiem prywatnie to jestem za wprowadzeniem ogromnych podatków od zwierząt, bo tylko pieniądze mogą uleczyć ludzką głupotę.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.