Autor Wątek: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!  (Przeczytany 62333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« dnia: Maj 06, 2012, 22:52:51 pm »
ostatnio w kolejce spedzilem ca 7 godzin i to jest przegiecie  :wisielec:
i naprawde nic mnie nie obchodzi czy balagan czy to ze sobie nie radza czy ze kiedys tam sie przeniosa ..... i ponoc ma byc lepiej
to jest po prostu nie do pomyslenia

powinni IMHO miec system znizek a wszystkich ktorzy czekaja powyzej 2-3 godzin od rejestarcji przyjmowac gratis
bo to jest normalny brak poszanowania i zwierzat i ludzi = klientow
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 02:36:42 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2012, 13:28:06 pm »
Niestety ale czasem się tak zdarza, że pacjenci w każdej lecznicy siedzą po kilka godzin. Zwłaszcza jeśli mowa jest o wizytach w weekend, kiedy lekarzy jest zazwyczaj mniej, a pacjentów więcej bo maja wolne. Nigdy do końca nie można oszacować ile czasu wyniesie wizyta a wystarczy, że zbiegnie się trzech pacjentów wymagających ponad godzinnej wizyty w tym samym czasie i już wychodzą godziny czekania. Niestety ale jeśli już zwierzak z właścicielem doczekuje się swojej kolejki to „chce wiedzieć za co płaci” i oczekuje, że przyjmie się go z wystarczającą uwagą i zrobi wszystkie potrzebne badania, a czas płynie. Często jest tak, że pacjenci zapisują się na „obcięcie pazurków”, zakłada się że zajmie to dziesięć minut, po czym w czasie wizyty przypominają sobie o czymś jeszcze co zajmuje minut kilkadziesiąt. (Bo skoro już jestem to zapytam, co z tym uchem)

Zazwyczaj jest tak, że na raz w lecznicy zjawiają się pacjenci wymagający szybkiej interwencji i zajmują zespół na kilka godzin. (prawo serii) Zatrudnienie większej liczby lekarzy jest niemożliwe, bo te kilka korków w miesiącu nie utrzyma nowej osoby na stanowisku pracy. Taki też „zawalony” dzień utrzymuje finansowo „bardziej luźne dni”. W związku z tym faktem niemożliwe są zniżki. Banki nie dają zniżek na raty a hurtownie też nie oferują zniżek na leki.

Często pacjenci pomijają kolejkę: „bo poród”, „bo złamanie”, „bo ciężki stan padaczkowy”, „bo zatkanie i trzeba od razu robić zabieg” i ludzie w kolejce nie potrafią zrozumieć dlaczego nie zostali przyjęci o czasie. Kiedy jednak ich zwierzak znajduję się w stanie emergency oczekują przyjęcia od ręki. W przypadku lecznic pośpiech jest naprawdę nie wskazany, ponieważ generuje błędy.

Wiem, że kolejka po kilka godzin jest nie do zniesienia. Ale lecznica oraz organizm, to nie maszyna i czasem trudno wyliczyć roboczogodziny. Chciałam troszkę przybliżyć stanowisko lekarskie z perspektywy lekarza. Dokładna diagnoza wymaga czasu, a sytuacja jak zbierze się kilku pacjentów z pacjentami „potrzeba przyjąć bez kolejki” jest niestety patowa.
lek. wet. Sowa

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2012, 18:46:39 pm »
teraz juz wiem kto bedzie stal za mnie w kolejce bez slowa skargi czy zajakniecia .... skoro tak lecznicy broni, poprosze jeszcze telefon do kontaktu i nastepny raz jak bede mial chore zwierze napewno zadzwonie  
sorry ale powyzsza agrumenatcja jest od czapy .... za to jak dziala lecznica placa klienci i zwierzaki swoim czasem
i wierz mi jak postoisz kilka razy po tyle godzin jak ja to optyka patrzenia bardzo szybko Ci sie zmieni  :diabelek

powinna byc obsluga na takim poziomie (= tempie) aby nie trzeba bylo czekac i kilka roznych osob robilo rozne rzeczy .... no chyba ze beda przyjmowac gratis wtedy rozumiem, 1 godzina czekania ale 2 i wiecej nadal bedzie nie do przyjecia ....
zawsze mozna mowic ze jest beee i cala odpowiedzialnosc i koszty przerzucac na klientow ... bo nazwijmy rzeczy po imieniu ... oni zaoszczedza na personelu ale zaplaci klient i zwierze np. swoim czasem
albo inaczej .. nie oplaca sie lecznicy zatrudnic dodatkowego personelu ale oplaca sie aby klienci czekali godzinami
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 23:38:35 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2012, 19:14:35 pm »
Mam dla Ciebie sposób na Twoje problemy z Ogonkiem..........po prostu zmień przychodnie.
 Jest zawsze możliwość umówienia się na tzw. "zapisy" ostatnio tylko tak u nich funkcjonuje i czekam na kolejce 10 min, w sumie z własnej winy bo za wcześnie przychodzę. Niektóre zabiegi są pracochłonne i muszą swoje trwać, ja ze swoim Buńczkiem byłam w gabinecie prawie godzinę "obsługiwana" bo doktor musiała precyzyjnie korygować zęby, a paszcza królicza malutka, bez narkozy więc to się przeciągało a jak dojdzie rtg, kilka pytań, wywiad i tak godzinka zleci.
Ja mam o Ogonku jak najlepsze zdanie bo uratowali mi królika a tez czkałam 4 godziny na swoją kolej.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2012, 19:32:09 pm »
Tak, to prawda, w Ogonku na wizytę oczekuje się faktycznie GODZINAMI. Wiem coś na ten temat gdy mój Trusio się zatkał i wymagał operacyjnego usunięcia ciała obcego (zbitej w kokon sierści i innych treści pokarmowych). Przyjeżdżałam wtedy z uszkiem codziennie prawie przez dwa tygodnie i tak sobie pomyślałam, że chyba najbardziej to mi się opłaca rozstawić namiot pod lecznicą i w nim nocować. Wysiedziałam się na tych twardych drewnianych krzesłach Ogonkowych do bólu. Ale mój Trusio przeżył, lekarze wyprowadzili go po operacji do doskonałego stanu i tak naprawdę myślę, że mogłabym tam siedzieć od świtu do nocy aby tylko uratować życie i zdrowie mojego uszaka. Bo bez dwóch zdań - kadra w Ogonku jest wysoko profesjonalna i z dużą empatią podchodzi do opiekunów zwierzaków.
A kolejki ..... no cóż, za jakość czasem płaci się nie tylko kasą.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2012, 23:02:46 pm »
Mam dla Ciebie sposób na Twoje problemy z Ogonkiem..........po prostu zmień przychodnie.
 Jest zawsze możliwość umówienia się na tzw. "zapisy" ostatnio tylko tak u nich funkcjonuje i czekam na kolejce 10 min, w sumie z własnej winy bo za wcześnie przychodzę. Niektóre zabiegi są pracochłonne i muszą swoje trwać, ja ze swoim Buńczkiem byłam w gabinecie prawie godzinę "obsługiwana" bo doktor musiała precyzyjnie korygować zęby, a paszcza królicza malutka, bez narkozy więc to się przeciągało a jak dojdzie rtg, kilka pytań, wywiad i tak godzinka zleci.
Ja mam o Ogonku jak najlepsze zdanie bo uratowali mi królika a tez czkałam 4 godziny na swoją kolej.

ta, to naprosciej ... niech klient idzie won bo po co ma sie zmieniac lecznica skoro mozna olac klienta ..... i to jest dokladnie to co proponujesz
bardzo przewidywalne, plytkie i nie na temat .... sorry moja droga ale to lecznica ma problem z obsluga skoro trzeba czekac godzinami a nie ja, i to ona sie nie wyrabia a nie ja .... wiec dziekuje za Twoje "serdeczne" rady ale wsadz sobie je w buty .... i nie kaz mi pisac wprost co chcialbym napisac

dla jasnosci nie pisalem nic o kwalifikacjach personelu bo ten jest ok, ale TYLKO o czasie oczekiwania ktory jest pomylka .... tak wiec jesli
- ktos sie wychowal za czasow gierka lub
- nie ma co robic z czasem lub
- jest bezrobotny lub wrecz
- lubi czekac z nudow w kolejkach tj aguleks
to jest chyba wlasnie na to lecznica liczy, ze nikt sie wychylac nie bedzie i kazdy jak owca bedzie czekal .... i co wiecej bedzie klepal na forum ze czekanie godzinami jest jak najbardziej na miejscu  

dla tych co nie wierza, to tkj  wprzypadku ludzi tak i przypadku zwierzat powinno byc tak ze sie zalatwi na poziomie ... i sie nie czeka w nieskonczonosc
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2012, 23:11:16 pm »
ta, to naprosciej ... niech klient idzie won bo po co ma sie zmieniac lecznica skoro mozna olac klienta ..... i to jest dokladnie to co proponujesz
bardzo przewidywalne, plytkie i nie na temat .... sorry moja droga ale to lecznica ma problem z obsluga skoro trzeba czekac godzinami a nie ja, i to ona sie nie wyrabia a nie ja .... wiec dziekuje za Twoje "serdeczne" rady ale wsadz sobie je w buty .... i nie kaz mi pisac wprost co chcialbym napisac
Bardzo proszę o szacunek , bo Twoje wypowiedzi zaczynają atakować bezpodstawnie , koleżanka wypowiedziała swoje zdanie , nie rozumiem Twojego oburzenia . Nikt nie chce niepotrzebnych kłótni , więc proszę o spokój i moderowanie tonów .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2012, 23:19:30 pm »
W imieniu wszystkich klientów Ogonka bardzo dziękuję za ostrzeżenie i podzielenie się spostrzeżeniami.

Widzę jednak, że odmienne postawy niezbyt Ci się podobają, skoro można je sobie wsadzić w buty - czy zatem założyłeś temat po to tylko, by mogli się w nim odzywać klienci niezadowoleni? Może wartało to podkreślić w pierwszym poście? Wtedy zadowoleni - z różnych powodów - może by się nie wyrywali i nie podnosili Ci już najwyraźniej mocno podniesionego ciśnienia?  :icon_lol
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2012, 23:20:39 pm »
ta, to naprosciej ... niech klient idzie won bo po co ma sie zmieniac lecznica skoro mozna olac klienta ..... i to jest dokladnie to co proponujesz
bardzo przewidywalne, plytkie i nie na temat .... sorry moja droga ale to lecznica ma problem z obsluga skoro trzeba czekac godzinami a nie ja, i to ona sie nie wyrabia a nie ja .... wiec dziekuje za Twoje "serdeczne" rady ale wsadz sobie je w buty .... i nie kaz mi pisac wprost co chcialbym napisac
Bardzo proszę o szacunek , bo Twoje wypowiedzi zaczynają atakować bezpodstawnie , koleżanka wypowiedziała swoje zdanie , nie rozumiem Twojego oburzenia . Nikt nie chce niepotrzebnych kłótni , więc proszę o spokój i moderowanie tonów .

jest spokojnie, dla mnie powyzszy komentarz jest zenujacy i obrazliwy .... podkreslajacy iz zdaniem niektorych klienta mozna miec za nic i niczym niezwyklym jest powodowanie iz musi czekac tyle czasu
szkoda ze wlasnie na to zwrocilas uwage a nie na to ze poziom obslugi lecznicy jest jaki jest .... a szkoda bo imho  rzetelnosc jest podstawa dzialania osoby tj moderator

nie mam zamiary nikomu sie podlizywac ale faktom jest trudno zaprzeczyc ..... trudno jest je tez tolerowac !!!
to ze ktos ma KAZDY dzien wolny lub z braku alternatyw chetnie spedzi caly dzien go w ogonku nie zmienia staus quo ze ... czas obslugi .... jest jaki jest
i nie kazdy ma tyle czasu i nie kazdy sie nudzi calymi dniami
a proponowanie iz nalezy zmienic lecznice ... jest zenujace, biorac pod uwage iz lecznic od malych zwierzakow w wawie ... brak
wystepowanie wiec z pozycji monopolisty i kazanie klientom tyle czekac .... jest brakiem szacunku do nich nie mowiac juz o tym ze kaze im sie na koniec za to wszystko jeszcze placic ....
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2012, 23:30:17 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2012, 23:27:36 pm »
Ja jestem moderatorem , nie mogę wypowiadać się na temat lecznicy w której nigdy nie byłam , ale muszę pilnować porządku na forum i tego co dzieje się we wszystkich wątkach , także proszę o zrozumienie i wyjście mi na przeciw , wtedy wszystkim będzie miło :)  Dziękuję :)



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2012, 23:31:41 pm »
W imieniu wszystkich klientów Ogonka bardzo dziękuję za ostrzeżenie i podzielenie się spostrzeżeniami.

Widzę jednak, że odmienne postawy niezbyt Ci się podobają, skoro można je sobie wsadzić w buty - czy zatem założyłeś temat po to tylko, by mogli się w nim odzywać klienci niezadowoleni? Może wartało to podkreślić w pierwszym poście? Wtedy zadowoleni - z różnych powodów - może by się nie wyrywali i nie podnosili Ci już najwyraźniej mocno podniesionego ciśnienia?  :icon_lol

spedzisz tyle czasu ile ja .... to zmiekniesz i nie bedziesz tak bronic prywatnej inicjatywy
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2012, 23:32:59 pm »
W imieniu wszystkich klientów Ogonka bardzo dziękuję za ostrzeżenie i podzielenie się spostrzeżeniami.

Widzę jednak, że odmienne postawy niezbyt Ci się podobają, skoro można je sobie wsadzić w buty - czy zatem założyłeś temat po to tylko, by mogli się w nim odzywać klienci niezadowoleni? Może wartało to podkreślić w pierwszym poście? Wtedy zadowoleni - z różnych powodów - może by się nie wyrywali i nie podnosili Ci już najwyraźniej mocno podniesionego ciśnienia?  :icon_lol
cisnienia ? czyjego .... bo napewno nie mojego ... mowa jest o faktach a nie o cisnieniu, kto byl choc raz w ogonku to wie jak to wyglada a kto nie byl to nie wie
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2012, 23:41:50 pm »
W imieniu wszystkich klientów Ogonka bardzo dziękuję za ostrzeżenie i podzielenie się spostrzeżeniami.

OMG czy teraz juz SPK firmuje ogonek swoja reklama ? w imieniu wszystkich klientow ogonka ? wierz mi Bosniak lubie Cie i szanuje za to co robisz ale takimi tekstami przeginasz .....  
 Nie piszemy postu pod postem. Używamy opcji modyfikuj.
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline karina_tosia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiek
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 07, 2012, 23:42:09 pm »
Witajcie,
ja w Ogonku podczas pierwszej wizyty spędziłam w gabinecie 1,5 godziny mimo iż myślałam że będzie to krótka wizyta.
Finalnie Tosiek miał wycięte 5 torbieli oraz "klejnociki" w związku z tym bywałam tam jeszcz kilka razy i cóż można powiedzieć:
 ilość pacjentów jest ogromna i nie jest to wina lecznicy że tak niewielu specjalistów umie się zając profesjonalnie naszymi uszakami. Życzę wszystkim dużo cierpliwości i zrozumienia w końcu i My i Lekarze działamy dla naszych Ucholków :)
w miarę możliwości polecam wizyty w tygodniu wtedy czas oczekiwania zdecydowanie krótszy  :bunny:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 07, 2012, 23:45:22 pm »
wierz mi Bosniak lubie Cie i szanuje za to co robisz ale takimi tekstami przeginasz

Bardzo dziękuję :) Pozwalam sobie czasami na odrobinę szaleństwa ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2012, 23:46:13 pm »
ja bylem w tygodniu, dzis spotalem te same osoby ..... ja juz prawie wszytskich z kolejki znam :-)
nie zmiania to faktow iz czas oczekiwania .... nie bede pisal bo mnie admin znowu obetnie, heh

personel i obsluga ok, nie pisalem nigdzie inaczej .... w gabinecie inny swiat
ale zeby sie dostac do gabinetu ..... gehenna  

 
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline karina_tosia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiek
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2012, 23:50:24 pm »
no niestety tak jest ale czego nie zrobimy dla zwierzaków :)
muszę się również wybrać ponownie więc zasilę kolejkę  :pokoj:

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2012, 23:58:22 pm »
wierz mi Bosniak lubie Cie i szanuje za to co robisz ale takimi tekstami przeginasz

Bardzo dziękuję :) Pozwalam sobie czasami na odrobinę szaleństwa ;)

oj Bosniak Bosniak .... na zarty Ci sie zebralo :-)
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2012, 09:05:40 am »
andy kolejki sa takie bo wszystkim zależy by akurat Ci lekarze przyjęli ich uszy- lekarze z poświęceniem czekają do ostatniego pacjenta i każdemu poświęcają maksimum uwagi- mnie przyjmowali o 24 i wyszłam stamtąd o 1:30 , w poczekalini spedziłam 4h z bardzo cięzko chorym królikiem więc wiem co to znaczy czekać więc jeśli wolisz by ograniczyć kolejki moga po prostu mówić szczerze że maja komplet i przyjmuja tylko do 22 i trzeba czekać na wolny termin- tylko że takie czekanie na termin to luksus na który często nie można sobie pozwolić więc bądź odrobinę dla nich wyrozumiały bo naprawdę starają się jak mogą może zatrudnia kiedyś kolejnych lekarzy od uszu i będzie lepiej ale póki co jest jak jest
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: OGONEK warszawa .... czas obslugi = przegiecie totalne !!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2012, 09:29:56 am »
W życiu nie byłam w "Ogonku", ale jak dla mnie to, że doświadczona Bośniak wypowiada się na jego temat dobrze jest ważnym głosem:)
 
A jeśli chodzi o kolejki w gabinetach  -jasne, że każdego wkurza, gdy czeka - w "naszej" przychodni nieraz zdarza się tak, ze czekamy z uszakami długo - bo nagle przywieziono jakiegoś zwierzaka po wypadku. I pewnie, że wolałabym w tym czasie być w uszakiem w domu, ale trzeba wybrać mniejsze zło - i bez gadania przepuszczam w kolejce opiekuna z psiakiem potrąconym przez auto czy pogryzionym kotem - bo top czyjeś pupile, tak samo dla kogoś ważne jak dla mnie Kuba, Fifi czy Koki. I liczę, że w razie nagłego wypadku moich futrzaków dla nas znajdzie się termin "bez kolejki" i nikt nie będzie się z tego powodu buntował i robił wyrzutów m i ani weterynarzowi.
Z naszymi 3 bestiami nawet "przeglądy" są czasochłonne, więc tym bardziej doceniam to, że wet nie spieszy się, robi to dokładnie i cierpliwie odpowiada na pytania.