Autor Wątek: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!  (Przeczytany 62533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 08, 2012, 11:01:23 am »
Ewa, bardzo mi miło :) Uczciwie powiem jednak, że ja to trochę z innego regionu jestem ;) i w kolejkach w Ogonku nigdy nie miałam okazji tkwić. I jakkolwiek oczekiwanie 3h na przyjęcie jest trudne do zniesienia, to jest to ryzyko nieco wkalkulowane w kontakty z placówkami oferującymi - poza usługami abonamentowymi czy z wyłącznym uprzednim umówieniem - także usługi ratowania życia w sytuacjach nagłych. Wiadomo, że takie sytuacje zaburzają harmonogram pracy lecz jednocześnie nie do końca są możliwe do przewidzenia. I to się tyczy nie tylko klinik weterynaryjnych, ale też np. szpitali z oddziałami SOR (a tam to dopiero można utknąć na dobre ;)).

Może mam bardziej lajtowe podejście do czekania, bo sama nie raz powoduję jakąś obsuwę w grafiku?

Aczkolwiek 7h na pewno nie mogłabym czekać (zwłaszcza jeśliby to zdarzało się ciągle) i rozumiem, że to faktycznie może człowieka mocno wyprowadzić z równowagi. Zastanawiam się - i tu pytanie do Andy'ego - czy nie byłoby możliwości np. zostawienia zwierzaka na zdiagnozowanie, jeśli od personelu wiemy, że jest jakaś straszna obsuwa, i odebranie go np. po pracy? Może można się w ten sposób dogadać?

Życzę wszystkim miłego dnia i żadnych dzisiaj kolejek :)

Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2012, 18:36:35 pm »
ja o jednym reszta o czym innym .... ja pisze o czekaniu, a reszta o fachowosci personelu
ja o fachowosci w kontekscie ale nic nie pisalem ... wiec po co w ogole Wy o tym ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2012, 18:46:30 pm »
Aczkolwiek 7h na pewno nie mogłabym czekać (zwłaszcza jeśliby to zdarzało się ciągle) i rozumiem, że to faktycznie może człowieka mocno wyprowadzić z równowagi. Zastanawiam się - i tu pytanie do Andy'ego - czy nie byłoby możliwości np. zostawienia zwierzaka na zdiagnozowanie, jeśli od personelu wiemy, że jest jakaś straszna obsuwa, i odebranie go np. po pracy? Może można się w ten sposób dogadać?
Życzę wszystkim miłego dnia i żadnych dzisiaj kolejek :)

njagorsze bylo nawet nie czekanie a to ze w efekcie czekania, wizyty nie bylo efektu ... bo nie bylo wiadomo co jest ze zwierzakiem, znajoma bardzo dobrze poinformowana i duzo wiedzaca o krolikach stawiala wstepna diagnoze ale ja chcialem lekarza i pewnosci zeby wiedziec co robic,
lekarz niestety nie potrafil tego zdiagnozowac - nie mam o to pretensji
nastepnego dnia znowu pol dnia stracilem, juz prywatnie tym razem z tym samym spkowskim zwierzem na badanie w innym miejscu gdzie bez kolejki .... i za darmo dowiedzialem sie co jest, wiem wreszcie co jest i wiem ze operacja jest potrzebna teraz ... na szczescie chwilowo zwierze przestalo krwawic

lekarka jest mloda i nie ma jeszcze doswiadczenia ... ale nie mam pretensji bo zrobila wszystko co w jej mocy i dala leki, ktore nomen omen mialy pomoc i pomagaja
starszy lekarz dzien pozniej diagnoze postawil od razu
chodzi o to ze polaczenie czekania z brakiem efektu ... jest niezbyt dobra mieszanka zeby nie powiedziec wybuchowa
a ponadto problem dlugasnych kolejek w ogonku istnieje, bagatelizowanie go i dyskusje ... tego nie zmieni

ta sama lekarka jednak potrafila zrobic kilka dni pozniej u innego stowarzyszeniowego zwierza .. cos co lekarz przeoczyl i chwala, w imieniu zwierza jej za to .... bo napewno po zabiegu poczulo sie lepiej
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 08, 2012, 18:47:26 pm »
Bo niefachowy lekarz przyjmuje krótko bo jest kolejka i czas trzepać mamone. Fachowy przyjmuje tyle ile trzeba i czeka się 7 godzin.
lek. wet. Sowa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2012, 18:50:12 pm »
dokładnie- na gagarina za nic zapłaciłam 250zł, w ogonku 80zł za 1,5h wizyty andy coś za coś kolejki są trudne do zniesienia ale czasem wyjścia nie ma- jakoś na kolejki u dr Krawczyka nikt nie narzeka i go nie krytykuje z tego powodu- są kolejki znaczy lekarz jest wart czekania
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2012, 18:54:05 pm »
ja o jednym reszta o czym innym .... ja pisze o czekaniu, a reszta o fachowosci personelu
ja o fachowosci w kontekscie ale nic nie pisalem ... wiec po co w ogole Wy o tym ?
nie no, Andy, ja akurat pisałam o czekaniu:D

Offline Iskra

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 08, 2012, 18:56:07 pm »
andy_wawa - respektuj regulamin tego forum i nie pisz wiadomości jedna pod drugą. Opcja "edutuj" do czegoś jednak służy.

Wolę weterynarza, który zrobi wszystko dobrze- a się nasiedzę, niż być przyjęta po 10 minutach i niczego się nie dowiedzieć.
Do dr Krawczyka również są długie kolejki, do weta króliczego do którego aktualnie uczęszczam w ciężkich przypadkach- również można w poczekalni jajo znieśc(ostatnio czekałam 3,5 godziny, zostałam przyjęta już poza "normowymi" godzinami czynnego gabinetu). Ale jakoś wszyscy rozumieją, że w niektórych przypadkach czas nie gra roli.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 08, 2012, 19:01:02 pm »
andy_wawa - no przepraszam ale jeśli wolisz wejść i po 5 min wyjść i myśleć że już "koniec" zamiast wejść posiedzieć 3-4 h i dowiedzieć się czegoś sensowniejszego to ja nie wiem w jaki sposób dbasz o swojego uszaka, jak widać skoro tak ci się "spieszy" to raczej marnie :/

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 08, 2012, 19:18:06 pm »
Andy, a probowales porozmawiac z kims z lecznicy nt. tych kolejek? Zglosic jakies zazalenie albo cos? Bo nie sadze, zeby ten temat tutaj na forum w jakikolwiek sposob cos zmienil.
Prawda jest taka, ze jesli nie bedzie wiecej wetow z prawdziwego zdarzenia, to kolejki w lecznicach nie znikna. I coz to zmieni jak zatrudnia wiecej lekarzy, jesli nie beda oni kompetentni. To chyba dobrze, ze sa ostrozni w doborze personelu a nie biora wszystkich jak leci, byle by 'obrobic' wszystkich pacjentow.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 08, 2012, 19:21:58 pm »
andy_wawa - no przepraszam ale jeśli wolisz wejść i po 5 min wyjść i myśleć że już "koniec" zamiast wejść posiedzieć 3-4 h i dowiedzieć się czegoś sensowniejszego to ja nie wiem w jaki sposób dbasz o swojego uszaka, jak widać skoro tak ci się "spieszy" to raczej marnie :/

napisze merico brutalnie .... jesli Ty bedziesz poswiecac na zwierzaki (nie swoje wlasne) w tygodniu tyle czasu co ja to mozesz mi przygadywac, a poki co chyba nie przeczytalas o czym jest watek ... bo uwaga chyba nie na temat
wiec ladnie poprosze ... odpusc
dzien pozniej bez kolejki i czekania .... zrobilem w innej lecznicy to samo ... od reki, z diagnoza i znawstwem, i to tez juz napisalem
tj napisalem wyzej .... nie mam pretensji do lekarza ... wiec nie drąż tematu i mnie nie prowokuj takimi tekstami jw

co wiecej w ciagu dyskusji kilka razy juz wyjasnialem o co chodzi nie bede tego robil po raz kolejny bo, no offence, ale trace czas .... co chcialem to napisalem
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 08, 2012, 19:26:37 pm »
Andy, a probowales porozmawiac z kims z lecznicy nt. tych kolejek? Zglosic jakies zazalenie albo cos? Bo nie sadze, zeby ten temat tutaj na forum w jakikolwiek sposob cos zmienil.
Prawda jest taka, ze jesli nie bedzie wiecej wetow z prawdziwego zdarzenia, to kolejki w lecznicach nie znikna. I coz to zmieni jak zatrudnia wiecej lekarzy, jesli nie beda oni kompetentni. To chyba dobrze, ze sa ostrozni w doborze personelu a nie biora wszystkich jak leci, byle by 'obrobic' wszystkich pacjentow.

problemem jest to ze problem lecznic jest naszym problemem czyli klientow .... i za niewydolnosc lecznic placa klienci
i to nie jest wazne ze 90% osob powyzej pisze ze woli czekac ale miec dobra obsluge .... bo oni najwyrazniej nawet nie wiedza ze moze byc inaczej, ze moze byc i szybko i dobrze i tanio ....
ich zdaniem jest jak za gierka .... byl jeden chleb, pierwsze 3 osoby zjadly a reszta sie odchudzala ... bo juz dla niech nie starczylo wiec obeszly sie smakiem
dla mnie to jest zawsze bylo i jest dziwne podejscie .... godzic sie na wszytsko co ci daja, nigdy sie nie odzywac i wszytsko akceptowac ... tak jak jest, po co zmiany
po co lepiej ???? skoro dobrze jest jak jest .....

i jak mam to  ... scalic ? nie mam takiej opcji nawet dostepnej ... to jest jakis joke te ustawienia techniczne tutaj  .... przewaga formy nad trescia  
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 19:31:11 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 08, 2012, 19:28:28 pm »
andy_wawa też napisze brutalnie, skoro nie chcesz drążyć tematu do po co go zakładałeś? Żeby sobie pozaśmiecać forum? Nikomu prócz ciebie kto tam uczęszcza nie przeszkadzają aż tak kolejki. Myślisz że jak tu się wyżalisz to coś zmieni się? Chyba w marzeniach, jak ci nie odpowiada to udaj się z tym do lecznicy lub zmień ją całkowicie, a nie się wyżalać tu będziesz.
I dziwisz się że masz ostrzeżenie? Jest coś takiego jak opcja MODYFIKUJ, tylko tak dalej a za niedługo będziesz całkiem zbanowany za naruszanie zasad forum  :>
NIE ma czegoś takiego jak scal tylko nad twoją wiadomością koło cytuj pisze MODYFIKUJ, tak ciężko to nacisnąć?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 08, 2012, 19:35:25 pm »
andy_wawa też napisze brutalnie, skoro nie chcesz drążyć tematu do po co go zakładałeś? Żeby sobie pozaśmiecać forum? Nikomu prócz ciebie kto tam uczęszcza nie przeszkadzają aż tak kolejki. Myślisz że jak tu się wyżalisz to coś zmieni się? Chyba w marzeniach, jak ci nie odpowiada to udaj się z tym do lecznicy lub zmień ją całkowicie, a nie się wyżalać tu będziesz.
I dziwisz się że masz ostrzeżenie? Jest coś takiego jak opcja MODYFIKUJ, tylko tak dalej a za niedługo będziesz całkiem zbanowany za naruszanie zasad forum  :>
NIE ma czegoś takiego jak scal tylko nad twoją wiadomością koło cytuj pisze MODYFIKUJ, tak ciężko to nacisnąć?

w opcji modyfikuj NIE ma opcji scal ... normalnie admin by scalil i byloby po sprawie, ale lepiej kogos ukarac .... dla zasady a moze i nie tylko, kto go tam wie .... normalnie bylaby opcja scal wiadomosc, wybierz ktore, kliknij i zaznacz, zatwierdz  i po sprawie ... widzisz taka opcje ?
a co do reszty ... rozumiem iz chcesz za mnie ze stowarzyszeniowymi krolikami stac w kolejce ... prosze o telefon, uprzedze o ile bedzie to mozliwe i bez stekania Ty postoisz i potraciusz swoj czas
nie musisz naprawde nic wiecej pisac .... tym razem bedziesz mogla zrobic cos dla SPK
chcesz - prosze bardzo

reasumujac caly watek i poniewaz dyskusja prowadzi donikad ... ale efekt jest konkrety i taki iz GORACO ZAPRASZAM OSOBY chetne i posiadajce duuuzo czasu na stanie w kolejce ... podejrzewam iz za dla zwierzakow SPK pomoc nieodzowna i jak najbardziej wskazana, w wawie jest duzo zwierzakow ktorze potrzebuja pomocy lekarskiej mniej lub bardziej regularnie

.... info prosze na forum i/lub na pw
nie wiesz jak pomoc inaczej - tutaj masz okazje sie wykazac

Merico, z tonu wypowiedzi wnosze, iz jest numero uno ... kto jeszcze ?
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 19:46:28 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 08, 2012, 19:43:33 pm »
o i tak ciężko modyfikować?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 08, 2012, 19:53:51 pm »
Nikomu prócz ciebie kto tam uczęszcza nie przeszkadzają aż tak kolejki. Myślisz że jak tu się wyżalisz to coś zmieni się? Chyba w marzeniach, jak ci nie odpowiada to udaj się z tym do lecznicy lub zmień ją całkowicie, a nie się wyżalać tu będziesz.  

widze orła cień .. czy Ty stalas kiedys w ogonku ? a moze tylko ja mam niefarta i tak trafiam ? a moze ci wszyscy ludzie w kolejce ktorych o to pytam i ktorzy podzielaja mniej lub bardziej niz ja ... powyzszy i moj punkt widzenia sie myla
po prostu wszyscy sie myla, nie maja racji i sa do niczego .... ale Ty jestes orłem i Ty wiesz najlepiej

to jak w tym dowcipie .... firma jest boska, tylko, echh ci klienci ... czegos ciagle chca, jakby ich nie bylo bylibysmy jeszcze bardziej boscy :-))

dyskusja bez sensu bo nie dyskutuje sie z faktami, faktow tez nie da sie nagiac .... moze nikt nie pomyslal ale tej quasi dyskusji by nie bylo gdyby w lecznicy byly male kolejki lub nie bylo ich wcale
i jestem pewien iz nadal mozna by tam otrzymac bardzo fachowa pomoc
dlaczego w ogole nikt takiej opcji nie rozwaza ? nie rozwazal ? a moze to po prostu jest niemozliwe ?!
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 08, 2012, 19:59:57 pm »
Ale myślisz że pisząc tu o tym i robiąc wielkie "halo" o tym to coś się zmieni z tymi kolejkami?
Napiszesz sobie- ale te kolejki są okropne .....
I co następnego dnia pójdziesz tam i nie będzie żywej duszy?
No przepraszam bardzo, ale myślisz że co, ktoś z nas pójdzie się kłócić tam za ciebie?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 08, 2012, 20:19:45 pm »
Ale myślisz że pisząc tu o tym i robiąc wielkie "halo" o tym to coś się zmieni z tymi kolejkami?
Napiszesz sobie- ale te kolejki są okropne .....
I co następnego dnia pójdziesz tam i nie będzie żywej duszy?
No przepraszam bardzo, ale myślisz że co, ktoś z nas pójdzie się kłócić tam za ciebie?

za mnie ? nie
za zwierze SPK ? tak

piszac "nas" masz rozumiem na mysli "my spk" ?!

niestety nie mam nadal Twojego zgloszenia do stania w kolejce, czy mam zatem rozumiec iz jestes od pisania ale juz z krolikiem spk w ogonku nie postoisz ?

co wiecej, IMHO jesli nikt o tym pisac nie bedzie .... tym bardziej sie nic nie zmieni !!!!!!

i finalnie, jesli Tobie to nie przeszkadza, tez mnoge zaczac pisac do Ciebie jako .. do ciebie
w koncu co tam kolejki, co tam konwenanse ....
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 20:25:52 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 08, 2012, 21:57:54 pm »
Ja osobiście nigdy w Ogonku nie byłam więc nie wiem jakie tam są kolejki. Ale przecież zawsze można zmienić przychodnię. ;) W MedicaVecie nigdy nie miałam problemów z kolejkami - z tego co wiem, to tam można się tylko na konkretną godzinę umówić, chyba, że jest coś pilnego to można się jakoś wcisnąć. A dr Rzepka jest wspaniała :) Wydaje mi się, że tylko w ten sposób można cokolwiek zdziałać. Jeżeli w Ogonku zaczną tracić klientów, to może zastanowią się, dlaczego tak się dzieje i poprawią się.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 08, 2012, 22:22:27 pm »
oj, jak napisze ... to mnie to w ogole zbanuja, ukrzyzuja i zabiora wszystkie swoje kroliki  spkowkie ..... to juz wole ogonek i ich kolejki
ja pisze a michalina mnie wlasnie podgryza
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 08, 2012, 22:25:30 pm »
M? Nie rozumiem. MedicaVet jest bardzo polecaną przychodnią, zdarzało mi się tam widywać króliki z SPK. Dr Rzepka jest rewelacyjną weterynarz króliczą. Myślę, że nikt się nie pogniewa jak się tam przeniesiesz ;)