Autor Wątek: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!  (Przeczytany 62534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 09, 2012, 18:29:39 pm »
andy_wawa
Wiesz, ja mogła bym stać w kolejce z królikami z SPK, nie było by to dla mnie nic trudnego. Ale jak zauważyłeś mieszkam ponad 300 km od Ciebie... --

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 09, 2012, 21:25:00 pm »
a ja rozumiem o co chodzi andy'emu (jeżeli mogę tak "zdrobnić") osobiście nigdy nie byłam w Ogonku, ale u weterynarzy bywam dość często. Sama wiem jak ciężko i męcząco czeka się w kolejce w nieskończoność z więcej niż jednym zwierzęciem, po to by w efekcie nie uzyskać praktycznie nic. Wiem też jak to jest pójść do "mniej trendy" kliniki i czekając znacznie krócej uzyskać co najmniej taki efekt(nierzadko lepszy) jak po tych wielogodzinnych oczekiwaniach. Uważam że jest to praktycznie niedopuszczalne. Żadne zwierze nie lubi czekać i szybko się niecierpliwi. Czy to pies na smyczy, czy królik w transporterze. Uważam że w XXI wieku są telefony, często strony internetowe więc powinno się stosować rejestracje na godzinę tak jak w przypadku ludzi. Ktoś się spóźni na swoją wizytę trudno jego sprawa. Znaczy to tylko tyle że jest nieodpowiedzialny (nie mówię tu o wypadkach losowych itp.). Zaoszczędzi się w ten sposób i klientów i zyska jako taką organizację i systematyczność. Podzielam też zdanie tych, którzy mówią że pisanie tu nic nie da. Fakt od tego są ankiety, tudzież rozmowa z lekarzami/właścicielem kliniki. Dobra klinika potrafi zadbać o pacjentów i ich opiekunów i tyle z mojej strony :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 09, 2012, 23:31:10 pm »
ale wiesz z ogonkiem jest też inna sprawa- to praktycznie jedyna klinika królicza w kórej cię przyjmą nawet jak jest po 22 i nikt nie odchodzi odprawiony z kwitkiem- ja czekałam ze sparaliżowanym królikiem w poczekalni wiele godzin i ponieważ to by już 6 czy 7 dzień bez snu to im tam mdlałam ale wiem że nigdzie indziej by mnie wówczas nie przyjęli i nawet nie chcieli inny spróbować walki o mojego zwierza- od razu spisywali go na straty i nie widzieli wielu rzeczy które w Ogonku dostrzegli
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 10, 2012, 09:45:33 am »
Tak, to prawda. Ogonek przyjmuje wszystkich pacjentów choćby i pracować mieli do północy. Nikogo nie odeślą jak czeka z chorym zwierzakiem. Z tego co wiem to cały czas starają się o zmianę lokalizacji lecznicy i szukają przestronniejszego lokalu. Pozwoli to zapewne na sprawniejszą obsługę pacjentów bo będą mogli zatrudnić więcej wetów.
Jest więc nadzieja, że coś się poprawi z tymi kolejkami. Bardziej niż długie kolejki martwią mnie wysokie ceny w Ogonku. Nie ma chyba w Wawie droższej lecznicy dla uszaków niż Ogonek. Ale tak jak pisałam za jakość się płaci. Najważniejsze są efekty.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 10, 2012, 09:48:31 am »
jest- Medicavet- masakra cenowa pełną gębą
no i Gagarina- tylko tam płacisz setki złotych za nic bo nie znają sie na uszach- moga tylko w razie awaryjnej sytuacji utrzymać przy zyciu uszy do rana (mają dyżur nocny)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 10, 2012, 19:41:33 pm »
ech nie wiem po co wróciłam do tego wątku, ale nic to! Ja kocham Ogonek, nie przeszkadza mi dojeżdżać do nich aż z Lublina, ja w przeciwieństwie do naszego kolegi andy'go "tracę" dla tej przychodni cały dzień czyli jakieś 12-14 godzin - na dojazd i jeszcze w kolejce, mogłabym koczować dłużej jeśli to pomogłoby mojemu uszakowi. Powtórzę to raz jeszcze, choć pewnie mi się oberwie, w Ogonku funkcjonuje coś takiego jak umawianie się na "zapisy" i na prawdę można te kolejki ominąć. Tylko też trzeba zdecydowanie wcześniej zadzwonić - ma to sens przy wizytach kontrolnych, gdy zwierzak nie musi być przyjęty "w tej chwili". My umawialiśmy się do dr Gajdy tydzień wcześniej niż dr ma wyznaczoną wizytę "umawianą"  jest to wtorek od 15:30 i byliśmy pierwsi w kolejce. Więc można ............
Co do cen, to faktycznie jest to kosztowna "impreza" nam się nie przelewa, ale przynajmniej wiem u nich za co płacę, bo w lublinie płaciłam 10 razy mniej ale lekarze - tłumoki zmarnowali mi zwierzaka, więc wole nawet kredyt wziąć ;) ale pojechać tam gdzie pracują ludzie kompetentni
Pozdrawiam
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 14, 2012, 21:37:27 pm »
ech nie wiem po co wróciłam do tego wątku, ale nic to! Ja kocham Ogonek, nie przeszkadza mi dojeżdżać do nich aż z Lublina, ja w przeciwieństwie do naszego kolegi andy'go "tracę" dla tej przychodni cały dzień czyli jakieś 12-14 godzin - na dojazd i jeszcze w kolejce, mogłabym koczować dłużej jeśli to pomogłoby mojemu uszakowi. Powtórzę to raz jeszcze, choć pewnie mi się oberwie, w Ogonku funkcjonuje coś takiego jak umawianie się na "zapisy" i na prawdę można te kolejki ominąć. Tylko też trzeba zdecydowanie wcześniej zadzwonić - ma to sens przy wizytach kontrolnych, gdy zwierzak nie musi być przyjęty "w tej chwili". My umawialiśmy się do dr Gajdy tydzień wcześniej niż dr ma wyznaczoną wizytę "umawianą"  jest to wtorek od 15:30 i byliśmy pierwsi w kolejce. Więc można ............
Co do cen, to faktycznie jest to kosztowna "impreza" nam się nie przelewa, ale przynajmniej wiem u nich za co płacę, bo w lublinie płaciłam 10 razy mniej ale lekarze - tłumoki zmarnowali mi zwierzaka, więc wole nawet kredyt wziąć ;) ale pojechać tam gdzie pracują ludzie kompetentni
Pozdrawiam

czesto niestety umowic sie NIE mozna, lub przyjmuja TYLKO na zabiegi, albo nie mozna sie umowic i zapisac do kolejki jak ktos jest 100km od wawy i wiecej, bo nie i juz  .... nie ma sensu walkowac tematu i zbaczac z tematu watku bo ja nic nie pisalem o fachowosci personelu a o czasie oczekiwania
kolejki sa fajne bo .... mozna i duzo sie dowiedziec o roznych rzeczach dotyczacych zwierzakow
ale dlugie kolejki .... nigdy nie sa fajne
i to prawda, sa i drozsze lub i drozsze i gorsze lecznice ....
w ogonku czas przyjec (do poznych godzin) mi odpowiada ale jest on wywolany IMHO kolejkami a nie ilosci pacjentow, brakiem pelnej obsady tudziez malymi gabarytami gabinetu jako calosci
do ogonka jako obslugi + personelu mam zaufanie ... i to jest, o czym czasami sie zapomina, najwazniejsze
do zwierzecych lekarzy niewielu mam .... a ogonek jest na tej shortliscie
nie zmienia to faktu iz jak od poczatku pisalem .... czas oczekiwania jest kosmiczny

szczesliwie dla najbardziej chorego futra ma on zalatwiona chwilowo i darmowa opieke i leki i pelna diagnostyke w nowym nie tylko dla niego miejscu w wawie, bez kolejek i bez umaiwania sie .... przynajmniej do czasu operacji
wazne iz lekarz dobry, i sie zna i ma full osprzet na miejscu i nie trzeba jezdzicgdzie indziej na czesc badan
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2012, 22:16:29 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline MartaB

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lucynka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 16, 2012, 20:19:54 pm »
Ja chodzę do ogonka z moją Lucynką. Rzeczywiście, czeka się masakrycznie długo:( Niestety, w Wawie tak naprawdę niewiele jest specjalistów, którzy znają się na królaskach. Myślę, że to z tego właśnie wynikają te straszne kolejki. Okropnie się wkurzam, jak muszę tam tyle czekać, ale trzeba też przyznać, że podejście lekarzy do pacjentów jest fantastyczne! Nigdy w życiu nie poczułam tam, że Lucynka jest tam olewana. Zawsze siedziałyśmy w gabinecie tyle, ile było trzeba i lekarze wyczerpująco odpowiadali na wszystkie moje pytania (a jestem lekką panikarą...;). No i coś, co jest moim zdaniem super - przed wizytą można napisać maila, jeśli się nie jest pewnym, czy ta wizyta jest konieczna. Zawsze odpowiadają. Kiedyś jak byłam na urlopie to napisałam, bo królas dostał okropnego kataru i nie wiedziałam co robić. Dostałam wyczerpującą odpowiedź. To się chwali!

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 09, 2012, 23:25:49 pm »
Andy, czy nie cieszyłeś sié, że ktoś zrobił dokładny wywiad i na serio potraktował Twojego pupila? Czy nie jest Ci lżej, że jak Twój podopieczny będzie w kiepskim stane, to przyjmą Cię bez kolejki? Ja spędzilam wiele godzin w poczekalni Ogonka. Normą jest, że pracuję zdalnie z Ogonka. Cóż, chcesz najlepszych i najbardziej troskliwych lekarzy, to muszę się z tym pogodzić. Masz inne zdanie? Trzeba było przygsrnąć pieska. Jest dużo psich lekarzy. Leczenie to nie praca w korpo!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 10, 2012, 13:21:53 pm »
Andy, czy nie cieszyłeś sié, że ktoś zrobił dokładny wywiad i na serio potraktował Twojego pupila? Czy nie jest Ci lżej, że jak Twój podopieczny będzie w kiepskim stane, to przyjmą Cię bez kolejki? Ja spędzilam wiele godzin w poczekalni Ogonka. Normą jest, że pracuję zdalnie z Ogonka. Cóż, chcesz najlepszych i najbardziej troskliwych lekarzy, to muszę się z tym pogodzić. Masz inne zdanie? Trzeba było przygsrnąć pieska. Jest dużo psich lekarzy. Leczenie to nie praca w korpo!

o czym ty w ogole piszesz ? bo imho nie na temat ... i w ogole wbrew temu co ja napisalem .... poczytaj prosze moje odpowiedzi najpierw
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 10, 2012, 13:54:44 pm »
Dzięki naszym sugestiom czas oczekiwania się zmniejszył i to znacznie, również w weekendy, a od października czeka wszystkich niespodzianka :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 11, 2012, 20:55:24 pm »
czyli chyba jednak mozna...i bardzo dobrze jesli faktycznie to sie zisci
a dla tych ktorzy nie dziela.....dzielenie polega na oddzieleniu tego
A czyli beee ktore jest w postaci czekania na dostanie sie do srodka od
B czyli miodzio czyli tego co jest czesto w srodku
i teraz przy zachowaniu B czylio miodzio rozumiem iz mowa jest o zmianie A? ! i rozumiem iz mowa jest o zmianie na lepsze dla klientow
czy przewidziane sa jakowes haczyki w tych zmianach?  ;-))
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 21, 2012, 14:05:01 pm »
a od października czeka wszystkich niespodzianka

Pewnie o tym ais mówiłaś (info ze strony ogonka):

Zapraszamy na PARAPETÓWKĘ!

2012-10-17 02:42 przez Milena Wojtyś-Gajda
Drodzy Państwo!
Z niekłamaną radością informujemy, że budowa nowej siedziby Ogonka dobiega końca. Wprawdzie nie mamy jeszcze blatów a ozdobniki na ścianach dopiero powstaną, już dziś zapraszamy Państwa serdecznie na imprezę powitalną. Zatem:

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PARAPETÓWKĘ!
Impreza specjalnie dla Państwa - naszych Klientów odbędzie się 27 października 2012 r. (sobota) o godzinie 16:00, w naszej nowej siedzibie czyli na ul. Krępowieckiego 10, lokal U-14.
Będą Państwo mogli zwiedzić nasz lokal z jego wszystkimi zakamarkami, normalnie niedostępnymi dla ludzi z zewnątrz, będą Państwo mogli podyskutować z lekarzami Ogonka, ale także po prostu z nami pogadać, będą Państwo mogli wziąć udział w losowaniu nagród a na koniec może coś przekąsić :)
Serdecznie zapraszamy!


Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 21, 2012, 15:10:01 pm »
Tak! :) właśnie to mialam na myśli :)

nie mogę się doczekać, tym bardziej, że Ogonek będzie teraz naprawdę blisko naszego biura!! :)
to już na piechotę będzie można latać z królikami.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 12, 2012, 10:50:50 am »
SUPER NEWS ODNOŚNIE OGONKA! :DD

"Nowy grafik nowego Ogonka

2012-11-10 01:00 przez Milena Wojtyś-Gajda
Szanowni Państwo.
Dziękujemy Państwu za tych kilka lat przychodzenia do naszej piwniczki. W poniedziałek staniemy wreszcie wyprostowani i w warunkach, jakich nie powstydziłyby się kliniki dla ludzi. Piątek był bowiem ostatnim dniem pracy Ogonka jako przychodni weterynaryjnej oraz ostatnim dniem naszej pracy na ul. Klemensiewicza 7. W trakcie weekendu planujemy przenieść firmę i nas wszystkich razem z nią do naszej nowej siedziby, czyli na ul. Krępowieckiego 10, do lokalu U-14.
 
Z racji przenosin i tak... na dobry początek... mamy dla Państwa rewelacyjną wiadomość.

Otóż ustaliliśmy, że Ogonek będzie pracował całodobowo w dni powszednie.

Zaczynamy zatem w poniedziałek, 12 listopada 2012 r. o godzinie 8:00 i pracujemy bez przerwy aż do soboty. Dyżur sobotni kończymy o 19:00, w niedzielę zaczynamy o 9:00 i kończymy o 19:00, i znów od poniedziałku od 8:00 pracujemy bez przerwy do kolejnej soboty.
Ta zmiana grafiku jest dla nas - lekarzy - sporym wyzwaniem. Uwarunkowała też zmianę obsady osobowej lecznicy. Witamy więc w naszym zespole dr Gabrielę Podleśną oraz, po przerwie technicznej, dr Milenę Wojtyś-Gajdę.
Szczegółowy grafik dyżurów znajdą Państwo tutaj.
Serdecznie zapraszamy do nas.
Mamy nadzieję, że razem usprawnimy lecznicę jeszcze bardziej.
Wszak bez Państwa nie mamy sensu istnieć :)
Zespół Ogonka"

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 12, 2012, 13:33:52 pm »
super wiadomość
wreszcie w razie co bedzie gdzie pojechać... na Gagarina wolałabym juz nigdy w zyciu nie trafic
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 12, 2012, 13:45:15 pm »
Ja tez się ucieszyłam, bo zawsze ze swoimi uszami na Powstańców jeździłam w razie wypadku ale... lepiej nie mówić. A teraz czekam na odp w sprawie DT dla jednego lub dwóch zwisłouchych :D (no może prawie zwisło :P), więc może się okazać, że będę kiedyś potrzebować całodobowej lecznicy.

Offline monika52j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2012, 08:39:59 am »
Byłam ostatnio w ogonku z moim krolisiem na obcieciu pazurkow w nowej siedzibie ogonka i jestem pod wrazeniem nowej siedziby

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:03:16 am »
Byłam ostatnio w ogonku z moim krolisiem na obcieciu pazurkow w nowej siedzibie ogonka i jestem pod wrazeniem nowej siedziby

Mało jest miejsca do siedzenia w tej niby poczekalni na niby siedzeniach - parapetach...

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 12, 2012, 16:48:39 pm »
kiedys sie dluzej czekalo i byla kupa krzesel, i wszystkie czesto zajete .... teraz duzo mniej siedzenia to i szybciej pewnie jest z obsluga
zaleta tego "kiedys" bylo to ze wszyscy siedzieli do siebie przodem lub prawie przodem .... i byl klimat, i czas duzo szybciej plynal ..... tutaj jest jak w lecznicy
"wake (call) me when u need me" HALO 4