Autor Wątek: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!  (Przeczytany 62328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 19, 2013, 19:10:35 pm »
Moja 7-letnia Tośka w listopadzie miała w Ogonku usuwaną macicę ze zmianami nowotworowymi. W karcie choroby ma napisane: "operacja sterylizacji samicy w znieczuleniu ogólnym wziewnym po premedykacji (Domitor, Butomidor, Ketamina)".
Mimo poważnego stanu zapalnego, operacja przebiegła pomyślnie i, gdyby nie obecne problemy z kamieniami nerkowymi, byłaby królikiem w pełni zdrowia.
Co do Ogonka, byłyśmy tam już kilka razy i na pewno przy każdej wizycie w Wawie będziemy tam wracać, ponieważ dr Wojtyś i jej zespół to naprawdę profesjonalni lekarze, bez których mojego zwierzaka już by nie było (tydzień wcześniej w klinice poznańskiej Tośka była badana i nikt nie wyczuł żadnych zmian w macicy przy badaniu palpacyjnym, a dr Wojtyś po pierwszym dotknięciu postawiła trafną diagnozę).
Jeśli chodzi o młodych lekarzy, kiedy czyta się na stronie ich profile, widać, że to ludzie z pełnymi kwalifikacjami, a pracują do tego u boku jednego z najlepszych lekarzy futrzaków, czyli dr Wojtyś-Gajdy.
Gabinety od tylnej strony nie mają drzwi, lekarze się przez cały czas ze sobą kontaktują, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, idzie do drugiego na konsultację.
Wydaje mi się, że naprawdę można tam każdemu lekarzowi zaufać, bo to naprawdę dobry zespół, a wiek nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia.

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 20, 2013, 15:10:41 pm »
Cytuj
- w medycynie ludzkiej wycofano ketaminę w państwowych lecznicach, w prywatnych nie do końca wiadomo, podobno też
Wycofano w większości ośrodków, jednak nadal jest stosowana np na laryngologii
Cytuj
- ketamina nadal stosowana jest w weterynarii z powodu swoich licznych zalet, posiada jednak również wady

Każdy środek znieczulający posiada wady i zalety. Główną zaletą ketaminy jest to, że dokładnie zbadana jest jest farmakodynamika oraz jest tania. Większość właścicieli zwierząt chce wykonać zabiegi jak najtaniej. Popatrzcie chociażby po forum infrormacja podawana to 380 zł, 220 zł, 180 zł. (bez wnikania co wchodzi w cenę)

Cytuj
- w medycynie ludzkiej stosuje się różne rodzaje narkozy wziewnej - im lepszy środek i ma mniej efektów ubocznych, tym droższy, uzycie środka refundowanego z NFZ nie podlega chyba wyborowi pacjenta

środek do narkozy wybiera lekarz, czasem drogie środki są niestety przeciwwskazane i trzeba zabieg wykonać na środku tańszym

Cytuj
- wydaje mi się, że przy narkozie wziewnej u krolików mamy do wyboru kilka środków, z których jedne są droższe, a inne tańsze, ale wszystkie razem i tak sa droższe niz narkoza dożylna, czyli operacja jest droga

Tak dokładnie, drogi jest środek znieczulający np izofluran a dodatkowo drogi jest sam aparat do narkozy wziewnej. Dokupienie odpowiednich parowników, laryngoskopu do intubacji, wykonanie intubacji, zakup rurek intubacyjnych, personel nauczony wykonania intubacji (co jest trudne), dodatkowo odpowiednie dozowniki powietrza etc (z tego co mi wiadomo złączki do wziewki dla gryzoni i zajęczaków trzeba ściągać ze stanów, bo w Polsce ich nie ma)

Cytuj
- wynika to pewnie też stąd, że do obsługi takiej narkozy musi być dodatkowa osoba? a i sam środek jest drogi

musi być na sali anestezjolog oraz trzeba kupić ten sprzęt i go konserwować

Cytuj
- nie do każdej operacji mozna zastosować narkozę wziewną, ale tu musielibysmy się zorientować w temacie i zasadach, np do operacji zębów chyba średnio się nadaje, podobnie jak do operacji w obrebie klatki piersiowej

Ciężko wykonać zabieg w obrębie trzewioczaszki np a zębach gdy mamy w miniaturowej paszczy królika rurkę. Narkoza wziewna jest wskazana przy wykonywaniu zabiegów na klatce piersiowej. Potrzebna jest respiracja do płuc powietrza jeśli wywołamy odmę.

Cytuj
- na razie wiadmo mi o 2 środkach do narkozy dozylnej: ketamina i propofol

jest ich cała masa: butorfanol, bupremorfina, medetomidyna, dexmedetomidyna, ksylazyna

Cytuj
- ketamina jest wstrzykiwana w wiekszej dawce - i albo raz albo pewnie, jesli operacja długa, to ponownie, ewentualnie, aby znieczulic bardziej, jesli zwierzę nadal coś odczuwa, przez co jest bardziej ryzykowna, bo w wiekszej dawce na raz obciąża organizm, i nie da się jej szybko zniwelowac, propofol jest dozylnie podawany w małych dawkach, ale często, przez co ma chyba zblizone dzialanie do narkozy wziewnej i szybciej jest ta narkoza odwracalna, mniej naraz obciąża organizm, ale jest klopotliwa w dawkowaniu, o ile się zorientowałam, na razie dopiero testujemy operacje z uzyciem propofolu, nasze najnowsze warszawskie kastracje i sterylizacje są z uzyciem tego srodka, z informacji lekarzy wynika też, że jego uzycie moze byc dobre przy krotszych operacjach jak kastracja czy nawet sterylizacja, ale przy dluższych może juz nie, tak więc tez potrzebne nam uscislenie,na temat zasad stosowania tego srodka,

Do propofolu potrzeba jest pompa infuzyjna. Dodatkowo propofol nie znosi silnego bólu trzewnego. Można na nim robić długie znieczulenia ale zazwyczaj nie ma zabiegów trwających długo o niskim stopniu bólu. 
lek. wet. Sowa

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 20, 2013, 23:17:45 pm »
sorry ale co to ma wspolnego z ogonkiem ? .... dla mnie po ostatnich numerach ze zwierzakami znajomych ogonek sie SKONCZYL
pomijam wymiane skladu personelu

i propofol nie potrzebuje pompy infuzyjnej LOL
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2013, 23:29:27 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 20, 2013, 23:59:05 pm »
Oczywiście Andy wawa doktor habilitowany interpares anestezjologii medycyny ludzkiej i weterynaryjnej wie, dokładnie jakie jest dawkowanie propofolu oraz wszelakie możliwe sposoby.

Przypomnę więc doktorowi, że propofol dawkuje się w mg/kg masy ciała na godzinę. Tylko indukcja powinna być podawana jednokrotnie z tak zwanej ręki, a dalsze znieczulenie powinno być podawane za pomocą pompy infuzyjnej. (przeliczeniowo ile mg ma dostać zwierzę w ciągu 60 minut). To, że ktoś robi inaczej to jego biznes. Wtenczas zwierzę wybudza się i następnie dostaje kolejną dawkę leku.

Mam nadzieję Andy, że kiedyś przestaniesz się wypowiadać na tematy na jakie nie masz pojęcia. Doradzając ludziom stosowanie jodyny na martwicę lub zapewniając, że propofol nie potrzebuje pompy infuzyjnej zwyczajnie wprowadzasz ludzi w błąd. Czytają te forum też laicy i jeszcze ktoś pójdzie za twoją poradą boleśnie się nacinając.
lek. wet. Sowa

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 21, 2013, 00:48:20 am »
Oczywiście Andy wawa doktor habilitowany interpares anestezjologii medycyny ludzkiej i weterynaryjnej wie, dokładnie jakie jest dawkowanie propofolu oraz wszelakie możliwe sposoby.

Przypomnę więc doktorowi, że propofol dawkuje się w mg/kg masy ciała na godzinę. Tylko indukcja powinna być podawana jednokrotnie z tak zwanej ręki, a dalsze znieczulenie powinno być podawane za pomocą pompy infuzyjnej. (przeliczeniowo ile mg ma dostać zwierzę w ciągu 60 minut). To, że ktoś robi inaczej to jego biznes. Wtenczas zwierzę wybudza się i następnie dostaje kolejną dawkę leku.

Mam nadzieję Andy, że kiedyś przestaniesz się wypowiadać na tematy na jakie nie masz pojęcia. Doradzając ludziom stosowanie jodyny na martwicę lub zapewniając, że propofol nie potrzebuje pompy infuzyjnej zwyczajnie wprowadzasz ludzi w błąd. Czytają te forum też laicy i jeszcze ktoś pójdzie za twoją poradą boleśnie się nacinając.

ja nie slyszalem o miejscu w bydgoszczy ktore stosowaloby propofol, co wiecej gabinetow i ludzi ktorzy stosuja srodek jw w PL jest jak na lekarstwo ... czy mam rozumiec ia ty tez go uzywasz na codzien ? gdzie dokladnie jesli mozna "lek wet sowa" bo napewno kiedys odwiedze ....

i ja nikomu NIC nie polecam oprocz wizyty u lekarza i odradzam leczenia sie via forum .... co wiele osob niestety praktykuje

i z ciekawosci, jakim cudem Ty nie jestes na ogolnokrajowej liscie polecanych kroliczych vetow ?!
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2013, 01:37:15 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 21, 2013, 09:29:37 am »
Nie będę tutaj udowadniać że propofol stosuję czy stosowałam bo nikomu niczego to nie udowodni. My propofol mamy. Znam wiele lecznic które propofol ma. Od 2012 roku jest na synku propofol weterynaryjny, wcześniej był tylko ludzki. (Lecznice w Warszawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Olsztynie)

z ciekawosci, jakim cudem Ty nie jestes na ogolnokrajowej liscie polecanych kroliczych vetow ?!

mnie się o to nie pytaj, mam swoich króliczych pacjentów, większość spoza forum
jeśli chcesz mnie odwiedzić to zapraszam, adres znajdziesz w komentarzach
lek. wet. Sowa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 21, 2013, 09:32:23 am »
andy zaprzestań polowania na czarownice:)- przeciez ten wątek nawet anestezjologii kroliczej nie dotyczy- nie kłócić się
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 21, 2013, 18:11:05 pm »
dla mnie po ostatnich numerach ze zwierzakami znajomych ogonek sie SKONCZYL
Dla mnie też. Z resztą już o tym nie raz pisałam...

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 21, 2013, 22:02:19 pm »
ja na nikogo nie poluje .... dla mnie liczy sie transaparentosc TYLKO z punktu widzenia naszych uszatych przyjaciol
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 22, 2013, 10:25:03 am »
Zamiast pisać niejasno lepiej wyjaśnijcie swoje zarzuty w lecznicach bezposrednio, inaczej mozecie się narazic na sprawy karne z ich strony za zniesławienie.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 22, 2013, 13:12:29 pm »
ja juz dawno wyjasnilem, i sie przekonalem osobiscie nawet czasami asystujac na ile moge i sie znam przy zabiegach  czy dokumentujac jw
i bynajmniej nie przepisuje rzeczy z ksiazek medycznych :-)
wiec, tak mozna ale nie jest to niezbedna koniecznosc .... jesli ktos umie to kontrolowac czyli ma doswiadczenie ze srodkiem

a pisanie jw w stylu na czym to ja rzekomo sie znam a na czym nie jest generalnie .... nawet zabawne  :diabelek
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline aaasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Gandalf
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 11, 2014, 10:52:04 am »
Ogonek jest moją "rodzinną lecznica";) Od kilku lat przychodzę tu z moimi uszakami i jestem zachwycona pełnym profesjonalizmem. Na poranną wizytę faktycznie trzeba troszkę poczekać, ale popołudniu istnieje możliwość umówienia się do konkretnego lekarza na określoną godzinę. Mój senior- 7letni prosiaczek morski zawdzięcza życie Ogonkowi, w kwietniu przestał jeść, stał się osowiały i ciągle popiskiwał-od razu poszliśmy do weterynarza (byliśmy przepuszczeni bez kolejki ze względu na zły stan zwierzaka). Okazało się, że miał zapalenie pęcherza i kamień co zostało potwierdzone przez rtg. Prosiaczek bo szybkiej i trafnej diagnozie miał przeprowadzoną operację. Zwierzaczka mogło już nie być, a cieszy się nowym życiem.
Wraz z prosiaczkiem i  bratem królikiem: Dziękujemy Całemu Zespołowi Ogonka!!! :bukiet 

Offline Kama516

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Moje króliki: Krysia, Rudy, Pchełeczek
  • Na DT: Marcysia, Lucek, Zuzia
  • Pozostałe zwierzaki: Pies- Leoś, przepiórki. i Żółw Jadzia
  • Za TM: Pysiaczek [*] (9.02.2014) , Bąbel[*] (13.10.2015) żólw Tupka [*]
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 26, 2014, 01:19:57 am »
A Ja z całego serca nie polecam... jeszcze nigdy nie spotkałam sie z taka igrorancja klienta....
Przyjeła mnie bardzo przesympatyczna Pani dr ( pozwolicie ze nie bede uzywala nazwisk) potrzebowałam na cito zrobic uszakowi rtg.... Przesympatyczna Pani dr  stwierdzila ze to nic nie da, i probowala mi wcisnac swoja bajke.... przyszlam z problemem opadnietego ucha, a wyszlam cala wkur..... bo Pan doktor uznala ze uszak ma brzydka siersc i moze miec chore narzady wewnetrzne.... ( +100 do spostrzegawczosci ale to byl okres lnienia, i potrafie go czesac nawet 4 razy dziennie....). Po czym dodała od niechcenia ' no a co do ucha... to ja nie mam pojecia co mu moze byc'  Tak wiec... nie dosc ze czekalam bardzo dlugo ( co jest moim zdaniem nie powinno miec miejsca w tak ' renomowanej' przychodni..) odmowili mi zrobienia badania, plus probowali mi zamydlic oczy, sooryy ale troche za dlugo w tym siedzę, poza tym wiedze medyczna  posiadam.... dla mnie ta przychodnia juz jest skreslona nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
P.s uszak narzady wewnetrzne ma jak najbardziej zdrowe + siersc po okresie lnienia jest blyszczaca i mieciutka.... ;)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 26, 2014, 09:24:27 am »
Biorąc pod uwagę iż to jest wawa Tob wybór masz ograniczony to raz a dwa jak się dowiedziałem gdzie fpk leczy zwierzaki w wawie to mi ręce opadły :-(
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 26, 2014, 11:20:25 am »
Biorąc pod uwagę iż to jest wawa Tob wybór masz ograniczony to raz a dwa jak się dowiedziałem gdzie fpk leczy zwierzaki w wawie to mi ręce opadły :-(

Ale to ich wybór, gdzie leczą :) Skoro chodzą- znaczy, są zadowoleni, a i uszaki jak śledzę ich stronkę, nie wyglądają źle :)

Ja też nie leczę w najbardziej znanej króliczej przychodni w Szczecinie- zachodzę tam jedynie jak muszę zrobić USG/RTG czy coś w tym stylu. I króliki też się mają dobrze.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 26, 2014, 11:23:19 am »
Andrzej Kajman wcale nie jest taka złą przychodnią jak myślisz
a co do Ogonka powiem tak jakość leczenia zalezy do kogo trafisz
dr Wojtys czy dr Procyszyn to opcje pewne i sprawdzone ale za nową kadre ręki bym sobie uciac nie dala
dr Małek jest tam jeszcze dość dobrym wetem
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Kama516

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Moje króliki: Krysia, Rudy, Pchełeczek
  • Na DT: Marcysia, Lucek, Zuzia
  • Pozostałe zwierzaki: Pies- Leoś, przepiórki. i Żółw Jadzia
  • Za TM: Pysiaczek [*] (9.02.2014) , Bąbel[*] (13.10.2015) żólw Tupka [*]
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 26, 2014, 13:02:41 pm »
Biorąc pod uwagę iż to jest wawa Tob wybór masz ograniczony to raz a dwa jak się dowiedziałem gdzie fpk leczy zwierzaki w wawie to mi ręce opadły :-(
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi... Nie moge nic jako wolontariusz i osoba prywatna zarzucic Kajmanowi( nawet jeśli bardzo bym chciala, a jestem bardzo czepliwa osoba), tak, lecze tam swoje prywatne uszy, żółwie i psa!. Są zdrowe, zadowolone i co najwazniejsze nie dostaja padaki ze strachu jak wiekszosc zwierzat u weterynarza, gdy przyjezdzamy.!  Przesympatyczna Pani dr z ogonka chciala zajrzec Pchełkowi w zęby, bujała sie z tym 10 min a i tak nie dała rady, a najbardziej odrzucilo mnie to ze mowie do niej ze Pchel ma pałeczke ropy błekitnej ( wiec jako weterynarz chcac zajrzec mu do pysia, i dotykajac miejsc pysia, oczu i nosa...powinna zalozyc rękawiczki, ale tego nie zrobila...) po czym poszla na hotelik gdzie jak wiadomo leza oslabione po zabiegach zwierzaki.... nawet niewiem czy rece umyla;o
 Gdzie Monika jest w stanie to zrobic w 2 min, razem z ewentualnym przycieciem ( oczywiscie rekawiczki zawsze ma).  Nie robi bez potrzeby badań ( tak jak zaproponowala mi to dr w ogonku....) udziela bardzo rzetelnych informacji ( skad, gdzie, co i po co) tak zeby kazdy opiekun pacjenta wiedzial na czym stoi. Jeśli czegos nie wiedzą mowia to, a nie wciskaja bajke, jaka mialam przyjemnosc uslyszec. I najlepsze jest to ze nie ciągną kasy!

I nie bardzo rozumiem czemu masz taka opinie, skoro zapewne nawet tam nie byles..?


Marta ja absolutnie nie mam nic do zarzucenia lek wet ktorych nie znam, moja wypowiedz tyczy sie jedynie wetow z ktorymi mialam na nieszczescie sie spotkac.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 26, 2014, 13:05:58 pm »
wiem przecie o ktorego weta chodzi i wiem jak  tam czasem wyglada leczenie
traumaaaaaaaaaaaaaa
w paru innych przychodniach tez drajmat
cale szczescie mam jeszcze dr Ziętka:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 26, 2014, 13:26:04 pm »
Bosman i Benek i inne często bezimienne zwierzaki się niestety z Wami nie zgodzą ale bo były zaniedbane i i olane wtedy kiedy potrzebowały pomocy zanim zostały przyjęte
Lol.....i co za obrona lecznicy, ja nie napisałem kajman przecież to raz
A dwa niektórzy lekarze mają swoją "ciekawa" historie która nie ma nawet roku
Czy chcecie mi powiedzieć ze można tak się zmienić w ciągu kilku miesięcy mimo że przez lata miało się takie lub inne podejście do leczenia......nigdy nie uwierzę !!!! Bo kasa rządzi .....

"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 26, 2014, 13:28:21 pm »
Chciala bym wam przypomnieć, że nie jest to wątek o lecznicy "Kajman" w Warszawie, tylko o Ogonku. Luźne wtrącenie- niech będzie, ale widzę, że to rozwija się w dyskusję.

Bardzo was zatem proszę o zalożenie sobie nowego wątku na temat waszych opinii o lecznicy "Kajman" i prowadzenie dyskusji tam. Albo ja zalożę taki wątek i przesunę posty do niego.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."