Autor Wątek: Reklama na samochodzie  (Przeczytany 48720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 08, 2012, 21:15:07 pm »
Ja wzięłabym 1 magnes i 2 naklejki :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 08, 2012, 21:18:13 pm »
Wydaje mi sie że te naklejki i marginesy to wewnątrz się nalepia tak jak nalepke na szybe z nr rej.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 08, 2012, 21:57:41 pm »
A po co w tle zdjecie psa i kota? Psy i koty maja multum organizacji ktore im pomagaja. SPK i PK sa jedynymi na cala polske. Moim zdaniem w tej akcji tylko kroliki powinny miec swoje miesce na naklejach/magnesach.
Tym bardziej że spk nie promuje adopcji psow czy kotow.

dobrze prawisz, tym bardziej iz do czesci karm dla psow i kotow dodawane sa (w przypadku puszek miesnych) .. kawalki krolikow
wiec zadnych psow czy kotow .....
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 09, 2012, 02:43:45 am »
Ale - magnesy mogą z samochodu zginąć, a porządne naklejki łatwo schodzą jakby się zniszczyła albo znudziła. Może warto się jeszcze nad tym zastanowić?

Mówiłem o tym wcześniej. Moim zdaniem (choć magnesy też wezmę) wolałbym na samochód naklejkę na tylną szybę - coś w stylu winiety autostradowej tylko większej. Magnes łatwo zgubić na wertepach i ktoś może skubnąc. Mam nadzieję, że zbierze się dostatecznie dużo chętnych aby zrobić również naklejki. Powiedzmy, że moje zamówienie będzie - 2 magnesy i 5 naklejek.
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 09, 2012, 07:40:32 am »
to ja sobie pozwolę zadać durne pytanie = jak to właściwie jest z tymi magnesami? od wewnątrz czy od zewnątrz się je "nalepia"?

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 09, 2012, 08:06:02 am »
Też byłabym chetna na 3 naklejki i 3 magnesy. Proszę o dopisanie do listy

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 09, 2012, 08:17:28 am »
5 naklejek, 2 magnesy - moim zdaniem naklejki to o wiele lepszy pomysł  :>

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 10, 2012, 14:46:23 pm »
Niestety i magnesy i naklejki przykleja/przyczepia się z zewnątrz. Ale jeżeli ktoś z Was znajdzie dostawcę, który zrobi takie "wewnętrzne" naklejki za rozsądną cenę, to jak najbardiej możemy takie zamówić. :)

Edycja

Uaktualniona lista:
annawanna - 4 N
Blacky - 6 M i 6 N
miedzynarodowa92 - 1 M i 2 N
Xal - 2 M i 5 N
ewa2601 - 2 M
Anna 39 - 3 M i 2 N
realia - 15 M
SremoGirl - 2 M
MartaP - 5 M
dori - 2 M i 6 N
Miki - 5 M
Branwen 1 M i 5 N
adga.s 3 M i 3 N
marciula 2 M i 5 N

To może kilka technicznych szczegółów, jeśli o magnesy chodzi. Cena jest uzależniona od ilości, wielkości, ale także od tego czy nasze zamówienie wypełni cały "arkusz". Jeśli nie, to i tak płacimy za niewykorzystaną część arkusza i wychodzi drożej. Możemy oczywiście zrobić inne wymiary, ale są ograniczenia techniczne. Poza tym jakoś tak pomyślałam, że nie wszyscy będą chcieli mieć wielki magnes na masce, więc wstępnie założyłam podłużny. Projekt będę robić ja, więc oczywiście wszystko jest do dogadania. :)

Zainteresowani mogą pokombinować wielkościami i ilością zamówienia w kalkulatorze, do którego link podawałam wcześniej.

Chciałabym, żebyśmy się zdecydowali na ilość i formę magnesów np. do końca tygodnia. Wtedy w przyszłym tygodniu mogłabym pozbierać kaskę, zrobić projekt i wysłać do drukarni.

Jeżeli ktoś z Was ma lub znajdzie jakiegoś fajnego dostawcę naklejek czy magnesów, to koniecznie wrzućcie tu namiar - porównamy sobie oferty i wybierzemy to, co nam najbardziej odpowiada. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2012, 14:54:54 pm wysłana przez Blacky »
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 10, 2012, 15:14:18 pm »
Blacky ale czy każdy magnes/naklejka będą jednakowej wielkości? Wymiary powinny być dość duże, tak aby były widoczne na samochodzie. I tak orientacyjnie  jaka jest wielkość tych o których mówisz? Bo ja już się pogubiłam,i nie wiem o jakich rozmiarach naklejek mówimy. Początkowo myślałam, że to by było coś jak 2xA4?
[/url]

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 10, 2012, 15:19:23 pm »
też jestem za tym żeby to podsumować. Mamy dużo chętnych więc może jakiś projekt, wymiary... konkrety? Jeżeli jest wystarczająco dużo chętnych na te magnesy po 6zł to może możemy je już zamówić, a co do naklejek dalej zbierać zainteresowanych, bo coś mi się widzi że jak dalej tak pójdzie to na gadaniu się skończy...

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 10, 2012, 15:20:01 pm »
Ja jeszcze bym poprosił jak coś 3xnaklejka i 1 magnesik:)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 10, 2012, 15:21:01 pm »
Bardzo dobry pomysł! Ja poproszę 9 naklejek i 6 magnesów :)


Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 10, 2012, 15:24:32 pm »
Póki co mamy chętnych na 60 magnesów. Przy wymiarach podanych przez Blacky za te 60 magnesów z folią ochronną wychodzi 407zł co w zaokrągleniu daje 7zł za sztukę (6,78zł).

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 10, 2012, 16:06:32 pm »
Naklejki, o których pisałam miały wielkość 1/3 A4, magnesy 30cmx10cm.

Przemyślcie sprawę rozmiarów na spokojnie (w oparciu o ten kalkulator - są tam podane maksymalne wymiary i od razu kalkuluje cenę w zależności od wybranych opcji, ilości, wymiarów). Jutro/pojutrze ustalimy ostatecznie, podliczymy i jeśli wszystko będzie w porządku, to zaczniemy zbierać pieniążki.

Projekt to nie problem - usiądę w weekend i zrobimy coś fajnego. :) Myślę, że nie damy loga SPK tylko zdjęcie królika - będzie bardziej atrakcyjnie. Do tego link do adopcyjnej i hasło "Nie kupuj - adoptuj!".
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 10, 2012, 16:10:04 pm »
To może dałoby radę zrobić też w języku angielskim to ja też się wtedy skuszę na kilka i porozdaję znajomym.Sami mamy dwa samochody w tym jeden firmowy gdzie jest reklama firmy więc taki znaczek "Nie kupuj,adoptuj" będzie się odznaczał również :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 10, 2012, 16:10:49 pm »
a może zdjęcia królików ale gdzieś w rogu jednak logo też . Bądź co bądź dobrze by było gdyby ludzie dowiedzieli się o SPK. Na stronie spk można znaleźć wszystko i porady i adopcje:))

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 10, 2012, 16:18:46 pm »
No i właśnie szkoda że SPK nie jest po angielsku,mogłabym też je zareklamować odrazu tutaj w Uk :] A z facebook'a może być ??
Jakby co to Niusia i Krispie się piszą na te naklejki/magnesy,wtedy to już wogóle pół Anglii będzie to reklamować łącznie z weterynarzami :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 10, 2012, 16:27:33 pm »
W Anglii to chyba lepiej angielskie adopcje promować? :) Z transportem królików za morze mógłby być problem. :P

Co do i loga i zdjęcia królika, to według mnie jest to za dużo. Będzie nieczytelnie. Ale robię Wam poglądowo różne projekty. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 10, 2012, 16:30:00 pm »
No w sumie racja,może i by byli na mnie niektórzy wściekli że promuję adopcje z PL :/
Oki to ja zobaczę projekt jaki będzie i wtedy zamówię dla rodziny i znajomych ze Szczecina :)

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Reklama na samochodzie
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 10, 2012, 17:04:36 pm »
Okej, ja właśnie bym wolała większe te naklejki, na tylne koło aby były jak najbardziej widoczne. Ale to już jutro ustalę z rodziną i napiszę ile na pewno i jakich byśmy chcieli. :)
[/url]