Autor Wątek: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego  (Przeczytany 5618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sayaha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Moje króliki: Choco, Lilo
  • Pozostałe zwierzaki: Bazyl
  • Za TM: Kula
Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« dnia: Maj 19, 2012, 14:03:12 pm »
Od kilku miesięcy namiętnie zaglądam do tego zoologicznego. Mają dużo królików i szybko je sprzedają, ale jest jeden królik, którego widzę tam od pierwszego razu jak tam zajrzałam. Królik, coś a'la angorka. Dłuższe futerko, szary. Ma problem z oczami. Ciągle mu ropieją. Widziałam, że się nim trochę zajmują, ale oczka dalej są w nieciekawym stanie. Jest to już duży królik, nie jakieś maleństwo, więc mam pewne obawy czy ktoś kupi dużego, chorego królika. Nie wiem jaka to płeć. Szczerze mówiąc nie spytałam. Spytałam tylko ile chcieliby za niego. Z 60 zł spuścili do 45, niestety ja nie mogę go zabrać do siebie, będę miała remont co znacznie ogranicza przestrzeń dla królików w moim mieszkaniu na ten moment i dodatkowo może tylko pogorszyć stan jego oczek. Jeśli byłaby możliwość dofinansowania zakupu tego królika, mogę go kupić i potem pomyślimy o transporcie do DS tylko najpierw musi się takowy znaleźć, zanim go kupię.
Proszę o pomoc i informacje w tej sprawie.

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2012, 16:10:06 pm »
Mieszkam w sosnowcu, dzisiaj wyjezdzam wracam za tydz to moze w sobote bysmy sie spotkaly i razem do tego zoologicznego sie wybraly ? w soboty sklepy czynne chyba do 13 ?
doloze do zakupu i pozniej na leczenie najwazniejsze zeby go stamtad wyciagnac, a co do dt/ds to moze jakis sie znajdzie?

podaje ci moj nr tel 500-631-584 pisz prosze smsa w razie czego. nie dzwon-jestem osoba nieslyszaca.

zeby mu poszukac dt/ds musze wiedziec na co dokladnie jest chory..

tydzien to troche dlugo,mam nadzieje ze uda sie wczesniej cos znalezc. .
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Offline Takerusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2012, 20:35:19 pm »
A ja mieszkam W Świętochłowicach . I od jakiegoś czasu namawiałem mamę na królisia zapytam jeszcze co ? Chciałbym pomóc temu królisiowi .Porozmawiam z mamą jeszcze głębiej na ten temat .

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2012, 21:35:52 pm »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline sayaha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Moje króliki: Choco, Lilo
  • Pozostałe zwierzaki: Bazyl
  • Za TM: Kula
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2012, 07:38:36 am »
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13779.0 Czy to ten sklep?
Tak, nie wiedziałam, że to centrum nazywa się Dąbrówka, więc nie połączyłam faktów.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2012, 08:37:27 am »
Jak będą chcieli oddać królika to mają namiary na Elmo. Sklep twierdzi, że zwierzęta, które się nie sprzedadzą są oddawane fundacji. Jeśli chcecie wykupić, to trzeba brać pod uwagę wizyty u weta i dt. To mogą być trzonowce, nie tylko oko. To polskie prawo mnie dobija.... na Caviarni, też piszą o tym sklepie. Sytuacja patowa.....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Zoologiczny w CH Carrefour Katowice ul. Roździeńskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2012, 12:41:10 pm »
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog