Autor Wątek: Soki domowej roboty.  (Przeczytany 4685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Soki domowej roboty.
« dnia: Kwiecień 30, 2012, 16:22:06 pm »
Mam w domu robota kuchennego. I tak z ciekawości, mogła bym dla uszolka robić własne soczki? Np. z marchwi,jabłka, i nic innego, po prostu sam owoc "zmiksowany" w soczek. Czy można coś takiego podawać? I z jakich warzyw/owoców?  :D

Offline rainbow

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ełk
  • Moje króliki: Pysia i Julian
Odp: Soki domowej roboty.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2012, 17:31:54 pm »
Moim zdaniem bez sensu. Jak chcesz dać owoc czy warzywko to daj. Do picia mają wodę . Przecież kiedyś nikt dzikim królikom warzyw nie miksował i przeżyły do dzisiejszych czasów  :hura:

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Soki domowej roboty.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2012, 17:49:36 pm »
Moim zdaniem bez sensu. Jak chcesz dać owoc czy warzywko to daj. Do picia mają wodę . Przecież kiedyś nikt dzikim królikom warzyw nie miksował i przeżyły do dzisiejszych czasów  :hura:
Zgadzam się. Jak królik jest chory i nie chce jeść to owszem można podać zmiksowane warzywko, czy gerberek. Ale po co miksować warzywa, skoro królik jest zdrowy, ma apetyt i z pewnością woli owoc czy warzywo w całości.
Za to dla człowieka taki domowy soczek to pyszności :D


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Soki domowej roboty.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2012, 17:50:36 pm »
Zgadzam się również :) Chociaż taki soczek czasami może być fajną odmianą dla warzywa całego :)

Offline Merico

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
Odp: Soki domowej roboty.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2012, 17:57:39 pm »
Ale mi nie chodzi o coś takiego żeby codziennie podawać tylko czy raz na jakiś czas jako "przysmaczek" taką papcie z warzyw i owoców.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Soki domowej roboty.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2012, 18:01:06 pm »
Dziewczyny powiem tak z racji, że ja czasem robie soki dla nas znaczy się dla mnie i mojego męża to nie ukrywam, że troszkę moim pannicą się dostanie do miseczki tak na osłode.

Ale prawda jest taka, że widze po nich że bardziej wolą w całości owoc i warzywko ale soczkiem tez nie pogardzą :)