Autor Wątek: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski  (Przeczytany 52301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 15, 2013, 08:35:50 am »
Pilnie szukamy DT dla króliczka Stefanii, jest zaniedbana, źle odżywiona i nikt nią się nie zajmuje... Prosimy o pomoc, królinka zasługuje na odrobinę miłości i zainteresowania.. Przebywa w Gliwicach.

Kontakt: kasia@przygarnijkrolika.pl

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2015, 16:12:32 pm wysłana przez Aisejam »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 14, 2013, 16:17:04 pm »
Szukamy DT na terenie Śląska i małopolski

Prosimy o pomoc


Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 09, 2014, 16:23:09 pm »
Kochani dziś w Gliwicach na dworze został znaleziony króliczek.

Z domami tymczasowymi mamy ciężko ale może ktoś otworzy swoje drzwi na tymczasowego gościa.

kontakt: kasia.g@przygarnijkrolika.pl

Offline Agusia1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Moje króliki: Jagoda i Kinek <3
  • Za TM: 03.05.2015 najdroższy Misiaczek <3 20.08 Ineczka moja Myszka <3 3.07.16 Ogryzuś kochany okruszek <3
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:28:59 am »
Witam :) zastanawiam sie nad stworzeniem domu tymczasowego.Mam jednego królika, złożyłam wniosek o adopcje drugiego i chetnie pomoglabym innym ale z przyczyn finansowych byloby mi trudno utrzymać inne.Za to miłosci mam w nadmiarze  :heart   :bunny: wiec  może  dom tymczasowy?Co powinnam zrobic? Jakie warunki spełnić?  Na jaką pomoc mogę liczyć? Zapraszam też  na mojego facebooka
https://www.facebook.com/agnieszka.guzelak

Offline ellessa

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 11, 2014, 15:55:09 pm »
Hej,
bardzo fajnie, że zdecydowałaś się zostać domem tymczasowym :) Wszystko co powinnaś wiedzieć o DT ze strony SPK znajdziesz tu: http://www.kroliki.net/pl/akcje/akcje/dom-tymczasowy

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - śmiało, odpowiemy na wszystkie :)

edit. I tu (z FPK): http://www.przygarnijkrolika.pl/dom-tymczasowy

Offline Agusia1990

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Moje króliki: Jagoda i Kinek <3
  • Za TM: 03.05.2015 najdroższy Misiaczek <3 20.08 Ineczka moja Myszka <3 3.07.16 Ogryzuś kochany okruszek <3
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 11, 2014, 21:45:57 pm »
Rozumiem.A jak wyglada kwestia samej adopcji królisia który bedzie u mnie w DT.Jesli ktoś się nim zainteresuje to w jaki sposob nastepuje przekazanie? Czy następuje jakaś organizacja transportu czy sama muszę sie tym zająć? I co jesli kroliczka nikt nie weźmie?

Offline ellessa

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 11, 2014, 21:56:37 pm »
Rozumiem.A jak wyglada kwestia samej adopcji królisia który bedzie u mnie w DT.Jesli ktoś się nim zainteresuje to w jaki sposob nastepuje przekazanie? Czy następuje jakaś organizacja transportu czy sama muszę sie tym zająć? I co jesli kroliczka nikt nie weźmie?

5. Termin przechowywania królika to co najmniej miesiąc, termin ustalamy w Umowie Przyjęcia Królika do domu tymczasowego - w razie wcześniejszego oddania królika prosimy o informację z tygodniowym wyprzedzeniem,

Te pytania najlepiej zadać inspektorowi adopcyjnemu, moim zdaniem to często kwestia dogadania się, czyli jeśli masz czas i chęci to zajmujesz się organizacją transportu, ale nie jest to Twój obowiązek. Co do przekazania - podobnie, zależy od inspektora. Ja jednego swojego królika odbierałam samodzielnie bezpośrednio z Domu Tymczasowego (w obecności inspektora), drugiego odbierałam od inspektora, który królika przywiózł.

Jeśli chodzi o czas przechowywania królika - czasem w domu tymczasowym królik jest dzień, czasem tydzień, a czasem kilka lat. Zależy od "szczęścia" Uszaka. Jeśli wiesz, że możesz królika wziąć do siebie np na miesiąc - poinformuj o tym inspektora adopcyjnego, na pewno znajdziecie rozwiązanie.


Offline magda24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: [Poszukuję] DT na terenie Śląska i Małopolski
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 12, 2014, 20:59:49 pm »
Osoby kontaktowe na śląsku to: Kasia - kasia.g@przygarnijkrolika.pl i Kinga - kinga@przygarnijkrolika.pl
Osoby kontaktowe w małopolsce: Magda T - magda.t@przygarnijkrolika.pl i Ewa D - ewa.d@przygarnijkrolika.pl