Autor Wątek: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony  (Przeczytany 14022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 08, 2012, 23:47:44 pm »
eni dlaczego gross ludzi zamiast napisac .. po ludzku robie to i to, pomagam tak i tak ... nie pisze nic ? jaki jest z tego wniosek ? ze cos robi czy nic nie robi ? ja mam rpawo tak samo jak i kazda inna oosba wiedziec co sie dzieje i co kto robi ? nie dostaje info i nie dostaje opdowiedzi to co moge sobie pomyslec ? co moze pomyslec sobie kazdy ? ze albo jest zbyt dumny / duman zeby odpowiedziec albo nie robi nic ? dlaczego nigdzie na forum nie ma ZADNEGO info co kto robi ?
co robi ci wszyscy czlonkowie spk ? ja 99% z nich nigdt nie widzialem i nic o nich nie slyszalem ? ktos inny cos wie wiecej niz ja ?

Masz info, kto jest w Zarządzie, w GA. Masz info, kto jest modem jakiego działu, kto jest w dziale grafiki etc. Oczekujesz spowiedzi każdego na forum? Chyba przeginasz - SPK nie ma tylu członków, a wolontariusze jakby chcieli, to by napisali. Tu nie masz prawa, dopóki ktoś nie zechce Ci powiedzieć.

Edycja: tego kawałka regulaminu, o nie zmienianiu treści bez wyraźnego zaznaczenia, też nie doczytałeś?

wstydze sie za to tego jak mnie spk traktuje po tych wszystkich latach .... ale to juz niech spk sie z tego tlumaczy

I powiedź, że się nie czujesz nie doceniony. Już mówiłam, że nie możesz traktować SPK jak tworu - nie SPK Cię traktuje, a jacyś konkretni ludzie, którzy w nim działają (albo nie działają, jak wolisz).

Nie mam potrzeby jeździć do Warszawy, tu też są zwierzęta i też są problemy.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 23:53:09 pm wysłana przez Eni »
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2012, 23:48:06 pm »
andy z tego co się orientuję, aby zostać członkiem SPK wystarczy się "zapisać" i wpłacać jakieś składki, tak?? (jeśli nie, to proszę mi wytłumaczyć, bo nawet się nie interesowałam tym tematem), więc stąd pewnie te 99%, których nie znasz :)
WO AMIGO

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2012, 23:57:53 pm »
nie mam prawa ? eni jestes fajna ale .... po co to piszesz ? nie spowiedzi .... i nie ma sie czego bac SKORO SIE COS ROBIE a NIE UDAJE ZE ROBI .... i ja ludzi z spk znam nie od dzis, na pierwszym spotkanie lata temu tylko Michal Kucharski wstal, podszedl i sie przywital (ma nadzieje iz nie bedzie mial mi za zle ze go tutaj z imienia i nazwiska. ale w koncu jako dobry przyklad komunikacji, no moze jeszcze i Iwona czyli Pani Prezes obdazyla mnie niezmialym usmiechem)... reszta mnie definitywnie olala, fajnie ? napewno bardzo fajnie ale nie swiadczy to o mnie bynajmniej ... a przyszedlem wtedy bo chcialem pomoc ....
a w efekcie spotaknie dostalem maila z informacja iz "stanowczo odrzucamy pomoc ... i tutaj moje imie i nazwisko" i to jest mega-joke, te kilka lat temu i dzis, wszyscy moi znajomi z tego leja niemal w gacie  jak sobie to przypomna
ale spokojnie ... koteria byla nawet lepsza od spk

wolontariusze w spk ?! wolne zarty ....  a znasz jakichs np z wawy ?! bo ja chetnie poznam wolantariuszy z spk z miasta stolecznego warszawa ... szukalem i pytalem juz od dawna .. nie ma zadnego
kogos pominalem ?

znam za to przynajmniej pare osob ktore chcialy futrom pomoc i byly potraktowane, hmmm, niesympatycznie .....  
a IMHO polowa osob ktora naprawde pomaga w wawie nie jest nawet w SPK ....
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 00:12:24 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2012, 00:03:55 am »
wolontariusze w spk ?! wolne zarty ....  a znasz jakichs np z wawy ?!

Nie wiem, czy wiesz, ale Polska to nie tylko Warszawa - są i  inne miasta. A wolontariusze to także DT i tacy w Warszawie są. A ja znam wolontariuszy z Dolnego Śląska i się nie uskarżam na "nasze" SPK, co najwyżej na komunikację z "górą" :P

Masz rację, nie wiem, po co piszę - nikt nic nie robi...

Edycja:
na cały Dolny Śląsk mamy od niedawna "aż" dwóch członków GA - to znacznie mniej, jak połowa ludzi tu pomagających.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 00:07:41 am wysłana przez Eni »
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 09, 2012, 00:07:35 am »
Eni .. czyli jestes fajna bo piszesz / mowisz z sensem ... i chwala Ci za to bo nie tylko piszesz ale tez cos robisz
i ja chetnie, i nadal, dowiem sie co robia inni, spoza mojej listy ....  

wolontariusze w spk ?! wolne zarty ....  a znasz jakichs np z wawy ?!

Nie wiem, czy wiesz, ale Polska to nie tylko Warszawa - są i  inne miasta.

Eni dzieki Ci za to ... kazda osoba spoza wawy jest jakby normalniejsza .... masz racje

no i znowu podpadlem .. bo nie wiem teraz jak polaczyc dla moje ostatnie posty, adminie wybacz ....  :diabelek

//Posty scalam--Blacky
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 15:06:16 pm wysłana przez Blacky »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2012, 00:16:15 am »

Eni .. czyli jestes fajna bo piszesz / mowisz z sensem ... i chwala Ci za to bo nie tylko piszesz ale tez cos robisz
i ja chetnie, i nadal, dowiem sie co robia inni, spoza mojej listy ....
http://www.kroliki.net/pl/ludzie

A ja nie należę, nie należałam i nie zamierzam należeć do SPK. I tłumaczyć się ze swojej "fajności" czy pracy też nie zamierzam :P Co mi zrobisz?
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2012, 01:07:22 am »
andy_wawa znowu nie używasz opcji Modyfikuj :mhihi


monika ... bije sie w moje wychudle piersi .. nie potrafie .....


Eni .. czyli jestes fajna bo piszesz / mowisz z sensem ... i chwala Ci za to bo nie tylko piszesz ale tez cos robisz
i ja chetnie, i nadal, dowiem sie co robia inni, spoza mojej listy ....
http://www.kroliki.net/pl/ludzie

A ja nie należę, nie należałam i nie zamierzam należeć do SPK. I tłumaczyć się ze swojej "fajności" czy pracy też nie zamierzam :P Co mi zrobisz?

eni witam w klubie .,..... nie nalezacych ale chyba cos robiacych :-)
przypomne iz bylo .... co mi zrobisz jak mnie zlapiesz

//Posty scalam--Blacky
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 15:37:56 pm wysłana przez Blacky »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2012, 01:13:07 am »
W prawym górnym rogu jest Modyfikuj - do 6 godzin to cacko jest dostępne :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2012, 01:37:40 am »
andy - eni nie tylko jest fajna- ratuje też takie małe oseski jak moja diablica np. gdyby nie ona i juta mała nie miałaby szansy na życie- a mi nie miałby kto czyścić skutecznie kieszeni:)


ps co do opcji modyfikuj- po prawej stronie ramki w której piszesz to jest- yaaka kartka z ołówkiem- przyciskasz kartke i można modyfikować a potem klikasz zachowaj i voila gotowe
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2012, 12:16:58 pm »
Andy, a nie pomyslales, ze niektorzy pomagaja anonimowo i nie robia tego po to aby swiecic na forum, tylko po to, zeby pomoc? I fakt, ze ty pomagasz nie upowaznia cie chyba do tego, aby rozliczac tutaj innych uzytkownikow forum ;)

PS. Oczywiscie nie uwazam, ze osoby ktore sie ujawniaja robia to dla rozglosu. Ale widac niektorzy maja jakis niedosyt pochwal :lol

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2012, 12:21:11 pm »
PS. Oczywiscie nie uwazam, ze osoby ktore sie ujawniaja robia to dla rozglosu. Ale widac niektorzy maja jakis niedosyt pochwal :lol

Ja nie muszę sie chwalić - podpisane jest na bazarku kto sponsoruje breloczki.Poprostu napisałam bo andy_wawa był ciekawy kto ?? co ?? i jak ??

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 10, 2012, 12:27:24 pm »
Monika, ja nie pisalam tego o tobie przeciez :przytul Napisalam, ze sa osoby, ktore wola dzialac anonimowo, dlatego czasem ich nie widac jak dzialaja. Ale jednoczesnie nie uwazam tez, ze osoby ujawniajace sie robia to dla rozglosu. Czesto ludzie ujawniali sie dopiero po jakims czasie, bo byli tak skromni, ze nie chcieli aby ktos wiedzial.
Tak naprawde to jak sie dobrze poczyta dzialy na forum to czlowiek wie, kto i ile pomaga i robi dla zwierzakow. I to nie jest urzad skarbowy, zeby sie rozliczac z czegos co sie robi DOBROWOLNIE :)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 10, 2012, 12:51:26 pm »
Toszka wiem,wiem ale tak na wszelki wypadek napisałam,żeby nie było że ja coś się chwalę :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: uwaga zostales ostrzezony lub (jak wole) .... dostrzezony
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2012, 15:36:23 pm »
No dobrze.

Sprawa pierwsza i najważniejsza: regulamin obowiązuje wszystkich bez wyjątku - członków SPK, wolontariuszy i przyjaciół królika też.

Informacje o ostrzeżeniach są angielskojęzyczne, bo tak zaprogramowane jest forum. Zobaczę czy da się coś z tym zrobić. Ale zawsze umieszczamy w poście informację za co przyznano ostrzeżenie.

andy_wawa - nie używanie opcji Modyfikuj w wątku założonym w związku z otrzymaniem ostrzeżenia za jej nie używanie jest... nawet nie mam słowa. :) W sumie mnie śmieszy, ale nie możemy przymykać oczu na takie rzeczy. I wbrew wyrażonej tu opinii nie chodzi o licznik potów, ale o porządek i przejrzystość na forum.

My się również poznaliśmy osobiście, ale nie będę robić problemu z tego, że nie zostałam wymieniona. Nie czuję się też olana ani niedoceniona z tego powodu. ;)

Mamy różnych moderatorów i adminów - niektórzy do serca przyłóż, inni bardziej bezwzględni. Jeśli moderator chce i ma czas upominać grzecznie użytkowników po raz setny, to oczywiście może. Ale nie musi. Mamy regulamin, który jest jak sądzę jasny i konkretny. Był kilkakrotnie zmieniany dla wygody naszej (administracji), SPK i użytkowników. A co najważniejsze zaakceptował go każdy użytkownik, który zarejestrował się na forum. Cieszymy się, że mamy wielu użytkowników. Ale jeśli komuś regulamin nie odpowiada, to nie musi się u nas rejestrować. Internet jest wielki i każdy na pewno znajdzie dla siebie miejsce, w którym będzie się czuł jak w domu i doceniany. :)

Co do pracy osób na rzecz SPK - bardzo wiele osób pomaga nie będąc członkami, bardzo wielu członków działa kosztem własnego życia prywatnego, pracy czy szkoły. Są osoby, które nie chcą ujawniać swoich danych z różnych względów. Mamy też członków wspierających, którzy tylko płacą składki, co też jest bardzo ważne dla naszej działalności. Bo bez pieniędzy nie zrobimy nic. Każdy pomaga jak może. Moderatorzy to bardzo ważne osoby na forum i nawet, jeśli nie są członkami SPK albo nic innego dla SPK nie robią, to obsługa forum jest ich wkładem w pomoc królikom i rozpowszechnianie wiedzy na ich temat. Prawdopodobnie nie zdajecie sobie sprawy, że sprzątanie na forum, pilnowanie porządku, odpowiadanie na pytania i prośby użytkowników jest czasochłonne, wymaga cierpliwości i rozsądku. Wcale nie łatwo jest znaleźć moderatora, który będzie dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków i zostanie na dłużej. A nie zniknie, jak skończą się wakacje czy zacznie gorętszy okres w pracy albo ponieważ któryś użytkownik go wkurzył. Bo owszem - my też się denerwujemy. Czasem bardzo, ale staramy się odłożyć na bok emocje i zaprowadzić porządek.

Co do Warszawy, to jest to bardzo trudny teren (potwierdzą to osoby, które przeniosły się z innych miast). Ludzie są przyjezdni, zabiegani, nastawieni na naukę/karierę/dorobek/cokolwiek innego i niewielu chce pomagać. Bo to nie jest ich prawdziwy dom? Bo im się nie chce? Bo mają ważniejsze sprawy? Nieistotne, trzeba to po prostu zaakceptować. Ja uważam, że mamy szczęście, że udało nam się znaleźć te kilka czy kilkanaście osób (więcej niż się wydaje, bo wiele się nie ujawnia), które poświęcają swój czas, energię i pieniądze na pomoc królikom i SPK. Dzięki Warszawie SPK w ogóle istnieje - to tu robimy całą papierologię, księgowość, zdobywamy dotację. A tylko dzięki temu organizacja może istnieć. I chociaż napisałam "my" to tak naprawdę zajmuje się tym tylko jedna osoba. Warszawa ma też stałych darczyńców, którzy regularnie przekazują darowizny - nie mogą lub nie chcą pomóc osobiście, ale wspierają nas finansowo. I jest to tak samo ważna pomoc, jak każda inna. Mamy umowę ze Strażą Miejską, która pozwala uratować bardzo wiele królików wyciągniętych ze śmieciarek, porzuconych na klatkach schodowych, w piwnicach czy parkach. Więc mimo trudnych warunków i małej ilości wolontariuszy, jakoś dajemy radę. Tę część o Warszawie napisałam w przypływie lokalnego patriotyzmu. ;)

Mam nadzieję, że na tym zakończymy licytowanie się i porównywanie, kto więcej robi. Bo jest to absolutnie bezcelowe i nie ma żadnego wpływu na to, jak użytkownik będzie traktowany na forum.

Ponieważ temat to jeden wielki off-topic, ale jak widzę porusza sprawy, które wiele osób interesują, to dam mu jeszcze dobę lub dwie i zamykamy ten bajzel. :) Chyba, że zacznie się jakaś kłótnia - wtedy zamykamy od razu.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog